ברוכים הבאים, אורח

4 סוגי אוננות הם! ומה התרופה לכל אחד?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: 4 סוגי אוננות הם! ומה התרופה לכל אחד? 398 צפיות

4 סוגי אוננות הם! ומה התרופה לכל אחד? לפני 11 חודשים, 3 שבועות #136905

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

לפני איזה שבוע העליתי כך - תוך כדי כתיבה, ואחרי זה אמרתי אני לא יפרסם את זה [יש לי הרבה חומר שאני כותב ועורך בנושא], אבל היום החלטתי שכן [לפחות חלק קטן לבדיקה], אשמח שחברים יגיבו יביעו דעה, עצה... באופן כללי ופרטי!

לבנתיים אני מעלה את אוננות מספר 1.

4 סוגי אוננות הם ומה התרופה לכל אחד[1]

אוננות מספר 1: המגע, השפשוף, התחושה [בלי פנטזיה] = אחרי שאנחנו חזרנו על אותה פעולה מאות [אם לא - אלפי פעמים], אז התרגלנו והתמכרנו לזה [קשה לנו מאד להפסיק][2].

כמובן שבדרך כלל זה [אבל לא מחייב] היה על רקע של בריחה מהחיים; מהתמודדות עם קשיים, הפסדים, חברה, מי שחסר לו בערך העצמי [בגלל הוריו, מוריו או חבריו], פעמים גם אנשים שלא מרוצים או אובססיביים לאופי ולמראה שלהם.

האוננות מסוג 1 - נהפך למקלט שלנו בעת אזעקה [קושי, הפסד, אי נעימות – כל אחד לפי הדפוס שהוא התמכר וקבע לעצמו].

העיקרון הוא שמפונמות ואי פתיחות בגיל צעיר [בדרך כלל] סבל, הדחקת רגשות, אי סיפוק, חוסר ערך עצמי היא הדרך לחלק מהילדים להתמכר לאוננות מספר 1.

נמצא כי עלינו להתמקד על פתיחות, כנות, שיתוף, לצאת מהמופנמות [לאט לאט], לחוות תחושה ורגש[3].

[1]  האמת שיש הרבה יותר מ4 סוגי אוננות המצאתי את הדברים על פי מה שחשבתי וכתבתי כעת, ואין לסמוך עליהם כלל ועיקר. המטרה שלי היא לחלק ולהבין את השורש ומה עלינו לעשות בתור מכורים לאוננות – אנונימיים.

יש כמה כללים שכאן המקום לכתוב, יש הבדל גדול בין המכורים והכל דק מן הדק ממש, יש כאלה שהם מאוננים בצורה כפייתית יש שמכורים אחד לכמה [ליום, שבוע, שבועיים]...

[2] יש כאלה שעברו לאוננות מסוג 2 עם הזמן, אבל יש כאלה שעדיין נשארו עם אוננות מספר 1 כל החיים.

[3] מי שהגיע למצב של אוננות כפייתית - הרבה פעמים לא יעזור לו הדברים האלה [כי עצם זה שהם לבד הם מאוננים], באמת ישנם מכורים שבתחילת הדרך אסור להם להיות לבד [לפחות בהתחלה, וזה לגיטימי מכורים נקיים מעל 30 שנה מספרים שזה מה שהם עשו בתחילת הדרך...]

נערך לאחרונה: לפני 11 חודשים, 3 שבועות על ידי דייב 2.

תגובה: 4 סוגי אוננות הם! ומה התרופה לכל אחד? לפני 11 חודשים, 3 שבועות #136941

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

אוננות מספר 2: אוננות על רקע של התעוררות מינית, הורמונים, גיל ההתבגרות. עצם זה שהוא רואה בחורה יפה - כבר עומד לו, ואז הוא מגשים את הרצון להשתמש [במקום לוותר לא להתגבר (כי זה הרבה יותר חזק מאיתנו...] זה נקרא אוננות רקע טבעי זה בדרך כלל ובעיקר על נשים [ומי שנמשך לגברים - גברים], או בראיה אמיתית, או באופן וירטואלי [סרט לא פורנוגרפי] וכו'.

מה שקורה זה שאנחנו השתמשנו והשתמשנו - ובמילה אחת התרגלנו, אז עם הזמן - זה נהפך לאובססיבי, לדרך חיים, אז אנחנו מתמכרים ואז אי אפשר בלי...

באופן כללי זה קשור ליצרים... לתובנות עקומות, כמו; הסתכלות על אשה כאובייקט מיני, על בדיקה וסקרנות [יתר] של הגוף והתחושות, זה גם קשור לפעמים לסוג 1.

יש כאלה [אנשים חרמנים] שבאמת צריכים לעשות פעולות הפוכות כמו להתקלח עם בגד ים, לא להתקלח רק במקווה [כמובן מי שלא נמשך לגברים... ואין לו שם בעיות... אני מכיר אנשים שהמקווה זה הטריגר הגדול שלהם, אז זה אינדיבידואלי].

לא לגעת באיבר המין [גם אם מגרד, לגרד עם מגבת עבה, מי שדתי כאן, ככה ההלכה מחייבת וגם הקולות שיש לנשוי - זה לא לנשוי מכור...].  זה לא סוד, לשחק עם האבר ולהישאר נקי – זה מהמלאכות הקשות שבמקדש.

לא משחקים באש. 

אוננות מספר 3: לפורנן = אוננות עם פורנו, כידוע לכולם; הפורנו - הוא זיוף, הוא לא אמיתי, על ידי צפייה בפורנו - אנחנו גורמים למוח להתרגש רק מדברים הזויים, ורק על זה אנחנו מאוננים...

אצל הרבה אנשים האוננות מסוג הזה הורסת תאים במוח [מלבד מה שהפורנו עושה כמו למשל; הוא הורס גם את הזקפה וכו', אבל זה לא מעניין כעת, כי אנחנו לא במאמר רפואי וגם לא מדעי, אנחנו רוצים להגיע לשורש..]

בדרך כלל זה קורה לאנשים שצורכים פורנו בלי גבול, אנשים שמטבעם חלשי אופי, מתמכרים, קרי; טבע מזגם הוא להתמכר בפרט למה שקשור למין..

אוננות מספר 4: מין אוראלי [סליחה על הבוטות] כמו כן יחסים שלא כדרכה [בלשון חז"ל...] או לאונן ליד בת הזוג, זה אולי מותר, ונשמע לא בעייתי - כמו הקודמים [ולכן קל יותר להימכר לזה], אבל ברגע שנמכרים לזה, אז סבל גם לאיש וגם לאשה, כי זה לא דרך הארץ...

נובע בדרך כלל מסוגי אוננות הקודמים ומראיית פורנו, ומאי סיפוק במערכת יחסים תקינה ובריאה... בדרך כלל אשה לא נהנית לעשות כן לבעלה [יש יוצא מן הכלל], ענין זה נובע [בדרך כלל] מלקיחה ורצון לקבל [במקום לתת], והרבה פעמים גם מרצון לשלוט ושיעשו לי את כל מה שבא לי... [להזכיר זה פגם אופי בעייתי...] למכור - הבעיה היא כפולה...

נערך לאחרונה: לפני 11 חודשים, 3 שבועות על ידי דייב 2.

תגובה: 4 סוגי אוננות הם! ומה התרופה לכל אחד? לפני 11 חודשים, 3 שבועות #136943

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 225 ימים
  • דירוג פלטיניום

השור הבור המבעה והבער

תגובה: 4 סוגי אוננות הם! ומה התרופה לכל אחד? לפני 10 חודשים, 2 שבועות #138115

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

ראיתי כעת באיזה מאמר:

אוננות כפייתית עשויה להצביע על בעיות רגשיות, אשר צריכות להיות מטופלות ככאלו, והטיפול אמור להיות מופעל על מקור ההתנהגות הכפייתית, ולא על הסימפטומים שלה, כלומר לא על האוננות עצמה.

תגובה: 4 סוגי אוננות הם! ומה התרופה לכל אחד? לפני 10 חודשים, 2 שבועות #138120

• דף חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
דייב 2 כתב on 04 יוני 2021 11:36:

אוננות מספר 2: אוננות על רקע של התעוררות מינית, הורמונים, גיל ההתבגרות. עצם זה שהוא רואה בחורה יפה - כבר עומד לו, ואז הוא מגשים את הרצון להשתמש [במקום לוותר לא להתגבר (כי זה הרבה יותר חזק מאיתנו...] זה נקרא אוננות רקע טבעי זה בדרך כלל ובעיקר על נשים [ומי שנמשך לגברים - גברים], או בראיה אמיתית, או באופן וירטואלי [סרט לא פורנוגרפי] וכו'.

מה שקורה זה שאנחנו השתמשנו והשתמשנו - ובמילה אחת התרגלנו, אז עם הזמן - זה נהפך לאובססיבי, לדרך חיים, אז אנחנו מתמכרים ואז אי אפשר בלי...

באופן כללי זה קשור ליצרים... לתובנות עקומות, כמו; הסתכלות על אשה כאובייקט מיני, על בדיקה וסקרנות [יתר] של הגוף והתחושות, זה גם קשור לפעמים לסוג 1.

יש כאלה [אנשים חרמנים] שבאמת צריכים לעשות פעולות הפוכות כמו להתקלח עם בגד ים, לא להתקלח רק במקווה [כמובן מי שלא נמשך לגברים... ואין לו שם בעיות... אני מכיר אנשים שהמקווה זה הטריגר הגדול שלהם, אז זה אינדיבידואלי].

לא לגעת באיבר המין [גם אם מגרד, לגרד עם מגבת עבה, מי שדתי כאן, ככה ההלכה מחייבת וגם הקולות שיש לנשוי - זה לא לנשוי מכור...].  זה לא סוד, לשחק עם האבר ולהישאר נקי – זה מהמלאכות הקשות שבמקדש.

לא משחקים באש.

אוננות מספר 3: לפורנן = אוננות עם פורנו, כידוע לכולם; הפורנו - הוא זיוף, הוא לא אמיתי, על ידי צפייה בפורנו - אנחנו גורמים למוח להתרגש רק מדברים הזויים, ורק על זה אנחנו מאוננים...

אצל הרבה אנשים האוננות מסוג הזה הורסת תאים במוח [מלבד מה שהפורנו עושה כמו למשל; הוא הורס גם את הזקפה וכו', אבל זה לא מעניין כעת, כי אנחנו לא במאמר רפואי וגם לא מדעי, אנחנו רוצים להגיע לשורש..]

בדרך כלל זה קורה לאנשים שצורכים פורנו בלי גבול, אנשים שמטבעם חלשי אופי, מתמכרים, קרי; טבע מזגם הוא להתמכר בפרט למה שקשור למין..

אוננות מספר 4: מין אוראלי [סליחה על הבוטות] כמו כן יחסים שלא כדרכה [בלשון חז"ל...] או לאונן ליד בת הזוג, זה אולי מותר, ונשמע לא בעייתי - כמו הקודמים [ולכן קל יותר להימכר לזה], אבל ברגע שנמכרים לזה, אז סבל גם לאיש וגם לאשה, כי זה לא דרך הארץ...

נובע בדרך כלל מסוגי אוננות הקודמים ומראיית פורנו, ומאי סיפוק במערכת יחסים תקינה ובריאה... בדרך כלל אשה לא נהנית לעשות כן לבעלה [יש יוצא מן הכלל], ענין זה נובע [בדרך כלל] מלקיחה ורצון לקבל [במקום לתת], והרבה פעמים גם מרצון לשלוט ושיעשו לי את כל מה שבא לי... [להזכיר זה פגם אופי בעייתי...] למכור - הבעיה היא כפולה...

קראתי עכשיו וזה עזר לי..
תודה.. אתה כותב יפה. 

"תמיד נזכור שאנחנו בנים של מלך"

תגובה: 4 סוגי אוננות הם! ומה התרופה לכל אחד? לפני 10 חודשים, 1 שבוע #138310

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום
השאלה שלי מה ההגדרה של אוננות כפייתית?

אני קודם כל אצטט  מתוך מאמר ששמרתי פעם בנושא

כיום שנטפרי חוסמים לי הכל בכל מכל
אין לי אפשרות לדעת כלום במחשב שלי על אוננות כפייתית

מיניות סכיזואידית:

סכיזואידים לעתים אדישים מינית, אך יחד עם זאת, הם אינם סובלים מאי יכולת להגיע לאורגזמה. לסכיזואידים רבים יש דחף מיני נורמלי, אך כמה מהם מעדיפים אוננות על פני התמודדות הכרוכה במציאת פרטנר מיני. לכן, הצורך שלהם במין נראה מועט ביחס לאלו שאינם סכיזואידים. כאשר הסכיזואיד מקיים יחסי מין הוא חש לעתים קרובות שהמרחב האישי שלו מְחוּלָל, ולכן יהיו כאלה שירגישו כי אוננות או הינזרות ממין עדיפים מהקִרבה הרגשית שאותה הם צריכים לסבול כאשר הם מקיימים יחסי מין. תמונה זו מתרחבת בצורה משמעותית וחריגה באופן בולט לגבי סכיזואידים המקיימים יחסי מין אקראיים ואפילו יחסי מין תדירים עם אחרים.

תגובה: 4 סוגי אוננות הם! ומה התרופה לכל אחד? לפני 6 חודשים, 3 שבועות #139959

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

אגב, בקשר לאוננות כפייתית - מחוויה אישית (לצערי) היא לא פוגעת רק בהיבט החברתי, הזוגי והמנטלי, זה פוגע גם במרחב האישי, הפנימי, הרוחני, מביא את האדם לחולשה של לא בא לי כלום בחיים, עייפות וריקנות על סתם, באוננות כפייתית צריך לטפל באופן פרטני.  

תגובה: 4 סוגי אוננות הם! ומה התרופה לכל אחד? לפני 6 חודשים, 2 שבועות #140034

• שמשול
  • דירוג כסף
תראה לדעתי ישנם הרבה סוגי אוננות ואצל כל אדם שמאונן זה סוג אחר של אוננות, כי זה על רקע אחר, על חוויה אחרת, לפעמים זה בכלל לא קשור להתמכרות. יש הבדל בין יהודי חרדי לדתי ובין דתי לחופשי [חילוני בלע"ז], יש הבדל בין גוי נוצרי לגוי מוסלמי או לאטאיסט, יש הבדל בין סיני לקוראיני, ובין אתיופי לאינדואזי וכו'. ודי לחכימה ברמיזה.

ואפילו בכולל שלי אם יש כאלה שעדיין עושים זאת בין אם הם מכורים בין אם לאו זה יושב על דברים שונים ומשונים. 

תגובה: 4 סוגי אוננות הם! ומה התרופה לכל אחד? לפני 6 חודשים #140260

• מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
  • רצף ניקיון נוכחי: 2612 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • ההולכים בחושך ראו אור גדול חבר בקבוצה חיה

אני חושב שזה לא קשור אליי ולשכמותי כל הפוסט הזה.
הבעיה שלי לא אוננות, ולכן זה לא משנה סוג כזה או סוג אחר, הבעיה שלי היא תאווה. והפתרון שלי הוא אחד, להתחבר אל עצמי ואליכם ואל אלוקים בצורה הנכונה  והבריאה. זה מה שעובד בשבילי ורק זה מה שעובד בשבילי.
ואילו כל החקירות והחפירות לדון מה זאת אוננות ולחלק חילוקים וכדו', לא רק שזה לא הועיל לי אלא זה ריחק אותי מהפתרון, כי כאשר אני חושב שהפתרון שלי הוא בדבר שהוא בכלל לא הפתרון שלי, ממילא אני מתרחק מהפתרון שלי.

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה
........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי "מתחיל שוב - וצועד לאלוקים"

הפוסט שלי ב"הצג עצמך"

המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"

תגובה: 4 סוגי אוננות הם! ומה התרופה לכל אחד? לפני 5 חודשים, 1 שבוע #140554

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

כתב לי חבר שכתב לו חכם אחד על מה שכתבתי:

כתבתי לך שלדעתי החקירות האלה הן בגדר חכמתו מרובה ממעשיו.

יש לך הרבה כושר ניתוח ולימוד, וכושר כתיבה, ויש לך כח לבנות בניניים שכליים גדולים ונאים.אבל זה טוחן שוב ושוב את אותם נושאים, מכל זווית אפשרית, וזה לדעתי לא נוגע בממשות עצמה. כי צריך שתהיה התאמה בין החיים המעשיים לחכמה.פעם ראיתי תחרות שירה, כוכב נולד. ונערה בת 20 עשתה גרסת כיסוי לשיר עמוק ומורכב על הצדדים הכבדים של האהבה, הקשים, המסובכים. שיר שנכתב ובוצע על ידי אנשים שעברו המון בחיים. ואמרו לה שם את צעירה מדי לשיר כזה. הקול שלך והמוזיקליות שלך נפלאים, אבל הרגש שאת מעבירה לא תואם לכובד של השיר. תחכי עוד עשר שנים, תעברי דברים, תבשילי.המעשים הם הכלי, והם מכילים את החכמה. אם החוכמה יותר מגודל הכלי היא לא מתקיימת, מתפזרת, הופכת לחקירה אינסופית שרודפת אחרי הזנב של עצמה שוב ושוב.לדעתי לפי הכלים שיש לך כעת מיצית את כמות החכמה שאפשר להכניס בהם. הם כבר מלאים. אם תוסיף יותר זה יגלוש, לא יתרבה.צריך כעת לעשות ולא לחקור. אם עדיין אין שידוך, אז יש גם דברים אחרים לעשות. לזרום קדימה עם החיים. לחפש מה אתה באמת רוצה לעשות, זה לא שאלה קלה. יותר מדי חקירות זה תוקע את זרימת החיים.אם אתה רוצה למדנות, תלמד דברים אחרים, לא תקועים. מסכת בבא קמא, הלכות בשר בחלב, תנ"ך, פילוסופיה, שירה, ולדלג על כל דבר  שקשור למין ואהבה.ואם אין ריכוז יש מליון דברים מעשיים. להתנדב בהצלה, לחפש פרנסה מתאימה וטובה, ללמוד משהו על פתיחת עסק ואיך מרוויחים, לטייל ולהכיר את הארץ והטבע, את נופי ההרים וסוגי הציפורים. ללמוד ציור או נגינה או ג'ודו או בישול, לחיות חיי חברה עם בחורים מעניינים, ללמד ילדים או לעבוד עם קשישים, ועוד בלי סוף. רק אתה יכול לחפש מכל האפשרויות מה מתאים לך. החיפוש הזה בעצמו, להתנסות, לראות מה מתחבר, זה כבר עבודה גדולה וברוכה.אפילו לדחוף לשם בכח, העיקר לצאת, לזוז, להתקדם.
נערך לאחרונה: לפני 5 חודשים, 1 שבוע על ידי דייב 2.

תגובה: 4 סוגי אוננות הם! ומה התרופה לכל אחד? לפני 5 חודשים, 1 שבוע #140555

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 225 ימים
  • דירוג פלטיניום

יפה כתב אותו חבר,

תגובה: 4 סוגי אוננות הם! ומה התרופה לכל אחד? לפני 5 חודשים, 1 שבוע #140558

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אהבתי את ההקבלה ל"חכמתו מרובה ממעשיו".
אצלנו צריך להיות מעשיו מרובים מחכמתו.
מסכים שזה לא נותן כלום כל החקירה סביב הנושא, הניסיון מראה שככל שחברים ידעו וחקרו יותר זה ממש לא מה שעזר להם להחלים.
בפועל יש פעולות מאוד פשוטות שצריך לנקוט ולהיות "ראש קטן" וזה עובד, אין צורך בכל החקירה והידע.
כמו שלמדתי בתוכנית ושמעתי מהספונסר שלי- לא להתמקד בבעיה- להתמקד בפיתרון. 
נחמד וכדאי בתור התחלה שתהיה לנו הבנה בסיסית לגבי הבעייה ומה שזה עושה לנו- מושגים כמו אלרגיה, אובססיה, רעב רוחני אבל זהו לא צריך להעמיק מידי בנושא.
וגם המשפט ששמעתי מהספונסר "אצלנו ידע זה לא כח, אבל הפעולות הם כן".

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.87 שניות

Are you sure?

כן