ברוכים הבאים, אורח

אין מוטיביציה -נגמר הדלק
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אין מוטיביציה -נגמר הדלק 192 צפיות

אין מוטיביציה -נגמר הדלק לפני 3 שנים, 5 חודשים #129297

היי, חדש פה יחסית וכבר כתבתי פעם אחת אבל בכל זאת אציג את עצמי.
כיום אני נשוי+ 1  והתמודדות עם נפילות באינטרנט ובכללי היו תמיד בחיים שלי מאז היותי ילד ביסודי.  
תקופות מעטות מאוד במהלך החיים החלטתי לעצור ולהילחם בזה אבל זה לא צלח והכי הרבה שהצלחתי לשמור על עצמי היה גג שבועיים .. 
לפני מספר חודשים כשהייתי שקוע בזה וכבר הגעתי למקומות שזיעזעו אותי
החלטתי שדי , אני שם לזה סוף . הצלחתי לשמור קרוב ל50 יום !! 
אתם בטח יכולים לתאר לעצמכם את הקושי שהיה לי בתקופה הזאת,
זה הרגיש כמו נצח ! 
היום זו פעם שנייה שאני כותב , וזה כי היום נפלתי, נפלתי חזק וכואב מאוד לאחר קרוב ל50 יום . 
יצא לי קצת לחשוב היום אחרי הנפילה הכואבת והייתי בהלם איך לא שמתי לב שבתקופה הזאת הכל הסתדר ועלה על דרך הישר בכל התחומים ! 
בנישואים , הפסיקו הריבים הקטנים והשטותיים האלה עם אישתי והיה  לנו לגמרי נעים ביחד.
 בעבודה כל מיני קשיים שהיו לי הרבה זמן פתאום כבר לא היוו בעיה.
עם חברים ,עם הורים , עם שכנים וזה לא נגמר ! 
שלא תבינו לא נכון , לא שהיה מושלם וכבר לא היו קשיים , בכלל לא . 
פשוט מאוד כשהיו קשיים הם לא שברו אותי ,עברתי אותם יחסית בקלות וגם יצאתי מהם מחוזק , מה שנתן לי כוח ודלק להמשיך ולא רוקן אותי . 
אבל היום נפלתי, האמת שהיה לי בשבועיים האחרונים ממש קשה וכל יום הייתי בטוח שזהו אני נופל כי כמו שכבר ציינתי בהתחלה אף פעם לא הגעתי לרצף קרוב לזה אפילו .
הקטע הוא שעכשיו אין לי חשק לקום מפה כי אני כבר עייף. מנסה לומר לעצמי "תראה איזה שווה זה להיות נקי כמה אתה מרוויח בחיים מזה" אבל האמת היא שאני מרגיש כאילו נגמרה לי המוטיבציה ואין לי כוחות פתאום להרים את עצמי ולהתחיל מחדש.
נכון, חשוב מאוד להסתכל על איך אני עובר רק את היום ולא על איך אני מפסיק לכל החיים אבל בפועל אני לא מצליח לחשוב ככה . 
אשמח לעצות ,טיפים ,או כל מה שיכול לחזק . תודה . 

תגובה: אין מוטיביציה -נגמר הדלק לפני 3 שנים, 5 חודשים #129301

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
לירליר656 כתב on 19 אוק' 2020 10:17:
היי, חדש פה יחסית וכבר כתבתי פעם אחת אבל בכל זאת אציג את עצמי.
כיום אני נשוי+ 1  והתמודדות עם נפילות באינטרנט ובכללי היו תמיד בחיים שלי מאז היותי ילד ביסודי.  
תקופות מעטות מאוד במהלך החיים החלטתי לעצור ולהילחם בזה אבל זה לא צלח והכי הרבה שהצלחתי לשמור על עצמי היה גג שבועיים .. 
לפני מספר חודשים כשהייתי שקוע בזה וכבר הגעתי למקומות שזיעזעו אותי
החלטתי שדי , אני שם לזה סוף . הצלחתי לשמור קרוב ל50 יום !! 
אתם בטח יכולים לתאר לעצמכם את הקושי שהיה לי בתקופה הזאת,
זה הרגיש כמו נצח ! 
היום זו פעם שנייה שאני כותב , וזה כי היום נפלתי, נפלתי חזק וכואב מאוד לאחר קרוב ל50 יום . 
יצא לי קצת לחשוב היום אחרי הנפילה הכואבת והייתי בהלם איך לא שמתי לב שבתקופה הזאת הכל הסתדר ועלה על דרך הישר בכל התחומים ! 
בנישואים , הפסיקו הריבים הקטנים והשטותיים האלה עם אישתי והיה  לנו לגמרי נעים ביחד.
 בעבודה כל מיני קשיים שהיו לי הרבה זמן פתאום כבר לא היוו בעיה.
עם חברים ,עם הורים , עם שכנים וזה לא נגמר ! 
שלא תבינו לא נכון , לא שהיה מושלם וכבר לא היו קשיים , בכלל לא . 
פשוט מאוד כשהיו קשיים הם לא שברו אותי ,עברתי אותם יחסית בקלות וגם יצאתי מהם מחוזק , מה שנתן לי כוח ודלק להמשיך ולא רוקן אותי . 
אבל היום נפלתי, האמת שהיה לי בשבועיים האחרונים ממש קשה וכל יום הייתי בטוח שזהו אני נופל כי כמו שכבר ציינתי בהתחלה אף פעם לא הגעתי לרצף קרוב לזה אפילו .
הקטע הוא שעכשיו אין לי חשק לקום מפה כי אני כבר עייף. מנסה לומר לעצמי "תראה איזה שווה זה להיות נקי כמה אתה מרוויח בחיים מזה" אבל האמת היא שאני מרגיש כאילו נגמרה לי המוטיבציה ואין לי כוחות פתאום להרים את עצמי ולהתחיל מחדש.
נכון, חשוב מאוד להסתכל על איך אני עובר רק את היום ולא על איך אני מפסיק לכל החיים אבל בפועל אני לא מצליח לחשוב ככה . 
אשמח לעצות ,טיפים ,או כל מה שיכול לחזק . תודה . 

ככה זה, הרי אם כל אחד היה נופל, ואחרי זה היה מרגיש כאילו שום דבר לא קרה - הוא היה מרגיש בריא, חזק, מלא מוטיבציה לפני הנפילה, ממש כמו אחרי הנפילה, אזי הפורום הזה לא היה קם ואף אחד לא היה מתלונן.

הסיבה למה הנפילות הם כל כך קשות לנו נפשית, הם בגלל שהנפילות האלה משפיעות לנו על כל תחומי החיים - על העבודה ועל הנישואים.

בכל מקרה, אם אתה לא מסנן את המכשירים שלך, אני מציע לך לסנן אותם, לפרטים נוספים לך לחתימה שלי.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן