ברוכים הבאים, אורח

חדש וזקוק לעזרה/יעוץ
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: חדש וזקוק לעזרה/יעוץ 1237 צפיות

חדש וזקוק לעזרה/יעוץ לפני 1 שנה, 11 חודשים #142505

• ינוש
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש

שלום לכל העוזרים והתומכים , מרגש לראות מקום שכולו עזרא ממש מתן בסתר 
ברשותכם אתאר את מצבי : כיום אני בן 27 נשוי +1 והמספר יגדל עוד חודש בע"ה כמו כולם את העולם האפל של הפורנוגרפיה ברשת פגשתי בגיל 12 למרות שמכשירים אליהם היה לי גישה היה סינון כבר אז לצערי נקלעתי למחשב נייד חשוף של בן משפחה ומשם הדרך קצרה , ההורים שלי לא קנו לי טלפון ובסוף לצערי ובטיפשותי קניתי אייפוד כי אצלנו בבית הספר לדאבוני היה בושה ללכת בלי מכשיר כלשהו . לקח לי זמן להבין לאן נכנסתי וכשהבנתי היה מאוחר מדי אם כי מהתחלה הרגשתי שזה לא בסדר , ככה כל ימי נערותי מתמודד איתו חסר אונים עד שהגעתי לישיבה שם המליצו לכולם בחום מרובה בשכנועים לשים נטספארק אך היצר מסמן מה יהיה מה תישאר רעב??? ( בשלב הזה כבר יש לי טלפון) בסוך אחרי 7 חודשים בישיבה החלטתי שאני שם לזה סוף התקנתי סינון ובתמימותי חשבתי שזה נגמר אך אחרי שבוע וחצי כבר התחילו הנסיונות לפרוץ היה לי שיואמי שבאותו זמן היה לנטספארק פרצות דרכו ואני קצת מבין במכשירים ואחרי כחודש אני מוצא פרצה ומצליח לגשת לאתרים וכו' לאחר זמן אזרתי אומץ והתקשרתי לתמיכה בטענה ש'בטעות' מצאתי פרצה והתוכנה לא עובדת ואכן סידרו זאת . ושוב התחילו הבעיות הפסקה -הצלחת פריצה -חרטה -גישה לתמיכה תכנית ...,ממש כמו ספר שופטים  ככה כשלוש שנים אני בלופ בסוף נשבר לי אני מחליף טלפון ומה אעשה עם הישן מה אשים עוד סינון?? בהחלטה נמרצת החלטתי לכסח לו את הצורה ופשוט שברתי אותו כדי שלא יהיה לי עוד מכשיר ביד ככה הייתי נקי למשך כמה חודשים אך יצר מאותת 'אתה רעב' ואני מנסה לפרוץ את המכשיר אך ללא הצלחה ב"ה , ואז נזכרתי באייפוד ... שאותו כבר היה קשה לי לשבור כי קניתי אותו ממיטב חסכונותיי כילד (עצת היצר) וכך היצר מושך אותי עד החתונה שם באמת יש הפסקה את האייפוד הארור אני משאיר בבית הורי ומתחיל חיים חדשים באמת במשך כשנה אני נקי יש לי אשה שאני אוהב לא צריך לחשוב על שום גירוי אחר והצלחתי לשרוד גם כשהיינו אסורים אך אז אשתי בחסדי שמיים נכנסת להריון והיא לא מרגישה טוב ומקיאה בהתחלה וגם אנחנו לא יכולים ממש לחיות כזוג כי אי אפשר להתקרב אליה בכלל יש לה תמיד בחילה ותוך כדי שאני מרחם עליה המוך מתחיל לאותת תתחיל לחפש תחליף , ההרגשה נוראית מרגיש אפל וחשוך , אני כבר לא רווק , מה אגיד אחרי 120? .. מצליח להחזיק שבועיים ואז נוסעים להורי והיצר משכנע אותי לחפש את האייפוד הארור ולקחת אותו אלי חזרה ולצערי אחרי כשנה וחודשיים אני נופל שוב אך רק בעיניים ללא אוננות , עדיין יש בי פחד ... ככה אני ממשיך בסוף אני אוזר כוחות ומוסר את האייפוד באגורה , לגוי! לא רציתי למסור מכשיר שהכשיל אותי לנכשל אחר , בנתיים לטלפון של אשתי יש סיסמה ולי אין גישה אליו , מדי פעם מצליח לגלות תסיסמה ואז נופל ואז מתרץ תירוץ איך גליתי תסיסמה והיא מחליפה ואני שוב נקי ושוב מצליח לגלות ... בקיצור ספר שופטים . והיא לא מבינה איך תמיד אני מגלה תסיסמה 'בטעות' והיא לא יודעת שאני מנסה  כמובן .... מצליח להיות נקי תקופה ואשתי נכנסת שוב להריון ושוב אני מצליח לגלות תסיסמה ואין לי תירוץ מה להגיד איך ראיתי ולמה היא דרושה להחליף שוב וזה מתחיל להיות כבר חשוד ואז היצר מעלה שלב ואני מתחיל אחרי 3 שנים של נישואים לחזור גם לאוננות לאחר העניים בהתחלה מזועזע ואחרי כבר מרחם על עצמי ומרגיש שין תקווה בקיצור עכשיו אשתי בהריון מתקדם שני ברוך ה' אך ליצר הנמוך יש רצון לאשה רזה וכו' והיצר הטוב אוהב את אשתי כמו שהיא בתוך הבלבול הטלפון שלה עדיין פרוץ יצאתי מכלל שליטה וחזרתי לאוננות כמעט כל יום , עייפתי מהמלחמות מבין  שלא יעזרו חסימות וסינונים חייבת להיות דרך אחרת , עוד חודש וחצי אשתי יולדת , וכמובן ב"ה זו תהיה תקופה קצת מורכבת ואני מניח שהיצר יחגוג על הרעב שלי בעוד אשתי ואני אסורים חודשיים ויש ילד חדש ... לא יודע אם אני נחשב מכור לא יודע אם משהו מהמדריך יעזור לי , בקיצור אם יש מישהו שיכול לעזור או אפילו ללוות אישית ולתת עצות מה לעשות בזמן אמת , אני אוהב את אשתי כואב לי שאני בוגד מה מאחורי גבה ועד אני מתבייש מאוד מבורא עולם שהוא כל הזמן נותן ואני רק לוקח !!! בקיצור זקוק לעזרה!!

תגובה: חדש וזקוק לעזרה/יעוץ לפני 1 שנה, 11 חודשים #142506

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך חבר יקר! 
איזה שיתוףשיתוף כנה ואמיתי, מצאתי את עצמי מזדהה עם כל כך הרבה מהנכתב, ממש כך, 
גם לי היה אייפוד טאצ' (שלא קניתי במיטב כספי אלא השגתי בדרך לא ישרה..) 
גם אני כיסחתי לו את הצורה ברגש של התעוררות, 
גם אני חשבתי שהנישואין יפתרו לי את הבעיה.. וגם אני התחלתי לפרוץ את הטלפון של אשתי כשהיא נכנסה להריון ולא מרגישה טוב בתחילת הנישואין.. 
מזדהה עם הפחדים ורגשות האשמה, 

מציע לך התור התחלה לשתף כאן להתחיל להכיר חברים ליצור קשרים ולצאת מבידוד הכפוי הזה, 
המחלה אוהבת חושך והאור מגרש אותה, 

מציע לך לא להתעסק יותר מידי בשאלה של "מכור או לא מכור" אלא פשוט לשתף בכנות ליצור קשר וה' כבר ינחה אותך בדרך הנכונה! 

מחכה לשמוע ממך אתה מוזמן ליצר איצי קשר באישי 

תגובה: חדש וזקוק לעזרה/יעוץ לפני 1 שנה, 11 חודשים #142507

• ינוש
  • חבר חדש

תודה רבה אח יקר אני אשמח , רק לא נותן אפשרות לשלוח הודעה באישי , ברשותך יש לי שאלה על המצב הזה בכללי שהדור נתון בו , איך אני אמור להרגיש באמת כלפי זה , אני לא יודע איך הקב"ה באמת מתייחס לזה , אני מתכוון מה באמת מחכה לי אחרי 120 לצערי השוויתי ה' לנגדי תמיד קורה רק אחר הנפילה וכך הבושה והפחד מן העונש אם נגיד תאמת זה עוד תבלין נחמד לכל הצרות שמביא איתו הדבר הזה ומה באמת , אני באמת אשם ?? הרי כל כולי רוצה רק קדושה ללמוד בין כותלי בית המדרש ואם הייתי יכול להשקיע בשעה 12:30 את הכח שאני משקיע בזה- בבית מדרש הייתי עושה את זה אלא שאני מרגיש שאני כבול לגוף הזה עם רצונותיו ועושה דברים שאיני רוצה לעשות איך אני אמור להתייחס לזה באיזה הרגשה אני צריך לקום בבוקר לאחר נפילה בעוד שאני יודע שבערב הוא מסוגל לתקוף שוב ולקחת לי שעות שינה שאני כל כך זקוק להם , נ.ב תודה שקראת את כל מה שכתבתי זה ארוך ואולי קצת מייגע ומרגשת אותי הנכונות לעזור .

תגובה: חדש וזקוק לעזרה/יעוץ לפני 1 שנה, 11 חודשים #142508

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום

השאלה היא שאלה טובה, 
אני משתדל לא לחשוב כל מה שיהיה אחרי 120.. זה לא בשליטה שלי ואין לי מושג מה יהיה שם ואיך זה יעבוד, 
כל ההשקעה במחשבה על זה מבחינתי מובילה אותי לדכדוך או רמיה עצמית, 

מעדיף לחשוב במקום על אחרי 120, על הזמן עד לשם.. עד שאני מגיע לשם.. איך אני עובר את ה70 שנה הבאות בצורה שאני מחובר לאלוקים, בצורה שלווה שפויה, בצורה שאני יכול לתת למשפחה שלי לאשתי והילדים, ובעיקר בלי לסבול, 

אני משתדל להתמקד בזה ע"י עבודה של צעדים שאני עושה עם ספונסר שעוזרת לי להתחבר לחיים ומחברת אותי לאלוקים, 

מה שיהיה אחרי שאני אמות באמת לא כל כך מעניין אותי היום, 

אוהבים אותך מאוד אח יקר ! 

תגובה: חדש וזקוק לעזרה/יעוץ לפני 1 שנה, 11 חודשים #142509

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • דירוג זהב

כואב מאוד לקרוא את שכתבת. מזכיר מאוד את שעבר גם עליי.
חשוב לשתף כדי לשחרר מעט מהמועקה שעוברת עליך.
כמו כן, יכול להיות מאוד שצריך עזרה מקצועית בנושא. אולי לפנות למישהו שעוסק בעניין הזה בתשלום ולהתחיל מעקב מסודר בכל הנוגע לסדר יום שלך ואלו דברים מעוררים אותך להגיע למקום הזה.
אני הייתי מציע גם לקחת משהו שירגיע אותך.

בהצלחה!

תגובה: חדש וזקוק לעזרה/יעוץ לפני 1 שנה, 11 חודשים #142511

• ינוש
  • חבר חדש

כדאי לנסות את את תכנית 12 הצעדים?? , אני אדם רגוע שלו ושמח ואני שלם עם עצמי ומה שאני עושה בכל חוץ מזה כמובן פשוט המחשבות האלה עוברות בראש מדי פעם

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 11 חודשים על ידי ינוש.

תגובה: חדש וזקוק לעזרה/יעוץ לפני 1 שנה, 11 חודשים #142512

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום
ינוש כתב on 12 מאי 2022 14:17:

כדאי לנסות את את תכנית 12 הצעדים?? , אני אדם רגוע שלו ושמח ואני שלם עם עצמי ומה שאני עושה בכל חוץ מזה כמובן פשוט המחשבות האלה עוברות בראש מדי פעם

אני הייתי מתייעץ עם מישהו ותיק או איש מקצוע לפני הליכה לתכנית והקבוצות למרות שהרב טווערסקי זצ"ל החזיק שלכל אחד אפילו אם הוא לא מכור כדאי לעשות את הצעדים... אבל בכל זאת זה לא פשוט לעשות את הצעד הזה,

בפרט אם בשאר תחומי חייך אתה מרגיש שלם ומאושר, 
אולי תתקשר לקו החם ותבקש להתייעץ עם חבר וותיק, 

תגובה: חדש וזקוק לעזרה/יעוץ לפני 1 שנה, 11 חודשים #142513

• ינוש
  • חבר חדש

תודה רבה , האמת שניסיתי והיה תא קולי ישר , זה תמיד ככה?

תגובה: חדש וזקוק לעזרה/יעוץ לפני 1 שנה, 11 חודשים #142514

ינוש כתב on 12 מאי 2022 21:45:

תודה רבה , האמת שניסיתי והיה תא קולי ישר , זה תמיד ככה?

לאיזה מספר התקשרת?

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: חדש וזקוק לעזרה/יעוץ לפני 1 שנה, 11 חודשים #142515

• gidi
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר יקר!
קראתי את השיתופים שלך ומאוד התחברתי.
מהניסיון האישי שלי הייתי אומר שכדאי לך לנסות, בכל מקרה אתה לא מתחייב לכלום ויכול לבדוק.
אני מזדהה עם העניין שגם אני בסך הכל בנאדם אופטימי ושמח, גם ב"ה מצליח להתקדם יפה בחיים אבל בכל זאת סובל קשה מהבעייה הנ"ל (שמן הסתם גם משפיעה על הרבה דברים בחיים), לי התוכנית מאוד עזרה בהתמודדות מול הבעייה ויישור החיים (אם תרצה מוזמן לקרוא פרטים בחתימה שלי למרות שהרבה זמן לא עידכנתי שם).
הקו החם אמור להיות זמין ואתה מוזמן גם ליצור איתי קשר בפרטי לכל שאלה או שיתוף.

בכל מקרה גם אם תחליט שלא שתדע שיש שם עוד פיתרון (ולדעתי מוצלח) שלא ניסית.

בהצלחה רבה!

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: חדש וזקוק לעזרה/יעוץ לפני 1 שנה, 11 חודשים #142518

• mitmoded
  • דירוג זהב

אחשלי יקרררר כמה שאני מזדהה איתך, אני לפני שנה וחצי + הגעתי לשמור עיניך במצב מאוד דומה לשלך, רוצה ולא רוצה נופל וקם, חוסם ופורץ,  אלוהים בדרך נס גילה לי את התוכנית של 12 הצעדים והיום אני בעצמי נס, אני אשכרה נקח מעל חצי שנה!!! זה מטורף, בתקופה הזו הבנתי משהו אחד, יש פיתרון אפשר גם אחרת 

אוהב אותך מאוד ומאמין בך שתמצא את הדבר שנכון לך

תגובה: חדש וזקוק לעזרה/יעוץ לפני 1 שנה, 11 חודשים #142528

• ינוש
  • חבר חדש

וואי מה זה תודה רבה , אני באמת נראה לי אנסה , השאלה אם זה פרקטי בלי שאשתי היקרה תשים לב שאני חלק מתכנית כזאת

תגובה: חדש וזקוק לעזרה/יעוץ לפני 1 שנה, 11 חודשים #142530

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

אפשר בהתחלה לומר לה,
שאתה הולך לשיעור חיזוק,
או משהו כזה,
ושתהיה בטוח בעצמך תספר לה,
אני סיפרתי לאשתי שיש לי קושי בתאווה בלי לפרט יותר מידי,
חשבתי שהשמים יפלו,
והם לא נפלו.

תגובה: חדש וזקוק לעזרה/יעוץ לפני 1 שנה, 11 חודשים #142537

• ינוש
  • חבר חדש

אשתי מאוד תמימה בקטע הזה , יצא לנו כמה פעמים לדבר על זה שיש לאנשים נסיונות ברשת (לא אני ) והיא הגיבה ' וואי איזה מסכנים , לא יודעת איך אפשר לחיות ככה חיי נישואים ' על זה נאמר 'לבי התהפך בקרבי '. מטרתי היא להיגמל ולעשות לזה מחיקת הסטוריה , לא היה לא נברא לא רוצה להיזכר ובטח שלא לדבר על זה עם קרובי .
נ.ב אם כבר מזכירים חיי נישואים בצל היצר ראיתי כמה חברה פה שמחכים להיות נקיים בשביל להתחיל לצאת בכלל , אני חושב שזה עצמו עצת היצר אסור לתת ליצר לעצור לך תחיים , עצם הניצחון זה לא לתת לו מקום מרכזי בחיים , אלא כבעיה אישית שיש לטפל בה אבל תוך כדי המלחמה שלי היא לחיות חיים נורמטיבים ללא הפרעות ולנצח אותו בזמני הפנוי (תרתי משמע) גם לי היו חששות מזה לפני הנישואים אבל לא נתתי לזה לעצור אותי  

תגובה: חדש וזקוק לעזרה/יעוץ לפני 1 שנה, 11 חודשים #142539

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

אח אהוב ויקר! שיתוף כמו חץ ללב.
קראתי הכל וגם מצאתי את עצמי בתוך זה.
התזמון של הפוסט הזה מאוד מדויק עבורי,
היום הייתי עם אשתי בבית חולים לקראת לידה מתקרבת ובאה, ובערב כבר רציתי לבדוק "בא נראה אם הסינון כאן עובד או לא" מיליון פעם נפלתי במלכודת הזאת ועדיין חוזר אליה.
תבין, בבוקר בית חולים ללידה שמתקרבת ובערב בודק אם אפשר לצרוך איזה קמצוץ פורנוגרפיה.
לשמחתי הרבה הסינון עבד.
אבל עצם החיפוש.
אני יודע שאחרי שאני צופה הצינורות שלי מתלכלכים ואני לא באותה זרימה לעומת מתי שאני נקי החיים זורמים לי ומחייכים אלי והאתגרים האחרים יפים יותר.
אני חלש מול האתגר הספציפי הזה.
נכנסתי לפה כדי למצוא חיזוק לנפש שלי שעשיתי עליה כמה שריטות בחיפוש שניסיתי, ושתבין שמחשבות אומרות לי כל הזמן "אל תעשה את זה, תברח מהמקום" אבל כמו על אוטומט...
בכל מקרה, מצאתי אצלך נחמה.
ממשיך בשמחה

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.91 שניות

Are you sure?

כן