ברוכים הבאים, אורח

שלום לכולם!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום לכולם! 2500 צפיות

שלום לכולם! לפני 12 שנים, 4 חודשים #1908

• dut7644
  • חבר חדש
אינני יודע במה לפתוח את דבריי....
לפני כמה שבועות גיליתי את האתר הזה ושמרתי אותו במועדפים.
עד היום לא היה בי הכח/הרצון ליכנס ולהתחיל לנסות לשנות את עצמי ואת עולמי.
ת'אמת... גם היום אני מרגיש חלש....
אבל בכל אופן, אני חש שזהו המקום אותו חיפשתי לנפשי ונשמתי, חיפשתיו ולא מצאתיו....
והנה זימן לידי הקב"ה את האתר הזה, החלטתי שהגיע הזמן להתחיל בשינוי.
התפללו עליי שיצליח ה' דרכי לעשות את רצונו יתברך, ויתן בי חשק וכח לעובדו בלבב שלם.
ושאשוב בתשובה שלימה!!!!

קצת עליי:
אני אדם חרדי בן 30 נשוי +4
אני מכור לאינטרנט ככלל, ולמין וירטואלי בפרט.
זה שנים רבות שאני נכשל בשמירת הברית.
אינני יודע אם ראוי לפרט כאן את בעיותיי (תקנו אותי אם אני טועה).
בכל אופן אומר שוב, שכרגע אני מרגיש חלש, עלוב, שפל.
אין לי מספיק כוחות להתמודד, ומקוה לשאוב את כוחותי מכם.

תודה לבינתיים, יהודים יקרים!

בעניין: שלום לכולם! לפני 12 שנים, 3 חודשים #1910

• tzvi s.
  • מנהל
חנוכה הוא זמן של הוספת קצת יותר בכל יום, עד שנגיע לשלימות. הקב"ה גאה על כל צעד קטן שאנחנו לוקחים בכיוון הנכון. בקרב הזה, אנחנו "חלשים נגד חזקים, מעטים מול רבים". אתה נאבק במשהו הרבה יותר חזק ממך. אבל כאשר אנו עושים כל מה שאפשר, השם עושה ניסים. זהו הלקח של חנוכה.

אתה עושה נהדר ...פחות אנו נאכיל אותו, פחות אנחנו צריכים את זה ... ככל שאתה לומד יותר שליטה עצמית, כך קל יותר להתגבר. (תחליט שאתה לא נופל עכשיו, יותר מפעם אחת בשבוע ( כי כאשר עושים את הדברים האלו זה רק מאכיל את ההתמכרות הרבה יותר ומעוות את דעתנו). כך כשאתה מכניע טריטוריה אחת, תוכל לדחוף את קווי החזית אחורה ובסופו של דבר לנצח במלחמה.

קראת את המדריך שלנו? אני מציע במיוחד את  30 עקרונות הגישה בסוף הספר. guardyoureyes.com/ebooks/item/gye-handbook

כל יהודי, כולל אותך, רוצה לוותר על התנהגויות הרסניות אלו. אנחנו יודעים שהם לא טובים לנו. אנחנו יודעים שהם לוקחים אותנו הרחק מהמציאות, הרחק מן הנשים שלנו (או נשות העתיד), הרחק מן הילדים שלנו (או ילדים בעתיד), הרחק מהקב"ה. אם אנחנו לא נתמודד עם זה, הילדים שלנו יאלצו להתמודד עם זה בעל כורחם. אנחנו גם יודעים איך התמכרויות מסוכנים. הקו האדום עשינו לעצמנו אתמול חצינו אותו, ואת הקו האדום החדש שאנו עושים היום נחצה מחר. התמכרויות רק מחמירים, ולא ההפך. אנחנו תמיד צריכים דרכים חדשות ויותר מרגשות לקבל על עצמינו כדי "לתקן" אותנו. פעם אחת לא יספיק ואפילו אלף פעמים  גם לא זה עבודה תמידית של החיים.

אנחנו לא אוהבים לחיות "חיים כפולים". זה גורם לנו להרגיש מלוכלכים "ומנותקים". אנחנו לא רוצים להיות עבדים... זה...להיות תקוע בבוץ. כל יהודי, אילו ניתנה לו הזדמנות, היה תופס  את חבל ההצלה להשתחרר מהתנהגויות אלו.

בחנוכה הקב"ה מאיר אור לתוך המקומות האפלים ביותר. הוא רוצה לחולל לנו נסים, אנחנו רק צריכים לתת לו.
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 3 חודשים על ידי .

בעניין: שלום לכולם! לפני 12 שנים, 3 חודשים #2093

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
תמיכה טכנית - לאן הוא נעלם?
אני רק מקווה שהוא נעלם פשוט כי הוא לא צריך את האתר כי הוא שומר על עצמו כל הזמן.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן