ברוכים הבאים, אורח

בקשת עזרה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בקשת עזרה 212 צפיות

בקשת עזרה לפני 1 שנה, 10 חודשים #143004

אפתח בבקשת מחילה מכל חברי המקום ומנהליו. הנושא שאני מנסה לברר כאן אמנם לא קשור ישירות לנושא שלשמו התכנסנו אבל עדיין יש קשר עקיף ואני חייב לפתור את התשבץ הזה הן למען השקט הנפשי שלי והן למען אדע את אשר לפני איך להתייחס לזה ומה אני יכול לעשות בנידון.  אבקש לקבל עצה טובה ורעיונות. יחד עם זאת אבקש שרק מי שמכיר את הנושא הזה יתייחס. בין אם מדובר באחד שחווה את זה ובין אם מדובר באחד שמומחה בתחום הזה. כל השאר, במחילה מכבודם, אנא אל תתנו ”עצות” ו”רעיונות” ללא בסיס כי בעבורי זה מאוד קריטי לדעת מה לעשות. מדובר במייל שקבלתי שהשולח כותב שהטבלט שלי פרוץ והוא הצליח להכנס ולעשות קליפ מהאתרים בהם בקרתי וכן מאנשי קשר שלי ואם אני לא ימלא אחרי הוראתו תוך תקופה קצרה הוא יעביר את הקליפ לאנשי הקשר.

לא מספיק שאני כותב? צריך גם לחתום?

תגובה: בקשת עזרה לפני 1 שנה, 10 חודשים #143005

בוקר טוב
אכן ההודעה שלך אינה שייכת כלל לפורום הזה, אני לא חושב שההודעה הזאת צריכה להיות כאן.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: בקשת עזרה לפני 1 שנה, 10 חודשים #143007

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

אולי זה עוזר לדעת שעין רואה וכל מעשיך...
זה מה שהוא התכוון קשר עקיף,
בכל אופן תפנה לאנשים שמתעסקים בתחום של סחיטה וכו',
ולא נראה לי שדווקא פה יהיו האנשי מקצוע המתאימים.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן