ברוכים הבאים, אורח

סינון לפלאפון
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: סינון לפלאפון 508 צפיות

סינון לפלאפון לפני 3 שנים, 1 חודש #134402

• אבי1234
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף

שלום חברים.קניתי סמארטפון לא מזמן, ואני נופל ממנו המון, המחשבה שלי לפני שקניתי אותו הייתה שוואלה ממילא אני נופל אז מה זה משנה?! אבל האמת היא שלא, עם הסמארטפון אני מגיע למחוזות הרבה יותר רחוקים..
הבעיה היא שאני ממש צריך פלאפון..השאלה אם אני יכול לשלב בין שני הרצונות..
ניסיתי נטספארק אבל וואלה למכור כמוני זה לא רלוונטי, כי את הנטספארק אפשר להוריד על ידי פעולה פשוטה שנקראת איפוס..(דרך המקשים) מה שהופך אותו לפשוט בדיחה בשבילי.
בקיצור השאלה שלי היא כזאת, האם אתם מכירים סינון בלי טריקים ושטיקים, שמכור כמוני יכול לסמוך עליו? בלי אפשרות לאפס וכו'. מבחינתי גם להוריד את הדפדפן..אשמח לשמוע על משהו כזה אם יש..

תגובה: סינון לפלאפון לפני 3 שנים, 1 חודש #134404

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

נתיב!!!
תתקשר אליהם לשרות לקוחות ועושים לך את זה בשליטה מרחוק! 
אמנם צריך לוותר על יוטיוב ועל אתרי חדשות אבל הוא חסין ב100 אחוז מפריצה! 

תגובה: סינון לפלאפון לפני 3 שנים, 1 חודש #134405

• בוגי
  • חבר ותיק

מוזר.
מה זה ה'איפוס' הזה שאתה לוחץ עליו?
מאפס את האפליקציה או את כל המכשיר?
לנטספרק יש אפשרות של הגבלת היכולת למחוק את האפליקציה.
אם הכוונה לאיפוס כל המכשיר - זה באמת סיפור אחר. 

תגובה: סינון לפלאפון לפני 3 שנים, 1 חודש #134407

• בוגי
  • חבר ותיק

לגבי להוריד את הדפדפן - במכשירים רבים קיימת נעילת אפליקציות.
ניתן לנעול אותו ולתת לחבר (לאשה - אם אתה נשוי) להכניס את הקוד.
אבל אז תצטרך להכניס גם את הקוד של החנות, כי תמיד אפשר להוריד דפדפנים נוספים

תגובה: סינון לפלאפון לפני 3 שנים, 1 חודש #134415

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
אבי1234 כתב on 17 מרץ 2021 22:13:

שלום חברים.קניתי סמארטפון לא מזמן, ואני נופל ממנו המון, המחשבה שלי לפני שקניתי אותו הייתה שוואלה ממילא אני נופל אז מה זה משנה?! אבל האמת היא שלא, עם הסמארטפון אני מגיע למחוזות הרבה יותר רחוקים..
הבעיה היא שאני ממש צריך פלאפון..השאלה אם אני יכול לשלב בין שני הרצונות..
ניסיתי נטספארק אבל וואלה למכור כמוני זה לא רלוונטי, כי את הנטספארק אפשר להוריד על ידי פעולה פשוטה שנקראת איפוס..(דרך המקשים) מה שהופך אותו לפשוט בדיחה בשבילי.
בקיצור השאלה שלי היא כזאת, האם אתם מכירים סינון בלי טריקים ושטיקים, שמכור כמוני יכול לסמוך עליו? בלי אפשרות לאפס וכו'. מבחינתי גם להוריד את הדפדפן..אשמח לשמוע על משהו כזה אם יש..

אני לא יודע אם נטספרק חסמה את האפשרות הזאת (דרך המקשים) אבל הדרך לפתור את זה היא ממש קלה.

כל פלאפון ניתן לפירוק והרכבה. פשוט תלך עם כסף לאיזה סניף של טכנאי מחשבים, ותבקש מהם להסיר את אחד הכפתורים הרלוונטיים לאיפוס.

הטכנאים יפרקו את הפלאפון, יסירו בזהירות את הכפתור המדובר. ואז פשוט ירכיבו מחדש ויתנו לך את המכשיר.

אין כפתורים - אין בעיות. 

זה אומנם טיפה לא נוח (כי הסרת כפתור שמן הסתם היה שימושי למשהו), אבל זה לא באמת בעיה - אתה יכול בכל מקרה לשלוט על כל מה שאתה צריך דרך מסך המגע, לזה הוא נועד... 

הנה כמה תוצאות שגיליתי:
mobilab.co.il/ 
מגיעים לך עד הבית ומתקנים.
אז פשוט תכתוב להם שאתה צריך להסיר את זה, אם הם שואלים למה תגיד שהרב שלך אמר, זה תמיד תשובה טובה לכל שאלה, ותשלם להם. גם אם זה 200 שקל זה שווה את זה. כי בכל חברת סינון כמו נתיב אתה תשלם הרבה הרבה יותר - מכשיר של 2000 יעלה לך 4000 שם. חבל על הכסף, אם כל הבעיה שלך זה מקשים.

rephone.co.il/
זה עוד דוגמא למעבדת פלאפונים.

בקיצור יש מעבדות פלאפונים בכל פינה בארץ, ותאמין לי שהסרת כפתור מהפלאפון שלך זה משחק ילדים בשבילם. הם מתמודדים עם תיקונים פי אלף יותר קשים.

אם אכן תעשה את זה,  תכתוב פה איך היה כדי שאוכל לכתוב על זה מדריך לאלו שמתמודדים עם בעיה דומה

לחלופין אתה יכול לנסות את family link , זה סינון של גוגל עצמה, ולכן אני מאמין שבגלל שהם יצרו את המערכת הפעלה אנדרואיד הם יידעו איך לחסום דרך התוכנה עצמה את האיפוס כפתורים הזה שדיברת עליו.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 1 חודש על ידי robinhood.

תגובה: סינון לפלאפון לפני 3 שנים, 1 חודש #134416

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

מצטרף לעשר שמעון... חבל על הזמן שתשרוף בנסיונות (מוצלחים) לפרוץ את ההגנות וליפול שוב ולהבין ש"גם ההגנה הזאת לא טובה לי מספיק"

בעיקרון לי עדיף להיות עם פלאפון טיפש. אם אני רוצה את הלוקסוס של להיות עם סמארטפון אז על זה אני צריך לשלם אין מה לעשות.

רק בנתיב אין חוכמעס... 

אוהבים

תגובה: סינון לפלאפון לפני 3 שנים, 1 חודש #134431

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
עשר שמעון כתב on 17 מרץ 2021 22:32:

נתיב!!!
תתקשר אליהם לשרות לקוחות ועושים לך את זה בשליטה מרחוק! 
אמנם צריך לוותר על יוטיוב ועל אתרי חדשות אבל הוא חסין ב100 אחוז מפריצה!

נתיב חוסמים לגמרי יוטיוב ואתרי חדשות ? למה הם לא פשוט מסננים אותם ?

תגובה: סינון לפלאפון לפני 3 שנים, 1 חודש #134433

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

כי זה סינון חרדי,לאנשים שלא רוצים יוטיוב

תגובה: סינון לפלאפון לפני 3 שנים, 1 חודש #134446

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 18 מרץ 2021 04:45:

מצטרף לעשר שמעון... חבל על הזמן שתשרוף בנסיונות (מוצלחים) לפרוץ את ההגנות וליפול שוב ולהבין ש"גם ההגנה הזאת לא טובה לי מספיק"

בעיקרון לי עדיף להיות עם פלאפון טיפש. אם אני רוצה את הלוקסוס של להיות עם סמארטפון אז על זה אני צריך לשלם אין מה לעשות.

רק בנתיב אין חוכמעס... 

אוהבים

אם אני זוכר נכון, שסיפרת שאתה בנתיב, החישוב היה שאתה משלם 4000 שקל לחמש שנים, או 4000 שקל לשלוש שנים, אם אתה בנתיב.

gye.org.il/forum/1-לוח-מרכזי/129994-חוזר-לפורום-בצניעות#130121

ייתכן שאתה צודק ונתיב זה הדרך היחידה להשתמש בפלאפון עם סינון שעובד 100 אחוזים, או שאתה טועה ויש דרך זולה יותר לסנן את הטלפון 100%.

ההבדל הוא המחיר - נניח 0 שקל 5 שנים אם family link פותרת את כל הבעיות. או 540 שקל 5 שנים של נטספרק וביקור חד פעמי של 200 שקל מקסימום לטכנאי. או 4060 שקל 5 שנים של נתיב.

שכל אחד יעשה את השיקולים שלו... אני אישית יודע שאם כבר היה לי פלאפון עם נתיב לא היה לי את הכוח הנפשי לצאת ממנו ולחפש משהו אחר, כי זה יהיה כרוך מן הסתם בנפילות. אבל אם יש מישהו שרק התחיל לבדוק סינונים, עדיף שיבדוק את כולם ולא יקפוץ ישר לנתיב.

תגובה: סינון לפלאפון לפני 3 שנים, 1 חודש #134467

• אבי1234
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף

Something is hidden for guests. Please log in or register to see it.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן