ברוכים הבאים, אורח

הודעה חשובה - מערכת הצ'אט בפורום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: הודעה חשובה - מערכת הצ'אט בפורום 2347 צפיות

תגובה: הודעה חשובה ובקשה לפני 2 שנים, 1 חודש #141726

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

כאחד שפחות משתמש בצ'ט (ברוך השם אני מחובר לחברים בטלפונים והודעות סמס וכדומה ) אני חייב לציין שההיענות שלכם והרצון לשמוע מהציבור הוא מאוד מרשים!!! 

גם הצורה בה ניהלתם את כל העניין והדיון תוך עמידה ברורה על העקרונות תוך כיבוד אלו שהתווכחו, 
לא מובן מאליו בכלל.
ולדעתי מראה לנו קצת מרוח ההחלמה שמגיעה לאחר זמן.

אז בגדול רק רציתי להצדיע לכם ! 

לגבי עצם הנידון, אומר רק שמהנסיון שלי כאן רוב (לא כל אבל רוב) החברים שכותבים בצורה קבועה פחות או יותר אינם חשודים על התכתבות לא בריאה, ולכן מציע שחבר שיש לו כמות מסוימת של הודעות (למשל 300 הודעות או מספר דומה) יכול לכתוב בצ'ט, 
תוך המשך הבהרה שהצט מושגח ומי שלא ינהג לפי רוח ההחלמה יוסר בלי אפשרות לחזור, 

שוב תודה לכם על הרוח ההקשבה והרצון לעזור לחבר הסובל, 
כה לחי! 

תגובה: הודעה חשובה ובקשה לפני 2 שנים, 1 חודש #141740

• יואל
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג כסף

שלום לכולם
אני מציע שכל מי שירוצה להיות בצ'אט יצטרך לשלוח בקשה עם הסבר למה הוא צריך ומתן המענה יהיה רק אחרי 48 שעות,

לא שזה יפתור את הבעיה אבל זה יקטין אותה

תגובה: הודעה חשובה ובקשה לפני 2 שנים, 1 חודש #141762

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
המשתוקק כתב on 16 מרץ 2022 08:16:

הצעה נוספת, בפורום מסויים שאני חבר בו (אקווה, של גידול דגי נוי) יש משהו מיוחד שמאפשר לדעת על כל אחד היכן הוא נמצא בפורום. כל אחד יכול ללחוץ על כל שם משתתף שנוכח כעת בפורום, וכתוב באיזה כרטיס בדיוק הוא נמצא, - אצלנו - למשל, בלוח המרכזי בפוסט "הודעה חשובה ובקשה", או ביומני מסע ביומן פלוני, וכן אם הוא בצ'אט. לדעתי זה יגביר את התחושה שהכל חשוף ואנו פה רק בשביל החלמה.

מנהלים-מפקחים, יכולים. ואכן בודקים..

אגב, זו אחת המטרות המוצהרות של הפוסט והשיח כולו - להעצים ולהנכיח את העובדה שהפורום שקוף ומפוקח וב"ה גם מפוכח.

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 1 חודש על ידי אסירותודה.

תגובה: הודעה חשובה ובקשה לפני 2 שנים #141900

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל

אין צורך לכתוב, אנחנו 'על זה'. ב"ה. בקרוב.
תפורסם בימים הקרובים הודעה ברורה.

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: הודעה חשובה ובקשה לפני 2 שנים #141925

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה!!!!!!!!!!!!

תגובה: הודעה חשובה ובקשה לפני 1 שנה, 11 חודשים #142343

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 37 ימים
  • דירוג פלטיניום

הצ'אט הוא דבר נפלא.
לדעתי הרשאה צריכה להיות אחרי חודש שיתופים. ובעיקר אחרי איזה תיאור, שאדם מספר על ההתמודדות שלו. וכמו שהמשתוקק כתב שכל מי שכותב יהיה לינק שלוחצים עליו ומיד אפשר להתחבר ליומן המרכזי שלו.
והעיקר שהחברים מתבקשים לדווח. להזכיר לחברים לדווח על חשודים, ולא רק להסתמך על הכתיבה שהכל מפוקח. 

תגובה: הודעה חשובה ובקשה לפני 1 שנה, 11 חודשים #142598

• ran
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר חדש

האמת שהצ'אט עזר לי מאוד בהתמודדות עם התאווה,

ניתן לומר שבמידה רבה זה עזר לי יותר מכל תוכן שנמצא בפורום, רוב הפעמים נכנסתי לכאן כדי לחפש מישהו לדבר איתו ולא בשביל הפורום,

אבל אני מבין את הבעייתיות כיוון שאני נתקלתי לא פעם במשתמשים בעייתיים עם התכתבויות מטרידות...

בכל זאת צריך לשים לב שאולי זה המרכיב האטרקטיבי ביותר באתר הזה ולמצוא פתרון להפעיל את הצ'אט ולחסום משתמשים שמשתמשים בו לצורך שלילי.

תגובה: הודעה חשובה ובקשה לפני 1 שנה, 10 חודשים #142998

הסתפקתי האם להגיב או לא. אין לי שום חשק לגרום לאף אחד אי נעימויות, ולא כביכול לבוא בטענות לאיש. בפרט כשאף אחד כאן לא חייב לי כלום. החלטתי לנסות בעדינות ובתקווה שאיש לא נפגע. 

אשתף רק בכך שזה ממש משמים שנכנסתי לאתר בכלל אחרי תקופה ארוכה של נתק. סתם סקרנות של ”לראות מה קורה איתם”. והנה פתאום מכל הפוסטים, זה מה שצץ לי.

ובכן, ובמחילה מראש, הסיבה (או אחת הסיבות המרכזיות) בכך שהפסקתי לעלות לאתרא קדישא הדין, זה מחוסר פעילות ומחוסר בקרה. הכל כמובן כפי שהיה נראה לי. זכרתי ימים מקדם. כשהפורום היה פעיל והמפקחים הראו נוכחות. פתאום אני רואה שזה דועך. ומאידך גיסא בדיקה מהירה העלתה כי מנהלים מסוימים לא נכנסו במשך מס’ שבועות, זה מה שגרם לי את הרפיון ואת חוסר המוטיבציה להסתובב כאן כמעט לבד וללא השגחה. 

שוב,  לא בא בטענה לאיש. אתם ממש לא חייבים לי כלום, ואדרבה, אני חייב ללכם המון תודה על הסיוע, אבל כשמשעמם כאן מעניין שם. ואם, למראית עין לפחות, זה לא מפוקח וכל אחד יכול להעלות מה שבא לו, הרי שיש לי מקומות אחרים להסתובב וד”ל.

באופן אישי,  למי ששואל, מצאתי דרכים אחרות להתגבר שאין כאן המקום לשווקם, ולכן המשכתי להיות לא פה. וכנראה שעד שהסקרנות תתעורר שוב לא אשוב.

חלילה לי מלזלזל בעבודת הקודש של אתרא קדישא הדין שאני באופן אישי חב את חיי ואי חזרתי שחלילה לא תובן ככעס על המקום אלא כפי שהסברתי ברגע שהיה לי משעמם יצאתי לסיבוב נוסף שלאחריו בחרתי לחפש דרך אחרת. 

ושוב מחילה. 

כמובן שהבעתי את דעתי האישית, ואם המנהלים מוצאים לנכון למחוק את התגובה שלי, זה בסדר גמור.  כנראה אני אפילו לא יידע מכך.

וכמובן שלולא התחלתי כאן לא הייתי מעלה על דעתי לנסות בכיוון הזה. אתם פקחתם את עיני. וגם אם בסופו של יום מצאתי משהו אחר עדיין שמור לי הרבה יותר מפינה חמה בלב.

תודה 

לא מספיק שאני כותב? צריך גם לחתום?
נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 10 חודשים על ידי ילד טוב ירושלים.

תגובה: הודעה חשובה ובקשה לפני 1 שנה, 10 חודשים #143006

לתשומת לבך, אחד מהמנהלים של הפורום הוא "למען הסדר הטוב" שביקר כאן בימים האחרונים.
גם אנכי הקטן "מפקח" כאן בפורום, ואני לא רק מבקר כאן, אלא נמצא כאן כמה פעמים ביום.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: הודעה חשובה ובקשה לפני 1 שנה, 9 חודשים #143207

• guardureyes
  • רצף ניקיון נוכחי: 271 ימים
  • מנהל

מערכת הצ'אט סודרה והיא כעת מוכנה לפעולה. מי שרוצה להצטרף אליה מוזמן לפנות למתחיל שוב וצועד לאלוקים / אסירותודה / למען הסדר הטוב. בהחלמה רבה לכולנו

תגובה: הודעה חשובה ובקשה לפני 1 שנה, 9 חודשים #143212

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

לילד טוב ירושלים,
לא הבנתי איך "מצאת דרכים אחרות להתגבר שאין כאן המקום לשווקן". הרי המקום הזה הוא פלטפורמה לשתף בה בכל דרך שעובדת למישהו, כדי שגם אחרים יוכלו להיעזר בה. הוא בדיוק המקום לשווק בו כל דרך להתגבר. 

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן