ברוכים הבאים, אורח

שירות ההקפצות - זה מעצבן?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: שירות ההקפצות - זה מעצבן? 803 צפיות

שירות ההקפצות - זה מעצבן? לפני 2 שנים, 11 חודשים #136083

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

הי חברים 
קבלתי מאחד מחברי ורבני הפורום - הערה בפרטי על ההקפצות שלי במרחב הפורום, קודם כל אני שמח - שהוא פונה ולא שומר טינה בלב, זה חשוב, זה סימן שהוא אוהב אותי, ובאמת זה הדדי אני גם אוהב אותו מאד ומעריך אותו.
וזה לשונו:

אחי אני אוהב אותך המון, אבל מאוד מפריע לי כל ההקפצות, זה לא נותן לפורום להמשיך בשגרה רגילה, אני חייב לגלגל למטה בשביל לראות עדכונים של חברים שאני משתתף איתם ביומן המסע, הפורום נועד לענ"ד לשיתופים לתת עידוד ומי שרוצה לקרוא חומר יכול לעשות את זה זה לא קשה לחפש בארכיון, חשבתי שאני היחיד שחושב ככה ולכן לא אמרתי כלום, היום שמעתי מעוד חבר שזה מפריע לו שכל פעם שנכנס לפורום יש עשרים פוסטים מוקפצים מלפני 9 שנים.... והוא אמר שעוד חבר אמר לו, אני מאוד לא רוצה לפגוע בך חלילה... והכנות שאתה נותן בפורום היא מדהימה ומדבקת אני מקבל ממך המון החלמה, אתה לא חייב להקשיב לי ויכול אם אתה רוצה להמשיך להקפיץ, חשבתי רק לשתף אותך שזה קצת מפריע לי

לדעתי הוא צודק, אבל יש פוסטים שכל כך מעניינים שחברים לא יגיעו אליהם כמו שאני לא הגעתי אליהם שאני כאן לא קצת זמן, בכל זאת אשמח לשמוע עוד חוות דעת מחברים נוספים, ואני כמובן התייחס לכל טענה, לעת עתה, אני מפסיק עם ההקפצות...

תגובה: שירות ההקפצות - זה מעצבן? לפני 2 שנים, 11 חודשים #136085

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים, כל הכבוד על הנכונות והקבלה.

אותי זה לא בדיוק עיצבן אלא היה בעיקר תמוה פתאום לראות תגובות לאנשים שכתבו משהו לפני שנים ושחלקם בכלל כבר לא נמצאים פה..

לי זה פחות הפריע (אולי אם הייתי פחות בהחלמה?) אבל עכשיו שאתה מעלה את זה אני אולי יכול להבין את אותם חברים שאולי טוענים שזה יוצר קצת באלגן בכרונולוגיה של הפוסטים לכאלה שמנסים לעקוב על עידכונים..

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 11 חודשים על ידי gidi.

תגובה: שירות ההקפצות - זה מעצבן? לפני 2 שנים, 11 חודשים #136086

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך דייב! 
לי זה מפריע לעקוב אחרי יומנים של חברים פעילים כי אני עוקב דרך הטלפון וכשיש עשר שרשורים מוקפצים אני לא מצליח לעקוב אחרי מה שכותבים החברים הפעילים, 

תגובה: שירות ההקפצות - זה מעצבן? לפני 2 שנים, 11 חודשים #136087

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים!!

כל הכבוד על הכנות ופתיחת הפוסט! ועוד יותר על הדרך היפה בה החבר הזה כתב לך. פשוט מלמד אותי דרך ארץ וכיצד מעירים כשמשהו מפריע. אשרייכם ישראל !

לנושא דידן אני גם הייתי מעדיף שלא יוקפצו פוסטים מלפני 9 שנים.. אני גם נכנס מהפלאפון ובודק בד"כ את הפוסטים שתחת "נושאים אחרונים בפורום.." וכך יוצא שאני אכן מפספס הרבה מהפוסטים החדשים והעדכניים ויומני המסע של חברים חדשים וכו'..

לא הערתי כי חשבתי שזו דעתי בלבד .. אבל אם הנושא כבר עלה לדיון אין לי בעיה לכתוב את דעתי.

כמובן שכמו שהחבר אמר, אוהב אותך מאוד ואתה רשאי לעשות ככל העולה על רוחך וזה יהיה בסדר לא אכעס ולא אנטור וכו'.. פשוט מציין את ההעדפה האישית שלי שכמובן אף אחד לא חייב להתחשב בה

אוהבים!!

תגובה: שירות ההקפצות - זה מעצבן? לפני 2 שנים, 11 חודשים #136088

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים
מצטרף לכל הפרגונים 

באופן אישי גם לי הפריעו ההקפצות וחשבתי כנ"ל.
אבל אני לא מספיק פעיל בפורום כדי שזה יטריד אותי וכדי שתצטרך לקבל את דעתי.
מה שכן - אני חושב שאני יכול להציע הצעה טובה למען אלו שכן נהנים מהשרשורים האלו, שאני מסכים שהם נפלאים - יתכן שאתה יכול ליצור פלטפורמה טובה לריכוז שרשורים חשובים. למשל על ידי "שרשור השרשורים" שבו בכל הודעה חדשה יהיה קישור לשרשור ישן חשוב. באופן זה יהיו את הקבועים שיוכלו לראות את מה שמצאת ויהיו את אלה שידעו מראש שהם לא רוצים להכנס לשרשור. ואולי אפשר לחשוב על עוד פלטפורמות (אבל אין לי רעיון...).

כל טוב!

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: שירות ההקפצות - זה מעצבן? לפני 2 שנים, 11 חודשים #136093

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום

אחלה רעיון צורצור

תגובה: שירות ההקפצות - זה מעצבן? לפני 2 שנים, 11 חודשים #136094

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

שאלה: הבעיה זה שאני מקפיץ כמה שרשורים בייחד, אם אני יקפיץ אחד ליום או ליומיים שרשור אחד - זה גם יציק?

תגובה: שירות ההקפצות - זה מעצבן? לפני 2 שנים, 11 חודשים #136507

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

אחרי זמן רב שהפסקתי להקפיץ, כעת אני חוזר מעט להקפיץ [לא ברמה מוגזמת] אם זה בכל זאת מפריע אשמח לשמוע...

תגובה: שירות ההקפצות - זה מעצבן? לפני 2 שנים, 11 חודשים #136658

• טורו
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר קבוע

כחבר חדש אני רק יכול להגיד מהמקום הקטן שלי  שצריך  לברר את השיקולים בין מאמרים או פוסטים מהעבר שיכולים להיות חשובים לחלק מהגולשים לבין חברים חדשים או וותיקים שצריכים תמיכה מיידית.

תגובה: שירות ההקפצות - זה מעצבן? לפני 2 שנים, 10 חודשים #136669

• דף חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום
טורו כתב on 28 מאי 2021 12:44:

כחבר חדש אני רק יכול להגיד מהמקום הקטן שלי  שצריך  לברר את השיקולים בין מאמרים או פוסטים מהעבר שיכולים להיות חשובים לחלק מהגולשים לבין חברים חדשים או וותיקים שצריכים תמיכה מיידית.

מצטרף לרעיון...

"תמיד נזכור שאנחנו בנים של מלך"

תגובה: שירות ההקפצות - זה מעצבן? לפני 2 שנים, 10 חודשים #137081

• gidi
  • דירוג פלטיניום

מקפיץ

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: שירות ההקפצות - זה מעצבן? לפני 2 שנים, 10 חודשים #137082

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום
דייב 2 כתב on 11 מאי 2021 12:08:

שאלה: הבעיה זה שאני מקפיץ כמה שרשורים בייחד, אם אני יקפיץ אחד ליום או ליומיים שרשור אחד - זה גם יציק?

אחד ליום או יומיים זה סבבה לגמרי

טוב שהקפצת גידי

תגובה: שירות ההקפצות - זה מעצבן? לפני 2 שנים, 10 חודשים #137084

• gidi
  • דירוג פלטיניום

חח האמת שגם אותי זה התחיל קצת לשגע,
אני נכנס בדרך כלל רק לעמוד הראשי לראות אם יש משהו חדש או איזה חבר כתב תגובה חדשה כדי להגיב לו או להתייחס אם צריך וגם להתעדכן ולאחרונה אני כל הזמן מגלה שכל ההודעות בכלל מוקפצות לאנשים שכתבו משהו לפני 8 שנים..

אם אתה קורא משהו שמעניין אותך אז סבבה אבל לעניות דעתי לא כל כך נשמע הגיוני להקפיץ כל דבר כזה כל פעם לכולם.
ד.א גם נשמע לי מוזר להגיב למישהו אחרי 8 שנים.

אוהבים!

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: שירות ההקפצות - זה מעצבן? לפני 2 שנים, 10 חודשים #137105

• עשר שמעון
  • דירוג פלטיניום

אוהבים את כולכם! 
גם אני חושב שאחד או שניים ליום זה מצוין. 

תגובה: שירות ההקפצות - זה מעצבן? לפני 2 שנים, 10 חודשים #137162

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

תודה חברים 
אני ממשיך לקוות שההקפצות מועילות [לפחות חלקית]
אחת המטרות החשובות זה שישלימו את החסר בשרשור מניסיון כח ותקוה שלכם - חברים יקרים!  
מי שכמובן בא לו...
מאחל לכולם שבוע טוב ומוצלח
ושתהנו מכל הקפצה 

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.68 שניות

Are you sure?

כן