ברוכים הבאים, אורח

מנסה להבין למה לא מדברים על חיים ולדר..
(0 צופה) 

נושא: מנסה להבין למה לא מדברים על חיים ולדר.. 2671 צפיות

מנסה להבין למה לא מדברים על חיים ולדר.. לפני 6 חודשים #140704

חיים ולדר בעייני בלי להיכנס אם עשה או לא עשה יכול לשמש כתמרור אזהרה מאוד משמעותי וכתזכורת לאן אפשר להגיע אם לא עושים פעולות, עבודה וכו בעניין התאווה. מנסה להבין אם השקט שיש בפורום בנושא הוא מסיבה כלשהיא?

תגובה: מנסה להבין למה לא מדברים על חיים ולדר.. לפני 6 חודשים #140705

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
חולם כמו יוסף כתב on 27 דצמ' 2021 12:13:

חיים ולדר בעייני בלי להיכנס אם עשה או לא עשה יכול לשמש כתמרור אזהרה מאוד משמעותי וכתזכורת לאן אפשר להגיע אם לא עושים פעולות, עבודה וכו בעניין התאווה. מנסה להבין אם השקט שיש בפורום בנושא הוא מסיבה כלשהיא?

מה יש לדבר על חיים וולדר ? האדם הזה זיהה הזדמנות לשכב עם נשים ונערות וניצל אותה, הוא לא שונה מגברים באלפי השנים האחרונות שניצלו נשים.

אני מעדיף לדבר על הפורנוגרפיה, כי זה משהו חדש שמעולם לא היה קודם - מיליוני נשים ערומות בכיס שלך בכל רגע שתרצה. מעולם לא שמענו על דבר כזה קודם.
אבל חיים וולדר הוא משעמם, היו גברים שניצלו נשים לפניו, ויהיו גברים שינצלו נשים אחריו, מה החידוש בזה ? 

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: מנסה להבין למה לא מדברים על חיים ולדר.. לפני 6 חודשים #140706

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 260 ימים
  • דירוג פלטיניום

הסיבה שאני לא חושב שכדאי לדבר על זה בשבילי.  

היא שהדיבור הזה לא נותן לי החלמה בכלל!! 
והצורך ל"גבש דעה" וכו' הוא דבר שלא טוב לי. 

אין לי שום תועלת בדיון כזה, אני יודע טוב טוב מעצמי מה קורה לי כשאני משתמש. 

תגובה: מנסה להבין למה לא מדברים על חיים ולדר.. לפני 6 חודשים #140707

• לכבוד השם
  • רצף ניקיון נוכחי: 55 ימים
  • דירוג זהב

מפחיד ומחריד לאיפה אתה ואני יכולים להגיע, וזאת קריאת השכמה אדירה בשביל כולנו, שלא משנה איפה אתה ממוקם בהיררכית החיים, יש לך תאוות וצריך לטפל בהן ואם לא אז תמצא את עצמך בתהומות.

פעם חשבתי ש"אני נשוי ומדבר בפני קהל ואנשים מגיעים לשמוע את דעתי" = הגנה בפני התאווה
היום אני יודע שההיפך הוא הנכון - התאווה תרתום את המעמד שלי לצרכיה

אז לכרוע על הברכיים ולהתפלל אנא אבא אני לא רוצה לגמור כמו חיים ולדר אני רוצה טהרה והחלמה להיות שפוי ולא משוגע

זאת דעתי

תגובה: מנסה להבין למה לא מדברים על חיים ולדר.. לפני 6 חודשים #140708

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 540 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני חושב, שחשוב מאד לדבר על זה. גם בשביל כולנו, אבל בעיקר בשביל כאלה שנכנסים לכאן ומציצים, וחוזרים לסורם ומבטיחים לעצמם לי זה הפעם האחרונה ואסתדר לבד. 
עד כמה שהכרתי את חיים וולדר, הוא היה אדם עם מצפון. - גם אם הסיום הטראגי שלו מפחיד אותי לחשוב על האמונה שלו. 
ברור לי כשמש שבפעם הראשונה שזה קרה לו, הוא היה בטוח שיותר לא יעשה, ואז כל פעם עשה זאת בפעם האחרונה, וכדי לכפר על זה עזר לעוד מסכן ועשה עוד מצוות, ותרם עוד כסף לצדקה, וכתב עוד מאמר מעורר, לא ממקום של שקר, הוא האמין שזה יכפר לו וזו הפעם האחרונה. 
אבל אין פעם אחרונה, רק עבודה סזיפית קשה עוזרת ומצילה. ויש כאן אנשים שעשו ועושים זאת. 
נ.ב הערה מאד חשובה. הכתיבה הגסה, איננה מגיעה ממקום של החלמה, ואיננה תורמת להחלמה, ההפך הוא הנכון. ידידינו המתרפא כתב על זה לאחרונה שהספונסר החדש שלו לימד אותו לא לערבב בצואת הכלבים. לכן אני ממליץ בכנות לכולם, ולא רוצה להפנות לשמות, בגלל הכבוד. אנא למענכם ולמענינו, עיקם הכתוב שמונה אותיות ולא הזכיר דבר מגונה. - מקיסמום עדינות הדיבור, תתרום לעדינות הנפש. 

תגובה: מנסה להבין למה לא מדברים על חיים ולדר.. לפני 6 חודשים #140716

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

יישר כח ר' אלי!

תגובה: מנסה להבין למה לא מדברים על חיים ולדר.. לפני 5 חודשים, 4 שבועות #140736

• NiceGuy
  • חבר חדש

לדעתי הצנועה אם היה לנו את עוצמת היצר שהיה לחיים ולדר, כולנו היינו עושים אותו דבר ואולי אף גרוע יותר. זה כמו להסתכל על גנב ולחשוב איזה בנאדם שפל, איך הוא מסוגל? זו לא חוכמה, לא קיבלת את היצר לגנוב אז אין לך נסיונות בעניין הזה.

תגובה: מנסה להבין למה לא מדברים על חיים ולדר.. לפני 5 חודשים, 4 שבועות #140742

• gidi
  • דירוג פלטיניום

לא רוצה להתעסק באדם עצמו, לא יודע מה היה שם ולא רוצה לנסות לנתח.
מה שכן לימדו אותי בתוכנית שהמחלה שלנו היא 'פרוגרסיבית' - הולכת ומחריפה.

(בשם עצמי) אולי אני יכול במשך שנים להרגיש שאני באותו תחום שימוש וסך הכל אני לא חציתי מסך (לפחות לא בדיוק איך שאחרים מגדירים שימושים חיים וכו') אבל התאווה זה סם חזק ועוצמתי ממני שגורם לי לעבור על דעתי ועל הגבולות והמוסריות שלי.
הספונסר כמה פעמים דייק אותי בצורה מצחיקה כשהייתי משתף ש"אסירות תודה לא הגעתי למצב של X" - הוא היה אומר "עדיין לא הגעת לשם". כי ללא עזרת אלוקים וההחלמה שנתן לי הייתי מגיע גם מגיע.

ולמרות שבמשך חיי גם הבוגרים לא חציתי מסך אני בהחלט מאמין שבסוף ללא טיפול זה גם יכל להגיע לשם ולהדרדרות של כל הגבולות.
אחרי הכל אני לא מסוגל לעצור את המחלה, אם הייתי ממשיך במשך שנים הרעיונות החולים היו מטפטפים לראש בסוף או אחרי נפילה יוצאת דופן או אחרי חיי זוגיות כשטעמתי את 'הדבר האמיתי' בסוף זה לגמרי יגיע גם לשם כל עוד יש לי אפשרות ולא חסרים מקרים של חברי תוכנית ששמעתי מהם את ההידרדרות, בסוף אף אחד לא התחיל ככה אבל בסוף יכול להגיע לכל תחתית והשאלה מתי יבין שזה מספיק בשבילו ויחליט לקחת את הטיפול המתאים.

אז כן כמו שהזכירו פה חברים, מצד אחד לא צריך לחיות בפחד כי צריך להאמין שיש לנו את אלוקים שיכול לעזור ומצד שני צריך להבין שאם אני מכור אני צריך לטפל בזה לפני שאדרדר למקומות נמוכים מכפי שאני יכול לדמיין היום.

תגובה: מנסה להבין למה לא מדברים על חיים ולדר.. לפני 5 חודשים, 4 שבועות #140745

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • דירוג פלטיניום

מה אני יגיד?
ת'אמת שאני שמעתי את החשיפה, זה ניהל אותי מקום אחר, וגם שהוא התאבד הגבתי באפתיות, לא יודע מה נסגר איתי, יש לי איזה סוג של רצון לנקום במי שאנס פגע, כי אני נפגעתי ממישהו שלא טופל... (להשערתי, אני לא יכול להגיע אליו)...
חיים ולדר קעקע את האמון באנשי טיפול ובאנשים שעוזרים - אם זה אכן אמיתי, ואין עשן בלי אש.
כמה בחורים הגיבו בקרירות, "מה יש לכל אדם תאוות" - למה עשו לו את זה, "גם אתה נהיית הקטגור שלו"?
מה אני יאמר, אני בטוח שלי תוכנית ודרך, אפשר להגיע הרבה יותר רחוק ממה שהוא הגיע, בפרט במקום ובמעמד כזה, מה אני יגיד לכם 'מין' - זה דבר מיוחד ונפלא, אבל כאשר 'משתמשים' בזה במקום רע - זה יכול להיות הרבה יותר גרוע ממה שחושבים.
אני לצערי היום נפלתי אחרי שנה וכחודש בפורנו, זה כואב, זה לא פשוט, אני יודע שאני חייב לעשות עם עצמי משהו, חייב לחשב מסלול מחדש, אני יודע שאני יוכל לחצות מסך אם אני לא יעשה עם עצמי משהו, הרי זה דברים מפורשים אפשר להגיע לכל הרוע דרך קצרה מאד, וכלל בידינו "משביעו - רעב". העולם מלא בפשע, ברשע, באנשים שנוהגים ועושים רק לטובת עצמם לתאוות ולחטאים שלהם...
אני מפסיק להתעסק עם עצמי, אני נהיה חלק ממשהו, שאולי זה יציל אותי בסוף.
המסקנות הרעות והטובות שלי:

• בתאוה - צריך לטפל במוקדם.
  • לקחת אחריות על מעשים שעשיתי.
  • התאוה מביאה את האדם לחוסר שפיות שיכולה לגרום להתאבדות - מוות.
  • מתחיל להבין מדוע "שימוש - זה מוות". שימוש יכול להביא מאד מהר למוות.
  • אני בתור מכור - לא יכול לעבוד [באיזה עבודה שתהיה] עם נשים, זה כולל כל הגילאים.
    גם לעבוד עם ילדים ובחורים - סליחה זה יכול להיות מסוכן, כי אני חולה, ואני יכול להגיע...
  • כאב גדול בלי יכולת הכלה - יכול להביא את האדם לחוסר התמודדות והתאבדות...
  • ידע ומדע - לא יכול לעזור לאדם בכל מה שקשור לתאווה...
  • ניצול מיני בגלל מעמד חברתי - זה רוע שאין עליו סליחה... 
  • אין אמון באף אחד, כבדהו וחשדהו...
  • אין אמון ברבנים מטעם, בפרט שהם קשורים למערכה פוליטית [עיתונות וכו']

ל

ח

ב

ר

י

S.A. 
אני יכול לומר לכם תתאבדו על התוכנית, גם אם אתה לא נקיים, גם אם קשה לעלות על דרך, גם אם עליתם והדרך לא קלה ויש טריגרים וקשיים בדרך. 
נערך לאחרונה: לפני 5 חודשים, 4 שבועות על ידי דייב 2.

תגובה: מנסה להבין למה לא מדברים על חיים ולדר.. לפני 5 חודשים, 4 שבועות #140753

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
gidi כתב on 29 דצמ' 2021 20:05:

לא רוצה להתעסק באדם עצמו, לא יודע מה היה שם ולא רוצה לנסות לנתח.
מה שכן לימדו אותי בתוכנית שהמחלה שלנו היא 'פרוגרסיבית' - הולכת ומחריפה.

(בשם עצמי) אולי אני יכול במשך שנים להרגיש שאני באותו תחום שימוש וסך הכל אני לא חציתי מסך (לפחות לא בדיוק איך שאחרים מגדירים שימושים חיים וכו') אבל התאווה זה סם חזק ועוצמתי ממני שגורם לי לעבור על דעתי ועל הגבולות והמוסריות שלי.

מסכים לחלוטין, אני מתמודד עם אותה מחלה - אלא שעדיין לא חציתי מסך וג"כ לא השתמשתי בכוחי הציבורי ובתחום עיסוקי כדי לחטוא. אלו 2 ההבדלים גדולים, אבל הם לא מדור אחר של מחלה אלא הם רק מדרגה יותר נמוכה מאיפה שאני נמצא כעת. אני בהחלט עלול להידרדר לשם ח"ו.

יעזור ה'.

תגובה: מנסה להבין למה לא מדברים על חיים ולדר.. לפני 5 חודשים, 4 שבועות #140757

תגובה לדייב:
סיכום דבריך, או שתתאבדו (על התוכנית) או שתתאבדו...................

תגובה להמשתוקק:
מצטרף לדבריך, לא משנה להיכן הגעתי, אני  תמיד יכול להגיע למקומות הכי רחוקים.
אני רק רוצה להוסיף, שאני לא צריך להגיע למקומות רחוקים בשביל לסבול בחיים שלי ביום-יום.
ההבדלים האלה שאתה מציין, הם רק שאלה כמה אנשים אחרים יסבלו מהמכור, אבל לגבי המכור עצמו, זה לא הרבה הבדל אם הוא אובססיבי למין עם עצמו בצורה חוקית, או שעושה דברים לא חוקיים, המחלה והסבל זה אותה מחלה וסבל.

בהצלחה רבה לכולנו
שנשמע רק בשורות טובות
והרבה החלמה לכולם

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים
או כאן

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"
או כאן

המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"
או כאן

נערך לאחרונה: לפני 5 חודשים, 4 שבועות על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: מנסה להבין למה לא מדברים על חיים ולדר.. לפני 5 חודשים, 3 שבועות #140761

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

לא נכון. 
זה הבדל גם לגבי המכור עצמו - שהחוסר שפיות שלו עדיין לא ברמה כזאת - לחצות קוים אדומים יותר ושחורים יותר (בהשאלה מהכינרת - הקו השחור שמתחת הקו האדום...).
אבל כתבתי שברור לי שזו אותה מחלה ובקלות אפשר להידרדר לשם = לשלב הבא.

נערך לאחרונה: לפני 5 חודשים, 3 שבועות על ידי המשתוקק.

תגובה: מנסה להבין למה לא מדברים על חיים ולדר.. לפני 5 חודשים, 3 שבועות #140765

יתכן. בכל אופן אני מדבר על הסבל ולא על השפיות.
אבל כמו שכתבת המחלה היא אותה מחלה ומכור יכול להגיע לאותם מקומות רחוקים, אם הוא לא יטפל בעצמו.

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

או כאן

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"
או כאן

או כאן

תגובה: מנסה להבין למה לא מדברים על חיים ולדר.. לפני 5 חודשים, 3 שבועות #140782

לאחרונה דנו שוב פעם בפורום בנושא של חולה / חוטא, והאם הכלים הרוחניים של התורה עוזרים לנו או לא.

אני רוצה לכתוב משהו לגבי אחד שיש לו מול עיניו את התוכנית של הצעדים והוא לא עושה אותה כי הוא לא מבין איך יכול להיות שהתורה לא עוזרת לו ואילו הצעדים כן יעזרו לו, ובינתיים הוא ממשיך ליפול ולהשתמש עוד ועוד.
אני לא רוצה לומר שאותו אחד חוטא, ולא רק בגלל שגם אני עצמי הייתי באותו מצב במשך שנתיים וחצי, אלא כי אני מכיר מהסיפור שלי עצמי, שלקח זמן עד שהיתה לי נכונות להגיע לקבוצות וכו', וזה אלוקים עשה איתי נס אחרי שבמשך כמה שנים התפללתי שיכוון אותי בדרך, ושאם אני צריך להגיע לקבוצות שיכוון אותי להחלטה הזאת, והתפילות שלי התקבלו, והנס קרה איתי.

אבל מה שכן, אני ממליץ לכל חבר וחבר, שמנסה ולא מצליח, ואת הצעדים הוא לא עושה מחמת חששות כאלה ואחרים, שיתפלל לאלוקים שיכוון אותו בדרך הנכונה, ולנסות לשנות קצת כיוון.

כי להמשיך את החיים עם שימושים זה בודאי לא רצונו של אלוקים.

המחלה שלי זה הכחשה, אני יכול לעשות דברים חמורים בתאווה, וכיון שאני לא מסוגל לחיות עם המציאות הנוראית של מה שאני עושה, אני מכחיש את הדברים, או שאני מקטין את הדברים, או מעלים אותם לגמרי, או שאני מוצא לעצמי תירוץ לכל דבר שאני עושה, שזה לא באמת תאווה, או שרק קצת זה בסדר וכו' וכו'....
ההכחשה של המחלה שלנו היא אחד מהגורמים שמקשים עלינו לעשות את התוכנית, כיון שאנחנו בהכחשה מול המצב האמיתי שלנו, וזה לא מוביל למקומות טובים......
בסוף אני סובל ואף אנשים שסביבי יכולים לסבול מכך באופן ישיר או בעקיפין.

אז אני כותב לכל מי שמשום מה מוזר לו לעשות את הצעדים, שידע שהפעולה היותר גרועה מלעשות את הצעדים, זה לא לעשות אותם ולהמשיך להשתמש.

ולא סתם אני כותב את ההודעה הזאת בפוסט הנוכחי.

או כאן

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"
או כאן

או כאן

תגובה: מנסה להבין למה לא מדברים על חיים ולדר.. לפני 5 חודשים, 3 שבועות #140785

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב on 02 ינו' 2022 21:08:

לאחרונה דנו שוב פעם בפורום בנושא של חולה / חוטא, והאם הכלים הרוחניים של התורה עוזרים לנו או לא.

אני רוצה לכתוב משהו לגבי אחד שיש לו מול עיניו את התוכנית של הצעדים והוא לא עושה אותה כי הוא לא מבין איך יכול להיות שהתורה לא עוזרת לו ואילו הצעדים כן יעזרו לו, ובינתיים הוא ממשיך ליפול ולהשתמש עוד ועוד.
אני לא רוצה לומר שאותו אחד חוטא, ולא רק בגלל שגם אני עצמי הייתי באותו מצב במשך שנתיים וחצי, אלא כי אני מכיר מהסיפור שלי עצמי, שלקח זמן עד שהיתה לי נכונות להגיע לקבוצות וכו', וזה אלוקים עשה איתי נס אחרי שבמשך כמה שנים התפללתי שיכוון אותי בדרך, ושאם אני צריך להגיע לקבוצות שיכוון אותי להחלטה הזאת, והתפילות שלי התקבלו, והנס קרה איתי.

אבל מה שכן, אני ממליץ לכל חבר וחבר, שמנסה ולא מצליח, ואת הצעדים הוא לא עושה מחמת חששות כאלה ואחרים, שיתפלל לאלוקים שיכוון אותו בדרך הנכונה, ולנסות לשנות קצת כיוון.

כי להמשיך את החיים עם שימושים זה בודאי לא רצונו של אלוקים.

המחלה שלי זה הכחשה, אני יכול לעשות דברים חמורים בתאווה, וכיון שאני לא מסוגל לחיות עם המציאות הנוראית של מה שאני עושה, אני מכחיש את הדברים, או שאני מקטין את הדברים, או מעלים אותם לגמרי, או שאני מוצא לעצמי תירוץ לכל דבר שאני עושה, שזה לא באמת תאווה, או שרק קצת זה בסדר וכו' וכו'....
ההכחשה של המחלה שלנו היא אחד מהגורמים שמקשים עלינו לעשות את התוכנית, כיון שאנחנו בהכחשה מול המצב האמיתי שלנו, וזה לא מוביל למקומות טובים......
בסוף אני סובל ואף אנשים שסביבי יכולים לסבול מכך באופן ישיר או בעקיפין.

אז אני כותב לכל מי שמשום מה מוזר לו לעשות את הצעדים, שידע שהפעולה היותר גרועה מלעשות את הצעדים, זה לא לעשות אותם ולהמשיך להשתמש.

ולא סתם אני כותב את ההודעה הזאת בפוסט הנוכחי.

ממליץ לך בחום ובאהבה לקרוא את הפוסט של סוד הכניעה:
gye.be/forum/1-%D7%9C%D7%95%D7%97-%D7%9E%D7%A8%D7%9B%D7%96%D7%99/9402-%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%94-%D7%AA%D7%A8%D7%92%D7%A2%D7%95-%D7%9B%D7%91%D7%A8-%D7%A2%D7%9D-%D7%94%D7%A6%D7%A2%D7%93%D7%99%D7%9D-%D7%94%D7%90%D7%9C%D7%95%21

זמן ליצירת דף: 1.24 שניות

Are you sure?

כן