ברוכים הבאים, אורח

צריך עזרה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: צריך עזרה 839 צפיות

צריך עזרה לפני 3 שנים, 1 חודש #133727

• fish
  • חבר ותיק

מכור כבר הרבה זמן לפוי' ואני אף פעם לא מתקדם עם זה מעבר לשבועיים
אני כבר באמת מיואש ניסיתי כל כך הרבה סינונים איכותיים ואף אחד מהם לא עבד בשבילי כי כשאתה רוצה לקפוץ מעל הגדרות של עצמך אתה תמיד יכול. 
חשבתי אם לנסות את 12 הצעדים אבל אני מאוד מפחד ללכת על זה. 
אני גם בצבא אז אין לי כל כך איך לעשות את זה. 
כל פעם שאני מחליט ללכת על איזו שיטה או מדריך זה לא כל כך מובן ואני מתייאש מאוד מהר. 
אין לי תכנית מסוימת או שיטת פעולה וכמו שאני רואה את עצמי בדרך הזאת ההתמכרות תמשיך להרוס לי את החיים. 
אשמח אם תגיבו ותעזרו

תגובה: צריך עזרה לפני 3 שנים, 1 חודש #133728

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

פיש היקר! קול הצעקה שלך נשמע היטב ומהדד מתוך עומק נשמתך.
אני לא בקיא בקבוצות אך כולנו פה מתמודדים...
זה שאתה כותב שהשיא שלך זה שבועיים זה דבר ענק! בכלל לא מובן מאליו.
אני כרגע ביום ה15 לספירה, זה קשה מאוד ואני יכול להבין למה אתה נופל כשאתה מגיע לשבועיים. זו תקופה קשה מאוד שהגוף דורש את המזון שלו, את ההרפייה, את העונג, הוא ישגע אותך עד שתביא לו את הרעל. 
גם אני נפלתי כנראה שכבר מאות פעמים ממתי שבאמת רציתי להפסיק. זו דרך. קמים ונופלים. אדם מועד לעולם.
עצם הקריאה שלך פה לעזרה היא דבר עצום!
לי עוזר כל פעם שהתאווה כבר כמעט ומשתלטת עלי אני נכנס פה לאתר וקורא דברים שרשמתי, דברים שאחרים רשמו, זה ישר מחזק וממקד על המטרה.
לגבי השאלה שלך, שוב, אין לי ידע בקבוצות וכו', אשמח להיות איתך בקושי בכל עת.
שמח

תגובה: צריך עזרה לפני 3 שנים, 1 חודש #133730

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך חבר יקר ומרגיש את הכאב שלך... גם אני הרגשתי אותו ואף יותר מזה במשך שנים .. וזה רק הלך והחריף..

אבל כנראה שאני הייתי צריך לעבור שם כדי שכשכבר אגיע בסופו של דבר לSA תהיה לי את הנכונות קודם כל בכלל לבוא לקבוצות ושנית כל להתמסר לתכנית ולצעדים וכו'..

יכול להיות שאתה צריך להתבשל עוד.. יכול להיות שאתה כבר שם.. יכול להיות שאף פעם לא תהיה שם ממש.. מה שבטוח שהתכנית הזאת עובדת למי שמגיע בקביעות ומתמסר אליה..

ולא.. זה לא תכנית של גאונים אחי וגם לא של עילויים..
זה תכנית של מכורים שכולם שם כמוני וכמוך...

מאחל לך להצליח לשים את ההחלמה בראש סדר העדיפויות שלך בחיים.. זה לא קל.. לפעמים צריך להגיע למורדות ממש ממש קשות כדי להצליח לעשות את זה.. מאחל לך שתצליח בלי להגיע לשם.

אוהבים!

תגובה: צריך עזרה לפני 3 שנים, 1 חודש #133733

• gidi
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר יקר,
מבין אותך וכמו החבר הקודם מציע לך לנסות את תוכנית sa, היא הדבר שבאמת עזר לי אחרי כל הניסיונות.
אם רוצים פיתרון אז אני מאמין שאפשר, גם מהצבא (מכיר חברים כאלה בתוכנית ותוך כדי שירות בצבא) וגם מתוך תא סגור בכלא.

מזמין אותך לנסות.
מוזזמן לקרוא גם בחתימה שלי ולראות את התהליך שעברתי שם (בקטע קצת מצחיק השם של הפוסט שלך מאוד מזכיר את השם של הפוסט הראשון שלי פה ).
מוזמן גם לשלוח הודעות פרטיות ואשתדל לעזור.

בהצלחה בכל מקרה.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: צריך עזרה לפני 3 שנים, 1 חודש #133748

• fish
  • חבר ותיק
תודה רבה לכולם מעריך את זה.

תגובה: צריך עזרה לפני 3 שנים, 1 חודש #133749

• fish
  • חבר ותיק
המשתוקק הדפדפן עצמו עבד אבל הבעיה היא שבפלאפון אפשר להיכנס לאפליקציות אחרות ולדפדפנים אחרים ובחסימה של אפליקציות לא הצלחתי

תגובה: צריך עזרה לפני 3 שנים, 1 חודש #133750

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
fish כתב on 01 מרץ 2021 14:06:

מכור כבר הרבה זמן לפוי' ואני אף פעם לא מתקדם עם זה מעבר לשבועיים
אני כבר באמת מיואש ניסיתי כל כך הרבה סינונים איכותיים ואף אחד מהם לא עבד בשבילי כי כשאתה רוצה לקפוץ מעל הגדרות של עצמך אתה תמיד יכול. 
חשבתי אם לנסות את 12 הצעדים אבל אני מאוד מפחד ללכת על זה. 
אני גם בצבא אז אין לי כל כך איך לעשות את זה. 
כל פעם שאני מחליט ללכת על איזו שיטה או מדריך זה לא כל כך מובן ואני מתייאש מאוד מהר. 
אין לי תכנית מסוימת או שיטת פעולה וכמו שאני רואה את עצמי בדרך הזאת ההתמכרות תמשיך להרוס לי את החיים. 
אשמח אם תגיבו ותעזרו

תסתכל בחתימה שלי ותגלה את כל הסינונים שצריך לדעת.

פלוקאי הוא מצוין. 

השיטה שלי והדרך חיים שלי - אני מסנן כדי ליצור מרחב נקי לעצמי בראש, ואז אני מתחיל לעבוד על לשקם את הנפש ולהתקדם.
לנסות לשקם את עצמך ואת הנפש שלך בזמן שאתה לא מסונן, זה חסר טעם.

אני מאמין שאתה עברת כמה סינונים גרועים בחיים שלך, והחלטת שאין כזה דבר - שירות סינון שעושה את העבודה שלו כמו שצריך. וככה גם אני חשבתי, אבל אני פה להגיד לך לא להוריד את הצפיות שלך ואת הסטנדרטים שלך - יש סינונים כמו פלוקאי שבאמת אכפת להם.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 1 חודש על ידי robinhood.

תגובה: צריך עזרה לפני 3 שנים, 1 חודש #133752

• lamedmoti
  • דירוג כסף

סינון זה חשוב, אבל ממש לא העיקר. 
(אני אישית כבר מצאתי 4 שיטות שונות לעקוף את פלאקאיי, מר "גאון במחשבים", 2 מהן בטוח עובדות, ועוד 2 נקווה בעז"ה שאני לא אנסה)
רק עבודה עצמית במכלול דברים בחיים זה מה שעוזר.
אני אישית הולך לפסיכולוג דתי. יש לו סמארטפון בלי שום חסימה (גם לא החינמית של החברות) והוא לא היה בשום קבוצות. למרות שנחשף לפורנו - לטענתו - כבר בגיל צעיר.
אם לא נעים לך קבוצות, אתה יכול ללכת לטיפול אחד על אחד. גם אם הטיפול לא יעזור (לפחות לא במיידי) עצם השיתוף כבר יקל.

תגובה: צריך עזרה לפני 3 שנים, 1 חודש #133782

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג פלטיניום

פיש היקר. עצם זה שנכנסת לכאן אתה בכיוון נכון. 
סליחה שאני אומר, אבל לדעתי אתה טועה, ונדמה לי שיש עוד שטועים בזה, שאתה משקיע את העבודה בסינונים. הסינון הוא כמו גדר בטיחות בכביש, אם ההגה זז מעט שלא תיפול, אבל בעיקר היא סימן, אם נגעת בה סימן שאתה לא יודע לנהוג. 
כך הסינון, העבודה היא בעיקר על ההתמכרות. פגשתי מכורים שלא יודעים להדליק מחשב, ויש להם טלפון כשר דור 2. את עיקר העבודה תשקיע במה גורם לך ללכת לשם. שיעמום ? עצבים ? כעס ? תדאג לטפל בזה, ותכנס לכאן הרבה. כל פעם שמגיע לך אחד מהמצבים הללו כנס לכאן, זה יעזור לך.
ובוודאי בחור בגילך, ובמצבך אני לא מוצא סיבה שלא יילך לקבוצות ולצעדים.
אבל שוב החשוב ביותר לזכור לעבוד על הגורם ולא על הסיפטום.
ובדרך שאדם רוצה לילך מולכים אותו

תגובה: צריך עזרה לפני 3 שנים, 1 חודש #133809

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
lamedmoti כתב on 02 מרץ 2021 12:13:

סינון זה חשוב, אבל ממש לא העיקר. 
(אני אישית כבר מצאתי 4 שיטות שונות לעקוף את פלאקאיי, מר "גאון במחשבים", 2 מהן בטוח עובדות, ועוד 2 נקווה בעז"ה שאני לא אנסה)
רק עבודה עצמית במכלול דברים בחיים זה מה שעוזר.
אני אישית הולך לפסיכולוג דתי. יש לו סמארטפון בלי שום חסימה (גם לא החינמית של החברות) והוא לא היה בשום קבוצות. למרות שנחשף לפורנו - לטענתו - כבר בגיל צעיר.
אם לא נעים לך קבוצות, אתה יכול ללכת לטיפול אחד על אחד. גם אם הטיפול לא יעזור (לפחות לא במיידי) עצם השיתוף כבר יקל.

אתה מוזמן לכתוב לבנאדם שעשה את פלוקאי ולכתוב לו איך עקפת כדי שהוא יתקן.

תגובה: צריך עזרה לפני 3 שנים, 1 חודש #133810

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
אלי שומר כתב on 02 מרץ 2021 23:06:

פיש היקר. עצם זה שנכנסת לכאן אתה בכיוון נכון. 
סליחה שאני אומר, אבל לדעתי אתה טועה, ונדמה לי שיש עוד שטועים בזה, שאתה משקיע את העבודה בסינונים. הסינון הוא כמו גדר בטיחות בכביש, אם ההגה זז מעט שלא תיפול, אבל בעיקר היא סימן, אם נגעת בה סימן שאתה לא יודע לנהוג. 
כך הסינון, העבודה היא בעיקר על ההתמכרות. פגשתי מכורים שלא יודעים להדליק מחשב, ויש להם טלפון כשר דור 2. את עיקר העבודה תשקיע במה גורם לך ללכת לשם. שיעמום ? עצבים ? כעס ? תדאג לטפל בזה, ותכנס לכאן הרבה. כל פעם שמגיע לך אחד מהמצבים הללו כנס לכאן, זה יעזור לך.
ובוודאי בחור בגילך, ובמצבך אני לא מוצא סיבה שלא יילך לקבוצות ולצעדים.
אבל שוב החשוב ביותר לזכור לעבוד על הגורם ולא על הסיפטום.
ובדרך שאדם רוצה לילך מולכים אותו

אתה צודק וטועה - רוב מוחלט של האנשים צריך סינון וזה יפתור לו את הבעיה.
ויש חלק שכמו שאמרת - יש להם פלאפון דור 2 ובכל זאת הם מצליחים ליפול על כלום, כי הם רגישים מאוד לתאווה. האנשים האלה צריכים ללכת ל 12 הצעדים.

אבל חשוב להבין שרוב האנשים הם פשוטים יותר - אם אתה חוסם להם את האפשרות לאכול עוגיות, הם לא יאכלו עוגיות, והם לא ייכנסו לפחים כדי לחפש עוגיות, והם לא ייגנבו מהשכן את העוגיות. והנמשל ברור.

תגובה: צריך עזרה לפני 3 שנים, 1 חודש #134223

• fish
  • חבר ותיק
robinhood היקר!
הסתכלתי בחתימה שלך ועבדתי על זה הרבה זמן ובאמת הצלחתי ליצור סינון מאוד איכותי עם פלוקאי,
פעם שעברה שניסיתי הייתה לי בעיה עם האפליקציה עכשיו ברוך ה' זה הסתדר.
תודה רבה לך!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן