ברוכים הבאים, אורח

נופל וקם... מתי זה יפסיק?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נופל וקם... מתי זה יפסיק? 286 צפיות

נופל וקם... מתי זה יפסיק? לפני 3 שנים, 12 חודשים #121512

• תקווה25
  • דירוג זהב
שלום לכולם,

האמת שזו פעם ראשונה בחיי שאני משתף בבעיות מנושאים אלו שלי. תמיד זה היה סגור אצלי עמוק בבטן כבר המון שנים... אבל משהו בשנה האחרונה גרם לי להכיר את עצמי יותר טוב ולהבין שזה לא בשבילי.

אני אתחיל בלהציג את עצמי בקצרה.

אני בן 25, לא נשוי, ללא קשר זוגי וגם אף פעם לא היה משהו רציני. בעברי הייתי סופרטאי חובבן שמשיג את כל המטרות שלו ואף פעם לא עניין אותי כל ענייני הדת וכדומה. גיליתי את החטא הנורא הזה מגיל מאוד קטן בערך כשהייתי בן 12. ומאז זה תמיד מלווה אותי. בהתחלה כל זה לא עניין אותי הייתי בטוח שאני מסופק וכל זה טבעי ובסדר. אך עם השנים חיפשתי ריגושים גדולים יותר.. קרוב יותר לגילאי סוף תיכון/צבא התחלתי לבזבז על זה כספים רבים (המון!! תחשבו שבמשך 8 שנים בזבזתי על כל נפילה בסביבות 100-200 היו יותר והיו פחות ותארו לכם כמה נפלתי באותם זמנים)  שקרתי להוריי שזה על דברים אחרים.. התחלתי להשמין ולעשן סמים קלים וסיגריות.. הדרדרות בלי מעצורים. עד שהתחלתי להביט פנימה.

בשנתיים האחרונות התחזקתי יותר מבחינה רוחנית. התחלתי לחקור את העולם ואת כל מה שהולך פה. התחלתי לקבל את העובדה שכוח גדול מנהל אותנו, בורא עולם שסידר במדויק את העולם הזה.

כבר המון זמן אני בתקופות, הפוגות. שבוע באורות ורק טוב, ושבוע נופל לריצפה בצורה הכי מגעילה שיש. נמאס לי מזה! אני רוצה דרך רצופה. אני רוצה להרגיש טוב עם עצמי. אני רוצה זוגיות! אני רוצה להיות אני ופשוט לאהוב את עצמי. להיות מסופק מהחיים עצמם ומהמעשים הטובים ולא מרגעי סיפוק חד פעמיים ללא תועלת.

באתי לפה בשביל לחפש עזרה ובעיקר לשתף כי אני כבר לא יכול עם המצב הזה.

קשה לי מאוד בניסוח אני מקווה שהצלחתם להבין אותי.

אני אשמח לעצות, שאלות, סתם תובנות - כל דבר שיעיר אותי אחת ולתמיד ולא לתקופה קצרה.

תודה רבה,

תקווה

תגובה: נופל וקם... מתי זה יפסיק? לפני 3 שנים, 12 חודשים #121513

• David12
  • רצף ניקיון נוכחי: 20 ימים
  • חבר חדש

אח יקר ואהוב,לגמרי מבין אותך,וכל מי שנמצא פה מבין אותך כל כך...אני גם חדש פה אבל ההיתי ממליץ לך לדבר עם מישהו מהקו החם...אתה נמצא בידיים טובות

תגובה: נופל וקם... מתי זה יפסיק? לפני 3 שנים, 12 חודשים #121518

• באו הצלילים
  • רצף ניקיון נוכחי: 104 ימים
  • חבר חדש

הבסיס להצלחה בשלב ראשון לדעתי זה שמירת העיניים, והשני שאתה צריך למצוא כמה דברים שאתה אוהב שמעסיקים אותך שאם יש לך רגע פנוי אז אתה עוסק בהם. שמירת העיניים זה אומר שאתה רואה תוכן שמעורר בך את היצר ישר לדפדף אותו ואם אתה יודע שהוא קיים באיזשהו מקום, אז מראש אל תיכנס אליו. אתה גם לאט לאט תלמד ממה להימנע מראש. לגבי הדברים שמעסיקים אותך זה יהיה טוב מאד אם תחזור לעסוק בספורט אבל אתה חייב למצוא לך עוד 2-3 דברים שעושים לך טוב זה יכול להיות קריאה, נגינה, תהלים או כל דבר אחר שיכול לעניין אותך. המון בהצלחה.

תגובה: נופל וקם... מתי זה יפסיק? לפני 3 שנים, 11 חודשים #121611

• תקווה25
  • דירוג זהב

אנשים טובים! תודה על החיזוקים. מנסה להעלות את עצמי אבל לא מצליח

תגובה: נופל וקם... מתי זה יפסיק? לפני 3 שנים, 11 חודשים #121613

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום תקווה וברוך הבא חבר יקר!

מאוד מזדהה עם הסיפור שלך.. העבר שלי היה מאוד דומה. בדיוק כמוך גם אני במשך שנים ביזבזתי המון כספים על התאווה..

בגיל מאוחר יותר התחלתי תהליך של חזרה בתשובה וניסיון לעזיבת החטא ללא הצלחה..

זה קשה מאוד.. להפסיק.. זה לא קל. המציאות שלנו היא בדיוק כמו של מכור לאלכוהול או לסמים.. אין הבדל..
עקירת ההתמכרות דורשת עבודה רבה בשלושה מישורים, במישור הרוחני הנפשי והפיזי.

אני הגעתי לSA אחרי שנים של סבל.. ובאסירות תודה ענקית מאוד התחברתי ומצאתי את עצמי שם בין כל שאר המכורים שהבינו אותי וסבלו כמוני..
אסירות תודה שעליתי שם על דרך ולראשונה בחיי פרצתי את מחסום ה30 ימים של נקיות עד שהגעתי לכמעט 8 חודשים היום..

הדרך היא קשה לי.. היא לא קלה.. אני משתדל לעשות את כל הפעולות שהנחו אותי לעשות וכשאני מפסיק או מזלזל התאווה ישר חוזרת לכן אני לא יכול להגיד שאני נקי מתאווה.. אני רק לא השתמשתי 8 חודשים אבל אני ממש לא נקי ולא החלמתי.. יש לי והיו לי עדיין מעידות.. כניסה לאתרים לא טובים.. שוטטויות.. 

אבל באסירות תודה אלוקים עשה איתי נס כל יום במשך ה235 ימים האחרונים ולא נפלתי..

ממליץ לך מאוד להצטרף לתכנית. לקחת ספונסר. להתחיל לעשות פעולות.

לעבוד על שלושת המישורים האלה שציינתי מקודם-
רוחני - חיבור לאלוקים. תפילה. כתיבה.
נפשי - עבודת צעדים קבוצות ושיתופים
פיזי - חסימות על האינטרנט והפלאפון והרחקת עצמנו ממקומות שהן מקור לתאווה

מאחל לך המון בהצלחה מתפלל עבורך שתעלה על דרך!

זמין בשבילך לכל שאלה. 

אוהבים

תגובה: נופל וקם... מתי זה יפסיק? לפני 3 שנים, 11 חודשים #121620

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום רב לחבר החדש
כל הכבוד על השיתוף הקצר של קורות חייך עם השימושים.
לרובינו, המכורים, יש סיפורים דומים על קווים אדומים שבכל פעם נפרצים.
אתה נמצא בדרך הנכונה - לשתף, לכתוב, להבין שאתה לא יכול לנהל את חייך לבד, כי ניסית זאת המון פעמים וכל פעם נגררת לשימושים.
מציע לך להתחיל לצעוד בתוכנית 12 הצעדים ולהשתתף בקבוצות חיות, כיום באמצעים דיגיטליים, או להמתין לסיום המגיפה ובנתיים לשתף באתר זה.
שיהיה בהצלחה רבה

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן