ברוכים הבאים, אורח

הספריה המזוייפת שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הספריה המזוייפת שלי 495 צפיות

הספריה המזוייפת שלי לפני 3 שנים, 5 חודשים #130066

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 24 ימים
  • דירוג פלטיניום

רושם מתוך תחושה אישית ושיחה עם כמה חברים , 
אני חושב שאדם חדש שמגיע לפורום עובר סוג של תהליך ארוך , 
בהתחלה אתגר ה90 ימים נותן לו כוח להבין שהוא יכול להצליח להפסיק להוציא זרע לבטלה וזאת לאחר שהוא מגיע מתוך יאוש גדול וחוסר אונים מוחלט .

באופן רגיל הייתי מאמין שאם הצלחתי במשך 90 ימים להיות נקי מנפילה אני ממשיך בסולם הנקיות ועובר לחיים רגילים , אומנם עם חסימות בכל פינה דיגטלית -אך מתחיל לחיות חיים אחרים . למצוא זמן לכל המשימות שאני דוחה או לא מגיע אליהם כי אני מפנה המון אנרגיה על מציאת תמונה ארורה או סירטון .

אך מה שקורה אצלי בפועל הוא שאני אומנם מצליח להמנע מנפילה אך אני מרבה מאוד במעידות , תלוי באורך הגל אך עדיין שורף על כך המון זמן ואנרגיה ולא כך רציתי להרגיש לאחר 130 ימים. 

אני חושב שיש שלב שבעצם כל הספריה צריכה להשתנות כי אחרת היא מזוייפת, אולי אפילו לאפס את הספירה ולהתחיל לספור נקיות אמיתית ! חיים ללא חיפוש מטריד של תכנים ואולי כך מצליחים להגיע אל השוולה האמיתית .

האם יש עוד אנשים שמרגישים כך?

תגובה: הספריה המזוייפת שלי לפני 3 שנים, 5 חודשים #130067

• mitmoded
  • דירוג זהב

מזדהה מאוד!
אמנם לא הגעתי ל130 יום, אבל הגעתי ל38 יום,
ובאמת ציפיתי שאחרי תקופה ארוכה של נקיות (חודש +) יהיה שינוי במערכת, פחות אתאווה ופחות אשתגע מכל מגע עם אינטרנט פרוץ,

האמת ? רק נהייתי יותר אובססיבי, הרצון שלי לצופת ולאונן נהיה מטורף עד שלא הצלחתי לעצור בעדו ונפלתי,
אני חושב שיש אנשים שהימנעות משימוש תעזור להם אבל יש אנשים שהתאווה יושבת אצלם על כל מיני מועקות/פגמי אופי/ כעסים וטינות ועד שאנחנו לא נתקן את הפגמים האלה בנו התאווה תמשיך לנסות ולתקוף, 
אצל המכורים התאווה זה רק סימפטום למחלה רוחנית-נפשית

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 5 חודשים על ידי mitmoded.

תגובה: הספריה המזוייפת שלי לפני 3 שנים, 5 חודשים #130069

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזדהה מאוד אחי, 
גם אני חשבתי אחרי מעל מאה יום שהחיים שןי ישתנו לטובה כמוך, 
ובכל זאת לא שקטה נפשי, 
חבר טוב מכאן אמר לי על המצב הזה  "יצאת מהבעיה אבל לא מצאת את הפתרון" 
חשבתי שזו הגדרה מדויקת ונכונה, 
הפתרון שלי לא יגיע רק עם הפסקת השימוש, הפתרון קשור בשינויים עמוקים של ההתנהלות הפנימיות שלי, בטיפול בכל הרגשות המודחקים שלי, ובעיקר בקשר אמיתי ורציף עם כוח גדול ממני שימלא אותי, אחרת אני לעולם ועד ארגיש חסר רעב ומתוסכל. 
אוהבים מאוד אחי, היטבת לתאר תחושות מוכרות לי מאוד, 
תודה על הכנות 

תגובה: הספריה המזוייפת שלי לפני 3 שנים, 5 חודשים #130071

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 24 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה על התגובות ! 

השאלה מה יותר פשוט ? לאלף את המוח לא לברוח אל המקום הקל ונעים של התאווה ? וע"י כך יתפנה זמן להתמודד עם הבעיות שאשר מובילות לכך .
או קודם לכן להשקיע זמן בפיתרון הבעיות הצפות ... שהם יגיעו לאורך כל החיים בצורות שונות ומשונות . 

אותי לפחות התאווה תופסת או במקום של עצבים , עצבות או במקום של חוסר הצלחה (כלכלית) בטלה. אני חושב שאם אצליח להיות נקי גם מחיפושים במשך 90 ימים אולי אנצח את דפוס הפעולה הזה ומתוך כך יתפנה זמן רב לניהול המשברים הבאים והחולפים.

תגובה: הספריה המזוייפת שלי לפני 3 שנים, 5 חודשים #130072

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

מאוד מזדהה. חייב להוסיף שכל מעגל של התאווה שיצאתי ממנו זו התקדמות. זה שאני לא מאונן כמעט שבע שנים שם אותי במקום אחר לגמרי ממה שהייתי קודם, אבל נניח מאת הימים האחרונים שבהם אני נקי מחיפוש וידאו מכוער לסוגיו שמו אותי במקום הרבה הרבה יותר טוב.

אם כי האמת שהנקיות הטכנית לבדה, מזה ומזה היא לא מה שבאמת יגרום לי להרגיש טוב. כמו ששמעתי מכורה משתפת לאחרונה בקבוצה, ומאוד התחברתי: "אני נקייה, אבל אני לא מרגישה נקייה. הבית שלי מלוכלך, הנפש שלי מלוכלכת...".

ככל שאני מטפל בלכלוך הפנימי הזה, והדרך שעובדת בשבילי היא הצעדים, אני מתחיל באמת להרגיש טוב ויכול יותר "לעמוד בפני אסון בשלווה" כפי שהיטיבו לתאר בספר הגדול. ולא שמתרחשים אסונות גדולים בחיים שלי, ברוך ה', אלא שבתור מכור הדרמה שאני עושה מכל דבר קטן שמצער אותי גורמת לי "לשבת שבעה" ולהתאבל באופן יומיומי.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: הספריה המזוייפת שלי לפני 3 שנים, 5 חודשים #130073

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

כשסיפרתי לד"ר תמיר ליאון בכנס שמור עיניך האחרון, על זה שהפסקתי לאונן אבל עדיין יש לי מעידות בפורנוגרפיה, הוא אמר לי שלפעמים זה לוקח זמן. ניצחתי רק להיום את ההתמכרות במעגל אחד, וזה תהליך עד שאנצח במעגלים פנימיים יותר.

צריך להיזהר מהצדקת מעידות באשר הן, וזו לא כוונת דבריי. אבל צריך גם להסתכל במבט רחב. אם הצלחת במעגל מסוים זה הישג שצריך לייקר ולשמוח בו, ולא לבטל אותו בהינף יד של מכור מצוי שחושב ש"הכל או כלום".

מצד שני, ברור שכל עוד אני ממשיך להשתמש (או לנטור טינה), זה מראה שאני לא מספיק מחובר נכון. זה סוג של נורה אדומה, שאומרת כפי שציין כאן חבר, שעזבתי חלקית את הבעייה אבל עדיין לא מצאתי באופן מלא את הפתרון.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: הספריה המזוייפת שלי לפני 3 שנים, 5 חודשים #130109

לעניות דעתי הספירה אינה מזוייפת.
בכל זאת יש לך הרבה ימי נקיות ב"ה וצריך לדעת להעריך את זה.

צריך להבין שיש כאן התמודדות ומתרחשים כאן דברים. אני מאמין בתהליכים.
אני לא טוען חלילה שמעידות הן חלק מובנה והכרחי בדרך אל הנקיות.
החובה להישמר ולהימנע מהן היא חד משמעית.
גם במהלך הדרך לימי הנקיות צריך להמשיך ולנסות להתקדם כל הזמן גם בעניין זה.

שיהיה בהצלחה בהמשך המסע אחי היקר!
מאמין בך ומקווה להצלחתך בעז"ה

תגובה: הספריה המזוייפת שלי לפני 3 שנים, 5 חודשים #130115

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום
טהרני כתב on 11 נוב' 2020 12:50:

כשסיפרתי לד"ר תמיר ליאון בכנס שמור עיניך האחרון, על זה שהפסקתי לאונן אבל עדיין יש לי מעידות בפורנוגרפיה, הוא אמר לי שלפעמים זה לוקח זמן. ניצחתי רק להיום את ההתמכרות במעגל אחד, וזה תהליך עד שאנצח במעגלים פנימיים יותר.

צריך להיזהר מהצדקת מעידות באשר הן, וזו לא כוונת דבריי. אבל צריך גם להסתכל במבט רחב. אם הצלחת במעגל מסוים זה הישג שצריך לייקר ולשמוח בו, ולא לבטל אותו בהינף יד של מכור מצוי שחושב ש"הכל או כלום".

מצד שני, ברור שכל עוד אני ממשיך להשתמש (או לנטור טינה), זה מראה שאני לא מספיק מחובר נכון. זה סוג של נורה אדומה, שאומרת כפי שציין כאן חבר, שעזבתי חלקית את הבעייה אבל עדיין לא מצאתי באופן מלא את הפתרון.

אני מאוד אוהב לקרוא את הדברים שאתה כותב! אני לומד ממך המון! נשמע שצברת המון המון ידע במהלך השנים שלך בSA, ידע נרחב ומגוון ומכל מיני מקורות.. ואני שמח מאוד שאתה משתף את זה... מרגיש שאתה כמו ספר סודות שכל פעם מתגלה לי עוד משהו ועוד משהו..

ממש שמח שחזרת לפורום אחרי שנים של הפסקה! אז תודה לך.

אוהבים!

תגובה: הספריה המזוייפת שלי לפני 3 שנים, 4 חודשים #130288

• עושה דברו
  • רצף ניקיון נוכחי: 101 ימים
  • חבר חדש

סליחה על הבנאליות אבל זה כמו לעשות כושר. כל תקופה שנשמרת והצפת טוב את העולם ואת עצמך זה משאיר רושם חיובי פנימה ועוזר לסבב הבא

תגובה: הספריה המזוייפת שלי לפני 3 שנים, 4 חודשים #130295

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים !

ולשאר הדברים שאמרו החברים בתחילת השרשור... גם אני חשתי ככה במדוייק לא רק במשך המאה ימים הראשונים (שהיו רוויי קריזים מטורפים והתאוויות ומה לא..) אלא ממש עד לפני חודש, כלומר ב420-430 הימים הראשונים עדיין דיברתי בדיוק כך!!

ההחלמה לוקחת זמן. אי אפשר לצפות שברגע אחד שלא אשתמש תוך כמה ימים הכל ישתנה...

השתמשתי במשך שנים על גבי שנים... יום יום יום יום לרוב כמה פעמים ביום...

יצרתי למוח שלי התנייה חזקה מאוד שהיא לא תישבר תוך זמן קצר...

כל אחד והזמן שלו אבל עבורי (ועבור עוד חברים בתכנית ששיתפו אותי) תחושת ההקלה והשחרור מגיעות באיזור השנה וחצי של נקיות...

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן