ברוכים הבאים, אורח

שוב אני כאן
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שוב אני כאן 227 צפיות

שוב אני כאן לפני 3 שנים, 3 חודשים #131543

נכנסתי היום לאתר ובחלון אתגר ה-90 יום מופיע הכתובת " לא עודכן 37 ימים".

לפני 37 ימים: נפרדתי מהפורום ומהאתר בידיעה שיש לי דרך ויש תוכנית ואין לי צורך להיות חלק מהטירוף הזה של שמור עיניך כי אני הרי אדם נורמלי מורם מעם לי יש את השכל את הרצון ואת האומץ לסיים עם ההתמכרות הזאת בניגוד לכל "החובבנים כאן" שמבזבזים את השנים שלהם במאבקים חוזרים ונשנים אז איך לסכם את מה שחשבתי אז-  גאווה גאווה ועוד קמצוץ גאווה תרצו תגידו התנשאות.

אז כן היה לי פתרון להתרכז בעשייה שזה כשלעצמו רעיון פנטסטי ואפילו פנטסטי מאוד. אבל יודעים מה אחרי זה עלו לי עוד פתרונות ולפני שלושה ימים פיצצתי לעצמי את הטלפון כדי לקנות טלפון עם מצב בטוח שאני יוכל לשתק כדי שלא תהיה לי אפשרות להסיר את החסימה- לא עבד אני יכול להסיר במצב בטוח את החסימה גילתי היום.

אז מה התחושה שלי?
1. שאלתי את עצמי איפה אלוהים למה הוא לא עוזר לי הוא רואה שאני כל כך רוצה לצאת מזה ולהמשיך הלאה למה הוא לא עשה קסם שהחסימה בטלפון תעבוד לי.
2. מה יהיה אין באמת פתרון אין תקווה מי יציל אותי מיצרי.
3. האם לחזור לאתר הזה שוב?
4. האם נועדתי לחיות במלחמה בלתי פוסקת ביצר המין- כן!! לא תצליחו לשכנע אותי שיש מכור לשעבר שלא יכול ברגע ליפול? איפה קיים הנס המהלך הזה?

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 3 חודשים על ידי הנשמר לנפשו.

תגובה: שוב אני כאן לפני 3 שנים, 3 חודשים #131544

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אח יקר וברוך שובך !

גם לעזוב ולחזור זה ילק מהדרך ומהתהליך בחלק מהמקרים.

גם אני רוצה להאמין שאני יוכל יום אחד להסתדר בלי כל הדברים האלה ובלי המחוייבות הזאתי..

גם אני מידי פעם מנסה את מזלי ומתחיל להמעיט בפעולות... ואז המחלה חוזרת ביתר כוחות ואני מוצא את עצמי שוב כפסע מנפילה...

אסירות תודה שזה לא עלה לי בנפילה להבין את זה שלפחות כרגע בשלב הזה בחיים אני צריך את התכנית ואת ההחלמה הרבה יותר ממה שאני חושב שאני צריך.

יכול להיות שיום יגיע ואצטרך פחות ופחות ממנה ואהיה יותר שפוי ומחובר לאלוקים בכוחות עצמי.. מבלי ה"מכונת הנשמה" הזאת שנקראית SA .. אבל כרגע אני לא שם ואני מקבל את זה.

אוהבים אותך וטוב שחזרת! מאחל לך המון הצלחה בדרך.

אוהבים

תגובה: שוב אני כאן לפני 3 שנים, 3 חודשים #131547

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום
כל הכבוד על האומץ לחזור, כל הכבוד על הכנות המופרטת. זה לא מובן מאליו!
חיברת אותי עם הכנות שלך !!
תודה!!!

תגובה: שוב אני כאן לפני 3 שנים, 3 חודשים #131548

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים, מזדהה.
מאז שאני בSA (בערך שנה וחצי) תמיד אני חושב על הרגע שאוכל להסתדר לבד ולהשתחרר מזה, עדיין לא הגיע.
היו תקופות שהתמדתי בכל מיני דברים ואז גם כשירדה התדירות של הפעולות הצלחתי להישמר במצב טוב ונקי. אבל עדיין תמיד מגלה שאני צריך את העזרה הזאת. אני צריך לשתף לשחרר ולאוורר כי אם אני נותן לראש שלי לבד לנהל אותי ושומר דברים ביני לבין עצמי אז בסוף הראש הזה יוביל אותי לפיתויים ונפילות שלא אוכל לעמוד בהם.
אז בנתייים עדיין רק להיום צריך את התוכנית והחברים.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: שוב אני כאן לפני 3 שנים, 3 חודשים #131550

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

צמח צריך השקייה יומיומית.
כשהוא גדל הוא שולח שורשים ומצליח להשיג קצת מים מהאדמה מבלי התערבות חיצונית.
אבל הוא תמיד צריך מים.
ככה גם אני, אני חייב את אלוקים ואת התוכנית, לפחות בהתחלה.
אח"כ נראה כבר.
היום אני צריך מים.

תגובה: שוב אני כאן לפני 3 שנים, 3 חודשים #131552

תמשיך הלאה בדרך..
אנחנו כאן איתך!!

כמו שאמר לי הספונסר : כל המהלך שלך בנקיות זה מעל הטבע
כך גם הקב''ה ילך עמך מעל הטבע!
וכן הווה.

תגובה: שוב אני כאן לפני 3 שנים, 3 חודשים #131556

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 24 ימים
  • דירוג פלטיניום

אשרייך על הכנות ! 

תראה אני קצת פחות משנה בפורום , אין קסמים - הרבה עבודה. 
לגבי החסימות אפשר לחזק אותם אבל אתה צריך גם חיבור לאנשים , לפרוק לשתף ולקבל תמיכה .

אם הגעת לפורום השם אוהב אותך , יש עוד הרבה אנשים שמחפשים את הדרך והלוואי והיו מגיעים לכאן .

אני שונא את המצב שאני נמצא בו , אבל אני מבין שזה חלק מהתיקון שלי ואפשרות נהדרת לשיפור עבודת המידות ביטחון בשם ונושאים פנימיים שכנראה לא הייתי מגיע לעסוק בהם אם הצרה הזו לא היתה משתלטת לי על החיים . 

אוהבים מאוד , אשמח לעזור ולסייע במה שניתן.

תגובה: שוב אני כאן לפני 3 שנים, 3 חודשים #131565

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

אשריך אח יקר,
מעריכים, אוהבים.
אחד הדברים שמאוד מקשים עלי באמת,
זה הרצון להרגיש שאני לא צריך את זה ובשביל מה,
בפרט שכמה שנים הצלחתי בלי זה,
(אבל היום אני במקום אחר, ואני צריך את זה)
תודה על השיתוף,
בהצלחה.

תגובה: שוב אני כאן לפני 3 שנים, 3 חודשים #131573

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום

אשריך חבר יקר!

אל דאגה!
יש תשובות טובות בהיסטוריה של הפורום הזה לשאלות ששאלת. כמעט כל אחד מאיתנו שאל אותם.
אבל לא צריך לרווחת לתשובות. קח את הזמן, אף אחד לא מצפה ממך להחלים ביום אחד ולכן גם לא צריך תשובות ביום אחד.

תרגיש שזכותך להרגיש חסר אונים! אל תדרוז מעצמך להיית כל הזמן בשליטה על חייך!

תפרגן לעצמך! קח גלידה לחגוג את הצעד שעשית בכתיבה בפורום!

ברצינות - אם תכתוב לי באישי את כתובת המגורים שלך, תקבל פיצה לבית בלנ"ד (אני לא מנסה לסחוט ממך מידע אישי. רוצה נטו לפרגן...). הכדור בידיים שלך!

מודה להשם שאני מצליח לגוון בתשובות שלי לגולשים החדשים, ומתפלל להשם שאני כותב את הדבר הנכון ולא את הדבר המרחיק.

שיהיה לך רק טוב!

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: שוב אני כאן לפני 3 שנים, 3 חודשים #131590

תודה לכולכם על העידוד התמיכה שלנו אחד בשני מצילה נפשות ממש. מאחל לעצמי להתמיד בחיבור שלי איתכם ולאתר שמור עיניך ושיחד נעבור את הקשיים שכנראה עוד יבואו.

תגובה: שוב אני כאן לפני 3 שנים, 3 חודשים #131657

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך, תשובות אחד אחד להתלבטיות שלך, תאמין לי אף אחד לא רוצה להיות מכור לכל החיים, השאלה, מה יש במקום זה, כרגע אני ועוד חברים פה, מתמקדים ברק להיום, ולדעת שכרגע אלוהים הביא אותנו לפתרון של הפורום, והילד מחזקים אחד את השני.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן