ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: הודעה חשובה ובקשה 1169 צפיות

תגובה: הודעה חשובה ובקשה לפני 2 חודשים, 1 שבוע #142343

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 553 ימים
  • דירוג פלטיניום

הצ'אט הוא דבר נפלא.
לדעתי הרשאה צריכה להיות אחרי חודש שיתופים. ובעיקר אחרי איזה תיאור, שאדם מספר על ההתמודדות שלו. וכמו שהמשתוקק כתב שכל מי שכותב יהיה לינק שלוחצים עליו ומיד אפשר להתחבר ליומן המרכזי שלו.
והעיקר שהחברים מתבקשים לדווח. להזכיר לחברים לדווח על חשודים, ולא רק להסתמך על הכתיבה שהכל מפוקח. 

תגובה: הודעה חשובה ובקשה לפני 1 חודש, 1 שבוע #142598

• ran
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר חדש

האמת שהצ'אט עזר לי מאוד בהתמודדות עם התאווה,

ניתן לומר שבמידה רבה זה עזר לי יותר מכל תוכן שנמצא בפורום, רוב הפעמים נכנסתי לכאן כדי לחפש מישהו לדבר איתו ולא בשביל הפורום,

אבל אני מבין את הבעייתיות כיוון שאני נתקלתי לא פעם במשתמשים בעייתיים עם התכתבויות מטרידות...

בכל זאת צריך לשים לב שאולי זה המרכיב האטרקטיבי ביותר באתר הזה ולמצוא פתרון להפעיל את הצ'אט ולחסום משתמשים שמשתמשים בו לצורך שלילי.

תגובה: הודעה חשובה ובקשה לפני 1 חודש, 1 שבוע #142705

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

הבנתי מאסירותודה, שניסו לעבוד על צ'אט מפוקח ולמורשי גישה, אך זה יצר באג טכני שפגע גם בהודעות אישיות וכעת עובדים על זה.

תודה ליחזקאל בעל האתר ולאסירותודה מנהל האתר!

תגובה: הודעה חשובה ובקשה לפני 2 שבועות, 4 ימים #142963

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

ההודעות האישיות תוקנו ב"ה. ומה עם הצ'אט המפוקח?

תגובה: הודעה חשובה ובקשה לפני 2 שבועות, 2 ימים #142998

הסתפקתי האם להגיב או לא. אין לי שום חשק לגרום לאף אחד אי נעימויות, ולא כביכול לבוא בטענות לאיש. בפרט כשאף אחד כאן לא חייב לי כלום. החלטתי לנסות בעדינות ובתקווה שאיש לא נפגע. 

אשתף רק בכך שזה ממש משמים שנכנסתי לאתר בכלל אחרי תקופה ארוכה של נתק. סתם סקרנות של ”לראות מה קורה איתם”. והנה פתאום מכל הפוסטים, זה מה שצץ לי.

ובכן, ובמחילה מראש, הסיבה (או אחת הסיבות המרכזיות) בכך שהפסקתי לעלות לאתרא קדישא הדין, זה מחוסר פעילות ומחוסר בקרה. הכל כמובן כפי שהיה נראה לי. זכרתי ימים מקדם. כשהפורום היה פעיל והמפקחים הראו נוכחות. פתאום אני רואה שזה דועך. ומאידך גיסא בדיקה מהירה העלתה כי מנהלים מסוימים לא נכנסו במשך מס’ שבועות, זה מה שגרם לי את הרפיון ואת חוסר המוטיבציה להסתובב כאן כמעט לבד וללא השגחה. 

שוב,  לא בא בטענה לאיש. אתם ממש לא חייבים לי כלום, ואדרבה, אני חייב ללכם המון תודה על הסיוע, אבל כשמשעמם כאן מעניין שם. ואם, למראית עין לפחות, זה לא מפוקח וכל אחד יכול להעלות מה שבא לו, הרי שיש לי מקומות אחרים להסתובב וד”ל.

באופן אישי,  למי ששואל, מצאתי דרכים אחרות להתגבר שאין כאן המקום לשווקם, ולכן המשכתי להיות לא פה. וכנראה שעד שהסקרנות תתעורר שוב לא אשוב.

חלילה לי מלזלזל בעבודת הקודש של אתרא קדישא הדין שאני באופן אישי חב את חיי ואי חזרתי שחלילה לא תובן ככעס על המקום אלא כפי שהסברתי ברגע שהיה לי משעמם יצאתי לסיבוב נוסף שלאחריו בחרתי לחפש דרך אחרת. 

ושוב מחילה. 

כמובן שהבעתי את דעתי האישית, ואם המנהלים מוצאים לנכון למחוק את התגובה שלי, זה בסדר גמור.  כנראה אני אפילו לא יידע מכך.

וכמובן שלולא התחלתי כאן לא הייתי מעלה על דעתי לנסות בכיוון הזה. אתם פקחתם את עיני. וגם אם בסופו של יום מצאתי משהו אחר עדיין שמור לי הרבה יותר מפינה חמה בלב.

תודה 

לא מספיק שאני כותב? צריך גם לחתום?
נערך לאחרונה: לפני 2 שבועות, 2 ימים על ידי ילד טוב ירושלים.

תגובה: הודעה חשובה ובקשה לפני 2 שבועות, 1 יום #143006

לתשומת לבך, אחד מהמנהלים של הפורום הוא "למען הסדר הטוב" שביקר כאן בימים האחרונים.
גם אנכי הקטן "מפקח" כאן בפורום, ואני לא רק מבקר כאן, אלא נמצא כאן כמה פעמים ביום.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים
או כאן

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"
או כאן

המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"
או כאן

תגובה: הודעה חשובה ובקשה לפני 1 שבוע, 4 ימים #143071

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

הוא התכוון ללפני יותר משנה, ביחס לאז הוא צודק.

• עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן