ברוכים הבאים, אורח

אשמח להבהרה-
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אשמח להבהרה- 338 צפיות

אשמח להבהרה- לפני 2 שנים #142227

שלום עליכם אנשים צדיקים!
אשמח אם תעשו לי קצת סדר במחשבות... אני כבר הרבה זמן מתמודד ומרגיש שאני ממש לבד. ממש.
זה קשה, זה נסיון, וב"ה באתר הזה אני מוצא חיזוקים ורפואות שממש באות בזמן ומצילות, ב"ה.
נתקלתי פה לא פעם בכל מיני מושגים ועצות, ולא מצליח בדיוק להבין איך זה עובד...
דבר ראשון- לא בדיוק הבנתי מהי שיטת 12 הצעדים. קראתי על זה קצת, אבל לא הבנתי איך זה בדיוק עובד בפועל. זה פשוט 12 כללים, איך מיישמים את זה במציאות (חח סורי על הבורות פשוט אני מאוד סקרן לדעת ואין לי מושג איך זה עובד)
ועוד דבר, מה זה ה- SA? משהו אחר? 
וכן שמעתי משהו על מסרים שאפשר לשמוע, אשמח אם תכוונו אותי בדיוק איך מגיעים לזה.
וכן אשמח לדעת האם ישנה איזו קבוצה של מתמודדים שמדברים ומחזקים אחד את השני ברגעים שקצת קשה, כיוון שאני עמוק עמוק בבדידות ואני ממש חייב לדבר עם עוד אנשים שגם כן מתמודדים כמוני עם התאווה הזאת... 
אשריכם ישראל! פסח כשר, שמח, ונקי!

תגובה: אשמח להבהרה- לפני 2 שנים #142229

• אבי0533
  • רצף ניקיון נוכחי: 335 ימים
  • חבר ותיק

שלום לך חבר יקר.
12 הצעדים היא שיטה שפותחה במקור ע"י אלכוהוליסטים אנונימיים. מטרת השיטה היא להתמודד עם ההתמכרות ע"י חיבור תמידי לאלוקים וקשר תמידי לחברים מתמודדים אחרים. זוהי הצגה לא מוצלחת של הדברים ממש על קצה המזלג.

SA היא קבוצה כזאת (ממש כמו AA) שמיועדת לאנשים שמתמודדים עם התנהגות מינית לא תקינה. אצלי למשל זה מתבטא באוננות כפייתית וצפיה אובססיבית בפורנו. 
כדי להתמודד עם זה אני מתקשר כל יום כמה פעמים לחברים מSA, ומשתף את מה שעובר עלי. בנוסף אני הולך כמה פעמים בשבוע לקבוצה חיה שבה מספר אנשים כמוני יושבים ומתחזקים זה מזה.
יש עוד הרבה פעולות יום יומיות שמטרתם להזכיר לי שאסור לי לגעת בתאווה. ממש הצגתי את זה על קצה המזלג.
התאווה זה כמו עובש - היא צומחת בחושך. ברגע שאני משתף את ההתמודדות שלי בזמן אמת, חלק גדול ממנה מתפוגג. תודה לקל.
מקווה שעזרתי.

אם אתה רוצה לדבר יותר אתה יכול לשלוח לי הודעה פרטית עם מספר טלפון.

תגובה: אשמח להבהרה- לפני 2 שנים #142243

כן אשמח לדעת האם ישנה איזו קבוצה של מתמודדים שמדברים ומחזקים אחד את השני ברגעים שקצת קשה, כיוון שאני עמוק עמוק בבדידות ואני ממש חייב לדבר עם עוד אנשים שגם כן מתמודדים כמוני עם התאווה הזאת...

משתוקק...

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים על ידי חיל בלע ויקיאנו.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן