ברוכים הבאים, אורח

בתוך מעגל ההתמכרות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בתוך מעגל ההתמכרות 232 צפיות

בתוך מעגל ההתמכרות לפני 2 שנים, 5 חודשים #139562

הלוואי שאני אוכל לסלוח לעצמי למרות שלא ברור לי לפעמים מה באמת אני רוצה מרוב נפילות אני כבר מבולבל הלוואי שה יעזור לי להבחין בין טוב ורע ולסיים כבר עם ההתמכרות הזאת

תגובה: בתוך מעגל ההתמכרות לפני 2 שנים, 5 חודשים #139564

• KeepMovingForward
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואו אחי היקר אני מבין אותך ושומע את הזעקה הכנה שלך דרך הדברים שלך.
הרשה לי להזכיר לך את מה שאתה יודע אך בגלל בלבולי היצר אתה מטיל בו ספק: אתה טוב! אתה משתוקק ורוצה בטוב!
זה שווה בפני עצמו. אדרבה, בדיוק בזמני בלבול כאלה שההרגשה היא שאני במעגל נפילות שלא נגמר - דוקא שם המאבק על הרצון הגולמי חשוב. לפחות להשמיע בתוך תוכי פנימה קול שפוי. ובע"ה לאט לאט תחזק אותו ותעמול להוציא אותו אל הפועל.
עוד רוצה לשתף במחשבות שלי על הפוסט שלך, עבורי יש זמנים של בלבול שמה שאני צריך זה החלטה. בלי להבין. בלי להרגיש. בלי לדעת. פשוט לקחת החלטה להפסיק. וכל מאבק וכל הצלחה שווה הרבה ויקרה. קח החלטה שעד השעה הזאת אתה נשאר נקי ויהי מה. משהו שאתה יכול לעמוד בו.
ולגבי "לסיים כבר עם ההתמכרות הזאת" האמת היא שזה לא יעבור תוך יום אחד בצורה ניסית. יש תהליך ועבודה שלצריך לעבוד, בעצם עבודת חיים יומיומית.
החלק המשמח שכאן יש מעטפת וכלים ועזרה וידע ותמיכה שאפשר בעזרתם לעלות על דרך המלך.

כאן לדבר בשמחה אחי ובהצלחה רבה בדרך שלך
שבת שלום

תגובה: בתוך מעגל ההתמכרות לפני 2 שנים, 5 חודשים #139579

תודה רבה על החיזוק זה כיף לראות שסוף סוף אחרי שנים של בדידות בנושא הזה יש סף סוף מישהו שמבין אותי באמת ומתמודד  עם אותה בעיה של כולנו תודה רבה ו...Keep moving forward                                              אוהב

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן