ברוכים הבאים, אורח

יש לי דילמה קשה, אשמח לקבל עצה והכוונה.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יש לי דילמה קשה, אשמח לקבל עצה והכוונה. 321 צפיות

יש לי דילמה קשה, אשמח לקבל עצה והכוונה. לפני 11 חודשים, 2 שבועות #146029

הרבה שנים חייתי חיים כפולים. זה בא והלך, אפרופו המצב בדרום... אצלי זה בצפון - היה צפון בליבי...
התקפה, הפסקת אש. תקופה של שבועות או ימים ואח"כ תקופה ארוכה של שקט ומשום כך לא טיפלתי בזה. לא הייתי לי את האומץ לקום ולהפנים 'אני חייב עזרה וטיפול. 
לפני כשלוש שנים זה החמיר והחמיר וירדתי רמה, מצפייה, לצ'טים ובתדירות גבוהה ואיבדתי שליטה על עצמי. בשלב מסוים התרסקתי בתהום העמוקה בצורה מחרידה ונוראית שגרמה למשבר זוגי נוראי, אני חי היום כפרוד. אמנם בבית אחד עם 5 ילדים, הסביבה לא חולמת מה עובר עלי אבל אין בינינו שום קשר ושום מגע רק מה שקשור לילדים.     ( זה לא הנושא ולכן לא ארחיב בו. אם יש מישהו עם ניסיון או שגם חווה זאת אשמח להיות בקשר) יודגש! הנפילות שלי לא עברו את המסך! רק וירטואלי! 
למעשה... 
אחרי המשבר היתה לי תקופה של כ8 חודשים של שקט, כנראה מהפחד! מהזעזוע! אבל, היות והלכתי לטיפול אצל מטפל שבסופו של דבר עזבתי אותו, אבל הוא אמר לי שאם הצלחתי להפסיק בבת אחת כנראה שזו לא התמכרות. 
וקניתי את זה, רכבתי על זה ושכנעתי את עצמי שאני לא מכור! 
אה מה מה, אחרי 8 חודשים זה חזר, בעוצמה מאוד נמוכה, בתדירות נמוכה ולכן שוב לא טיפלתי בזה וכך עברו עוד חודשים ותוך כדי התחלתי טיפול זוגי, וטיפול פרטני עם מטפל שהתחברתי אליו, אבל לא הצלחתי לספר שאני שוב חזרתי לזה וכך המשכתי לעבוד על עצמי ועל כולם. 
בשלב מסוים, לפני כ 4 חודשים, ראיתי שזה כבר שוב מגיע למצב של איבוד שליטה ומיוזמתי פניתי למכון מסויים שמפרסם שהוא מטפל בהתמכרות בשביל לטפל בזה כי הבנתי שאני שוב על פי תהום.
בדיוק אז, תוך כדי הטיפול הזוגי, אשתי שאלה אם חזרתי לזה ושיקרתי! והיא עלתה על זה, הראתה לי צילומי מסך ואם כבר היתה לה מחשבה לנסות לבנות שוב משהו. היא אמרה שזה כבר נגמר לגמרי. 
זה היה הרגע שהבנתי שעכשיו אני צריך לעזוב הכל, ולטפל רק בעצמי. קיבלתי המון כלים באתר כאן, עשיתי את התוכנית המדהימה לטוס אל החופש. 
צפיתי בסרטונים של פורטיפיי שנתנו לי הרבה כלים וברוך ה' מני אז אני הצלחתי להתרחק מזה ואני נקי. עשיתי תהליך שמעולם לא עשיתי. 
הבנתי שהקבוצות הם כלי מאוד יעיל וחשוב. אבל יש לי חשש גדול מהקבוצות sa הרגילות, אני לא מסוגל להגיע לשם. 
יצרתי קשר עם מכון מסויים שעובד עם המגזר החרדי שיש להם קבוצות וספונסרים בתשלום. אבל בשביל להכנס ל תוכנית שלהם אצטרך להוזיל מכיסי כ2500 ש"ח לחודש מכיוון שמנהלת המכון אבחנה אותי ואמרה לי שאם אני רוצה לצאת מזה אין לי ברירה אלא לעשות את כל התהליך. 
מצד אחד אני לא רוצה לעשות טעויות ואם צריך אמצא את הדרך ואצטרף לשם. 
מצד שני, 124 יום שאני נקי! עשיתי תהליך עצמי, שלא עשיתי מעולם. אולי זה מספיק? אולי אני כבר לא צריך קבוצה ו12 צעדים? אולי אני לא נחשב למכור ברמה נוראית וזה מספיק לי? 

אשמח לשמוע ממכם. 
ושוב! אם יש מישהו שמתמודד גם במישור הזוגי אשמח גם לתמיכה ועזרה. 
תודה רבה. 

תגובה: יש לי דילמה קשה, אשמח לקבל עצה והכוונה. לפני 11 חודשים, 2 שבועות #146034

עוד לא התחלתי עם הצעדים. 
כרגע אני מחזיק מעמד בעזרת הכלים של שמור עיניך וכדו'. 
אני מסתפק אם זה מספיק לי כי למעשה כבר מעל 120 יום שאני בסדר. 
או האם לא לסמוך על ההצלחה עד כה וללכת לקבוצה של צעדים דרך המכון ההוא שיעלה לי 2500 ש"ח לחודש.

ולמה אני לא מצטרף לקבוצה רגילה? 
כי אין לי את כוחות הנפש להחשף ולהגיע לשם. 
בקבוצה דרך המכון. זה יותר מסונן ובליווי מקצועי + טיפול פרטני. 

תגובה: יש לי דילמה קשה, אשמח לקבל עצה והכוונה. לפני 11 חודשים, 2 שבועות #146035

אסור להתייאש כתב on 14 מאי 2023 22:41:

עוד לא התחלתי עם הצעדים. 
כרגע אני מחזיק מעמד בעזרת הכלים של שמור עיניך וכדו'. 
אני מסתפק אם זה מספיק לי כי למעשה כבר מעל 120 יום שאני בסדר. 
או האם לא לסמוך על ההצלחה עד כה וללכת לקבוצה של צעדים דרך המכון ההוא שיעלה לי 2500 ש"ח לחודש.

ולמה אני לא מצטרף לקבוצה רגילה? 
כי אין לי את כוחות הנפש להחשף ולהגיע לשם. 
בקבוצה דרך המכון. זה יותר מסונן ובליווי מקצועי + טיפול פרטני.

איני מכיר אישית את המכונים, אבל מה שאני בודאי יכול להגיד לך שהאנשים שבמכון הם אמנם מן הסתם אנשים שמתמחים בזה (צריך לברר על זה היטב), אבל הם לא אנשים שחווים בעצמם את הבעיה ואת הפתרון.
ואילו בקבוצות החיות זה אנשים שחווים בעצמם את הבעיה ואת הפתרון, וזה הרבה יותר משמעותי להחלמה.

בכל אופן, בהצלחה רבה רבה.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: יש לי דילמה קשה, אשמח לקבל עצה והכוונה. לפני 11 חודשים, 2 שבועות #146038

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

השם שלך טומן בחובו הרבה עוצמה. "אסור להתייאש".
עברת טלטלות קשות מנשוא, ההתמכרות לתאווה השתלטה לך על המוח והגעת לאן שהגעת. התאווה הזאת לא נותנת מקום לשכל, אנחנו יודעים כמה שזה מזיק לנו, כמה שהורס לנו את החיים, וכמה כשאנחנו נאמנים לה' וממילא גם לאישה, החיים יפים יותר ומחוברים יותר.
אני לא בא לתת עצות, זה מזכיר לי שעברתי עם אשתי דברים, לא כמוך, אבל על הרעיון. 
אשתי ראתה צעד 1 שכתבתי (כל סיפור חיי דרך התאווה) כדי להקריא בקבוצה, והרבה הסתרות שהתגלו. עברנו קשיים שלא ידעתי מאין יבוא עזרי, עד שמפנימים שעזרי מעם ה'.
אתה לא לבד במערכה הזאת.
אני שומע על הנכונות שלך להשקיע כספים ולעשות פעולות כדי להגיע לחיים שפויים. כך נכון לעשות.

אשתף אותך מה עובד עבורי, הגעתי למצב שאני יודע שאני ומסכים זה לא הולך ביחד. אני רואה מסך אני מתמגנט. היה לי גם אינטרנט מסונן שהצלחתי להגיע לדברים דרכו ובכל מקרה הרבה בזבוז זמן.

היום יש לי פלאפון מקשים ואני מתחבר לשירותי מחשב דרך משרדים ציבוריים שנותנים שירות של מחשב.
אין משמעות מדי לכמות המן שאתה נקי כל עוד אם יגיע אליך החשק ובהישג יד אתה תוכל ליפול.
אני במצב שגם אם אני רוצה ליפול - אין לי איך.

אתה צריך לעשות הכל כדי להחזיק את היציבות לחיים שלך. אשתך איבדה אמון ובצדק.

אם כן תרצה עצה, קח אותה לשיחה, תראה לה את הפעולות שאתה מתכוון לעשות, אתה מבין שכרגע אין לה אמון בך וגם לך לא היה אמון בך אם זה היה להיפך. אני הולך לעשות הכל כדי להחזיר את הבית שלנו לבית נורמלי עם זוגיות בריאה ומשגשגת. אני לא מצפה שכבר ממחר הכל יחזור להיות רגיל, אני רוצה להוכיח במעשים.

תתיעץ איתה איזה דברים לדעתך אני צריך לעשות כדי להחזיר את השפיות הביתה? להוציא את המחשב? (אם היא תגיד כן, תעשה את זה) תן לה להבין שהיא הכי חשובה לך בחיים הרבה יותר מכל אינטרנט ומחשב. היא והילדים זה החיים האמיתיים שלך. 

הכל אפשרי,
אסור להתייאש.

תמשיך לשתף

תגובה: יש לי דילמה קשה, אשמח לקבל עצה והכוונה. לפני 11 חודשים #146308

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....

חבר יקר
הסיפור שלך נגע מאוד לליבי
אם תרצה אתן לך את המספר שלי באישי
ואוכל לקשר אותך לכמה חברים בודדים שיהיו איתך בקשר
בלי שתצטרך להחשף בפגישות
אוהב אותך צדיק
ויש לי הרבה ניסיון לתת לך
הרבה ממה שתיאת עברתי ואני נקי בחסדו כמעט 8 שנים
וקיבלתי המון מתנות חלקם קשר עם הילדים והאשה וקשר עמוק לאבא אאוהב

אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: יש לי דילמה קשה, אשמח לקבל עצה והכוונה. לפני 11 חודשים #146311

• האור שבקצה
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • חבר קבוע

אני מאחל לך המון הצלחה 
אני כותב לך ויש לי דמעות כי אני גם לא במצב טוב 
אמנם אשתי לא יודעת אבל רק המחשבה מה יקרה כש.. מקשה עלי כל יום 
אני בטוח שהסיפור שלך יעזור לי בטריגר הבא (שלא יבוא) 
חיזקת. 
אני ממש בתחילת דרכי פה. באמצע התוכנית טיסה 
מקווה מאד להצליח להתמיד 

תצליח חבר יקר. 

תגובה: יש לי דילמה קשה, אשמח לקבל עצה והכוונה. לפני 11 חודשים #146313

תעשה הכל! 
אני גם חשבתי שיום אחד זה ייגמר. 
הנס לא קרה והכל התרסק לי בפרצוף! אני צריך ניסים גדולים שהבית לא יתפרק! 
תלך לטיפול או שתעשה את ה תוכניות שיש באתר המדהים הזה! 

תגובה: יש לי דילמה קשה, אשמח לקבל עצה והכוונה. לפני 11 חודשים #146314

תודה רבה רבה על התגובה שלך.
אשמח מאוד! אני אובד עצות ואני חושב שרק אנשים שעברו את זה יוכלו לעזור לי.
אני מנסה לשלוח הודעה באישי ולא מצליח.

תגובה: יש לי דילמה קשה, אשמח לקבל עצה והכוונה. לפני 11 חודשים #146315

חוסידל כתב on 28 מאי 2023 23:15:

חבר יקר
הסיפור שלך נגע מאוד לליבי
אם תרצה אתן לך את המספר שלי באישי
ואוכל לקשר אותך לכמה חברים בודדים שיהיו איתך בקשר
בלי שתצטרך להחשף בפגישות
אוהב אותך צדיק
ויש לי הרבה ניסיון לתת לך
הרבה ממה שתיאת עברתי ואני נקי בחסדו כמעט 8 שנים
וקיבלתי המון מתנות חלקם קשר עם הילדים והאשה וקשר עמוק לאבא אאוהב