ברוכים הבאים, אורח

אין את האפשרות להודעות אישיות כמו שהיה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אין את האפשרות להודעות אישיות כמו שהיה? 231 צפיות

אין את האפשרות להודעות אישיות כמו שהיה? לפני 12 חודשים #145761

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 623 ימים
  • דירוג פלטיניום

יש אנשים שהיינו באמצע שיחה בהודעות שהיו פה וזה נעלם ואני לא מוצא את ההודעות

תגובה: אין את האפשרות להודעות אישיות כמו שהיה? לפני 12 חודשים #145762

אכן, לעת עתה (כבר כמה שבועות טובים) אין את ההודעות הפרטיות בפורום, מסיבות מסויימות.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: אין את האפשרות להודעות אישיות כמו שהיה? לפני 7 חודשים, 2 שבועות #148048

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום

יש דרכים אחרות ליצור קשר אישי עם אנשים מלבד ההודעות האישיות (שכבר אי אפשר)?
יש איזה צ'אט אונליין? כל מקום שאני יכול להשאיר פרטים ליצירת קשר בלי שהוא יהיה חשוף לכל הגולשים. אני מוצא מידי פעם שמגיבים להודעות שכתבתי בפורום, ואני לא רוצה לענות בפורום אלא באופן אישי, ולא יודע איך.

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: אין את האפשרות להודעות אישיות כמו שהיה? לפני 7 חודשים, 2 שבועות #148049

לעת עתה אין שום אפשרות.

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: אין את האפשרות להודעות אישיות כמו שהיה? לפני 6 חודשים, 2 שבועות #148603

יש דרך לראות שקיבלתי הודעה?

תגובה: אין את האפשרות להודעות אישיות כמו שהיה? לפני 6 חודשים, 2 שבועות #148607

או במייל, או להיכנס לתיבת הודעות נכנסות. אני מאמין שזה עדיין באמצע העבודה, ובעז"ה בימים הקרובים יהיה גם את הדבר הזה.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן