ברוכים הבאים, אורח

מעומקא דליבא!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מעומקא דליבא! 221 צפיות

מעומקא דליבא! לפני 2 שנים, 6 חודשים #139355

• אאאפ
  • רצף ניקיון נוכחי: 78 ימים
  • חבר חדש

חברים יקרים אני כותב לכם בחיל ורעדה..
אני אחרי תקופה ארוכה וטובה של נקיות ברוך ה׳.
עכשיו בין הזמנים כידוע והניסיונות מתחילים להתגבר, בנוסף חוויתי לאחרונה פרידה ממישהי והדבר רק מוסיף על הקושי..
הגעתי הרגע למצב של סף נפילה!! ברוך ה׳ ישתבח שמו שלא הגעתי לסרטונים ולתמונות הנוראות אבל ממש הייתי בדרך לשם, בתמונות שמביאות את הטריגר לסרטונים כבר הייתי..
אני לא רוצה להיות שם!
אני אחרי שבועות ארוכים של נקיות. רוצה להישאר שם. בעולם האמיתי שבו הבחירה שלי נתונה לשליטתי.
אני כותב פה קבל עם ועדה, גם בשביל לקבל חיזוק מעם קדוש. וגם בשביל להגיד לכולם ובעיקר לעצמי שהשי״ת אוהב אותי! הייתי על סף נפילה, מדהים שלא נפלתי! התחלתי כבר ליפול מהצוק והצלחתי בשארית כוחותיי להיתלות עם יד אחת ולמשוך את עצמי למעלה. זו מעלה עצומה!
לכן אני ממשיך את הספירה באתגר ה90 יום ולא עוצר, מבחינתי הכמעט נפילה הזאת נשלחה מהשי״ת כדי לעורר אותי לא להיכנס לשאננות. להגביר ערנות, להדק את המחסומים ולהישאר עם הראש מורם ועם הפנים קדימה!
אנחנו יהודים קדושים בני קדושים, שום יצר רע ותרבות רעה לא תיקח את זה מאיתנו!
מקווה שמישהו יקרא את זה ויצליח להבין ולו במעט את תחושותיי.
כל הגוף שלי בריתחא! אני חייב להוציא את זה בצורה טובה! 
פחד פחדים.. כמעט נפלתי לתהום נשיה..
היום יוסף הצדיק נמצא בסוכתנו. מידת היסוד! יוסף שסירב לאשת פוטיפר כשהיו לו את כל הסיבות שבעולם לחטוא. יהי רצון שנקבל ולו במעט, טיפה מהכוח העצום שהיה ליוסף הצדיק. 
הקב״ה אוהב אותנו. שנזכה לחיות ככה את החיים האלה פה בעולם. מתפלל שנצליח כולנו ביחד לעורר את העין הטובה על עצמנו ועל העולם ומתוך כך להתגבר על הקשיים ועל הנסיונות שהקבה מזמן לנו.
אוהב אתכם אחים יקרים ואהובים וחג שמח.

תגובה: מעומקא דליבא! לפני 2 שנים, 6 חודשים #139356

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מאד
כשנפל היסוד - נפל הבנין

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן