ברוכים הבאים, אורח

לולאה אינסופית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לולאה אינסופית 206 צפיות

לולאה אינסופית לפני 2 שנים, 10 חודשים #136228

• דן_
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש

היי לכם, מרגיש צורך לשתף

כתבתי פה פעם, מזמן, וסיפרתי שאני מכור ל פ', אוכל, ומחשב (חסימות לא עוזרות מאחר ואני תמיד מוצא דרך לעקוף אותן). זה אמנם לא פוגע באף אחד מסביב, אבל אני יודע שזה פוגע בי, ופוגע מאוד. זה בא על חשבון דברים אחרים שהייתי יכול לעשות. זה עוד לא פגע בעבודה, אבל זה כן בא על חשבון ניקיון הבית, תחביבים, לימודים, קריאה... ובעיקר פוגע בבריאות שלי תרתי משמע (השמנת היתר והאוכל שאני אוכל). אני מתנחם בעובדה שאף אחד לא יודע על זה (אולי משערים לפי העלייה הדרסטית שלי במשקל, אבל לא אומרים כלום).

בכל אופן כתבתי אז שעוד כשהייתי ילד מאוד מאוד קטן, הייתי יכול להיות תלמיד מאוד טוב, ואז, בלי שום סיבה, להרוס הכל ולהתחיל לעשות שטויות. המורה שלי הייתה ממשילה אותי לפרה שנותנת חלב, וברגע הדלי מלא, בועטת בו. (ואז מתחילים מההתחלה)

אז היו לי פה  ושם עליות וירידות, אבל לא כמו בשבוע האחרון, שלא עובדים, שיושבים בבית כל היום, שלא יוצאים בגלל המצב, שלא ישנים בלילה כי אולי יהיה משהו... ולא, אני לא אומר שזה התירוץ, כי הרי ההתמכרות לכל הדברים האלה היא לאורך שנים, אלא מתאר את התנאים שהיו השבוע.

אז השבוע אמנם נכנסתי פה ושם ל – פ', לדברים שאני לא מבין בכלל איך אני יכול להסתכל עליהם. זה לא אני. כשאני חושב על זה, לא בזמן נפילה, אני פשוט נגעל מזה.

אבל בנוסף, כל השבוע לא הפסקתי לאכול לאורך כל שעות היום. והמשכתי לאכול גם כשהאוכל לא היה טעים, וגם כשהוא היה שרוף כי שכחתי להוריד מהאש בזמן. ובעיקר המשכתי והמשכתי הרבה אחרי שהייתי שבע, עד שממש לא הרגשתי טוב. אני פשוט לא מצליח להבין את זה

ו... התחלתי במשחק סלולרי חדש שנתקלתי בו במקרה, לא משנה איזה, כדי לא להביא מפה אחרים אליו, אבל אגיד רק שזה משחק פשוט לחלוטין, לא דורש כל מחשבה, כל העמקה, שמיועד לכל הגילאים, ושלא הכרתי אותו בעבר. הוא בנוי כך שהוא חוזר על עצמו בלולאה ללא סוף. זה הצליח לשאוב אותי לשחק במשך כל השבוע, כשהשיא היה לאחרונה, משחק ברצף של קרוב ל 24 שעות. 24 שעות ישבתי מול משחק פשוט, שבנוי כך שלעולם לא נגמר, לוקח הפסקה קצרה להיכנס ל – פ, או שאוכל במקביל, ואז ממשיך את המשחק. 

לא יכולתי פשוט לעצור ולצאת מהלולאה, אפילו כדי ללכת לישון. לא יודע איך להסביר את זה.

הבוקר אמרתי לעצמי שאני מתחיל שוב דף חדש – בפעם המי יודע כמה. אני הולך לקנות אוכל לכמה ימים – אוכל בריא בלבד, ומוחק את המשחק מהסלולרי.

מקווה שהפעם זה יצליח

תגובה: לולאה אינסופית לפני 2 שנים, 10 חודשים #136229

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

בוקר טוב חבר יקר,
כל הכבוד על השיתוף,
ההתמכרות והבריחה לכל דבר שהוא,
השורש שלו הוא אחד,
חוסר יכולת להתמודד בחיים ובריחה לסיפוק מיידי,
(שאחרי הסיפוק המיידי, יש תחושת חמיצות, מה שבא בקלות הולך בקלות),
תמשיך לשתף,
אוהבים.

תגובה: לולאה אינסופית לפני 2 שנים, 10 חודשים #136236

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים, תודה על השיתוף.
נשמע התמכרות לא פשוטה, מה שהספןנסר דאג להסביר לי הרבה פעמים שאני חייב למצא תחליף, משהו ממלא ומספק, עשייה חיובית.
אני חושב שבמצב כזה יכול לעזור לי סדר יום מלא בעיסוקים חיוביים יחד עם סיפוק ומילוי רוחני כי אי אפשר פשוט להוציא את ההתמכרות ולהשאיר את הבור ריק..
בהצלחה.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: לולאה אינסופית לפני 2 שנים, 10 חודשים #136286

• דן_
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש

תודה

תגובה: לולאה אינסופית לפני 2 שנים, 10 חודשים #136291

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום דן היקר
אוהבים אותך
אתה לא לבד
הגעת הביתה
פורום שמור עיניך
ממליץ לך על שיתוף מתוך כנות ורצון להיות מה מי שאתה באמת.
בהצלחה מרובה

תגובה: לולאה אינסופית לפני 2 שנים, 10 חודשים #136296

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

אני מציע לך חסימה כמו של פלוקאי, תסתכל בחתימה שלי לעוד פרטים. הרבה אנשים אמרו שהם עוקפים הכול וכו', אבל פלוקאי זה משהו אחר, יש פה מתכנת בשם מתרפא שגם הוא ניסה לעקוף ולא הצליח.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן