ברוכים הבאים, אורח

איך הופכים לאדם מן השורה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: איך הופכים לאדם מן השורה? 764 צפיות

תגובה: איך הופכים לאדם מן השורה? לפני 3 שנים, 3 חודשים #131363

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום
יהודה מ כתב on 06 ינו' 2021 07:28:

אני יהיה כנה היום עם עצמי ואיתכם, עשיתי שימוש הבוקר בתאווה, סוג של גלידה דל קלוריות, אוננתי ופינטזתי בדמיון עם עצמי אבל בלי לגמור, אמנם בהגדרת ניקיון שלי כרגע החלטתי שזה לא שימוש שמבטל את צבירת הניקיון, כי מה שחשוב לי כרגע בסבב הנוכחי, זה בעיקר להימנע מטלפונים, סרטים, ואוננות עם גמירה. אבל אני מודה שאני חסר אונים מול התאווה, ואני בסיכון לחצות את גבולות הניקיון שלי.
מה אתם אומרים?

אוהבים!!!
מזדהה מאוד, 
אצלי זה ממש היה כך, אחרי תקופה של התלהבות מהפורום כתיבה וקריאה ברמה של כמעט התמכרות, באיזהשהו שלב זה קצת נרגע, 
ואחרי תקופה התחילה השימוש בלי שימוש אוננות בלי גמירה פורנו בלי ערום ואידך זיל גמור..... 
כמובן שבשלב מסוים אחרי שצלחתי את האתגר 90 , והתחלתי להרגיש טוב עם עצמי נפלתי וקמתי ונפלתי שוב וכך אני... אמנם באסירות תודה ושמחה עצומה אני עם נפילות בודדות במשך מעל 7 חודשיים שבשבילי זה חידוש לא נורמלי!! 
אבל בכל זאת לא הרגשתי נקי. 
 כל המשחק הזה של קצת להשתמש להחדיר רעל ולנסות לנקז השאיר אותי עם בעעעעעעעעע  תחושה לא טובה ורצון להתנתק,  
בשלב מסוים דרך שיחות עם חברים הקשבה למסרים ובעיקר דרך  ניסיון לא נעים שעברתי הבנתי שהשאלה המרכזית היא האם אני מוכן לוותר על זה, 
לוותר על תאווה זה אומר שכמו שאין לי אופציה בראש לאכול חזיר, ואני לא מנסה ולא נכנס למקדונלדס' טרף רק בשביל להריח.... לא מסתכל על תמונות של בייקון.. אני לא מתייחס לזה בתור אופציה, 
כך גם אני חייב לעשות עם התאווה ולכן חייב לעשות את הפעולות (לדוגמא סינון הרמטי בשבילי) שיוציאו את הוויתור הזה לפועל, 
אמנם זו דרך ארוכה ואני היום לא שם לגמרי,  יש דברים שקשה לי לוותר עליהם בעיקר בתאווה בבית ובחוסר כנות, 
אבל מאז שאני מפנים את הרעיון הזה אני חושב שיש אצלי איזשהו נצחון גובר והולך ולפחות אני יודע מה אני רוצה לעשות, 
אוהב אותך מזדהה כל כך עם כל מלה שאתה כותב, 
אני גם מאוד אוהב את העומק הנפלא שבסיפורים שלך,  ניכר כמה אתה מלומד בעומקם של דברים, ומרגיש אותם על לבבך... 
תחזיק חזק ! 

תגובה: איך הופכים לאדם מן השורה? לפני 3 שנים, 3 חודשים #131366

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום
עשר שמעון כתב on 06 ינו' 2021 15:57:

אני יהיה כנה היום עם עצמי ואיתכם, עשיתי שימוש הבוקר בתאווה, סוג של גלידה דל קלוריות, אוננתי ופינטזתי בדמיון עם עצמי אבל בלי לגמור, אמנם בהגדרת ניקיון שלי כרגע החלטתי שזה לא שימוש שמבטל את צבירת הניקיון, כי מה שחשוב לי כרגע בסבב הנוכחי, זה בעיקר להימנע מטלפונים, סרטים, ואוננות עם גמירה. אבל אני מודה שאני חסר אונים מול התאווה, ואני בסיכון לחצות את גבולות הניקיון שלי.
מה אתם אומרים?

אוהבים!!!
מזדהה מאוד, 
אצלי זה ממש היה כך, אחרי תקופה של התלהבות מהפורום כתיבה וקריאה ברמה של כמעט התמכרות, באיזהשהו שלב זה קצת נרגע, 
ואחרי תקופה התחילה השימוש בלי שימוש אוננות בלי גמירה פורנו בלי ערום ואידך זיל גמור..... 
כמובן שבשלב מסוים אחרי שצלחתי את האתגר 90 , והתחלתי להרגיש טוב עם עצמי נפלתי וקמתי ונפלתי שוב וכך אני... אמנם באסירות תודה ושמחה עצומה אני עם נפילות בודדות במשך מעל 7 חודשיים שבשבילי זה חידוש לא נורמלי!! 
אבל בכל זאת לא הרגשתי נקי. 
 כל המשחק הזה של קצת להשתמש להחדיר רעל ולנסות לנקז השאיר אותי עם בעעעעעעעעע  תחושה לא טובה ורצון להתנתק,  
בשלב מסוים דרך שיחות עם חברים הקשבה למסרים ובעיקר דרך  ניסיון לא נעים שעברתי הבנתי שהשאלה המרכזית היא האם אני מוכן לוותר על זה, 
לוותר על תאווה זה אומר שכמו שאין לי אופציה בראש לאכול חזיר, ואני לא מנסה ולא נכנס למקדונלדס' טרף רק בשביל להריח.... לא מסתכל על תמונות של בייקון.. אני לא מתייחס לזה בתור אופציה, 
כך גם אני חייב לעשות עם התאווה ולכן חייב לעשות את הפעולות (לדוגמא סינון הרמטי בשבילי) שיוציאו את הוויתור הזה לפועל, 
אמנם זו דרך ארוכה ואני היום לא שם לגמרי,  יש דברים שקשה לי לוותר עליהם בעיקר בתאווה בבית ובחוסר כנות, 
אבל מאז שאני מפנים את הרעיון הזה אני חושב שיש אצלי איזשהו נצחון גובר והולך ולפחות אני יודע מה אני רוצה לעשות, 
אוהב אותך מזדהה כל כך עם כל מלה שאתה כותב, 
אני גם מאוד אוהב את העומק הנפלא שבסיפורים שלך,  ניכר כמה אתה מלומד בעומקם של דברים, ומרגיש אותם על לבבך... 
תחזיק חזק ! 

מסכים שכל שימוש אפילו אם הוא גלידה דל קלוריות, אז הוא שימוש, ושאי אפשר להגיע לחיים נורמליים עד שמגיעים למצב שאין שום דבר מהדברים האלו בחיים. מה גם שכל נפילה מתחילה במעידה, אז מי אמר שכדאי למעוד?
אבל אם עובד למישהו לחלק את המלחמה בתאווה לשלבים, אז שיעשה מה שעובד לו.
גם לי עבורי טוב לאמץ אפס סלחנות לתאווה והגנה הרמטית, אבל ברור שלא לאפס על דברים שהם לא נפילה לפי ההגדרה.
ומי מגדיר את ההגדרה? קודם כל אתה. כדאי מאוד להסתמך גם על הנסיון של ההגדרות המפורסמות, ורק אם נראה לך שהם לא מתאימות אז לנסות הגדרה משלך. כי לפעמים לצאת מהתמכרות זה עניין של שלבים. בשלב הראשון אתה מאפס רק על נפילות, ואולי אחרי 90 יום או כשאתה מרגיש מוכן לשלב הבא, אז גם על דברים אחרים.
ואולי סתם לא הבנתי נכון. אני עייף ומוציא דברים מהקשרם ולא מצליח לקרוא משהו ברציפות...
אז תסלחו לי ותקראו את הדברים שלי לא כאילו הם תגובה למישהו, אלא סתם כשיתוף שלי...

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: איך הופכים לאדם מן השורה? לפני 3 שנים, 3 חודשים #131370

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום
כתבת יפה, אבל בלי קשר לדברים שכתבתי אני על הוויתור,
אוהבים לך תישן קצת....

תגובה: איך הופכים לאדם מן השורה? לפני 3 שנים, 3 חודשים #131423

• יהודה מ
  • רצף ניקיון נוכחי: 54 ימים
  • דירוג פלטיניום

מה אתם אומרים?

האמת היא שגם הבוקר קמתי עם רצון לטעום גלידת דל קלוריות בטעם פונצ' בננה (קיצור של פנטזיית בננה), תודה לא-ל רק להיום וויתרתי. מה שעזר לי, זה הפחד מלפתח "נוהל קימה" בתאווה, אתה עושה את זה עוד יום ועוד יום, וזה נהפך לנוהל שקשה לצאת ממנו.

תגובה: איך הופכים לאדם מן השורה? לפני 3 שנים, 3 חודשים #131596

• יהודה מ
  • רצף ניקיון נוכחי: 54 ימים
  • דירוג פלטיניום
ב"ה רק להיום אני נקי 19 ימים, נכון, על אף שזרקתי את המוצץ, אני לפעמים עוד מחבק את הדובי. אני מבין שהתחושה שהנה אני שולט במינוני התאווה ובהגדרות האסור והמותר, היא מסוכנת לנפילות, זה כמו קורונה, קצת שיעול, ופתאום אתה מורדם עם חמצן והנשמה. אני עוד לא ממש ממש מוכן לוותר על כל כל התאווה, אני מרכין ראש מול אלוקים ומבקש, אנא א-ל מלא רחמים, שמור עלי, אל תסמוך על שליטתי עבורך, תסמוך על שליטתך עבורי, תן בי את השלווה להשלים, אבל את הבינה והכח לדעת עם מה לא להשלים.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.57 שניות

Are you sure?

כן