ברוכים הבאים, אורח

מרגיש כשיש קושי \לחץ\כעס\עצבים -הרצון מגיע..
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מרגיש כשיש קושי \לחץ\כעס\עצבים -הרצון מגיע.. 241 צפיות

מרגיש כשיש קושי \לחץ\כעס\עצבים -הרצון מגיע.. לפני 1 שנה, 9 חודשים #143096

היי שלום נשוי ואבא +1

אני מאמין שאני חווה כרגע תחושות שכל מי שבמצבי חווה,ואני בטוח שהמון פה מרגישים באופן דומה(אשמח שתשתפו אותי)

אני מרגיש שהרצון לשפוך לפרוק\זרע לבטלה מגיע אצלי ממקום של מילוי חוסר מסויים..אנסה להסביר

אני מרגיש שבכל פעם שמתעורר איזשהו ריב \חיכוך ביני לבין אשתי או סתם ירידת מתח של וסף שנה בעבודה אני מרגיש צורך לכך, 
הענין הוא שעכשיו נכנסתי לתהליך הנפלא הזה ולפורום המדהים הזה, ואני באמת מרגיש שיש לי פה משפחה.
אז במקום לעשות את זה אני כותב לכם, שאני מרגיש ריק בפנים מצד אחד אני רוצה במוח לעשות את זה , מצד שני לא בא לי לעשות את זה ,ומצד שלישי אני יודע שא כדאי לעשות את זה , וכל הצדדים הללו רבים בינהם מין קרב כולם על כולם ואני מרגיש שלמרות התחושה של הריק וחוסר אני יודע שאני המנצח הגדול כי בזמן שהם רבים מי יותר חזק ואיזה כח יותר חשוב אני צובר יותר ימים נקיים , יותר ימים שהמחשבה נקייה , וזה פשוט נפלא

אגב , לולא הפורום הזה לא יודע מה הייתי עושה כרגע,כנראה מה שלא הייי רוצה לעשות , 
מעריך אתכם , ואוהב אתכם 
שבת שלום ומבורכת!

:pinch: אזהרה: ספוילר!

תגובה: מרגיש כשיש קושי \לחץ\כעס\עצבים -הרצון מגיע.. לפני 1 שנה, 9 חודשים #143099

ברוך הבא אחי הגיבור!!!
אתה מתמודד עם הקשיים שכולנו מתמודדים, התרגלנו להכניס את האוננות לכל חלקה טובה, עצב, שמחה, תסכול וכו.
תדע שאפשר אחרת, עוד יום ועוד יום והחיווט במוח משתנה, והתחושות בעבר היו אפורות ללא האוננות יחזרו להיות צבעוניות ומלאות חיים. הייתי שם, אני יודע, זה אפשרי, רק צריך להעזר במשפחה הנהדרת שיש כאן. יום ועוד יום ובסוף תצליח. בעז''ה.

תגובה: מרגיש כשיש קושי \לחץ\כעס\עצבים -הרצון מגיע.. לפני 1 שנה, 9 חודשים #143101

בוקר טוב.
ראשית כל, ברוך הבא לפורום, ואסירות תודה על הצעד שעשית להיכנס ולשתף.
לתועלת הענין העברתי את הפוסט שלך לפורום המרכזי.
ולגופו של ענין, אכן, ראיתי והבנתי שהתאווה היא לא הבעיה שלי, היא דוקא היתה הפתרון שלי, כשלא היה לי נח עם החברה ברחתי לשם, כשלא היה לי נח עם עצמי ברחתי לשם, כשלא היה לי נח עם נהג האוטובוס ועם כל בריות העולם ברחתי לשם.
הבעיה שלי התחילה כשהבנתי והרגשתי שהבריחה לתאווה לא באמת פותרת לי את הבעיות.
והפתרון שלי כיום הוא להפסיק לברוח, לפתור את הבעיות בדרכים הנכונות, ולהתחבר לאלוקים. יותר אני לא צריך לברוח, אני חי ונושם את המציאות ואת הרגעים העכשווים והאמיתיים. אני כבר לא צריך להיעלם מהעולם או להעלים את העולם ממני.
ממליץ לך להמשיך לשתף כאן ולקרוא כאן, ובד בבד להתפלל לאלוקים לכוון אותך לדרך הנכונה בשבילך.

בהצלחה רבה
אוהב ומעריך

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מרגיש כשיש קושי \לחץ\כעס\עצבים -הרצון מגיע.. לפני 1 שנה, 9 חודשים #143110

פשוט מזדהה..

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן