ברוכים הבאים, אורח

מנסה בפעם הראשונה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מנסה בפעם הראשונה 261 צפיות

מנסה בפעם הראשונה לפני 1 שנה, 10 חודשים #142872

• aqa55
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • חבר חדש

אז אחרי הרבה זמן שאני צופה בפורום הזה מנסה גם לכתוב פה. לא רוצה להאריך יותר מדי אבל אני כבר מגיל 12 מוציא זרע, בהתחלה לא ידעתי שאסור ועם הזמן כבר היה קשה להפסיק.
בתקופה האחרונה הצלחתי להפסיק להוציא, כבר מעל 100 יום ואני כל יום מפחד מחדש מהנפילה.

לאחרונה גם דאגתי לסנן כל מכשיר שיש לי. משתף על הערב האחרון שלי כאשר נתקפתי וניסיתי כל דבר אפשרי להכנס לדברים במחשב ותודה לאל שיש לי סינון ולא הצלחתי, התחלתי ללטף את האיבר אבל עצרתי את עצמי לא יודע איך וממש הרגשתי שאני במלחמה נגד היצר. נראה לי הולך להיות לילה קשה, אני מתאפק לא לגעת.

מרגיש ממש צורך לדבר ולפרוק יותר עם מישהו שמזדהה איתי. בגלל הסינון ההודעות פה לא עובדות. אפשר לשתף פה מייל? אני לא יודע...

תגובה: מנסה בפעם הראשונה לפני 1 שנה, 10 חודשים #142873

ברוך הבא חבר יקר,
אסירות תודה שאתה כותב ומשתף את מה שעובר עליך. תמשיך להיות כאן, לכתוב ולשתף.
מזדהה עם ההתמודדות שלך מול התאווה. כאן בפורום מצאתי תקווה ופתרון.
הענין של ההודעות הפרטיות אינו מחמת הסינון, אלא תקלה באתר. אנסה לברר מה קורה עם הענין הזה.
אתה יכול לפרסם מייל אם אתה רוצה, מומלץ כמובן שתהיה זו כתובת אנונימית.

בהצלחה רבה
אוהב ומעריך
מתחיל שוב וצועד לאלוקים

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מנסה בפעם הראשונה לפני 1 שנה, 10 חודשים #142874

• aqa55
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • חבר חדש

תודה רבה.
noam125678@gmail.com 
זה המייל, כמובן אנונימי. אשמח לדבר ולשתף, כמובן גם לעזור לצד השני ולא רק הוא לי.
תודה

תגובה: מנסה בפעם הראשונה לפני 1 שנה, 10 חודשים #142880

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

קודם אני שמח בשבילך שהתגברת אני לא התגברתי וזה ההפסדים הבאים שאירעו לי:

ההפסדים מה גורם לי שימוש:

לאבד זמן חשוב, לא לישון, להיות עייף יום למחרת, מתיש אותי פיזי נפשי ורוחני, לא מסתפק בפעם אחת – בדרך כלל כמה פעמים ובפעם שלפני האחרונה לפני שבועיים היה לי כאבים באזור... הפסד של עבודה, של לימוד, של קשר, של נתינה.

כמה דכאון ורצון למות, כאב וקושי להכיל את עצמי, אשמה, בושה, רחמיים עצמיים, רצון לזרוק הכל, לא רוצה למחפש נפילה יותר קשה.

תגובה: מנסה בפעם הראשונה לפני 1 שנה, 10 חודשים #142883

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותכם !!

דייב היקר תישאר איתנו... תמשיך להתפלל ולצעוד ובטוח שהזמן יגיע ותעלה על דרך המלך !!

בקרוב ממש אמן ואמן !!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן