ברוכים הבאים, אורח

סיפור חיל ההנדסה - על שליחותם של המכורים, בהמשכים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: סיפור חיל ההנדסה - על שליחותם של המכורים, בהמשכים 458 צפיות

סיפור חיל ההנדסה - על שליחותם של המכורים, בהמשכים לפני 3 שנים, 2 חודשים #131218

• יהודה מ
  • רצף ניקיון נוכחי: 54 ימים
  • דירוג פלטיניום

הקדמה:
קוראים לי "מיוחדי" או בכינו חיבה "יוחי", נולדתי במדינה גדולה ומבוססת אי שם בשנות השבעים, הוריי, אנשים טובים וערכיים, הרגישו כל כך מיוחד עם בואי לעולם, והחליטו לקרוא לו "מיוחדי".
כשמי כן אני, כבר כילד צעיר הייתי מיוחד בכישוריי, הייתי אהוב בצורה מיוחדת, שנון, מבריק, ועוד הרבה מעלות מיוחדות. אבל הייתי גם מיוחד בעוד כמה דברים, הייתי חסר סבלנות, היו לי התפרצויות כעס, היה לי גם קשה להקשיב בלימודים, הייתי סוער כזה.
לא לחינם הרגשתי כמיהה לחזור לתינוקיות שלי, שם היה יותר רגוע, יותר שלו, אני ואמא, אני ומוצצי. ואז בגיל צעיר יחסית (כן בגיל 6-7) מצאתי את עצמי מאונן (לא ידעתי עדיין מה זה, רק הרגשתי כייף) על פנטזיה שאני תינוק, חמוד, כולם אוהבים ומחבקים אותו, והוא לא צריך לעשות כלום.
בגיל 9-10 כבר התחלתי לאונן על פנטזיה חדשה, משהו שכנראה עבר מוטציה, אני אשה. התחלתי להעריץ את הדמות הנשית, את הבגדים, את המראה, את העדינות, כך המשכתי לישיבה, המשכתי עם האוננות, התחלתי לחייג ל-144 ולומר לטלפנית שאני רוצה להיות אשה, זה נהפך אובססיבי מיום ליום, התחלתי להנות מבגדים מבריקים או נשיים (גם של בנים) נמשכתי למראה של בנים נשיים.
הגעתי לגיל 17 

סיפור חיל ההנדסה - על שליחותם של המכורים פרק א לפני 3 שנים, 2 חודשים #131229

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום

בגיל 17 קיבלתי זימון לצבא, כמובן גם אני כמו יתר חבריי, חלמתי על קרבי, חיל אוויר, אולי חיל הים. במכינה הקדם צבאית הסבירו לי המחנכים, שאין סיפוק יותר גדול מסיפוק של קרבי שמרגיש "מנצח". או לפחות להרגיש בעננים כמו בחיל האויר, אתה גבוה, אתה רוחני. או אפילו כמו חיל הים, אתה מרגיש שהכל מסביבך תכלת, משהו דומה לכסא הכבוד.
כמובן שגם אני פיתחתי שאיפות כאלו, להיות כזה למעלה, כזה עם תכלת, כזה לנצח. בסתר ליבי אמרתי לעצמי, זה בטח יעזור לי גם עם האוננות והפנטזיות, אם אתה גדול באוויר בים או ביבשה, אז זהו,  אתה גבר גבר, לא תינוק. אתה גבר גבר, לא אשה.
דמיינתי את עצמי חוזר עם דרגות על הכתף ונהפך למפקד, אולי אפילו רמטכ"ל, איזה כבוד איזו יוקרה, אתה על בטוח מקבל את פרס הנשיא בהצטיינות צבאית.
אלא שהמציאות טפחה על פניי....

סיפור חיל ההנדסה - על שליחותם של המכורים פרק ב לפני 3 שנים, 2 חודשים #131248

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום
תורי הגיע, עמדתי לפני מפקד החיול זקוף ומרשים, קוויתי כי אף הוא יתרשם מיכולותיי, בדיוק כפי שהתרשם מיכולותיו של חברי "צדיק", צדיק, מאז שאני הכרתי אותו, היה צדיק כזה, תמיד מנצח, תמיד ישר. או לפחות כמו חברי "חסיד", מה זה משקיען, עוד שהיה קטן אמרו עליו, הוא יהיה בשמים, הוא מתאים לחיל האויר.

אוי, כמה קנאתי ב"חסיד", הרגשתי מולו כזה תינוק, כזה נשי, פוצי מוצי, והוא תמיד היה הגברבר של הכיתה, מושלם כזה, המורה היה קורא לו באידיש "מענטש".

אבל עכשיו, עכשיו יש לי את ההזדמנות להצטרף לגברברים ולמנצחים, אני יהיה כמותם, אמרתי.

המפקד סקר אותי מלמעלה למטה, חישב דקה או שתיים, ואז אמר, אתה זה "מיוחדי", נכון? נכון עניתי קוראים לי יוחי, אוקיי הוא אמר, שיהיה יוחי, אתה לחיל ההנדסה, אתה נראה לי טיפוס מתאים בשביל לחפור בבוץ ולפנות דרך לגדודים הקרביים.

לא..לא.. אמרתי, מספיק לי עם הבוץ, חפרתי מספיק בחיים שלי, חפרתי לי בשכל, במיטה, בפנטזיה, עכשיו אני רוצה להתקדם, כמו צדיק וחסיד, אני בים באוויר או ביבשה, אבל לא בהנדסה, אני כבר מהונדס מספיק התחננתי.

אני יודע ענה המפקד, אני יודע שאתה מהנדס מצוין, אני יודע שהינדסת את הראש שלך הרבה שנים שאתה תינוק, שאתה אשה, הינדסת לעצמך כל מיני בגדים ורעיונות, אבל זה גם בגלל שאני החלטתי כבר אז, שאתה מתאים להנדסה.

מה? כמעט נפלתי מהכסא? אתה החלטת אז? איך יכול להיות, הייתי אז בן שבע? עניתי בתדהמה.

כן הוא ענה בנינוחות כזו, עם חצי חיוך, אני הייתי אז, עוד בהריון מבחנה שלך, בתפקיד האחראי במשרד הבריאות על "אגף עוברים וילודים", אני זוכר כמו היום, שקיבלתי מברק דחוף, תבין, הוסיף, אז בשנות השבעים עוד לא היה פקס, מי מדבר על מייל, אז קיבלתי מברק דחוף משר הבריאות העולמי להכניס במבחנת הריון שלך ויטמנים מיוחדים שמעודדים את העובר להתפתח בכיוון הנדסי, קדימה, אתה בחיל הנדסה, צריך אותך שם, כמו צדיק וחסיד יש לנו הרבה, אצלנו, הטובים להנדסה.

סיפור חיל ההנדסה - על שליחותם של המכורים פרק ג לפני 3 שנים, 2 חודשים #131267

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום

הייתי בהלם מוחלט, מה? אני במעקב צמוד של שב"כ עוד טרם שנולדתי? שר הבריאות העולמי מתערב בתהליך ההתפתחות שלי עוד בשלב ההריון? מה זה ההוראות המוזרות האלו, של להכניס לי וויטמנים מיוחדים שיעודדו אותי להתפתח בכיוון הנדסי? מה זה ההנדסי הזה לגמרי, שאלתי את עצמי, מה היה דחוף לו דווקא להיצמד אל המבחנה שלי? האמת היא שהרגשתי שיש פה אפילו עבירה פלילית על חוק אתיקה, על חוק אי אפליה בשוויון הזדמנויות. מה זה, רתחתי מזעם, אייך הם מתערבים לי שם מלמעלה לגבי העתיד שלי, זכותי להחליט שאני באוויר בים או ביבשה הקרבית, ולא איזה חייל עלוב בהנדסה שכל חייו חופר בורות שיחים ומערות, והכל כדי ש"צדיק" ו"חסיד" יוכלו לכבוש את היעד שלהם בקלות.
עוד באותו יום פניתי למשרד הבריאות העולמי במכתב דחוף חתום ע"י עורך דין, בו אני מבקש בדחיפות את תיק ההריון והלידה שלי עם כל המסמכים, כדי שאוכל יחד עם העורך דין שלי לבדוק את היתכנות התביעה שלי.

סיפור חיל ההנדסה - על שליחותם של המכורים פרק ד לפני 3 שנים, 2 חודשים #131269

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום

כססתי ציפורניים, המתנתי בקוצר רוח לתגובה שתבוא, אולי הייתה טעות, אולי יחזרו בהם מההחלטה, אולי בית משפט יחייב אותם לשבץ אותי היכן שאני רוצה בלי שהם יחליטו על עתידי, החיפוש בתיבת הדואר נהפך לאובססיבי, המתנתי בקוצר רוח.
והמכתב אכן הגיע, תוכן המכתב:
למיחודי (יוחי) היקר שלום רב!
קיבלנו את פנייתך באמצעות עורך הדין שלך, בו אתה מתלונן על אפלייה ועל התערבות בעתידך.
הננו לעדכן אותך כי ההוראה הגיעה ישירות מהמנכ"ל, זאת לאחר שבמבחן גנטי-רוחני שהתבצע טרום לידתך, הוברר כי ה-DNA הגנטי-רוחני שלך צופן בחובו פוטנציאל נדיר לתיקון פגמים במדינה. שנים על גבי שנים המדינה מתמודדת עם סוללת פגמים צבאית שאין באפשרות הצבא לתקן, היצע של חיילים כדוגמת צדיק וחסיד ישנם הרבה בארסנל, הם כמובן בסיס חשוב לעליונות של הצבא, הצבא אכן דרוש לחיילים מצטיינים שיטוסו באוויר ושידעו לצנוח במקומות הנכונים, כמו כן, הצבא בוודאי זקוק לחיל הים מוצלח, אשר נמצא כל העת במוכנות מול המים התכולים, חשיבות המים התכולים חביבים במיוחד על המנכ"ל ואף כסא המנהלים שלו צבוע בצבעי התכול, מי מדבר על חיילים קרביים, זה שאיפה של כל צבא חזק.
אבל תבין, ישנם  במטכ"ל בעיות בלתי פתורות שבעבורם הצבא זקוק לבעלי DNA הגנטי-רוחני כמו שלך. לצורך כך הקים הצבא מערכת מעקב עוד בשלבי טרום לידה, באמצעותם יוכל לאתר את המיוחדים.
הייחודיות שנמצאת אצל המיוחדים, היא בכך,  שמערכת ההנדסה הגנטית-רוחנית שלהם מחסנת את עצמה ופותרת את הפגמים. שיטת החיסון בנויה כמו יתר החיסונים על הזרקת בוץ ורפש פגום ל- DNA הגנטי-רוחני, ואז  DNA הגנטי-רוחני מזהה את מקור הבוץ והרפש ותוקף אותם.
לשם כך חלה חובת וזכות לכל אזרח לתרום את הפוטנציאל הגלום בו למדינה ולצבא, ובסוף התהליך הוא אמור לקבל דרגת אלוף הגנטיקה הרוחנית.
לאור ממצאים אלו עליך להמשיך במסלול חיל ההנדסה.

סיפור חיל ההנדסה - על שליחותם של המכורים פרק ה לפני 3 שנים, 2 חודשים #131280

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום

להגיד לכם שהבנתי את תוכן המכתב, לא בדיוק, אבל אם המנכ"ל בעצמו חתום עליו, זרמתי עם זה, ממתין לראות את ההתפתחויות.
יום ראשון בבסיס, התרגשות גדולה, אני עם המדים, מתחיל טירונות, מוקף בעוד חבר'ה צעירים, והנה נכנסה לאולם קצינה שאחראית על הארוחות בבסיס, מעבדת החיסונים שלי התחילה לעבוד, היא מדברת על תזונה, ואני שומע תאווה, היא מסבירה על פחמימות ואני רואה שערות, היא מסבירה על מנת קרב, ואני כל הזמן במעקב.
לאחריה מופיע המפקד בדרגת תת עלוב, הוא מבקש מאיתנו להתאמן על חפירות ומכשולים, האדמה תחתיי בוצית, אני מרגיש מלוכלך ומטונף, אוי, הקנאה מתחילה לבצבץ, לו יכולתי להיות עכשיו עם צדיק, לטוס בשמים, לו יכולתי להיות עם חסיד, להתרטב במים.
אני ממשיך בחפירות, בבוץ, ופתאום אני נרתע לאחור, מחבלת עם חיוך שלוף ממש מולי, ככה עם כל המדים.אני טוען את הנשק רוצה לירות, אבל אז היא מציעה לי, באדיבות, אולי לראות במקום לירות, אולי מגע קרוב, במקום קרב מגע. מעבדת החיסונים שלי נכנסת לפעולה, ה- DNA הגנטי-רוחני שלי מתחיל לצפצף, במכשיר הקשר אני שומע את המפקד צועק לי, תירה, אל תירא. 
לא יודע אייך זה קרה, אולי כדור נפלט בשגגה, המחבלת מתה במקום.
המערכת החיסונית תקפה את עצמה, בדיוק כפי שהסביר לי המנכ"ל.

תגובה: סיפור חיל ההנדסה - על שליחותם של המכורים פרק ה לפני 3 שנים, 2 חודשים #131282

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום
עמוק מאוד,

תגובה: סיפור חיל ההנדסה - על שליחותם של המכורים פרק ה לפני 3 שנים, 2 חודשים #131290

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום
עשר שמעון כתב on 05 ינו' 2021 16:45:
עמוק מאוד,

תודה, התמונה בלינק שלך משקפת את זה.

סיפור חיל ההנדסה - על שליחותם של המכורים פרק ו לפני 3 שנים, 2 חודשים #131293

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום

לא הבנתי את גודל האירוע והמשמעויות שלו, רק מיד לאחר האירוע, הגיעו למקום המון אנשי שב"כ ולקחו דגימות ממני ומגופת המחבלת, לשאלותיי רק ענו, שמדובר במגה אירוע מבחינה צבאית.
בעיתון הבוקר של "בעלומות עליונים" העיתון של המדינה, הופיעה כותרת ראשית:
    פריצת דרך הנדסית בניסוי גנטי-רוחני של הצבא
                        דיווחו של כתבינו בעליונים כוכב לכת
בעקבות פעולות מורכבות של חיל ההנדסה, נמצא פתרון למשבר שאיים על המערכות הגנטיות-רוחניות עוד מתקופת טרום שנות השבעים, חייל מאומן מגדוד 1 (ושמו אחד!), חיסן את המערכות הגנטיות-רוחניות, תוך התמודדות אישית עם מחבלת דמי שהושתלה בסביבתו, כדור 1 (ושמו אחד!) שנפלט מנשקו, החדיר וויטמנים הנדסיים מה-DNA שלו לגופת המחבלת, הדם שניקז מהמחבלת בשילוב האדמה הבוצית, חדר בחזרה למערכות הגנטיות-רוחניות של החייל, ובאמצעות דגימות שנלקחו, נוצרה אותה פריצת דרך הנדסית לתיקון סוללת פגמים צבאיים המושבתים זה שנים רבות.
הייתי המום, מה? אני? חייל מאומן?. אני הרי חייל מחורבן שמפנטז כל חיי על נשים ובגדים, אני הרי פוצי מוצי, תינוקי ונשי שכל חיי הוקדשו לפריצת הגבולות ולשאיפות בלתי ממושות. לא יתכן, אמרתי, כנראה טעות בזיהוי.

סיפור חיל ההנדסה - על שליחותם של המכורים פרק ז לפני 3 שנים, 2 חודשים #131326

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום

לא רק שלא הייתה טעות בזיהוי, למחרת קיבלתי עליה בדרגה לדרגת מ.פ.(מפתח פתרונות), והוטלה עלי שליחות אתגרית חדשה בחיל ההנדסה. 
נשלחתי לשרת במערכת הנדסה גנטית-זוגית, רב מהרבנות הצבאית שידך לי את בת הזוג שלי ליחידה, הוא הסביר שהאתגר החדש מצריך חיבור גנטי בין שני הפכים, גם בזהות המינית, וגם בטיפוסים, כך שהמערכת הזוגית תייצר פיצוצים גנטיים-רוחניים שמשלימים תא את התא השני, ואז נוצר חיסון לסוללות פגמים צבאיים המכונים כבר שנים "פיצוץ הביחד" שמשבשים את מערכות המק"ם של הצבא ברגע שהם נפגשים אחד עם השני, באמצעות פריצת דרך של החיסון, מצפים המדענים של חיל ההנדסה למצוא איחוד מושלם ומשלים שימנע פיצוצים חדשים ויתקן נזקים ישנים.
הכירו לי את חברתי ליחידה, את שולמית. היא אמורה להשלים אותך בניסוי החדש.
אירוע קצר שהתקיים במטכ"ל ובהשתתפות הרמטכ"ל עצמו חגג את התחלת הניסוי שלי עם שולמית, הקצו לנו חדר ביחידה, רב היחידה קבע שעל פי דת משה וישראל מותר לנו להיות ביחד.

תגובה: סיפור חיל ההנדסה - על שליחותם של המכורים פרק ז לפני 3 שנים, 2 חודשים #131333

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום

האמת היא שבשבילי זה היה בום! הפעם זה לא "מחבלת דמי", זה גם לא פנטזיה, זה משהו אמיתי, אני שוהה ביחד עם הדבר הכי אהוב עלי "הדמות הנשית", האדמה הבוצית נהפכה כאילו לשטיח אדום, איזה נפלא, איזה הגשמת חלומות, האתגר גנטי-רוחני גם חיבר בינינו, אפשרנו לעצמנו אפילו מגע הדדי. כחלק מהניסוי זרקנו בוץ אחד על השניה, אחת על השני, המנכ"ל אמר לנו שזה לא באמת בוץ, זה חול זהבי כזה שמאד תורם להתפתחות של עוברים וילודים מהונדסים הייטב ע"י "הפיצוץ ביחד".
הייתה לי רק בעיה אחת, קנאתי בשולמית על עצם היותה אשה ולא אני, חיפשתי בשולמית את דמות האם של התינוק שבתוכי. לא ידעתי שזה אפקט של "הפיצוץ ביחד" וכרגע  עובר הינדוס מחודש לפיתוח החיסון של הפיצוץ עצמו.  

סיפור חיל ההנדסה - על שליחותם של המכורים פרק ח לפני 3 שנים, 2 חודשים #131364

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום

נכנסנו אני ושלומית למעבדה, התחלנו לזרוק את החול הזהבי אחד על השניה, אחת על השני, מאותגרים מהמשימה של "הפיצוץ ביחד", ואז נוצר פיצוץ ראשון, ביקשתי משולמית לתת לי להתנסות במיקרוסקופ שלה. מה אתה מתכוון היא שאלה, אתה חייל או חיילת? כן אמרתי, אבל הייתי רוצה קצת לצפות מהזווית שלך. ללבוש את המדים שלך, לראות איך הפיצוץ עובד בהפוך על הפוך. 
מה פתאום, היא אמרה, זה עלול להיות פיצוץ לא מבוקר,  אתה חייב להיות על המיקרוסקופ והמדים שלך, ואני על שלי, לא כך אמר הרב מהרבנות הצבאית ששידך אותנו? שאלה. 
תכניס לראש, אני שלומית ואתה יוחי, זה הקטע של הניסוי. 
נכון אמרתי, אבל הייתי רוצה להרגיש קצת "יוכי" במקום "יוחי", את תישארי שולמית ואני ירגיש קצת "יוכי", כאילו שתי משרתות ביחידה מובחרת.
החלטנו לשאול את הרב של היחידה אם מותר לי להתחפש ליוכי, חצאית צבאית, גרביונים עם סמל היחידה, נעליים גבוהות עם עקב צבאי, ואפילו קצת איפור בצבע של היחידה ההנדסית.
הרב השיב לנו כי זה לא מתאפשר לשנות פקודות מטכ"ל, וזה עלול לפגוע בהשגים של הזוגיות גנטית-רוחנית.
יצאתי מבואס, ולא קלטתי ששלומית מגיבה לפי תיכנות מוקדם של ההינדוס הגנטי, והפיצוץ מבוקר ומתואם עם הרמטכ"ל.

סיפור חיל ההנדסה - על שליחותם של המכורים פרק ט לפני 3 שנים, 2 חודשים #131381

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום

עברו ימים ושבועות, הנושא נפתח עם שולמית, דיברנו עליו הרבה, שולמית עזרה לי לעבוד עם המיקרוסקופ שלי, לקבל את עצמי כפי שאני, לא לייצר פיצוצים בלתי מבוקרים מבחינתי, שהם בעצם פיצוצים מבוקרים של המטכ"ל כדי להגיע לפריצת דרך בגנום הרוחני צבאי, היא אף גילתה לי שהכינו אותה מהשב"כ לפיצוץ הזה, ותפקידה לייצר במעבדה תהליך גנטי-רוחני חדש בהנדסה הזוגית, סוג של פרפרזה נגדית, שיביא לפריצת דרך בפיתוח חיסון של הפיצוץ עצמו.
אבל אז הגיע פיצוץ חדש, הפיצוץ נוצר על בסיס הוויטמנים שהוחדרו בזמנו בשלבי מבחנת ההריון שלי, ויוצרים את אותה תופעת לוואי הנקראת "תינוקות מבוגרים", תופעת לוואי זו מתבטאת בשיבוש סוללת ההתפתחות ההנדסית הנורמטיבית של הרדרים הצבאיים, ואשר גורמת למתבגר להישאר בתפישות פאנטליות מזוכיסטיות של התינוקיות בשלבים המוקדמים. 
מצב זה שיבש לי את הרדרים במעבדה, והתחלתי לראות בשולמית "אמא" ולא "חיילת" זוגית, בזמן שהיינו אמורים לנפות את חול הזהוב שלנו שאמור לעודד התפתחות של עוברים וילודים מהונדסים הייטב לצרכים צבאיים, הייתי שוב מחליף את החול הזהוב באדמה בוצית, ומשבש את שולמית בכך שאני העובר והילוד שלה, רציתי אפילו למצוץ את המוצץ שהציץ מהפיצוץ, וחלמתי להשתמש במוצרי ספיגה הסופגים את הניקוז של המעבדה.
הפעם התערב בעניין הקב"ן של היחידה, והורה לשולמית ליצור פיצוץ מבוקר, כדי לתקוף את הגנום הפגום שמשבש את הרדרים, גם הפעם עזרה לי שולמית להבין שהניסוי זקוק ל"פיצוץ מבוגר" ולא ל"לפיצוץ מיצוץ טוטל סופג", גם פה הניסוי עבר בהצלחה.

סיפור חיל ההנדסה - על שליחותם של המכורים פרק י לפני 3 שנים, 2 חודשים #131425

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום

לאט לאט אבל בטוח, ההינדוס הזוגי רוחני-גנטי התחיל להתפתח בכיוון החיובי, שולמית הייתה הטריגר שזה יקרה, הרדרים שלי, לפחות בכל הקשור להקשר הזוגי גנטי-רוחני, התחילו לתקן את עצמם דרך המערכת החיסונית, דגימות שנלקחו ממני ומשולמית הוכיחו שהפריצת דרך ההנדסית לתיקון הפגמים הזוגיים של ה"פיצוץ ביחד" הושגו במלואם, עברתי ממצב של "פיצוץ לא מבוקר" לפיצוץ כן מבוגר". התמקדתי אני במיקרוסקופ שלי, שולמית במיקרוסקופ שלה, התאים שלנו למדו להשלים שפוי אחד את השניה, אחת את השני, על אף השוני בזהות המינית גנטית-רוחנית.
עם גמר הניסוי המוצלח הוכתרנו שניינו בתואר "הזוג המהונדס הטוב ביותר" ואף הועלנו לדרגת אלופים של הספורט הצבאי, אני על תיקון הגנום הצבאי הפגום, ושולמית על שיתוף הפעולה עם זרועות השב"כ והמטכ"ל שאיפשרו את פריצת הדרך.
אף כובדנו באותה שנה להדליק את המשואות ביום השחרור והעצמאות הגנטית. 
אלא שמיד לאחר מכן הועברתי ליחידה נבחרת הי שם במרכז הארץ....

סיפור חיל ההנדסה - על שליחותם של המכורים פרק סיום לפני 3 שנים, 2 חודשים #131441

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום

היחידה הזו התאפיינה בהתמודדות הנדסית גנטית-רוחנית עם מחבלים, לא עם מחבלות או להבדיל זוגות. זה עובד כך, מחפשים DNA פגום של "קוקסינל מחבל", מחברים אותו הנדסית אליך, נוצר פיצוץ, ושוב המערכת מחסנת את עצמה.
נשלחתי ע"י השב"כ לאזור דרום ת"א, אזור פסטורלי נוסטולגי מלא במוקשים פגומים מתקופת המבול, צעדתי בביטחה ליחידה, מיד כשנכנסתי זיהיתי את המחבל שהיה מאד דומה חיצונית למחבלת דמי מהניסוי הראשון, הוא התחיל לומר לשכנע אותי שגם אני מחבל\ת ושהפעם אין רב צבאי ואין קב"ן, נחגוג כמו שתי חבלניקוקסינליות. עטתי על ההזדמנות, לבשתי את המדים החבלניקוקסינלים וניסיתי להתחיל עם הניסוי. לא הבחנתי לגמרי איך שכל צוות הפיקוד של המטכ"ל צופה במעגל סגור בניסוי האחרון לפני שלב הגמר, ואז פתאום, התחלתי פשוט להקיא, הוויטמנים הפגומים התחילו לזרום החוצה, הרגשתי שאני על סף "הפיצוץ" ועפתי מרוב ההדף מהמקום,
ואז תוך כדי ריצה, הגיעה ההודעה הטלפונית לנייד שלי: שלום מדברים ממערכת שירותי בריאות של העולמות העליונים, ברגע זה נשלח אליך באמצעות מלאכי מרומים מסרון עם הקוד לקבלת התשובות על החיסון.
בהתרגשות הקשתי את הקוד: 11111111(ושמו אחד!)
ואז שמעתי את הבת קול הבאה:
ב"ה חוסנת במנה השלישית לחיסון המערכת גנטית-רוחנית שהייתה פגומה עד כה.
הנך מוזמן להתחסן גם לחיסון שפעת הפנטזיות הכללית שלך, רצוי מידי יום, בין השעות 0:00-24:00 לאורך כל שעות היממה.
אין צורך יותר להגיע ליחידות עצמם, עקב הימצאות כמות גדולה של נגיפים.
אפשר להשתמש באפליקצייה של "שמור עיניך".
לאחר שבוע אף קיבלתי בדואר, תעודת מחלים סרולוגית לנגיפים מיניים, אך הודגש במכתב, על כל התמכרות מעל ס מעלות, עליך מיד לפנות שוב ליחידה.

סיום

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 2 חודשים על ידי יהודה מ. סיבה: תיקון
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.93 שניות

Are you sure?

כן