ברוכים הבאים, אורח

זקוק לעזרה.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: זקוק לעזרה. 192 צפיות

זקוק לעזרה. לפני 2 שנים #142215

אני אומר לכם ככה היום הזה היה קצת "משוגע" בשבילי  אני מאוד חובב מוסיקה וכ'ו ולשם שינוי מצאתי שזה עושה לי טוב ולכן קבעתי היום עם בחור ולנסות לעשות איזה שיר חשוב לי שתדעו שאותו בחור מתעסק בתעשיית המוסיקה כל היום עם זמרים וכל וזה הוא לא דתי ולא כלום ונראה שהוא רחוק ביותר מכל מקום אני לא יודע למה אבל נאלצתי לשבת אצלו בבית למרות שאני לא נכנס לבתים של אחרים מאירועים שקרו לי בעבר מצאתי את עצמי מסכים לזה בכל מקרה הייתי אצלו כמה שעות אולי 5 6 שעות רצוף וחצי מהזמן הוא דיבר איתי על זרע לבטלה ועל סמים ועל זה שהרבה זמרים נופלים לאוננות ולנשים ולבגידות אני אומר לכם בכנות לא רציתי לשמוע את כל ההבלים האלה אבל זה הכניס אותי להירהורים ויצאתי משם מבולבל ממה ששמעתי אני גם ככה מנסה להתמודד עם כל העניין הזה ולא מצליח לי וחוץ מזה שהחיים שלי גם לא קלים והרחוב ניהיה "אש" בחוץ מתחילת הקיץ פשוט סיבובים בראש בכל פינה אני גר בעיר חילונית ברובה ותאמינו אני לא מחפש להסתכל וכל זה אבל אני שואל בעצם מה הדרך הישרה להתנהג במצב כזה ומה הכי טוב לעשות אני מרגיש שאני רחוק מה' יתברך מכל מה שניהיה ממני בזמן האחרון אתמול אחד החברים שיתף שזאת בעיה לכל החיים אז זהו אני לא רוצה לכל החיים וקשה לי להסכים עם זה...חירות שמח

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים על ידי אופטימי עם ניסיון.

תגובה: זקוק לעזרה. לפני 2 שנים #142217

• אבי0533
  • רצף ניקיון נוכחי: 335 ימים
  • חבר ותיק
:pinch: אזהרה: ספוילר!

שלום לך חבר יקר.
ראשית, אני אוהב אותך ומחבק אותך ומזדהה בכל מילה. זה ממש לא קל כשאנחנו הולכים למקום ללא כוונת תאווה ופתאום משהו קופץ עלינו...

מעבר לכך, אם הייתי במקומך, כנראה שהייתי מבקש מבן שיחי לעבור לדבר על נושא אחר כי זה לא נח לי. אבל אני בהחלט מסוגל להבין את המקום שבקשה כזאת תשפיל אותך.
אולי מראש תודיע לו שאתה מגיע לזמן קצר קצוב (שיספיק רק לעבודה שלכם ולא לפיטפוטים) כי אתה ממהר למשהו אחר...

הלוואי שהיה לי פיתרון קסם בשבילך....

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן