ברוכים הבאים, אורח

חסר אונים באופן הכי מוחלט שיש
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חסר אונים באופן הכי מוחלט שיש 539 צפיות

חסר אונים באופן הכי מוחלט שיש לפני 3 שנים, 11 חודשים #123246

• עכביש5
  • חבר חדש

שלום חברים אני סקסוהליסט שמיואש מהתוכנית וצריך עזרה!
אני כבר עשר חודשים בתוכנית ולא מצליח לעלות על דרך, מרגיש שבשנה האחרונה לא כל כך התקדמתי, מאז שהגעתי לתוכנית אני מרגיש יותר ויותר שאני משתמש שאני לא בסדר כי הייתי יכול למנוע את הנפילה שהייתה (צעדי עשר למינהם וחשבון נפש נוקב וחסר פחד או לשתף) 
קשה לי גם עם הנקודה הזאת שהתוכנית מנסה להכניס לי שאני תמיד לא בסדר שמה שמאפיין את האישיות שלי זה רק פגמי אופי אבל המעלות הטובות שיש לי תמיד נדחקות לצד (וגם בהם יש מקום של פגמי אופי)
ניסיתי להחליף ספונסר וזה לא כל כך עזר
(אגב אחרי דיבור עם כמה חברי תוכנית לשעבר גם הם מרגישים ככה)
ואחרי כל זה החלטתי לקחת הפסקה מהתכנית ולראות לאן פניי מיועדות ולכן רציתי לכתוב פה ולבקש את עזרתכם, אם יש פה עוד ישהו שחווה דבר כזה בתוכנית? אם יש מישהו שהצליח לו עם תוכנית אחרת?

תגובה: חסר אונים באופן הכי מוחלט שיש לפני 3 שנים, 11 חודשים #123247

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
עכביש5 כתב on 27 מאי 2020 20:35:

שלום חברים אני סקסוהליסט שמיואש מהתוכנית וצריך עזרה!
אני כבר עשר חודשים בתוכנית ולא מצליח לעלות על דרך, מרגיש שבשנה האחרונה לא כל כך התקדמתי, מאז שהגעתי לתוכנית אני מרגיש יותר ויותר שאני משתמש שאני לא בסדר כי הייתי יכול למנוע את הנפילה שהייתה (צעדי עשר למינהם וחשבון נפש נוקב וחסר פחד או לשתף) 
קשה לי גם עם הנקודה הזאת שהתוכנית מנסה להכניס לי שאני תמיד לא בסדר שמה שמאפיין את האישיות שלי זה רק פגמי אופי אבל המעלות הטובות שיש לי תמיד נדחקות לצד (וגם בהם יש מקום של פגמי אופי)
ניסיתי להחליף ספונסר וזה לא כל כך עזר
(אגב אחרי דיבור עם כמה חברי תוכנית לשעבר גם הם מרגישים ככה)
ואחרי כל זה החלטתי לקחת הפסקה מהתכנית ולראות לאן פניי מיועדות ולכן רציתי לכתוב פה ולבקש את עזרתכם, אם יש פה עוד ישהו שחווה דבר כזה בתוכנית? אם יש מישהו שהצליח לו עם תוכנית אחרת?

מוזמן תמיד לנסות סינונים

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: חסר אונים באופן הכי מוחלט שיש לפני 3 שנים, 11 חודשים #123260

• עכביש5
  • חבר חדש

ששום סינון שבעולם לא יכול לעזור למי שמכור (וכן יש לי סינון)

תגובה: חסר אונים באופן הכי מוחלט שיש לפני 3 שנים, 11 חודשים #123263

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום אחי וברוך הבא (או ברוך שובך)

האם התבטלת לחלוטין לספונסר ועשית את כל הפעולות שהוא הנחה אותך לעשות?

לגבי התכנית שממקדת את העובדה שאנחנו לא בסדר ומדגישה את פגמי האופי אני לא חושב שזה המטרה מאחורי התכנית..
אני חושב שהתכנית פשוט מראה לנו שאנחנו בורחים לשימושים כי אנחנו מרגישים לא בסדר עם משהו.. כי משהו מציק לנו ואנחנו בורחים לתאווה כדי להפסיק להרגיש את ההרגשה הלא טובה הזאת.. ואת ההרגשה הלא טובה הזאת אנחנו מרגישים בגלל פגמי האופי שלנו..

עשרות פעמים סיטואציה מסויימת ניהלה אותי... הכניסה אותי לטינות כעסים ואי יכולת להתמודד..
וכל פעם שהרצתי את הסיטואציה בראש ידעתי שאני באמת בסדר והצד השני היה לא בסדר (אישתי או הבוס בעבודה וכו') 
אני באמת הייתי בסדר והיה שם חוסר צדק כלפיי ואני נפגעתי ובצדק ! אז למה אני מרגיש ככה ואיך אני יכול לעבוד על זה בכלל על מה יש לעבוד?

והספונסר הסביר שוב ושוב שזה בסדר להתעצבן אבל זה שאני סוחב את זה על הגב איתי ימים שלמים אחר כך ושזה מנהל אותי זה החלק של פגמי האופי שלי...

ושישבתי להסתכל על הסיטואציה מנקודת מבט של התכנית של לחפש את פגמי האופי שגורמים לי להמשיך להיות מנוהל מזה, אז לא הגעתי להאשמה עצמית בנוגע לסיטואציה שקרתה - היא עדיין הייתה לא באשמתי ועדיין אני הייתי צודק בה... אבל הפסקתי להיות מנוהל מזה והשתחררתי מזה כי הבנתי איפה פגמי האופי שלי שגורמים לי להיות מנוהל מזה ולרצות לברוח להשתמש...

ממליץ לך בחום להיכנס לתכנית ולהתאבד עליה..
קח ספונסר קח ממנו סט פעולות ותתמיד בו! בלי לזלזל ובלי להקל ובלי לעגל פינות..
ואני בטוח שזה יעבוד לך.

בוא נגיד ככה..
אני גם עשרה חודשים בתכנית (בדיוק כמוך, מעניין אם אנחנו מכירים אגב..)
ועוד לא ראיתי חבר שהולך למינימום 3 קבוצות בשבוע, עושה מינימום 5 שיחות טלפון לחברי תכנית ביום לשתף, יושב לכתיבה יומית וכתיבת צעדים ועושה שיחה לספונסר כל יום, וממשיך ליפול.

אני לא אומר שאין כאלה.. ויכול להיות שאתה כזה.. אני פשוט אומר שאני לא נתקלתי.

ולהיפך..

נתקלתי בהרבה חברים שבאים לקבוצה אחת בשבוע (או גג שתיים) ולא כ"כ מקפידים על הפעולות ככה עושים אותם ב"חצי כוח" ולא עולים על דרך גם אחרי שנים שהם באים...

אני הגעתי לתסכול כל כך גדול מהמצב שלי ששמתי את ההחלמה מעל הכל.. מעל המשפחה מעל אישתי מעל העבודה שלי.. כי הבנתי שאחרת פשוט הכל נדפק וכולם כולל אני סובלים..

הלכתי למינימום 3 קבוצות בשבוע וזה אומר בשבוע שהיה שבוע טוב...

בשבועות קשים עם קריזים ותאוות הלכתי גם ל4, 5, 6, ואפילו שבוע אחד הייתי כל יום בקבוצה..

יום אחד שעמדתי ליפול החלטתי שאני מתקשר לכל רשימת החברים שלי (115 חברים) בטלפון ואחרי שדיברתי עם כולם אני נכנס לפורנו ומאונן.

כמובן שלא הגעתי להתקשר לכולם בסוף אחרי הטלפון ה6 או ה7 כבר קיבלתי סיעתא דשמיא מאלוקים והחשק ליפול ירד...

אוהב אותך ומתפלל בשבילך שתעלה על דרך ושתצליח לעשות את כל הפעולות שעזרו לי ושהם יעזרו גם לך! אמן.

תגובה: חסר אונים באופן הכי מוחלט שיש לפני 3 שנים, 11 חודשים #123264

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

איך אומרים בברסלב הרבה פעמים? זרוק את השכל...

אני הרבה פעמים פשוט זורק את השכל לא מבין מה יעזור לי לעשות עכשיו את השטות שהספונסר אמר ומה יעזור להתקשר לחברים לשתף על הפצצה הבלונדינית שהרגע התכופפה מולי וגרמה לי לאובססיה מטורפת שלא יוצאת מהראש ולא יכול להתרכז בכלום רק ללכת לשירותים לאונן...
לא מבין בכלל מה הקשר בין להתקשר לחבר עכשיו לשתף את זה מה זה יעזור בכלל? 

זורק את השכח מתקשר ושוב ושוב ושוב וזה עובד... באיזשהי דרך קסם זה עובד....

אוהבים

תגובה: חסר אונים באופן הכי מוחלט שיש לפני 3 שנים, 11 חודשים #123267

• עכביש5
  • חבר חדש
מתרפא כתב on 28 מאי 2020 08:04:

שלום אחי וברוך הבא (או ברוך שובך)

האם התבטלת לחלוטין לספונסר ועשית את כל הפעולות שהוא הנחה אותך לעשות?

לגבי התכנית שממקדת את העובדה שאנחנו לא בסדר ומדגישה את פגמי האופי אני לא חושב שזה המטרה מאחורי התכנית..
אני חושב שהתכנית פשוט מראה לנו שאנחנו בורחים לשימושים כי אנחנו מרגישים לא בסדר עם משהו.. כי משהו מציק לנו ואנחנו בורחים לתאווה כדי להפסיק להרגיש את ההרגשה הלא טובה הזאת.. ואת ההרגשה הלא טובה הזאת אנחנו מרגישים בגלל פגמי האופי שלנו..

עשרות פעמים סיטואציה מסויימת ניהלה אותי... הכניסה אותי לטינות כעסים ואי יכולת להתמודד..
וכל פעם שהרצתי את הסיטואציה בראש ידעתי שאני באמת בסדר והצד השני היה לא בסדר (אישתי או הבוס בעבודה וכו') 
אני באמת הייתי בסדר והיה שם חוסר צדק כלפיי ואני נפגעתי ובצדק ! אז למה אני מרגיש ככה ואיך אני יכול לעבוד על זה בכלל על מה יש לעבוד?

והספונסר הסביר שוב ושוב שזה בסדר להתעצבן אבל זה שאני סוחב את זה על הגב איתי ימים שלמים אחר כך ושזה מנהל אותי זה החלק של פגמי האופי שלי...

ושישבתי להסתכל על הסיטואציה מנקודת מבט של התכנית של לחפש את פגמי האופי שגורמים לי להמשיך להיות מנוהל מזה, אז לא הגעתי להאשמה עצמית בנוגע לסיטואציה שקרתה - היא עדיין הייתה לא באשמתי ועדיין אני הייתי צודק בה... אבל הפסקתי להיות מנוהל מזה והשתחררתי מזה כי הבנתי איפה פגמי האופי שלי שגורמים לי להיות מנוהל מזה ולרצות לברוח להשתמש...

ממליץ לך בחום להיכנס לתכנית ולהתאבד עליה..
קח ספונסר קח ממנו סט פעולות ותתמיד בו! בלי לזלזל ובלי להקל ובלי לעגל פינות..
ואני בטוח שזה יעבוד לך.

בוא נגיד ככה..
אני גם עשרה חודשים בתכנית (בדיוק כמוך, מעניין אם אנחנו מכירים אגב..)
ועוד לא ראיתי חבר שהולך למינימום 3 קבוצות בשבוע, עושה מינימום 5 שיחות טלפון לחברי תכנית ביום לשתף, יושב לכתיבה יומית וכתיבת צעדים ועושה שיחה לספונסר כל יום, וממשיך ליפול.

אני לא אומר שאין כאלה.. ויכול להיות שאתה כזה.. אני פשוט אומר שאני לא נתקלתי.

ולהיפך..

נתקלתי בהרבה חברים שבאים לקבוצה אחת בשבוע (או גג שתיים) ולא כ"כ מקפידים על הפעולות ככה עושים אותם ב"חצי כוח" ולא עולים על דרך גם אחרי שנים שהם באים...

אני הגעתי לתסכול כל כך גדול מהמצב שלי ששמתי את ההחלמה מעל הכל.. מעל המשפחה מעל אישתי מעל העבודה שלי.. כי הבנתי שאחרת פשוט הכל נדפק וכולם כולל אני סובלים..

הלכתי למינימום 3 קבוצות בשבוע וזה אומר בשבוע שהיה שבוע טוב...

בשבועות קשים עם קריזים ותאוות הלכתי גם ל4, 5, 6, ואפילו שבוע אחד הייתי כל יום בקבוצה..

יום אחד שעמדתי ליפול החלטתי שאני מתקשר לכל רשימת החברים שלי (115 חברים) בטלפון ואחרי שדיברתי עם כולם אני נכנס לפורנו ומאונן.

כמובן שלא הגעתי להתקשר לכולם בסוף אחרי הטלפון ה6 או ה7 כבר קיבלתי סיעתא דשמיא מאלוקים והחשק ליפול ירד...

אוהב אותך ומתפלל בשבילך שתעלה על דרך ושתצליח לעשות את כל הפעולות שעזרו לי ושהם יעזרו גם לך! אמן.

אהלן אחי
התוכנית כן עזרה לי בהרבה תחומים ונתנה לי הרבה כלים, היו ימים שבזכות התוכנית הרגשתי יותר טוב עם עצמי, אבל (!!) תמיד היא נותנת את התחושה שאני לא בסדר וככל שנפלתי בתוכנית הרגשתי את זה יותר ויותר, לי לפחות אני יכול להגיד שבשלב הזה התוכנית יותר לקחה אותי אחורה (כמובן שאני לא נועל דלת אבל מנסה לראות אולי ישפה חברים שהצליחו בשיטה אחרת)
הזכרת את הנקודה הזאת שאנשים נופלים אז אני אגלה לך סוד אני מכיר כמה אנשים בתכנית שעושים הכל ונמצאים כמה שנים בתכנית ולא מצליחים לעלות על דרך (וכן החברים הכי ותיקים מחו"ל כמו לורנץ או ננסי לקח להם לפחות 10 שנים לעלות על דרך) ואני משתדל לעשות את כל הפעולות שהספונסר שלי אומר לעשות (אגב אני לא מבין איך זה שאני לא מתקשר לספונסר יום אחד אני ישר בסכנה של להשתמש, כי הרי בחג/שבת אני לא עושה שיחה איתו) והטלפונים אויי הטלונים לפחות כל יום 6-7 טלפונים וטלפונים תוך כדי ואחרי נפילות גם וקבוצות 3-4 קבוצות בשבוע

באמת וייתכן ואנחנו מכירים אז בא לפרטי

תגובה: חסר אונים באופן הכי מוחלט שיש לפני 3 שנים, 10 חודשים #123354

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזדהה מאוד עם התחושה שאין תקווה,
לא מכיר את כל הסיפור שלך,
אבל מניסיון, הנקיון זה לא מודד, אני מאמין במשפט, תמשיך לבוא, בחוץ תמות, פה תחיה, קשה מאוד שחברים מצליחים ואתה נשאר מאחור, אבל הקשר עם חברים ישמור עליך שפוי,

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חסר אונים באופן הכי מוחלט שיש לפני 3 שנים, 10 חודשים #123382

• עכביש5
  • חבר חדש
אבי גולן כתב on 31 מאי 2020 19:07:

מזדהה מאוד עם התחושה שאין תקווה,
לא מכיר את כל הסיפור שלך,
אבל מניסיון, הנקיון זה לא מודד, אני מאמין במשפט, תמשיך לבוא, בחוץ תמות, פה תחיה, קשה מאוד שחברים מצליחים ואתה נשאר מאחור, אבל הקשר עם חברים ישמור עליך שפוי,

תודה אחי, אבל אני מכיר עוד אנשים כמוני שגם הם עבדו את התוכנית ולא הצליחו לעלות על דרך ופרשו, הנקודה הזאת שאין פיטרון היא כל כך לא נכונה כי אם לא היה פיטרון אחר הקבוצות היו מקום שכל מכור שני הולך אליו וזה לא ככה, הרבה הולכים למטפלים, הרבה גם אומרים את המשפטים האלו של 'או שתמות או שתשאר בקבוצה' כי ככה כתוב בספר הגדול או כי ככה הם שמעו מהספונסר שלהם ולא כי הם באמת ניסו את זה.
אין לי משהו נגד התוכנית (ואפילו לא מצטער על זה שאני שם) אבל לא לכולם היא עובדת מה לעשות?? לכן אני מנסה למצוא דרך אחרת להתמודד עם ההתמכרות שלי

תגובה: חסר אונים באופן הכי מוחלט שיש לפני 3 שנים, 2 חודשים #132961

• mitmoded
  • דירוג זהב

אוהב אותך אח יקר 

שמעתי מסר מבני יעקב שיש לו ספונסר ש16 שנה לא נקי 
לא יודע מה עושים מה לא עושים אבל אני נוטה להאמין שתמיד יש תקווה במיוחד שיש נקיים כבדים שלקח להם שנתיים - שלוש לעלות על דרך 

לפעמים גם תקופה של שימושים עוזרת למכור לחזור חזרה בצורה טובה יותר 

לא מסכים עם האשמה, אני כרגע בתקופה של שימושים והזפונסר והחברים מאוד מקבלים אותי אף על פי שאני לא עושה פעולות ולא מנסה להימנע 

בהצלחה לנו

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 1.59 שניות

Are you sure?

כן