ברוכים הבאים, אורח

הבדידות הרסה אותי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הבדידות הרסה אותי 1366 צפיות

הבדידות הרסה אותי לפני 11 שנים, 9 חודשים #12319

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
איך לעזאזל אפשר בכלל לחיות עם סוד גדול כל כך בלב בלי להתשגע? אני חושב על עצמי כנער מתבגר, מלא בתחושות חוסר אונים של הנפילות החוזרות שוב ושוב, מלא בתחושות הקשות של פיצול האישיות - אך בעיקר לבד. ביום לבד, בלילה לבד, תמיד לבד. למי אספר מה עובר עליי ומי יבין אותי? ואם מישהו יבין אותי, איך הוא יכול לעזור לי? כשאמא שלי תפסה אותי מאונן היא לא עזרה לי (סהדי במרומים שאין לי טינה כלפיה. פשוט לא היה לה מושג ירוק מה לעשות עם זה). כשהראש ישיבה שלי תפס אותי הוא לא עזר לי (סהדי במרומים שאין לי טינה כלפיו. הוא היה משוכנע באמת ובתמים שיש כאן ענין של יצר הרע). בשורה התחתונה - נותרתי לבד.

ואיך "התגברתי" על הבדידות? כמובן, בדרך היחידה שאני מכיר: עוד אוננות. (בדיוק כפי ש"התגברתי" על התחושה הנוראה של החטא והעבירה שעשיתי, אבל זה נושא לפעם אחרת). מעגל הקסמים פעל מעולה והוא המשיך להוביל אותי לקראת מה שההתמכרות מתוכננת לעשות: הרס עצמי מוחלט. זה עבד בערך ככה: אני מרגיש בודד. אני בורח אל האוננות. אני מרגיש עוד יותר בודד. אני מאונן עוד יותר. אני מרגיש עוד יותר בודד. אני מאונן עוד יותר. אפשר להמשיך לכתוב את זה עוד ועוד ולמלא את כל החלון כאן במחשב, אבל הרעיון מובן.

זה לא שאין לי חברים, לא שאין לי משפחה תומכת ולא שאני אדם בודד. ממש לא. אני אדם חברותי, נמצא תמיד במרכז הענינים אבל עדיין בודד... כי בתכל'ס, מה יודעים עליי החברים הכי טובים שלי? בערך כלום. הם יודעים רק דברים חיצוניים שאין לי בעיה לשתף אותם ולחלוק איתם, אבל את מה שאני באמת עובר, לא סיפרתי אף פעם לאף אחד. אלך צעד אחד קדימה ואתייחס לאשתי. כן, האישה יודעת הכל על בעלה. האמנם? מה אישתי יודעת עלי מה שבאמת עובר עליי ועל הדבר שהכי מטריד אותי בחיים שלי? הרי גם כאשר אשתי תפסה אותי, זה לא הביא פתיחות. היא ידעה על הנושא, אבל זה לא אמר שיכולתי לשתף אותה במה שבאמת עובר עליי, בהתמודדויות, בקשיים, בנפילות וכן הלאה. אז אני חי עם אשתי ומרגיש שאני "פתוח" איתה כי אני מספר לה מה אני מרגיש כשאני רואה את החשבון בנק שלי, אבל בתכל'ס איזה פתיחות ואיזה נעליים. זאת לא פתיחות. הדבר שאני הכי צריך לספר למישהו בעולם - אני לא יכול לספר אפילו לאשתי!

אז מה הפלא שהמשכתי ליפול בלי הפסקה? הרי המקום היחיד בו קיבלו אותי באמת כמו שאני ושבו לא הרגשתי בודד - היה במחוזות התאווה השונים. כמה כואבת הבדידות. התחושה הזאת שאני שונה מכולם. התחושה ש"אם רק היו יודעים מי אני" בטוח לא היו מדברים איתי. זהו שיא הבדידות. אני לבד בעולם ואין נפש חיה שתבין אותי, חוץ מהזמן בו אני בתאווה.

ואז ה' עושה לי נס והוא מביא אותי לשמור עיניך. לראשונה בחיי יש אנשים שאני יכול לספר להם מה עובר עליי והם באמת מבינים אותי. כשאני מספר להם שאני לא רוצה ליפול ובכל זאת נופל - הם יודעים על מה אני מדבר. איזה שחרור עצום. הפורום והשיחות בטלפון היו התחלה מצויינת, אבל עבורי זה לא הספיק. הייתי חייב לפגוש אנשים אמיתיים, ומה טוב אנשים שאני מכיר כבר מהעבר. אנשים שיקרעו לי את מסכת הבריחה מהפנים, וסוף סוף אוכל לצאת ממאסר הבדידות. איזה שחרור נפלא זה לפגוש אנשים שמכירים אותי, אנשים שלמדו איתי בישיבה או מתפללים איתי בבית הכנסת. אנשים כמוני בדיוק. וגם הם מכורים לתאווה. גם הם סקסוהוליסטים.

עצם היציאה מהבדידות, היתה עבורי חצי החלמה. הבדידות נגמרה ולא הייתי צריך לברוח יותר. הגעתי הביתה. הקבלה הזאת של החברים שקיבלו אותי בלי תנאים מוקדמים היתה עבורי חצי מהתרופה להתמכרות. וחוץ מזה, כשהבדידות נעלמה, היה לי קל יותר להכיר במחלה, לתת לה את השם המפורש ולהבין שאני לבד כבר לא אנצח אותה. הגיע הזמן לפנות לאבא שיעזור לי.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: הבדידות הרסה אותי לפני 11 שנים, 9 חודשים #12324

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
סוד
מי גילה לך את הסוד שלי?
איך ידעת לכתוב את מה שקורה אצלי הכי עמוק בפנים?
(סהדי במרומים שאין לי טינה כלפיך על שגילית לכולם מה רורה בליבי)
אני אוהב אותך וצריך אותך
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: הבדידות הרסה אותי לפני 11 שנים, 9 חודשים #12328

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שוב תודה לך, סוד יקר, קיבלתי תועלת. בא לך לחפור קצת? אם לא, תתעלם, כי לא באמת שאלתי... השאלה שהטרידה אותי ביותר היא, איך הפכתי לכזה בודד? הרי אני איש חברותי, לא היה מקום לרקוד בחתונה שלי מרוב חברים, יש לי מאות (סימן קריאה) חברים, אינני יוצא מהבית בעיר שלי או  בכל ריכוז חרדי אחר בארץ, בלי שיעצרו אותי ידרשו בשלומי, ואני? אני נטע זר בכל הקקפוניה הזו.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: הבדידות הרסה אותי לפני 11 שנים, 9 חודשים #12329

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אין לי תשובה. אני גם לא מצליח להבין מי נולד קודם - הביצה או התרנגולת.

מה שכן, זה מזכיר לי מישהו שהתלונן בכאב על כך שהוא קיבל מאות ניחומים מ"חברים" בפייסבוק על פטירת אביו, אבל בהלוויה הוא היה לבד...
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: הבדידות הרסה אותי לפני 11 שנים, 9 חודשים #12335

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
אנסה בס"ד להשיב: עבורי בדידות היא תחושה, בנפשי פנימה. זו לא המציאות, אני בתוכי שונה, אחר, כשהתחלתי להשתמש, אט אט התנתקתי בפנים, בנשמתי, הפכתי להיות אדם בעל פרצופים שונים, לא כנה, יצרתי לי עולם שלם של אישיות, ובגלל העמדת הפנים לא באמת נתתי לאף נשמה להתקרב אלי, בתחילה כי היה לי נעים לבד, ולאחר מכן, כשכבר ידעתי שאני חייב משהו חיצוני, פחדתי. אוי, הפחד הנורא שידעו איזה שפל אני.

לסיכום: עבורי, הבדידות מורכבת מבושה אשמה ופחד. (זו הסיבה שקריטי לי להאיר כלפינה אפלה של עברי) כשהכח העליון לוקח אותם אני מתאחד עם רוח היקום.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: הבדידות הרסה אותי לפני 11 שנים, 9 חודשים #12345

• Ihope
  • דירוג זהב
היכן ניתן לקבל מידע מפורט לגבי שיחות הטלפון והמפגשים?

בעניין: הבדידות הרסה אותי לפני 11 שנים, 9 חודשים #12347

• eli
  • חבר קבוע
סוד כל מילה  בסלע אני ממש מיזדהה איתך
כל הזמן הייתי בודד עד שהגעתי לפו לשמור עיניך
תודה שהעלתה את הנושא
אלי
אני מכור ובדרך לצאת מהבור אל האור

בעניין: הבדידות הרסה אותי לפני 11 שנים, 9 חודשים #12376

Ihope כתב on 11 יולי 2012 18:01:

היכן ניתן לקבל מידע מפורט לגבי שיחות הטלפון והמפגשים?

לגבי המפגשים- תוכל לפנות ל'קו החם' של SA-
052-7640209

בעניין: הבדידות הרסה אותי לפני 11 שנים, 9 חודשים #12388

• גד
  • דירוג זהב

מה שכן, זה מזכיר לי מישהו שהתלונן בכאב על כך שהוא קיבל מאות ניחומים מ"חברים" בפייסבוק על פטירת אביו, אבל בהלוויה הוא היה לבד...

לייק!!!
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."

בעניין: הבדידות הרסה אותי לפני 11 שנים, 9 חודשים #12397

• נעם ה'

אני נטע זר בכל הקקפוניה הזו.

אמנם עברתי את גיל ה"דייטים" ואני כבר חייב לדעת מילים לועזיות...
אבל מהי "קקפוניה"?

תגובה: בעניין: הבדידות הרסה אותי לפני 2 שנים, 11 חודשים #136041

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני מאד מזדהה עם הנקודה של לחיות בסוד, שזה הסוד של המחלה, היא מחפשת אנשים בסוד, מה אני יעשה עם זה שהתרגלתי לסודות, התרגלתי להרס... אסירות תודה התוכנית בנקודה הזאת מצילה את החיים.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן