ברוכים הבאים, אורח

איך אפשר שלא לרצות ליפול
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איך אפשר שלא לרצות ליפול 249 צפיות

איך אפשר שלא לרצות ליפול לפני 1 שנה, 4 חודשים #144917

• גרזיל
  • חבר חדש

יום אחרי הנפילה זה קל.. 
אבל אחרי כמה ימים שוב התאווה מתגבשת.. גדלה.. 
מדברת אליי, מזכירה לי כמה מעניין שם, כמה הרפתקאות מחכות לי שם 
כמה עונג אני אחווה.. 
איך שלאותם רגעים אני אשכח את הדאגות, את הבדידות.
ולאט לאט אני מאמין. באמת אני מתגעגע לשם.. אני רוצה לחזור ובאותם מחשבות לא אכפת לי מההשלכות כי הכל שווה את זה.
איך בכלל אפשר לא לראות את זה ככה? 

משתף בתחושתיי.. אשמח לשמוע מכם איך להתמודד

תגובה: איך אפשר שלא לרצות ליפול לפני 1 שנה, 4 חודשים #144918

• Trying11211
  • רצף ניקיון נוכחי: 196 ימים
  • דירוג כסף

ערב טוב וחנוכה שמח אח שלי
אני מאוד מזדהה עם מה שכתבת, ואנסה לכתוב מה שעולה במחשבתי, ואקווה שתוכל להוציא מזה משהו שיעזור גם לך.
בדרך כלל אצלי מתחיל כל המחשבות האלו כשאני מרגיש חוסר משהו, אם הוא חוסר סיפוק או חוסר בטחון או חוסר חברים וכדומה, כשאני מרגיש חוסר בלב, אז אני רוצה למלאות החסרון בתאווה, אבל החיסרון לא יתמלא מזה, אדרבה אחר הנפילה אני ירגיש את החסרון יותר, כי אם הבעיה היה חוסר סיפוק, או אחד מהנ”ל וכדומה אזי אחר הנפילה אני ירגיש חוסר כפול ומכופל, וזה לא יעזור כלום.
דומה עלי ממש כמו כשיש לאחד דלקת, ויש לו חום גבוה, וכאבים גדולים, וצריך ליקח אנטיביוטיקה, ולוקח אקמול להוריד החום ולשכח הכאבים, הלוא אחר כמה שעות החום יעלה עוד יותר והכאבים יהיו חזקים יותר, ויכול לבוא לידי מצב שיהא צריך אישפוז בבית חולים, על שלא לקח התרופות הנצרכות בשבילו.
כן הדבר כאן אני צריך לחשוב למה אני מרגיש ככה חוסר.... או דיכאון, ואיך הדרך הנכון לעבוד בזה.
באהבה רבה ובבירכת הדיוט שכולנו יזכו לאור הגנוז בנרות חנוכה יאירו לנו את הדרך אשר הלכו בה ואת המעשה אשר יעשון

תגובה: איך אפשר שלא לרצות ליפול לפני 1 שנה, 4 חודשים #144919

גרזיל היקר! דבר ראשון ממש מזדהה, תיאור מדויק של מה שאני מרגיש! דבר שני תודה על הכנות אשריך על האומץ לשתף את הכמוס שבסודותינו אני חושב שעצם העלאת התשוקה על הכתב עוזרת כמו שאומרים המחלה אוהבת חושך וכשמאירים עליה היא נעלמת שתף אותנו אם גם אתה מרגיש ככה
נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 4 חודשים על ידי משה שלמה. סיבה: רציתי להוסיף משהו

תגובה: איך אפשר שלא לרצות ליפול לפני 1 שנה, 4 חודשים #144937

• גרזיל
  • חבר חדש

אני חושב שזה בהחלט עוזר אבל לזמן קצר..
אני גם כתבתי משום זה אבל באמת מחפש עזרה בהתמודדות 
רק שלא אפול בחנוכה.. שיהיה רק אור

תגובה: איך אפשר שלא לרצות ליפול לפני 1 שנה, 4 חודשים #144940

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

במצב שבו הנפילה יותר מענה אותי מאשר מהנה אותי. כשאני נמצא בצורה סדירה בקבוצות 12 צעדים ופוגש באופן יומיומי חברים שנופלים ואת הכאב שהם מבטאים זה מאוד עוזר לי לזכור שאני לא רוצה להיות שם.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: איך אפשר שלא לרצות ליפול לפני 1 שנה, 4 חודשים #144953

נכון מאוד !
לי גם עוזר לעבור פה באתר ולקרוא שיתופים של חברים
על נפילות והכאב..

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן