ברוכים הבאים, אורח

עד מתי אחד בפה אחד בלב?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עד מתי אחד בפה אחד בלב? 232 צפיות

עד מתי אחד בפה אחד בלב? לפני 3 שנים, 1 חודש #133183

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 623 ימים
  • דירוג פלטיניום

עד מתי אספר לאשתי סיפורים על כמה שאני אוהב אותה ואחכ אראה נשים באינטרנט, עד מתי אקח איתי למסע החיים את הדבר ממנו אני כל כך רוצה לברוח, עד מתי הרס עצמי של חיים טובים ומאושרים, עד מתי עוד שקרים, עד מתי ימשך הסיוט. אני יודע שזה הכי טוב לחיים לא ליפול אז למה שוב ושוב ושוב כבר כל כך הרבה שנים?! למה הרס עצמי... איך קמים מהשברים... כמה פעמים כבר הייתי במצב הזה... כמה לכלוך יש בתוכי... עד מתי להסתכל לאשתי בעיניים ורק אני יודע את כל הלכלוך שראיתי לפני והיא כל כך צדיקה ותמימה... ה' תרחם עלי, אני מאבד את זה. חייב לקום על הרגליים, חייב לאסוף את השברים, מקווה שדי, נמאס, לא יכול יותר... אני מאכיל את עצמי ברעל ואחכ בוכה...

תגובה: עד מתי אחד בפה אחד בלב? לפני 3 שנים, 1 חודש #133184

• mitmoded
  • דירוג זהב
אני לגמרי מזדהה איתך

השקר שאני מאכיל כל פעם מחדש את אישתי
הסבל התסכול האשמה ווההלקה העצמית
אני חושב שהעסק הזה רציני עוד יותר אצל זוגות דתיים שבאמת שמרו על עצמם עד החתונה

אני כל הזמן אמרתי לעצמי "למה זה מגיע לאישתי?"

אין לי מה לומר לך אח יקר רק שאני איתך לגמרי
בעזרת ה' מתפלל איתך לשפיות ונקיות

תגובה: עד מתי אחד בפה אחד בלב? לפני 3 שנים, 1 חודש #133185

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך אחי! 
נגעת לי עמוק בלב! תודה על הכנות! 

תגובה: עד מתי אחד בפה אחד בלב? לפני 3 שנים, 1 חודש #133192

• תרש
  • חבר קבוע

שנים שאני חי עם הדבר הזה בפנים .... על איך אני אוהב אותה אבל מאונן על נשים אחרות באינטרנט
חולם שהיא בעצמה תעשה ניתוחים ותראה בדיוק כמוהן כמו בובות המין שאני מאונן עליהם בלילה....

הגעתי למצב שאני אומר לעצמי שאני מעדיף להשתמש עם טרנסג'נדרים כדי שזה לא ייחשב כבגידה או לפחות שאם האישה תגלה זה לא יהיה כזה כואב... כי זה בעצם עם גבר...

בסוף הפסקתי להאשים את עצמי..

כן . יש לי מחלה. נולדתי איתה לא בחרתי בה.
מגיל 0 דחפו לי לתוך הפרצוף בחורות חצי ערומות מכל הבא ליד כמעט בכל הזדמנות החל מהטלויזיה בבית והיומן של בית הספר לפרסומות בעיתון והמורה עם החצאית שהייתה באה כבר שהייתי קטן וכו' וכו' וזה לא נגמר...
אז גדלתי דפוק לגמרי.. לגמרי. וכשניסיתי באיזשהו שלב להתחיל להפסיק עם זה כי קלטתי שזה פשוט גומר לי על החיים פשוט לא יכלתי די דפקתי את עצמי במשך עשרות שנים ....

אבל אם אלוקים שם אותי פה וככה והוא ידע שזה מה שיהיה איתי... והוא ידע שיגיע הרגע הזה שאני ארצה להפסיק... שאני כבר אסבול מזה ולא אוכל להפסיק ....
שארגיש ח*א עם עצמי ...

אז ואללה מספיק יש לי את הכאב של עצמי על הראש אז אני לא יכול להכיל גם את הכאב של אישתי על הראש

אוטוטו יבוא המשיח והכל ייגמר אח שלי. באמת...
וכל העולם יידע עם מה היינו צריכים להתמודד... גם האישה שלך תדע והיא תסתכל עלייך ותגיד לך - אני לא מאמינה שעם זה התמודדת!! אתה מדהים! איזה כיף שזכיתי בך !

היום היא רואה חצי... היא חצי עיוורת... כולנו חצי עיוורים... רואים רק צד אחד את הצד הלא אמיתי של החיים

זה קשה ואני לא יודע כמה זה מנחם אבל זה ממש אוטוטו קורה אז תתנחם בזה שזה עוד רגע נגמר כל הסרט הזה חאלאס משיח מגיע ....

אני הראשון שיבוא להרים אותך על הכיסא למעלמה למעלהל לשמיים לאן שאתה שייך ! למקום הגבוה ליד כיסא הכבוד ליד מלך מלכי המלכים הקב"ה ! ! !

כזה כאב וסבל על צפייה בנשים באינטרנט? אתה מבין ש90% מאוכלוסיית העולם עושה זאת?! אתה מבין שאתה מיחידי הסגולה שזה כואב להם !!! יש לך לב יש לך אמת אמיתית בפנים וטהורה !!!!

אתה גיבור אחי אתה ענק !!! ואני מצדיע לך ואני יצדיע לך גם תיכף כשהמשיח יבוא אחי אני ייק חאותך על הכתפיים אל תדעג אחי !

תגובה: עד מתי אחד בפה אחד בלב? לפני 3 שנים, 1 חודש #133199

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 15 ימים
  • דירוג פלטיניום

משונה לי שגברים לא מבינים להבדיל בין תאווה לאהבה. בהחלט אתה אוהב את אישתך, וחוץ מזה אתה חולה. 
ההרגשה הדפוקה שלך שאתה מרגיש שאתה כולך רע, לא מוסיפה. אתה צריך לדעת שאתה טוב, בזה שאתה נאבק. שאת אשתך אתה אוהב. ובאמת תדאג בזמן שאתה איתה לנסות לחשוב מה נעים לה, ולא מה נעים לך, ולא לפנטז. תאהב אותה גם בכל הזמן ולא רק בחדר שינה. תחפש לעשות לה טוב במילים בעזרה. ואז זה יעזור לך לצאת גם מהמחלה.
אבל תדאג להפריד חזק, בין הנפילות שלך והתאוות שלך, לאהבה שלך לאשתך. את הנשים שאתה רואה, אינך אוהב, הן חפץ, את אשתך אתה יכול לאהוב, ומקווה שאכן אוהב. 

תגובה: עד מתי אחד בפה אחד בלב? לפני 3 שנים, 1 חודש #133237

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
וואיי, כואב מאוד, אבל יש תקווה לפתרון, תחזיק מעמד, ביחד זה עובד, באהבה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: עד מתי אחד בפה אחד בלב? לפני 3 שנים, 1 חודש #133313

• זקוק למחילה
  • רצף ניקיון נוכחי: 52 ימים
  • חבר חדש

התחברתי מאוד לדברייך אלי.
ההפרדה הזו היא מנוע שפויות,וגם האמת.

אנחנו ממהרים לחשוב שמה שאנחנו עושים ברגעים קשים זו ההגדרה המדויקת שלנו.
אנחנו לא עוצרים לזכור את כל הרגעים שהתגברנו,הצלחנו,וניצחנו.
תודה.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן