ברוכים הבאים, אורח

הודעה חשובה - מערכת הצ'אט בפורום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: הודעה חשובה - מערכת הצ'אט בפורום 2349 צפיות

הודעה חשובה - מערכת הצ'אט בפורום לפני 2 שנים, 1 חודש #141479

• guardureyes
  • רצף ניקיון נוכחי: 271 ימים
  • מנהל
חברי פורום יקרים,
לא מזמן 'חגגתי' בר מצווה לשמור עינך. כן יותר מ 13 שנים האתר, הפורום, ועוד פעילויות שלנו קיימות. מיום ההקמה שמתי לי למטרה וראיתי לנגד עיני את הסיוע למתמודדים השונים בטהרה. אני משקיע בזה את כל זמני והרבה מהוני. 

וב"ה המאמץ נושא פירות גדולים ויפים. אלפים נעזרו מהמיזם החשוב הזה. כבוד שמיים התעצם בשנים הללו מאוד. רבים וטובים קיבלו מענה נרחב משלל האמצעים הניתנים חינם לכל דורש. 

אבל בזמן האחרון הצ'אט הפך למכשיר לדברים אחרים, במקום לקרב לבבות לאבינו שבשמיים, ראיתי פעם אחר פעם שיש שם דברים שמרחיקים ממנו ממש. 

בצער רב הסרתי אותו וחסמתי את מי שאין מקומו פה עימנו. החלטתי שההודעות האישיות נשארות כרגע, מתוך מחשבה שאני לא אתן למי שמחפש מחלה להרוס גם את האפשרות להיעזר ממי שרוצה באמת לעזור. 

אני מזמין אתכם לכתוב 'ללמען הסדר הטוב' או 'לאסירותודה' אם אתם נתקלים במחלה פעילה גם שם. אעשה הכל כדי 'ששמור עינך' יהיה מקום מחלים ובטוח עבור כולם.

המשך החלמה ובריאות לכולנו.
נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 9 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: בקשה לפני 2 שנים, 1 חודש #141481

• יהודה מ
  • רצף ניקיון נוכחי: 54 ימים
  • דירוג פלטיניום

אין פה מישהו שמחפש מחלה, מחפשי מחלה יכולים למצוא צאטים הרבה יותר מוצלחים. יש פה מבקשי החלמה שחווים תנודות בהחלמה, ולפעמים אמנם נופלים בהודעות אישיות לא נקיות.
זה בסדר לנהל את זה כמו שצריך, ואף להתערב או לחסום לפי הצורך, אבל נא לא להדביק תוויות שאינם נכונות.
אני לדוגמא נסחפתי לפני כמה שבועות לכמה כתיבות של תאווה בהודעות אישיות, וב"ה בחסד אלוקים עליתי על דרך בשבועים האחרונים ואני נקי להיום מלא מלא לא מובן מאליו 17 יום.
מוטב נפילות של דורשי החלמה בפלטפורמה של ניקיון, מפלטפורמה אחרת מסוכנת הרבה יותר. אם אנחנו בנפילה עדיף בצאט אישי פה, כמובן בלי לגרור אדם נקי. משכהו לבית המדרש.

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 1 חודש על ידי יהודה מ.

תגובה: בקשה לפני 2 שנים, 1 חודש #141482

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
יהודה מ כתב on 28 פבר' 2022 14:25:

אין פה מישהו שמחפש מחלה, מחפשי מחלה יכולים למצוא צאטים הרבה יותר מוצלחים. יש פה מבקשי החלמה שחווים תנודות בהחלמה, ולפעמים אמנם נופלים בהודעות אישיות לא נקיות.
זה בסדר לנהל את זה כמו שצריך, ואף להתערב או לחסום לפי הצורך, אבל נא לא להדביק תוויות שאינם נכונות.
אני לדוגמא נסחפתי לפני כמה שבועות לכמה כתיבות של תאווה בהודעות אישיות, וב"ה בחסד אלוקים עליתי על דרך בשבועים האחרונים ואני נקי להיום מלא מלא לא מובן מאליו 17 יום.
מוטב נפילות של דורשי החלמה בפלטפורמה של ניקיון, מפלטפורמה אחרת מסוכנת הרבה יותר. אם אנחנו בנפילה עדיף בצאט אישי פה, כמובן בלי לגרור אדם נקי. משכהו לבית המדרש.

לא יכול להחריש. מדהים. לא פחות.
נעזוב את "המשכהו", גם את הביקורת שלך על הזעזוע של מי "שבביתו" - בעמלו ראה שמתחולל ההפך מחזונו..

את זה אתה כותב כמי שקרא את כלל ההתכתבויות, ולא רק את אלו שלך מלפני כמה שבועות? אתה לא סבור שמקים האתר קיים דיון והפעיל שיקול דעת לפני שהסיר את האפשרות לצוטט והחליט להודיע על כך בראש חוצות?

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: בקשה לפני 2 שנים, 1 חודש #141485

• יהודה מ
  • רצף ניקיון נוכחי: 54 ימים
  • דירוג פלטיניום
אסירותודה כתב on 28 פבר' 2022 16:22:

יהודה מ כתב on 28 פבר' 2022 14:25:

לא יכול להחריש. מדהים. לא פחות.
נעזוב את "המשכהו", גם את הביקורת שלך על הזעזוע של מי "שבביתו" - בעמלו ראה שמתחולל ההפך מחזונו..

את זה אתה כותב כמי שקרא את כלל ההתכתבויות, ולא רק את אלו שלך מלפני כמה שבועות? אתה לא סבור שמקים האתר קיים דיון והפעיל שיקול דעת לפני שהסיר את האפשרות לצוטט והחליט להודיע על כך בראש חוצות?

הקטע האחרון לא מובן כל כך, נא לבאר את הכוונה.

תגובה: בקשה לפני 2 שנים, 1 חודש #141486

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
guardureyes כתב on 28 פבר' 2022 12:11:
חברי פורום יקרים,
לא מזמן 'חגגתי' בר מצווה לשמור עינך. כן יותר מ 13 שנים האתר, הפורום, ועוד פעילויות שלנו קיימות. מיום ההקמה שמתי לי למטרה וראיתי לנגד עיני את הסיוע למתמודדים השונים בטהרה. אני משקיע בזה את כל זמני והרבה מהוני. 

וב"ה המאמץ נושא פירות גדולים ויפים. אלפים נעזרו מהמיזם החשוב הזה. כבוד שמיים התעצם בשנים הללו מאוד. רבים וטובים קיבלו מענה נרחב משלל האמצעים הניתנים חינם לכל דורש. 

אבל בזמן האחרון הצ'אט הפך למכשיר לדברים אחרים, במקום לקרב לבבות לאבינו שבשמיים, ראיתי פעם אחר פעם שיש שם דברים שמרחיקים ממנו ממש. 

בצער רב הסרתי אותו וחסמתי את מי שאין מקומו פה עימנו. החלטתי שההודעות האישיות נשארות כרגע, מתוך מחשבה שאני לא אתן למי שמחפש מחלה להרוס גם את האפשרות להיעזר ממי שרוצה באמת לעזור. 

אני מזמין אתכם לכתוב 'ללמען הסדר הטוב' או 'לאסירותודה' אם אתם נתקלים במחלה פעילה גם שם. אעשה הכל כדי 'ששמור עינך' יהיה מקום מחלים ובטוח עבור כולם.

המשך החלמה ובריאות לכולנו.

אני לא יודע מי אתה, אבל אתה שינית לי את החיים לטובה שהגעתי לפה בגיל 17. תודה רבה מכל הלב ורק ברכה בכל מה שתעשה.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: בקשה לפני 2 שנים, 1 חודש #141522

• אסירותודה
  • מנהל

תשובותיי:
יהודה מ. אענה ישיר ואשתדל להיות מכובד: אתה מבקש לא להדביק תוויות.. לדידי לא הודבקה שום תווית לשום אדם, מה שאני ראיתי לנגד עיני ולא פעם אחת, כדפוס קבוע, לא ניתן לפרשנות אחרת. זה חולי. לא חיפוש החלמה. ראית את 'הגלישה' שלך, בפעם הזו שכתבת ובפעמים אחרות, ולהבדיל מאחרים לא קיבלת קריאה לחדול מההתכתבויות (כמכור אל מכור, מציע לך לסגל לך כללי כתיבה מדוייקים יותר), למרות שבמקרים אחרים כשכתיבתך לא תאמה לכללי המקום, כן נתבקשת לחדול ואף צונזרת. 

אתה גם קובע שאין מי שמחפש פה מחלה.. ושאלתי, האם את הקביעה הזו אתה כותב מתוך הרושם האישי שלך בגלל שקראת את ההתכתבויות שהיו בצאט? האם אתה לא סבור שזה יומרני מדי לחשוב שההחלטה לסגור את הצ'אט באה ללא שיקול דעת ולאחר התבוננות ממושכת של כמה אנשים בחומרים הכתובים ולאורך זמן? (כן כן. אני מאלו שעוברים על ההתכתבויות הפרטיות בקביעות בשנים האחרונות).

בנוסף, אתה קובע שעדיף להשתמש פה מאשר במקומות המועדים לכך. ראשית, מי שמך לקבוע סדרי עדיפויות? שנית, אתה טוען כנגד רצונו של אדם המבקש שיכבדו ויינהגו ברכושו הפרטי של אדם על פי כלליו? יעלה על הדעת שיסבור אדם כלשהו שעדיף שיבואו אנשים "לביתך" ויישתמשו שם כי פעילות בעייתית בביתך שלך עדיפה על המקומות המועדים?

זה לא חידוש של פורום שמור עינך, ארועי תאווה מתרחשים גם בקבוצות ההחלמה הפרונטליות והווירטואליות של SA. הגיוני שמבין מחפשי ההחלמה יהיו גם כאלו שמחלתם תתגבר. ועדיין. לא ניתן להשלים עם מציאות כזו. המקובל הוא שמי שמשתמש בתאווה בתוך הקבוצות מתבקש לחדול ממעשיו. באם הוא חוזר אליהם ועליהם הוא מתבקש לעזוב. זו "המסורת" הראשונה - כללי המנחה המאפשרים לקבוצות להתקיים - "טובתינו המשותפת קודמת".

"משתוקק".
על התועלות הרבות של הצ'אט אין צורך להרחיב. כמי שקורא בהן כבר שנים כל אות, האמן לי שהייתי מאלו שנלחמו למענו ובמשך שנים. כמכור אני מלא חמלה ואמפתיה לשכמותי. מאמין ויודע שרק ברחמים גדולים ובחסד עליון אני בהחלמה, מתנת חינם מהבורא, ובקלות יכולתי להיות בצד המצונזר והמרוחק. ועדיין. במצב הנוכחי, לא היה ניתן להשאיר את הצא'ט במתכונתו. גם לי אין ספק שעליו 'להתקרר' מעט. 

היו שטענו בעד סגירת כל האפשרויות להתכתבות, כולל ההתכתבות בפרטיות. עמדתי בפרץ והשארנו לעת עתה את ההתכתבות בפרטי, נכון זה פחות מיידי ונגיש מהצ'אט (לטעמי, ההמשגה זהה להבדל בין התכתבות בסמסים להתכתבות בוואצפ), אבל נסה ותראה שיעילות ההחלמה פועלת גם שם.

ולתהייה נוספת שלך. לידיעתך, גם הפורום מפוקח. אמנם לא כל משפט ולא כל פוסט, אך הדברים נראים ונקראים. כן, למרות שאינך רואה, יש מי שקורא את הנכתב בפורום בקביעות. וגם אם חמק מאיתנו משהו, ויכולים לחמוק מאיתנו כל מיני דברים, יש נשמות טובות שמפנות את תשומת ליבנו, ולראייה וכפי שציינת ניסיונך האישי...

עניין נוסף לגבי "הפיקוח" - אהיה ישיר, אתה מסיק מסקנה שגויה-טועה. גם בעבר היה מפקח-מנהל אחד. 'תנועת' ההחלמה היתה אינטנסיבית יותר (ראה את כל ההקפצות שלך. כמה פוסטים בני זמנינו אנו לדעתך תוכל להקפיץ בעוד חמש שנים?!). הפורום היה 'בית' של עשרות חברים ששהו בו לאורך היום, נכתבו בפורום מאות רבות של הודעות מחלימות מדי יום. לצערי העצום, 'דיבוק חברים' שכזה, הוא נחלת העבר. רוב מוחלט מהחברים המשיכו למחוזות שונים, רבים  מהם מחלימים ב SA והם בקשר יומי עם ההחלמה. נכון להיום, השיח בפורום אחר מהעבר, על אף המאמצים שנעשו לחדש ולהתחדש. 

אגב, תמיד היה אפשר לכתוב הכל. כל עוד האדם דיבר על עצמו ונקט בשפה נקייה ולא פוגענית כלפי הזולת. יחד עם זאת, הקשבנו לקריאתך, ולמרות שאני נכנס (יחד עם 'למען הסדר הטוב' - ניק שיש לכמה אנשים שונים גישה אליו) לפורום בקביעות, בימים הקרובים נמנה ב"ה מפקח נוסף.

לעניין המקווה. יקירי, הנידון אינו דומה לראייה, ואף על זאת אענה. לא די שהטובל בשרץ בידו אינו נטהר, והוא עשוי לפשוט טלפיו בטהרה כשעודנו בטומאתו.. על פי הידוע לי, לא פעם במקוואות בו התרחשו מעשים חמורים התקינו מצלמות והסירו דלתות. בעיניי הסרת הצא'ט-הדלתות התבצעה כי "המצלמות" לא הספיקו.. אני באמת מאמין שאם אתה היית - או כל אחד אחר שההחלמה בראש מעייניו  - קורא את מה שקראתי אני בעת האחרונה היית מסכים עם זה. אנשים שלא רושמים מאומה בפורום, עולים לצ'אט ומשתמשים. נקודה. ניק אחד נחסם, ובתוך זמן מגיע ניק אחר, ועם אותם הדפוסים = פיתוי ומשיכה לאזורים חולים. למרות "40 הסאה" הידועים.. החליט בעל המקווה שלעת עתה "הבור" הבעייתי שהפך למוקד משיכה לחולי, ייתרוקן..

לסיום, הקדשתי את הזמן לתגובה המפורטת הזו, כיון שהנושא חשוב לי. שנים שאני מצדד בהשארת הצ'אט, עד עכשיו. השתדלתי לענות ישיר וענייני, קראתי את מה שתכתבתי והנני תפילה שמילותיי השיבו וללא פגיעה. יהי רצון שנזכה לעשות תמיד למען שמו באהבה.

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 1 חודש על ידי אסירותודה.

תגובה: בקשה לפני 2 שנים, 1 חודש #141525

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

אחיי, רעיי, ידידיי!
קודם כל, כאן המקום לא רק לפתוח בכבוד אכסניה, אלא להודות, להוקיר ולתת את הקרדיט למנהלי האתר ולכל העוזרים והמסייעים הפעילים בהחלמה...
תאמת שהצ'אט הוא זה שהביא אותי לפתרון שלי - לS.A.
ולדרך נפלאה - עם כל הקושי - שאני עושה.
אבל פעמים שהרע מתגבר על הטוב, ואין הצר שווה בנזק המלך.
הייתי ממליץ למצוא תחליף או דרך אחרת.
באופן כללי, חבל שהפלטפורמה הזאת כבר נדושה, ולא כל כך גורמת לאנשים להיכנס להירשם ובעיקר להירשם.
הייתי ממליץ למנהלים לעשות 'חושבים' ואולי לעשות מגבית לשדרג את האתר, ובעיקר את הפורום.  

תגובה: בקשה לפני 2 שנים, 1 חודש #141538

הגעתי כאן לפורום לפני קרוב לעשר שנים, ואני עדיין כאן.
זהו הבית שלי, בזכות האתר והפורום הנפלא הזה, זכיתי לתחיית המתים כפשוטו. ולכן אני לא עוזב כאן.
אז קודם כל, אני חייב את כל החיים שלי לאנשים היקרים כאן, מנהליו, מפקחיו וכו'.

אני באופן אישי לא נעזרתי בצ'אט, ישנם חברים שהתכתבו איתי דרך הצ'אט עבור ההחלמה שלהם, מן הסתם בחלק גדול מן המקרים זה הועיל. לאחרונה גם הגיע חבר חדש לקבוצות ע"י שהוא צ'וטט איתי בצ'אט בזמן האמצע שבין חצות הלילה להנץ החמה. אגב, לכל החושבים שמן הסתם הכרחתי אותו להגיע לקבוצות, אז הדבר היחיד שעשיתי הוא שמסרתי לו את הפלאפון שלי, ואמרתי לו שהוא יכול  להתקשר אליי מחסוי כמה שהוא רוצה, והוא גם יכול לא לעשות כלום. הוא רק התעניין ואני עניתי לו. ולפני כמה שבועות הוא התחיל להגיע לקבוצות. זה לא היה קורה לולא הצ'אט. אז גם אם אני באופן אישי לא ראיתי בהחלמה שלי את התועלת בצ'אט, בכל אופן כפי הנראה זה אכן מועיל הרבה מאד.

אבל כנראה שעל הדרך קורים עוד דברים, ומן הסתם אין סיבה שנדע זאת, למרות שבאופן אישי היו לי כמה וכמה מקרים  אישיים, ועוד כמה מקרים של חברים אחרים, שאני יודע היטב מה קרה שם. והגיע הזמן והעת, שאנשים שיש להם הרבה אחריות בידים מצד אחד, וגם הרבה מאד רצון אך ורק לעזור כמה שיותר לכל אחד שסובל, הם באו והחליטו שכעת זה לא ראוי שיהיה כאן. וכבר הסביר 'אסירותודה' באריכות את כל הדברים, בצורה ברורה ובהירה כדרכו.

ולחוששים מאין תבא ההחלמה???
בדיוק כמו לפני 40 שנה, שבקושי היו טלפונים, ויש לנו כיום אנשים ב-SA שנקיים קרוב ל-40 שנה.
אלוקים נותן לנו את ההחלמה, ואנחנו משתמשים בכלים שיש לנו כיום בשביל ההחלמה שלנו, אבל לא בכל כלי אנחנו יכולים להשתמש, לפחות לא בצורות מסויימות. אבל תדאגו לאלוקים, הוא ענק, רק היום האחרון עבר לי בצורה כ"כ נפלאה, שבלי אלוקים אין לי מושג איך בכלל הגיוני שעבר עליי כזה יום. אז נשתדל לתת לו להמשיך לנהל את העולם ואת ההחלמה של כולנו, ואנחנו נמשיך להיות החיילים במשחק שלו.

אגב, בפעם הראשונה שנפגשתי עם חבר מהתוכנית, היה לו פלאפון חכם גדול כזה, ולי משהו פשוט שבקושי מוציא שיחות, וכמובן שאפי' הודעות SMS לא היה לי. אמרתי לו שחשבתי שאולי בשביל ההחלמה כדאי לי לקנות פלאפון פשוט שיהיה לי בו SMS, והוא ענה לי, 'יש כ"כ הרבה חברים שאני מכיר בתוכנית שיש להם פלאפון כשר, וההחלמה שלהם בשמים'.. הכל בסדר, אין לך שום סיבה לקנות כזה פלאפון. אני מביא את הסיפור הזה לא כהוראה ספציפית על הנושא של הפלאפון, אלא כהסתכלות בריאה ונכונה, עד כמה אנחנו צריכים להיות תלויים בכלים כאלה ואחרים, ולחשוב שבלעדיהם אין סיכוי להחלמה.

בהצלחה רבה לכולנו
שנזכה כולנו להחלים עוד ועוד
אוהב אתכם מאד
מתחיל שוב - וצועד לאלוקים

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: בקשה לפני 2 שנים, 1 חודש #141545

בס"ד. אכן, מלא בהוכרת טובה אפתח בכבודה של אכסניה. אין מילים בפי לתאר את התודה על הסביבה שקיימת פה. זה פרוייקט עצום וחבל מאוד לשמוע מגדוליו וחשוביו שהפלטפורמה הולכת וחסרה, ממש מחשבת להשבר. כואב לי על זה.

אני מצטרף בעוז לכאב של "משתוקק" - איה? אני צמא, החיים שלי תלויים בזה! אני לא יכול ורשאי להפיל את עצמי על אדם אחר, כל שכן הוא לא מכיר אותי ואני לא מכיר אותו, אבל "אין לי ארץ אחרת!"

אוסיף מדילי בקשה והצעה. (השתדלתי לקרוא בהתעניינות את השיח, אף שאיני אוהב להכניס את עצמי למחלוקות). כאן אני קורא לrobinhood כמבין בנושא יותר ממני. המבנה הטכנולוגי של האתר מיושן מאוד, אולי מחמת העזובה הרבה. אני נמצא בכמה פורומים באינטרנט והמערכת שם יעילה הרבה יור, לא מצד האנשים אלא מצד צורת הפעולה של האתר. אשמח לפרט אם אתבקש, מ"מ אכמ"ל. מה שכן, אני קם בקריאה - אם לוקחים משהו, כדאי לתת משהו אחר בתמורה. אני מאמין שמן הסתם הדבר עבר עלה מצד המערכת הניהולית ועולות לי כמה סברות למה ירד מהפרק {בעיות מימון [אני מוכן לתרום כפי שידי משגת, ואני צעיר לימים כך שאין לו הון עצמי כמעט ובכלל. רעיון אחר - לבקש מהנוכחים או ה"בוגרים" שעוסקים בתכונות ובניית אתרים שיעבדו על הנושא], בעיית התזמון [תחזוקה ושדרוגים לוקחים זמן, זה אומר שהאתר לא היה פעיל תקופה שיכולה ליות הרסנית לאנשים מסוימים שנוכחים פה או שעוד לא עלו על הדרך (ראוי להזכיר שלהרוס יותר קל מלבנות)]}, אבל כאן אני עומד בבקשה, אם אפשר - ראוי שהדברים לפחות מצד זה ישופרו (אם תרצו כ"תמורה" ללקיחת הצ'אט).

עד כאן דברי להלילה. שוב חותם בהודאה, הודיה ותהילה למנהלים וכדו', ומצטרף בזה לדברי קודמי. מודה, מעריך ומוקיר מקרב לב - חיל..

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 1 חודש על ידי חיל בלע ויקיאנו.

תגובה: בקשה לפני 2 שנים, 1 חודש #141575

• אסירותודה
  • מנהל

תודה חברים.
אנסה לענות. לא הכל מתאים כאן ובכלל.
משתוקק.
א.
כן. אני ועוד עוברים על הכל. בדגש על ההתכתבויות הפרטיות. הכלל המנחה היחידי הוא שננהג לקולא. נתערב רק כשאין ברירה. כששמנו לב שיש תקלות בצ'אט, התרענו. אולי ההרגל מנע ממי שהתרגל להכנס לראות שמעת לעת עודכנו כלליו של הצ'אט. לבסוף, נכתב שם מפורשות אודות הסיכון והסכנה האפשריים. עד שלא נותרה הברירה אלא להסירו לעת עתה. בפוסטים הנראים והנקראים בציבור מתבצעת התערבות רק כשיש פגיעה בזולת. נמחק או נצנזר על פי אמות המידה שלנו למה תחשב פגיעה.  
ב. 
אני לא רואה את עצמי כבעל סמכות, אלא "כמשרת שזכה לאמון" (מוזמן להשיג ולקרוא את 'המסורות'. כאמור, כללי מנחה להתנהלות בקבוצות שאימצתי לי להתנהלות בחיי. האישיים והציבוריים), וככזה, אני גם דוברו של בעל האתר. אמנן הוא מעניק לי חופש פעולה, אך אני לא עושה דבר לבדי. זהו כוח ושליטה שאינני רוצה בו. אין לי עניין להיות "בפרונט", אחורי הקלעים נעימים לי יותר. ובכלל, שואף להיות שווה בין שווים. אילולא ההתרחשויות האחרונות וההחלטה להתריע על כך גם כאן בפורום, הייתי נשאר בצללים. יש לזה יתרונות גדולים עבורי.
ג.
כפי שכתבתי, למרות התועלות המוכחות שלו, אני סבור שעל הצ'אט להתקרר מעט כעת ולמשך זמן.. העלית רעיון מעניין, נחשוב עליו - קביעת קריטריונים להרשאת פעילות בצ'אט. גם מבחינה טכנית, אך בעיקר מבחינת ההחלמה והאיפשור של אתר שכזה לקיים מרחב כמו הצ'אט (לידיעתך, לא מעט הושקע בפתיחתו של האתר על ידי חברות הסינון אתרוג, נתיב, נטפרי וכו'..התרחשויות חולות שכאלו לא יאפשרו את זה..). וכפי המוצע לעיל, אפנה בהקדם ל robinhood ב"ה.
ד.
אני רואה את זה אחרת.. "החושך", קורץ. הפיקוח לא באמת מונע את הדבר עצמו. הוא עשוי למנוע את ההישנות שלו. ואכן ימונה כאמור וכו'..
ה.
איפה אני.. נו. ב"ה עסוק. ובדברים טובים. כתיבת מאמרים כפי שכתבתי בעבר (לא קיבלתי מעודי תשלום על כתיבת מאמרים כאן), הביאה לי החלמה רבה. מאוד. לא מעט מושגי החלמה נצרבו בתודעתי כשהעליתי אותם על הכתב. נשמתי חרוטה וחרותה בהם ומהם. חלק בלתי נפרד מרוחי ממש (בעבר מצאתי ממאמריי במחוזות אחרים וללא הכותרות שהענקתי להם, וזה היה כואב. ממש). כל אחד מהם נכתב מתוך התבוננות ולאחר זמן. לצערי אין לי כיום את הפנאי והפניות לכתוב כך. יש לי תיקייה עם מאות מאמרים לא בשלים כל צרכם, מעת לעת אני 'משתעשע' במחשבות עליהם. ולוואי ואגיע גם לזה. נכון להיום, אני משתדל לא להיבטל, ולהיות צינור לחסד ה' בדרכים נוספות..

לגבי כותבים אחרים, איש איש וענייניו. על עצמי אדע לכתוב, וגם זה בקושי גדול.. אציע לך להעמיק את הווית החלמתך אתה. פחות דיעות. יותר ניסיון כוח ותקווה שאתה חווה עובר. אם בורכת ביכולת וכישרון להעלות מחשבות ורגשות על הכתב, ראה בהם צינור מבורך לשליחת שפעו של בורא עולם לילדיו. הלוואי וייכתוב כל אדם את ניסיונו האישי. 

אסיים במה שלימדני הספונסר שלי, איך לשתף: לספר מה שאני לא רוצה לספר (סודות, פאדיחות, כישלונות.. כל מה שלא נוח לדבר עליו..), לשתף במה אני רוצה לעשות ומוכן שלא לעשות (וויתור על תאווה ופגמי אופי). לספר מה אני לא רוצה לעשות ועשיתי (פעולות הפוכות - לסתום כשאני נפגע, לכתוב צעדים - 4 והרבה.. - לעשות ספונג'ה לשטוף כלים, ולהיות נהג מונית.. וכו' ועוד), ולספר את החסד. איך הפך אותי אבאל'ה אוהב לבן אדם מהיישוב, בן אנוש באסירותודה. אסירותודה

תגובה: בקשה לפני 2 שנים, 1 חודש #141646

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 37 ימים
  • דירוג פלטיניום

גליתי את המאמר, ושאכן מקיימי האתר והמנהלים קוראים כל מילה. אני מנצל את הבמה הזו לכתוב מילה אחת, תודה
ישנם אנשים שבשום פנים ואופן לא היו נחשפים בחיים, לא לטיפול פרטי, ובוודאי לא לקבוצות. ובזכות האפשרות שהמקום הזה נותן הם הצליחו להתחיל תוכנית ולהגיע להחלמה. 
אין ספק שלא ניתן לתאר את הזכות הגדולה שיש לכם. 
ועכשיו לנושא הצ'אט. אני מבין שהכוונה לחלון הקטן הזה שמופיע תמיד למטה ואומר מי נמצא עכשיו ושאפשר לדבר איתו. כן, האיקון הזה שהציל אותי הרבה פעמים.
האיקון הזה שבזכותו יש אדם אחד בכל העולם !!! שאני מדבר איתו בפה, והוא יודע שאני מכור. שהסכים בגדולות נפשו לתת לי את מספר הטלפון שלו, ולדבר איתי, אפילו שהוא לא יודע מי אני. 
אותו אדם למשל בחיים לא כתב כאן בשיתופים, אלא רק התכתב בצ'אט עד שמצא כמה חברים. ואני מצאתי רק אחד. 
אני לא מוצא כלי דומה לזה, או תחליף לזה כאן. 
להבהיר אני לא נגד צנזורה, ההפך, די הרבה פעמים היה לי מאד קשה כל מיני סגנונות שדיברו כאן, ולפעמים אכן מחקו פוסטים. - אבל צריך לשקול את זה מאד מאד חזק. זה כמעט כמו להחליט לסגור לגמרי את האתר, כדי שלאנשים לא יהיה אינטרנט. תבינו המכורים ליפול ימצאו בקלות איך, להתנקות הרבה יותר יהיה להם קשה. 
מסיים בהכרת טובה עמוקה מאד מאד.

תגובה: בקשה לפני 2 שנים, 1 חודש #141654

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

אתה יכול לדבר גם איתי. כתוב לי בפרטי ואשלח לך את המספר.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: בקשה לפני 2 שנים, 1 חודש #141670

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 37 ימים
  • דירוג פלטיניום

קודם כל טהרני היקר תודה רבה על ההצעה. 
כמו תמיד המשתוקק מבין וכותב נכון.
אני מאמין שעם כל זה שאנחנו סובלים מאותה בעיה. אך בכל זאת ההבנה אחד לשני יותר קלה כששני אנשים מסגנון דומה, גיל דומה ועוד מאפיניים. 
היו כל מיני שפנו אלי בצ'אט ואחרי שהתכתבתי איתם הפנית אותם לאחרים שיותר דומים להם ויכולים לעזור להם. 
אני התכתבתי כאן עם אחד וגיליתי על הרבה דברים משותפים לנו, וכך נוצר הקשר שהוא מאד טוב. - [ובדרך אגב חסר לי קצת עכשיו שהוא לא זמין]
לכן אין תחליף לצ'אט. 

תגובה: בקשה לפני 2 שנים, 1 חודש #141709

• אסירותודה
  • מנהל
המשתוקק כתב on 12 מרץ 2022 20:13:

להנהלת הפורום היקרה!

האם נעשתה בדיקה לגבי פתיחת הצ'אט במהדורה מוגבלת ומפוקחת - לאנשים שיאושרו מראש?
כתבתם שתבדקו את ההתכנות הטכנית של זה.

בבדיקה

תגובה: בקשה לפני 2 שנים, 1 חודש #141725

• אסירותודה
  • מנהל
אסירותודה כתב on 13 מרץ 2022 11:27:

בבדיקה

בדקנו. אפשרי. בואו נלך על זה לתקופת ניסיון מוגדרת, נתבונן ונחשוב על הלאה אחרי זה.
מוזמנים להציע - לנסח כללים.

חברים, בהתחשב בכל האמור בפוסט ובמשורשר מתחילה (נא לקרוא ולהגיב לאחר קריאה בעיון), למי לדעתכם נכון להעניק הרשאת פעילות בצ'אט:

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.84 שניות

Are you sure?

כן