ברוכים הבאים, אורח

התמודדויות בתחומים אחרים בחיים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התמודדויות בתחומים אחרים בחיים 226 צפיות

התמודדויות בתחומים אחרים בחיים לפני 2 שנים, 11 חודשים #135079

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום
אולי יחשבו שזה לא קשור ל"שמור עיניך", אבל מקוה שאין בפורום אנשים כאלה. ואם יש, אני חושב שאני לא צריך להתנצל על הדרך שלי. ובכל זאת, בגלל שאני הססן, פתחתי בהקדמה גרועה זו.

שמח לספר שקמתי לבוקר טוב.
אמנם זה היה לא בטוב, כי קמתי בסביבות 4 להתפנות ולא הצלחתי לחזור לישון.
מה שהיה מרענן, היה פשוט משב רוח קליל וציוץ ציפורים אביבי, שהיה פשוט כיף לקום לבוקר הזה. גם הנחתי תפילין אחרי שבוע שלא. וחצי התפללתי.
אני בשוק פעם ראשונה בחיים קלטתי בסוף התפילה כשבאתי לקפל תפילין, שהתפללתי בלי של ראש.
אבל אני מקבל את זה באהבה. זאת התקופה. לא הייתי יכול להיות יותר טוב היום.
והחלק של ה"לא בטוב" היה שחזרתי למיטה לישון ועשיתי חשבון כמה תעלה לנו העוזרת שאישתי הזמינה - 400 ש"ח בחודש, ובעיני זו בכלל לא העזרה שאנחנו צריכים וגם הצעתי פתרון יותר טוב, וחוץ מזה גם קונים רכב שזו הוצאה ענקית לחודש וגם מעון, ואישתי בעצם עובדת במשרה שאפילו לא מכסה את המעון והרכב (שמיועד לעבודה), אז מה היא חושבת לעצמה שהיא גם מכניסה עוזרת?
ומה אמא שלה מתערבת לנו בחיים (ולוחצת על אישתי להכניס עוזרת ולא לקבל עזרה אחרת ואומרת שתשלם על העוזרת, למרות שהיא לא, כי אנחנו לא נבקש).
מעצבן, לא?
אז התעצבנתי ולא נרדמתי.
בשכל הרגעתי את עצמי. אני לא מנהל את העולם. את הרכב אנחנו כנראה צריכים בלי קשר לעבודה. הבת במעון עוד מהתקופה שאישתי הרוויחה יותר וגם בהמשך היא תרוויח יותר.
וזה לא תרוצים. זה דברים נכונים.
אז הרגעתי את עצמי בשכל.
אבל כבר לא הצלחתי להרדם.
קמתי.
אתמול קיבלתי החלטה חדשה - אם אני לא נרדם, המפלט הוא לא הפלאפון. פעם, הם הייתי נרדם, המפלט היה לאוננות. אחרי זה עברתי לשימוש אחר או לפלאפון.
אז עכשיו, אם אני לא נרדם, אני צריך לעשות משהו אחר לפני שמותר לי בפלאפון.
אז קמתי, עשיתי איזה מינימום ביבודות הבית, הגיע זמן תפילה, התפללתי, עזרתי עם הילדים, התכתבתי, עשיתי עוד כמה דברים, כותב בפורום...
עוד משימות להיום:
מקוה לטפל במעט בירוקרטיה, וקצת סדר בסלון, קצת לנוח, וגם קצת לבזבז את הזמן - אבל לא לפני שאני משהו אחד לפחות מהדברים האחרים שכתבתי.
יןם טוב לכם!
מקוה שגם אתם עובדים על עוד תחומים בחיים!

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: התמודדויות בתחומים אחרים בחיים לפני 2 שנים, 11 חודשים #135108

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום
יפה כתבת, התחברתי מאוד!
אני זוכר שקנינו רכב בגלל העבודה והעובדה לא כיסתה את ההוצאות של האוטו,
היום אני לא מדמיין את חיי בלי הרכב וזה מתנה יומיומית שאני מקבל מה'
אז כנראה שרצונו נעשה... והוא יודע מה טוב לי אז גרם לי לחשוב שמשתלם לי לקנות אוטו.
מתחבר גם לכל העצבים שמתחוללים בראש, בדיוק מקודם כתבתי על בקבוצת הצועדים על הטינות שחוגגות על כמה אני אוהב אותם,וכמה אני סובל מהם,
תודה על השיתוף אוהבים אותך!

תגובה: התמודדויות בתחומים אחרים בחיים לפני 2 שנים, 10 חודשים #136258

• צורצור
  • דירוג פלטיניום
כתבתי היום שתי הודעות בשרשורים של חברים, ומחקתי.
אני חושב שכתבתי להם לא יפה.
בשכל זה לא חייב להיות מורגש, כי רק כתבתי להם עצה או שאלת הכוונה.
בכל זאת, אני יודע שכתבתי מתוך נימת ביקורת מסוימת, ואני חושב שזה היה עלול להיות מורגש.

אז אני מדווח על חוסר רוגע כללי. כמו הרבה אנשים, קשה לי להיות כל המשפחה בבית ביחד.
הצלחתי היום ללמוד קצת, כמעט כמו ההספק הרגיל שלי.
רוצה לחזור להתפלל במניין, אבל זה מורכב משפחתית.
רוצה להגיב יפה לאנשים שסביבי, הקרובים והרחוקים (מעבר למסך) על כל דבר.

אני מצליח להיות קצת יותר נחמד עם הילדים.
עוזר לי שבמקום לנסות להתחמק מהם אל המטלות שלי, אני מצליח להרפות מהמטלות ולא אכפת לי ששום דבר לא יקרה, ועכשיו אני עם הילדים.

חוץ מזה מתקשה להעביר את הזמן, בטח בלי מדיה.

מקוה שאחרי הכתיבה הזו דברים ישתנו.
בשורות טובות!

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: התמודדויות בתחומים אחרים בחיים לפני 2 שנים, 10 חודשים #136263

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

לייק.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: התמודדויות בתחומים אחרים בחיים לפני 2 שנים, 10 חודשים #136266

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך צרצור היקר
תמשיך עם השיתופים התגובות וכו' 
אתה ממש עוזר לי ולעוד הרבה כאן
בהצלחה
אני לא נשוי ככה שקשה לי להזדהות עם להביא עוזרת

תגובה: התמודדויות בתחומים אחרים בחיים לפני 2 שנים, 10 חודשים #136267

• צורצור
  • דירוג פלטיניום
איזה מפרגן אתה!
אני מתקשה לקרוא שרשורים ארוכים, לכן בדרך כלל אני מגיב רק לשרשורים קטנים, ולא לכולם כי הם נעלמים...
אשמח לעזור בפרטי...

לשאוף תמיד להתקדם!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן