ברוכים הבאים, אורח

פילים וורודים!!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: פילים וורודים!!!! 797 צפיות

פילים וורודים!!!! לפני 3 שנים, 10 חודשים #123397

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

כמה פעמים יצא לכם לחשוב על פילים וורודים?
ז"א לפני שנפגשתם בכותרת הזו.
היום יצא לי לחשוב ,
האם יכול להיות שעצם זה שאני קם בבוקר ושואל את עצמי איך היום אני נמנע מנפילה בפורנו?איך היום אני שומר על העיניים?הלוואי שיהיה לי כוח להתגבר על המשיכה שלי רק היום!
האם יכול להיות שעצם זה שאני כל כך מנסה שלא לחשוב ושלא להתעסק בפורנו-
היא זו שגורמת לכך שארצה לראות פורנו?!
האם יכול להיות שכל חסימה וסינון ששמתי-כנגד הפורנו,הנפילה- רק הגדילו את ההתמודדות לגודל של אותיות קידוש לבנה?
שאלתי כמה חברים חילונים פה(יש בצבא מספיק ב"ה, מה הם הרגלי הצריכה שלכם? מתי השתמשת פעם אחרונה?) ורובם אמרו שהם אומנם צפו או צופים לפעמים , אבל ממש ממש לא כל יום, גם לא כל חודש , ואם קרה ועברה מישהי בים- אחלה.
שעה אחרי זה הם כבר שכחו ממנה.
ואני? אני שכל כך מנסה ללכת לים צנוע,בצד או בשעות בלי אנשים- כל דבר הכי קטן מלווה אותי יומיים אחרי זה!
ראיתי שמישהו כתב פעם סטסיסטיקה של שימושים(בטח רובין הוד), הוא כתב שאצל דתיים פנאטיים יש הרבה יותר סיכוי ליפול...
אז אני שואל את עצמי..
אולי עצם ההתעסקות והגדרת סדר היום שלי סביב איך להמנע מפורנו- גורם לכך שאתעסק ואגדיר את סדר היום שלי סביב להמנע פורנו.
מה אתם חושבים?
מה דעתם?
סתם מחשבות שעברו אצלי היום..
כמובן שאין כוונתי להתיר את השימוש והצפייה אבל...
שווה מחשבה .
אז...
כמה פעמים חשבתם על פילים וורודים?

תגובה: פילים וורודים!!!! לפני 3 שנים, 10 חודשים #123398

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

זהו זאת בדיוק האירוניה שבדבר... גם אני חשבתי ככה פעם.. שבגלל שאני מתעסק ברצון הזה להפסיק כל הזמן אני בעצם אני מתעסק ברצון הזה כל הזמן...

גם הגישה הזאת לא עזרה לי חחחח

כשהגעתי לתכנית, כל העניין של ההתעסקות בתאווה ובהימנעות קיבל עודדדד יותר דגש ממה שהיה לפני כן...

אם לפני כן היו ימים שקטים שלא הייתי מתעסק בהם בתאווה ובורח ממנה, הרי שעכשיו כל יום אצלי מתחיל ישר בחיבור ובהודאה בחוסר אונים ובלהזכיר לעצמי שאני חולה ומכור לתאווה..

והפלא ופלא.. דווקא זה מה שעוזר יותר מהכל..

אני לא חסיד של סטטיסטיקות.. באופן כללי.. 
לכל כלל יש יוצא מן הכלל.. ולכל תופעה יכול להיות הסבר נוסף שהוא לפעמים גם מחוץ לקופסא..

מה אם למשל, העובדה שדווקא חרדים פאנטיים בעלי סיכוי יותר גבוה ליפול/להתמכר לפורנו נובעת דווקא מסיבה קבלית מיסטית שאלו נשמות קדושות וגבוהות מעולמות עליונים שזהו התיקון שלהם ולכן דווקא להן יש משיכה יותר חזקה לפורנו??

נשמע הזוי? אולי... מי יודע?? 
הסטטיסטיקה בטח לא נותנת תשובה ללמה זה קורה.. אלא  משאירה את זה לפרשנות של אחרים.

אחד יפרש שזה בגלל ההפחדה הנוראית וההתרחקות מהעריות אבל אפשר לפרש את זה בעוד מליוני דרכים וסיבות..

אז מתי פעם אחרונה חשבתי על פיל ורוד? מהרגע שראיתי פורנו בפעם הראשונה ועד היום לפני שעה בערך ממוצע אחת לשעה.
גם כשבכלל לא הייתה לי בעיה עם זה וגם כשכן

אוהבים !!

תגובה: פילים וורודים!!!! לפני 3 שנים, 10 חודשים #123438

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
beliver כתב on 01 יוני 2020 17:45:

כמה פעמים יצא לכם לחשוב על פילים וורודים?
ז"א לפני שנפגשתם בכותרת הזו.
היום יצא לי לחשוב ,
האם יכול להיות שעצם זה שאני קם בבוקר ושואל את עצמי איך היום אני נמנע מנפילה בפורנו?איך היום אני שומר על העיניים?הלוואי שיהיה לי כוח להתגבר על המשיכה שלי רק היום!
האם יכול להיות שעצם זה שאני כל כך מנסה שלא לחשוב ושלא להתעסק בפורנו-
היא זו שגורמת לכך שארצה לראות פורנו?!
האם יכול להיות שכל חסימה וסינון ששמתי-כנגד הפורנו,הנפילה- רק הגדילו את ההתמודדות לגודל של אותיות קידוש לבנה?
שאלתי כמה חברים חילונים פה(יש בצבא מספיק ב"ה, מה הם הרגלי הצריכה שלכם? מתי השתמשת פעם אחרונה?) ורובם אמרו שהם אומנם צפו או צופים לפעמים , אבל ממש ממש לא כל יום, גם לא כל חודש , ואם קרה ועברה מישהי בים- אחלה.
שעה אחרי זה הם כבר שכחו ממנה.
ואני? אני שכל כך מנסה ללכת לים צנוע,בצד או בשעות בלי אנשים- כל דבר הכי קטן מלווה אותי יומיים אחרי זה!
ראיתי שמישהו כתב פעם סטסיסטיקה של שימושים(בטח רובין הוד), הוא כתב שאצל דתיים פנאטיים יש הרבה יותר סיכוי ליפול...
אז אני שואל את עצמי..
אולי עצם ההתעסקות והגדרת סדר היום שלי סביב איך להמנע מפורנו- גורם לכך שאתעסק ואגדיר את סדר היום שלי סביב להמנע פורנו.
מה אתם חושבים?
מה דעתם?
סתם מחשבות שעברו אצלי היום..
כמובן שאין כוונתי להתיר את השימוש והצפייה אבל...
שווה מחשבה .
אז...
כמה פעמים חשבתם על פילים וורודים?

כן, אני הבאתי את הסטטיסטיקות בקשר לעניין.

תראה, אתה מכור, טבעי שתחשוב איך להפסיק להיות מכור. על מה עוד תחשוב ?

העובדה שאתה מנסה להפסיק התמכרות שלך, לא הופכת אותך לפנאט דתי, בדיוק כמו שהאיש שמנסה להפסיק התמכרות לסמים/אלכוהול/הימורים וחושב על זה כל הזמן, לא הופך אותו לפנאט דתי.

למעשה, אני אפילו לא בטוח מה ההגדרה של פנאט דתי, פשוט היה כתוב שם שפנאט דתי בעל 91% יותר סיכוי ליפול, אבל לא הסבירו מה זה בדיוק.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: פילים וורודים!!!! לפני 3 שנים, 10 חודשים #123442

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 02 יוני 2020 10:48:

לרובינהוד
לפי מה שאני מבין - בלי קשר לנכונות הסטטיסטיקה - "פנאט דתי" הכוונה למשהו אובססיבי כזה - שבגלל האיסור להתרחק מעריות - הוא פרומר גדול בזה - גם בדברים לא הגיוניים כמו - הפרדה בשולחן שבת, לכסות את העיניים כשמשלמים למוכרת גם אם היא צנועה כדומה (כמו פרומרים בשאר ההלכות)

זה לפי ההגדרה שלך. כאדם דתי, מהו פנאט.

ייתכן שלפי הגדרה של חילוני, למשל, כל החרדים והדתיים בכללותם ייראו לו "משוגעים" לגמרי שמפרידים  בין בנים לבנות בבתי הספר, בבתי הכנסת וכדומה.

זה למה קשה להבין מהו פנאט דתי.

הנוצרים למשל מתפללים רק פעם בשבוע בכנסייה שלהם, היהודים מתפללים 3 פעמים 7 ימים בשבוע, זה הופך אותנו לפנאטיים ?  לא יודע.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: פילים וורודים!!!! לפני 3 שנים, 10 חודשים #123545

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

מצטרף לדברי הקודם,
ללצערי, מכור בכל מקרה ישתמש כל יום בלי לחשוב, 

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: פילים וורודים!!!! לפני 3 שנים, 10 חודשים #124107

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 328 ימים
  • דירוג פלטיניום

יש החלמה שלילית (לא, לא, לא)
ויש החלמה חיובית. 

יש מי שיקרא לזה: יש לברוח מהגיהינום, ויש לרוץ לגן עדן. 

תודה על הכתיבה. 

= = =
גם היום, רק להיום.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן