ברוכים הבאים, אורח

חדש וזקוק לעזרה/יעוץ
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: חדש וזקוק לעזרה/יעוץ 1239 צפיות

תגובה: חדש וזקוק לעזרה/יעוץ לפני 1 שנה, 11 חודשים #142547

• ינוש
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש

תודה רבה אחי היקר אוהב אותך ומעריך אותך , אנחנו כולנו סדינים לבנים שיש להם כתם קטן בפינה אומנם שחור ואולי קצת בולט (לפחות לעצמנו) אבל בסופו של דבר הסדין כולו לבן ואסור לנו להתייאש ולחשוב שהכתם הזה מלכלך את כל הסדין ומכער אותו , 98% מהיום שלי אני עושה טוב 2% אני עושה רע אם כי לא ברצוני המלא , אני לא אתן ל2 אחוז האלה להרוס תחיים ולתת לי הרגשה שאני רע או טמא , אני לא יודע מהם חשבונות שמיים אני גם לא מבין למה כולנו נמצאים בתוך הבוץ הזה בהמונינו אם נאמר את האמת לצערי . אבל אני כן חושב שיש תועלת אחת בזה ,אני יודע מה הם הסכנות והכניסה  למערבולת הזאת ואני אעשה הכל כדי שילדי לא יכנסו אליה ,המדיה תפסה את ההורים שלנו לא מוכנים ואני בטוח שאם הייתי נחשף בשלב מאוחר יותר וההורים שלי היו מבינים את הסיכונים בזה שיש לי מכשיר אישי פרוץ יכול להיות שלא הייתי כאן היום(כמובן שהם לא אשמים)

תגובה: חדש וזקוק לעזרה/יעוץ לפני 1 שנה, 11 חודשים #142553

• בן ראובן
  • רצף ניקיון נוכחי: 52 ימים
  • חבר קבוע

אשריך 
יהי רצון שתצליח להישאר נקי כמה שיותר
אתה לוחם אמיתי
לא משנה איך אתה נראה
לא משנה מה עובר עליך

אתה מראה כאן גבורה עילאה
אתה דוגמא לאחרים

אין לי מילים
יום טוב ומבורך אח יקר ומבורך

תגובה: חדש וזקוק לעזרה/יעוץ לפני 1 שנה, 11 חודשים #142578

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום

ינוש אחי היקר
אפילו שאני לא מכיר אותך הזדהיתי מאוד עם הסיפור שלך!
התעתוע הנורא שהתאווה מציעה לנו בכל פעם מחדש
גם אחרי שנים שאנחנו מזכירים לעצמנו שזה רע, וזה יהרוס לנו את החיים, היא מוצאת את ההזדמנות להציע לנו את מה שיש לה לתת לנו, אנחנו נלך אחריה, נבזבז שעות של חיפושים וצפייה לאורך השעות הקטנות של הלילה, העיקר למצוא איזה סצנה מינית, למצוא עוד כמה סנטימטרים של גוף האישה, לראות ולצרוך עוד מיחסי מין של אחרים
בשבילי זה לא שפוי, בשבילי זה משהו שכרגע אפילו לא קשור לתורה ומצוות, התאווה גומרת לי את החיים ומכרסמת לי בעומק החיים לאט לאט, בלי שאני שם לב היא לוקחת לי את הדבר הכי חשוב והוא השפיות שלי, זה מלפף את עצם החיים שלי ולא מניח לי.
ה' זיכה אותי וגילה לי את תכנית 12 הצעדים שבינתיים נתנו לי את הפיתרון הכי טוב והכי עמוק
מאחל לך שתמצא את הדרך הנכונה לך!
אם תרצה אשמח להרחיב לך יותר בפרטי
אוהבים מאוד

תגובה: חדש וזקוק לעזרה/יעוץ לפני 1 שנה, 11 חודשים #142585

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

חבר יקר
ינוש
אוהבים אותך
מאד מזדהה, לא פשוט בכלל, גם אני מרגיש שזה 2% על רוב הזמן שאני עושה טוב, אבל זה לא מדויק, ה2% הורסים הכל, והם נהפכים ל98% של רע, רוע הרס עצמי, הרבה אשמה, בושה, אכזבה וקושי של הכלה ובדידות נוראה.
אני כעת נקי רק 11 ימים, אבל היה לי תקופות הרבה יותר ארוכות.
מרוב כאב וקושי שעברתי קשה לי להביא תקופה של נקיות, פשוט לא מוכן לוותר לצערי, למרות הרצון העז, אבל אני מאמין שזה יכול להשתנות אם אני ישתעבד לתוכנית 12 צעדים ויעשה את מה שצריך מתוך כנות, כניעה, קבלה.
אין בעולמו של אלוהים טעויות - הוא לא סתם עשה אותי סקסוהוליסט, ככה אני קרוב אליו 24/7 - אסירות תודה.
התוכנית נותנת לי מענה לחיים הכללים, חברים, הכלה, קבלה למרות שהדרך עדיין ארוכה.
מאחל לך הצלחה בהמשך הדרך.
ותמיד שנהיה שמחים. 

תגובה: חדש וזקוק לעזרה/יעוץ לפני 1 שנה, 10 חודשים #143011

• ינוש
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש

תודה רבה , אשמח שמישהו ייתן לי קצת רקע איך עובדת תכנית 12 בצעדים ומה התהליך

תגובה: חדש וזקוק לעזרה/יעוץ לפני 1 שנה, 10 חודשים #143014

ינוש כתב on 19 יוני 2022 06:21:

תודה רבה , אשמח שמישהו ייתן לי קצת רקע איך עובדת תכנית 12 בצעדים ומה התהליך

עוד לא עברתי את צעד 4 אז לא יכול להגיד לך מה אחרי צעד 4...
אבל עד צעד 4 אני יכול להגיד את הדבר הבא:

מכיר את האלה שאומרים לך "אתה יודע מה הבעיה ש'ך"?? שאתה כזה וכזה.
אז התכנית הזו יודעת להגיד לך מה הבעיה ש'ך, וגם לעזור לך לפתור אותה.

בגדול ההנחה היא שאין דבר כזה סתם מישהו מכור, זה חייב לקרות בגלל משהו, אז במקום להילחם בהתמכרות, בוא נפתור את המשהו, ואז ההתמכרות לא תהיה פה יותר כי אנחנו לא צריכים אותה...

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן