ברוכים הבאים, אורח

חוסר חשק
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חוסר חשק 513 צפיות

חוסר חשק לפני 4 שנים #121758

• gam
  • חבר חדש

שלום לכולם,אני בחור רווק בן 35 ,תמיד היו לי נפילות ,לפני חודשיים החלטתי להפסיק ברוך ה" מחזיק עד היום ללא נפילה וללא קרי לילה 65 יום,הדאגה שלי שירד לי החשק המיני לגמרי,ואין לי אפילו קרי לילה,תמיד הייתי עם עודף חשק,וזה מדאיג אותי האם קרה לי משהו?או שזה ככה צריך להיות בבקשה תשובה ברורה ותודה לכולכם מראש על הכל

תגובה: חוסר חשק לפני 4 שנים #121762

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
gam כתב on 12 אפר' 2020 18:18:

שלום לכולם,אני בחור רווק בן 35 ,תמיד היו לי נפילות ,לפני חודשיים החלטתי להפסיק ברוך ה" מחזיק עד היום ללא נפילה וללא קרי לילה 65 יום,הדאגה שלי שירד לי החשק המיני לגמרי,ואין לי אפילו קרי לילה,תמיד הייתי עם עודף חשק,וזה מדאיג אותי האם קרה לי משהו?או שזה ככה צריך להיות בבקשה תשובה ברורה ותודה לכולכם מראש על הכל

אני מניח שמדובר בחוסר חשק מיני מוחלט, שאי אפשר להחזיר אותו באמצעים שאתה מכיר: בהנחה וכן:

אם התחלת את תקופת הנקיות שלך בלי יכולת לייצר חשק מיני (erectile dysfunction) , אז בעיקרון אני יודע את התשובה: המוח שלך משחזר את היכולת המינית שלו לרמה נורמלית. (אחרי שעברה שינויים גדולים בגלל הפוי' (פורנו)).
זה לוקח בין 4-6 חודשים אצל גברים צעירים, ובערך 1-2 חודשים אצל אנשים זקנים. לא - לא התבלבלתי בכתיבה, דווקא לצעירים זה ייקח יותר זמן.

אם התחלת את תקופת הנקיות שלך עם תאווה (גדולה/רגילה), אז זה כנראה חוסר חשק מיני של כמה ימים/שבועות. שאמור לעבור אחרי זה.

מקווה שעזרתי.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: חוסר חשק לפני 4 שנים #121777

• gam
  • חבר חדש

תודה לך,אבל לא הבנתי למה פתאום יש חוסר חשק כזה ובכלל לא קרי לילה[סליחה על הבוטות]כשקודם עד לפני חודשיים כל השנים הייתי ממש נלחם כל יום בתאווה?

תגובה: חוסר חשק לפני 4 שנים #121778

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

היי
רוצה לתת לך עצה מנסיוני.
אל תנסה להבין מה קורה זה רק יבלבל אותך.
תמשיך בפעולות ההחלמה ובסוף הרבה דברים ישתפרו 

תגובה: חוסר חשק לפני 4 שנים #121779

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
gam כתב on 13 אפר' 2020 09:05:

תודה לך,אבל לא הבנתי למה פתאום יש חוסר חשק כזה ובכלל לא קרי לילה[סליחה על הבוטות]כשקודם עד לפני חודשיים כל השנים הייתי ממש נלחם כל יום בתאווה?

ממה שאני זוכר, אחרי תקופת נקיות ארוכות מאוד - משהו מעל 45 יום בערך, אתה מסתכל על הפוי' (פורנו) בתמיהה, ושואל את עצמך מה לעזאזל חיפשת שם, מה היה כל כך מעניין בזה, ולמה בכלל היית מכור לזה מלכתחילה.

הטיפשים מביניהם (כולל אני) אפילו מהדרין ממש להיכנס לאתרי פוי' ולהבין מה בעצם היה כל כך מושך שם שגרם לך להתמכר.
ואז הם מבינים למה. 

אבל זה זה כבר מאוחר מדי והם מאפסים את ימי הנקיות שלהם. 

השאלה שלך בעצם שקולה לשאלה הבאה שנכתבת בפורום של אנשים שמחפשים להיות עשירים:
"שלום, אני עבדתי קשה ועכשיו אני מאוד עשיר, ואני מרגיש מוזר, כי הייתי לפני זה עני מאוד, למה אני עשיר כל כך ?"
פשוט תהיה שמח שאתה עשיר, ואל תדאג לגבי התאווה שלך, למוח שלך יש מנגנונים להחזיר לך את התאווה בצורה בריאה, והוא עובד על זה ממש עכשיו בזמן שאתה קורא את המילים שלי.
סמוך על המוח שלך, בנה אותו מישהו שקוראים לו אלוקים, שמעת עליו ? שמעתי שהוא מתכנן די מוכשר של דברים. אז אל תדאג.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: חוסר חשק לפני 3 שנים, 10 חודשים #124094

robinhood כתב on 13 אפר' 2020 12:30:

סמוך על המוח שלך, בנה אותו מישהו שקוראים לו אלוקים, שמעת עליו ? שמעתי שהוא מתכנן די מוכשר של דברים. אז אל תדאג.

אהבתי.

תודה

לא מספיק שאני כותב? צריך גם לחתום?
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן