ברוכים הבאים, אורח

NLP-שווה קריאה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: NLP-שווה קריאה 2904 צפיות

תגובה: NLP-שווה קריאה לפני 3 שנים, 9 חודשים #123743

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

בהמשך לכל הדיון שנהייה פה.
דיברתי היום עם חבר שהיה פה גם פעם, הלך לקבוצות החיות והכל והיום נקי כבר שנתיים.
שאלתי אותו- תגיד אתה סוחב יום ביומו? אתה אוכל קריזים עוד?
אתה מחזיק בשיניים? זה לתמיד?
הוא אמר לי שלא.
שהוא עבר פה תהליך נפשי, בעזרת התוכנית כמובן, ושינה את התבנית הנפשית שלו ככה שהיום יש לו יצר טבעי,כמו של בן אדם רגיל, יש מחשבות והרהורים לפעמים.
אבל אין גלים וקריזים .
אז ... 
לא יודע. יכול להיות שיש מכורים יותר ויש מכורים פחות ,
יש תוכנית שעובדת להוא יותר ולשני פחות.
כולנו אומנם הגענו לאותה פינה אבל כל אחד הגיעה אליה בדרך אחרת ועם מטען שונה ולכן הגיוני להתייחס לזה בצורה כזו.
שכל אחד ימצא לו את הדרך שלו החוצה.
אני חושב שכולם רוצים להאמין שאפשר בלי, בלי התוכנית.
אני חושב שזה בגלל הקושי שלנו (לפחות שלי) להודות בחוסר האונים שלי יום-יום.
אני רוצה להאמין בעצמי.
ולא להיות תלוי ב5 שיחות טלפון לחברים,לאכול קריזים,מפגשים חיים,ביקורים באתר- נכון שזה נחמד ומאוד מחזק החברה פה אבל...
אני רוצה את השקט הנפשי הזה,
אני מרגיש לפעמים כאילו החלפתי בריחה בבריחה .
פעם הייתי חסר אונים מול התאווה , היום אני חסר אונים מול התאווה אבל לא משתמש בה רק להיום.
לא רוצה להיות חסר אונים מולה.
אולי היום כן, ואולי גם מחר.
אבל בעתיד אני רוצה לזכור מי הייתי וגם להיות מסוגל להגיד לא.
אני מאמין שאפשר לצאת מזה לגמרי ולשים את זה מאחור.
ואני מרגיש ככה.
כאילו מיום ליום הפיתוי קטן, מיום ליום אני מכיר את עצמי יותר וממילא...
פחות צריך.
שנזכה כולנו להיות שפויים כל אחד בדרכו שלו.

תגובה: NLP-שווה קריאה לפני 3 שנים, 9 חודשים #123771

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....

תודה לכל המגיבים כאן,
מאוד מרתק לי לקרוא את התגובות.
אני כבר כמה שנים פה ובחסד אבא אוהב זכיתי לנקיון ומפוכחות מהתאוה רק להיום במשך 5 שנים ו8 ימים,
ובשבילי הזכות להיות בתוכנית רק להיום היא לא משהו קשה כמו שהיו פה תיאורים, אמנם יש לי פחות קריזים והתמודדיות בעבר (יכולתי לרדת מאוטבוס בדרך למירון כדי לרוץ להשתמש או להיות שעות מחוץ לבית וכדומה) אבל למדתי שההחלמה היא בכל תחומי חיי, התוכנית עוזרת לי כעת מול אשתי והילדים מול המעמד הקהילתי, מול מתיחות עם אחי שסובל מאוד, וכו' וכו'
זכיתי לבקר בעוד קבוצות אן אי של מכורים לסמים (הלכתי שם לשמוע מסרים ב'ה אני לא מכור לסם) ואו איי של אכלנים כפיתיים שעזר לי המון.
וכשאתם מדברים כאן על הנקיון זה מזכיר לי כל הזמן שאני רוצה את המכוחות שיש לחברות באו אי וזה לא איזה ניתוח קיצור קיבה או פתרון אחר שמכניס אותך לעצבים כי אין לך את הסם (האוכל) אלא משהו רוחני אמיתי וחיבור יומיומי לכח העליון,
(אני שומע לפעמים מסרים מחברות באו אי שמדברות כמו רבניות דגולות והם באמת חיות את החיבור הזה והשלוה, ומי שמכיר את המחלימים הותיקים באן אי יודע על מה אני מדבר, אנשים שאבא אוהב נגע בהם ולקח אותם מהמקום הנמוך ביותר נרקומנים חסרי תקוה והפך אותם לאנשים מחוברים שעוזרים לאחרים מתוך כנות וענווה)
מתפלל רק להיום להשאר בפתרון הזה (למרות שאני בטוח שיש עוד פתרונות, היה לי ספונסר מחלים במשך 3 שנים שעזב את התוכנית קיבל דרך חיים רוחנית והוא רמ בישיבה ועשה גם טיפול והוא נקי ברוך ה') ולא למצוא פתרון קסם כי קיבלתי באס אי את חיי, ואני רואה בשטיבל אנשים קוטערים או רגזנים ואני אומר בלב אם הם רק היו חווים את מה שאני זכיתי איזה כיף היה להם, צעדי 4 על כל שטות הזכות לענוה ועשיית כפרות בצעד 9 ובעיקר לחיות על בסיס צעד 11 ו 12 חיבור יום יומי לאבינו ונתינה לאחרים, איזה כיף זה להיות מחובר לרגשות שלי וזכור שאני חסר אונים לא רק מול התאוה אלא גם מול ניהול החיים יש לי מי שמנהל לי את הדברים והוא עושה את זה מעולה, אני רק צריך לזכור לתת לו את המושכות ולומר בענווה רצונך יעשה ולא רצוני, אבא במה אוכל לשרתך, מה הפעולה הבאה שאתה רוצה שאעשה, 

אוהב אותכם יקרים

אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: NLP-שווה קריאה לפני 3 שנים, 9 חודשים #123775

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה !! אוהבים!

תגובה: NLP-שווה קריאה לפני 3 שנים, 9 חודשים #124105

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 328 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני באופן אישי למדתי NLP, וזה לא עזר לי להתמודד מול התאווה. 
התמכרות זו לא רק בעיה רגשית, זו גם בעיה רוחנית. 
לבעיה רוחנית NLP לא יכולה לעזור. 

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: NLP-שווה קריאה לפני 3 שנים, 8 חודשים #125094

• עכביש5
  • חבר חדש

אני הייתי בתוכנית עד לא מזמן והחלטתי לעזוב אחרי כל מיני התלבטויות, וחיפשתי טיפול אחר ומצאתי את אבי רוט והטיפול שלו מאד עוזר לי
כמובן אני לא בא חלילה לצאת נגד התוכנית, אלא אני בא להגיד שיש גם דרכים אחרות לטיפול בהתמכרות שלנו ולא כל מי שעוזב את התוכני דינו לאובדון

תגובה: NLP-שווה קריאה לפני 3 שנים, 8 חודשים #125126

• gidi
  • דירוג פלטיניום

הרבה בהצלחה חבר, אשמח אם תוכל לשתף ולעדכן.
כל מי שמצא פיתרון שבאמת הצליח לו והחזיק לאורך זמן יכול לתרום המון אם הוא ישתף את שאר החברים במה הוא עשה ומה עבד לו..
אני עדיין לא נחשפתי למישהו מחוץ לתוכנית עם בעייה כמוני שהצליח לפתור אותה בדרך אחרת (שנקי נגיד כבר כמה שנים) ושיתף באיך, אני אשמח לשמוע כל דרך לפיתרון.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: NLP-שווה קריאה לפני 3 שנים, 8 חודשים #125127

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום לכולם
לדעתי אין סתירה בין תוכנית 12 הצעדים לבין קבלת עזרה טיפולית נוספת, להיפך.
אני, למשל, גיליתי בצעד 4, משהו שידעתי אך הדחקתי, שאני חרדתי מאד.
הראש שלי כל הזמן עובד, מחשבות של פחד כל הזמן נכנסות.
בצעד 5-7, יחד עם הספונסר, הגענו למסקנה שצריך לפנות לעזרה לכח גדול, קרי פסיכולוג, וכך התחלתי לעשות.
לטפל בחרדה ע"י עזרה מקצועית.
הייתי כבר בטיפול אחד ואני ממשיך.
גם חברים אחרים בתוכנית פונים לעזרה של פסיכולוג , שמתמחה בטיפול בבעיות שלהם.

תגובה: NLP-שווה קריאה לפני 2 שנים, 8 חודשים #138432

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום

לעניות דעתי,

אן אי זה משהו אחר לגמרי מהתמכרות לסקס

יש לי חבר קרוב שמגיע אלינו לאס אי והוא נקי מסמים בna 25 שנה וממין הוא נקי אולי כמה ימים, והוא סיפר לי שהוא היה נקי 3 שנים מסמים בלי ספונסר וצעדים ורק מלהגיע לחדרים וכו' ואני לא מכיר אף אחד בsa שנקי יותר משנה בלי צעדים, לכן אני חושב שאצלינו זה אחרת,

ואני א.ת. רק להיום להיות בתוכנית, אני מציין הערב 5 שנים של נקיון

זה פלא, כי בNA עושים את אותם צעדים ועובדים על אותם פגמי אופי....  אז זה אמור לעזור לפחות במשהו קטן אבל משמעותי, שהרי לטענת אני התכנית - היא לא פתרון נקודתי - אלא התעלות רוחנית כללית ושינוי החיים.

יש דברים בגו, בNA יש חברים שנקיים שנים רבות ולא עשו בחיים צעד 4 (ככה שמעתי מחבר ותיק) כי זה מטלטל וקשה, בדרך כלל יש בNA אנשים מפורקים נפשית, פיזית, כלכלית, לעומת זאת בSA הרבה מהחברים לא חייב להיות שהם מפורקים ובדרך כלל הקטע הוא יותר על בסיס ריגשי/רוחני...
נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 8 חודשים על ידי דייב 2.

תגובה: NLP-שווה קריאה לפני 2 שנים #141894

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....

אשמח אם יש למישהו מידע על התוכנית הזו לאורך זמן, האם זה עבד, קראתי עכשיו מחדש את כל השרשור, מעניין.

אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: NLP-שווה קריאה לפני 2 שנים #141895

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

אני לאחרונה נחשפתי ל-NLP. התחלתי ללמוד על זה קצת, וזה בהחלט נראה לי מעניין ומועיל לחיים. אבל קשה לי להאמין שזה יכול לנטרל לגמרי התמכרות למין.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: NLP-שווה קריאה לפני 2 שנים #141896

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

וכמו שכתב החבר קודם, שהוא מאסטר ב-NLP, כלומר למד את השיטה ברמת ההסמכה הגבוהה שלה, והוא גם מטפל בה בפועל, אבל השיטה לא עוזרת לו להישאר נקי. ולמרות שגם בדרך הצעדים הוא לא הצליח להישאר נקי לאורך שנים, ברור לו שזו הדרך, ולא NLP. אני גם חושב כמו חוסידל, שהתמכרות למין קשה יותר מהתמכרות לסמים. לדעתי יש יותר חברים נקיים הרבה שנים ב-NA מאשר ב-SA.

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: NLP-שווה קריאה לפני 1 שנה, 12 חודשים #141922

• טהרני
  • דירוג פלטיניום

אין ב-NLP מסגרת כזאת. לכל היותר מטפל-מטופל.

יש תרגילים - שיעורי בית. ואגב, בתכנית הצעדים שיעורי הבית לא קשים. מגדירים את התכנית הזו "תכנית פשוטה לאנשים מסובכים". ושמעתי פעם מחבר NA שאמר שגם אנחנו פשוטים ולא מסובכים. אנחנו סתם בוחרים לסבך את עצמנו...

תגובה: NLP-שווה קריאה לפני 1 שנה, 12 חודשים #141943

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

קריאה בספרות וכתיבה צריכות לקחת לא יותר מעשר דקות רבע שעה.
שיחות עם 3 חברים גם לא צריכות להיות ארוכות מידי (הכי טוב לפעמים להתקשר לפרוק מה שצריך לשתף ולשמוע מה שיש לו להגיד לא לקוח יותר מידי זמן.. אפשר גם לעשות את זה תוך כדי נסיעה ברכב או הליכ. ברחוב כך שזה לא לוקח יותר מידי זמן) 

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 12 חודשים על ידי עשר שמעון.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.68 שניות

Are you sure?

כן