ברוכים הבאים, אורח

האם כל חיי אני אהיה דג מחוץ למים?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: האם כל חיי אני אהיה דג מחוץ למים? 227 צפיות

האם כל חיי אני אהיה דג מחוץ למים? לפני 3 שנים, 4 חודשים #130127

אני  קרוב ל15 שנים בעסקי התאווה.
אני משוטט רבות בפוסטים באתר וקורא פוסטים של משתשמים וותיקים כדי לדעת במה להתמקד בהחלמה ולתאם ציפיות בעניין החלמה.

ככל שאני מתעמק יותר אני מבין שאין פתרון קסם וגם אחרי גמילה ממשית עדיין יש עקבות להתמכרות למשך כל החיים.

האם אין החלמה מלאה? האם תמיד יהיה לי בראש את התמונות מהעבר? גם בעתיד בגיל 40,50,60 אני אחשוב על הבריחה לשם?

וכמו שדוקטור אברהם מזרחי הגדיר מכור " דג מחוץ למים" הטבע של המכור זה לחזור למים וכל זמן שהוא לא שם הוא בבחינת התגברות.

מה אתם חושבים?

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 4 חודשים על ידי הנשמר לנפשו.

תגובה: האם כל חיי אני אהיה דג מחוץ למים? לפני 3 שנים, 4 חודשים #130129

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

אני לא מכיר החלמה מלאה. אבל הניסיון שלי הוא שככל שאני יותר בהחלמה, המחלה הרבה פחות מעסיקה אותי.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: האם כל חיי אני אהיה דג מחוץ למים? לפני 3 שנים, 4 חודשים #130138

קראתי הרבה תגובות שלך והאמת שהנושא עלה לי בזכותך. אני באמת שזה חשוב שנדע את הידיעה הזאת כשאנחנו צועדים בדרך. להיות מכור זה מקצוע שדורש עדיפות לפני כל העיסוקים האחרים שלנו בחיים ואתה חיזקת לי את זה.

תגובה: האם כל חיי אני אהיה דג מחוץ למים? לפני 3 שנים, 4 חודשים #130144

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

באופן אישי, ורק להיום, ב-28 הימים האחרונים אני כל יום כותב ומשתף דברים שמנהלים או מטרידים אותי ויושבים לי על הלב, ומתפלל לקב"ה להשתחרר מהם ולא לברוח מהמציאות אלא להתמודד איתה. ובאסירות תודה ענקית באמת רק להיום במשך 28 ימים האחרונים שאני מקפיד על זה אני מפוכח ונקי לחלוטין וגם לא מרגיש רצון לברוח לתאווה רק להיום.

וגם כשעברו לידי מושאות תאווה וכל מיני סיטואציות שהיו לי (אפילו אחת היום) של כל מיני דברים הזויים שיכולים לקרות רק לי עדיין ידעתי לברוח מהר ככל האפשר כי הייתי מחובר ולא רציתי לאבד את זה מעל הכל.

אז לא יודע אם זה נכון להגיד שזה אף פעם לא הולך או עוזב.. פשוט צריך תמיד להקפיד להישאר מחובר ולטפל בזבל שקורה אצלי בראש ולא לתת לו להצטבר.

אוהבים

תגובה: האם כל חיי אני אהיה דג מחוץ למים? לפני 3 שנים, 4 חודשים #130159

המשתוקק כתב on 15 נוב' 2020 21:37:
הנשמר לנפשו היקר - לדעתי מדובר בהרבה מאוד זמן, אך לא ב"כל החיים". 

שאלתי את אסירותודה - מכור לזנות - נקי 15 שנה ב"ה אם יש לו קריזים וגלי תאווה - ואמר שכבר אין לו...

טוב לדעת שיש כזה מצב רחוק ככל שיהיה.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן