ברוכים הבאים, אורח

העיצוב החדש של הפורום - לרכז כאן את ההערות והשאלות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: העיצוב החדש של הפורום - לרכז כאן את ההערות והשאלות 1246 צפיות

תגובה: העיצוב החדש של הפורום - לרכז כאן את ההערות והשאלות לפני 1 שנה, 1 חודש #145540

ביררתי את הענין, כעת עובדים על פתרון בעז"ה, אך זה יקח זמן.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 1 חודש על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: העיצוב החדש של הפורום - לרכז כאן את ההערות והשאלות לפני 1 שנה, 1 חודש #145551

מלבד מה שכתב המשתוקק, אני גם רואה שהפורום לא שולח למייל הודעות עדכון על  פוסטים חדשים וכדו'.

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

העיצוב החדש של האתר גרוע לפני 1 שנה, 1 חודש #145589

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

האתר איטי כמו תמיד. אז לא כל כך הבנתי מה התועלת בשינוי החדש.

התוכנית החדשה שדוחפים כל רגע לא עובדת בכלל. אני נכנס והדף ריק.

המקום בו כותבים פוסטים הוא קטן ומעצבן.

אני כמובן אסיר תודה על האתר והאנשים שבנו אותו !

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 1 חודש על ידי robinhood.

תגובה: העיצוב החדש של הפורום - לרכז כאן את ההערות והשאלות לפני 1 שנה #145676

בוקר טוב,
יש התקדמות בענין החסימות בנטפרי, לוקח זמן עד שמסדרים כל דבר מבחינה טכנית וכו' וכו'.

• עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן