ברוכים הבאים, אורח

ציון דרך 5 שנים ליום בו התייאשתי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ציון דרך 5 שנים ליום בו התייאשתי 547 צפיות

ציון דרך 5 שנים ליום בו התייאשתי לפני 4 שנים #121344

סוף זמן חורף תש"פ

היה זה לפני 5 שנים ויום, התאריך יום חמישי כ"ח אדר תשע"ה. סוף הזמן בישיבה – סוף זמן חורף תשע"ה.

בשעות הערב חזרתי הביתה מהישיבה לאחר סיום הזמן, בראשי עולה המחשבה שבבין הזמנים אני חייב להתקדם, זה לא הגיוני המקום שבו אני נמצא, אני לא מרגיש טוב במקום הזה ואני מרגיש שזה לא עושה לי טוב אז צריך להתקדם.

ולהתקדם הפירוש הוא לעבור עוד קו אדום בשימושים שלי, כי השימושים של עד היום עדיין לא ממלאים אותי ולא מספקים אותי, ולכן אני מוכרח וחייב להתקדם, זה היה מפחיד להתקדם ולחצות עוד קו אדום מאד חמור שזה אומר שימוש עם אחרים מה שלא היה לי מעולם, אבל המחלה אמרה לי שכעת אני מוכרח לעשות את זה, והחלטתי לעצמי בהחלטה גמורה שהפעם זה קורה ובבין הזמנים הזה של חודש ניסן תשע"ה אלך להשתמש באופן הזה ואז אני יתמלא ואני יגיע לסיפוק שלי, ואוכל לחזור לחיים הנורמלים בלי שימושים ובלי פורנו ובלי שמץ של תאווה.

וכמו שכעת בזמן של הסוף זמן אני יושב בבית מסוגר בחדר לבדי עם המחשב ואפשרות להתחבר למייל, ואני יושב כעת וכותב חידושי תורה במחשב, וגם כותב את הפוסט הזה, אז גם באותם ימים של לפני 5 שנים ישבתי בבית של ההורים שלי והייתי לבדי בחדר, ועל ידי מחשב שהתחברתי אליו למייל, ולא התחברתי דרכו לפורנו ולדברים אחרים אלא רק למייל. והשעה שעת לילה מאוחרת ולכבוד ההחלטה שהחלטתי לכבוד בין הזמנים, אדם אחד שהגיע אל המייל בדרך כלשהי התחיל להתכתב איתי בצ'אט, והבנתי שהנה זה קרוב אליי יותר מתמיד, שמיד לאחר שהחלטתי שאני צריך להתקדם בשימושים הנה זה נמצא לפניי קורם עור וגידים. לא אאריך במה שהיה שם, אבל בהחלט זה היה קרוב מתמיד, וההרגשה שלי היתה שהנה זה הולך לקרות ואני אגיע אל השלוה ואל המנוחה. הענין שם התנהל כמה ימים, ולבסוף לא השתמשתי ולא חציתי את הקו האדום ולא התקדמתי בתאווה, וסיום הסיפור היה שאותו אדם דיבר איתי איך להפסיק להשתמש וניסה לעזור לי לצאת מהתאווה. ואמנם לא התקדמתי בתאווה כמו שרציתי, אבל כן התקדמתי באותם ימים – ששם באותו המקום והזמן אלוקים אוהב שלף אותי בפינצטה מתוך כל האוכלוסיה בארץ ולאחר למעלה משנתיים וחצי שהסתובבתי כאן בפורום וניסיתי כלים מכלים שונים ולא הועיל לי מאומה, שם באותו זמן הגעתי לייאוש מוחלט בנסיון שלי להפסיק להשתמש והתייאשתי מהמלחמה שלי מול התאווה (תוך כדי שאני כותב את הפוסט הזה זולגות דמעות מעיני, בזמן שאני נזכר בניסים הגדולים שהתחילו לאפוף אותי באותו זמן, מדובר על תחושות שאין שום אפשרות בעולם לתאר אותם).

מדובר היה בתקופה של כמה ימים בודדים בתחילת חודש ניסן שחשבתי שהנה אני עולה על דרך בשימושים וסוף סוף מגיע אל החלומות שלי, ובאסירות תודה זה לא קרה, אלא קרה ההיפך הגמור שאז בחסדו של אלוקים לאחר כמה ימים בודדים של מחשבות וחוויות אמיתיות שהיו לי בעקבות הסיפור הנ"ל, אזי בי' ניסן תשע"ה עליתי על דרך הנקיון, על דרך הפקחות, על דרך ההחלמה, ומעל הכל על הדרך הצועדת לאלוקים, ומאז אני משתדל לא רק להתחיל שוב, אלא לצעוד לאלוקים ולהמשיך עוד ועוד לצעוד לאלוקים. (אם לא הייתי כותב במחשב אלא על דף, כבר היה הדף רטוב מהדמעות שבעיניי).

ישנם חברים שהיו מעורבים היטב בכל מה שקרה איתי באותם ימים, ויודעים אף את הדברים שלא כתבתי כאן ולא הארכתי בהם מסיבות מסויימות, ואף הם רואים בעיניהם את גודל הנס של אלוקים אבא אוהב, ואת גודל כוחו הרב והעליון, תודה לך אלוקים שבשמים מלך כל העולם. אין לי מילים להודות לך אבי שבשמים על אותו רגע שבו הגעתי לייאוש ולהבנה העמוקה של החוסר אונים, ובשבילי זהו ציון דרך חשוב יותר מהיום בו התחלתי להיות נקי, כי מאותו יום חויתי לעומק את הצעד הראשון וכן את הצעדים 2-3.

יש המשך לפוסט זה, בו אפרט מה השינויים שהתרחשו אצלי באותם ימים.

היכנסו לכאן: מה השתנה אצלי שנתיים וחצי לאחר שהגעתי לפורום או כאן

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 5 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: ציון דרך 5 שנים ליום בו התייאשתי לפני 4 שנים #121347

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

מדהים! מתרגש מאוד ביחד איתך!!

כיף לקרוא! כיף לראות שעלית על דרך דווקא רגע לפני שחצית מסך..

אם היית חוצה אותו היית בדיוק באותו מצב של לפני רק עם הרבה יותר קושי לצאת מזה.. כמה עוגמת נפש נחסכה ממך.. כמה קושי...
להספיק זה אף פעם לא היה מספיק... תמיד אנחנו רוצים עוד.. עוד שלב ועוד קו אדום..

מתפלל שאלוקים יעשה את הנס הזה לכולנו! אוהבים!

תגובה: ציון דרך 5 שנים ליום בו התייאשתי לפני 4 שנים #121348

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 21 ימים
  • דירוג פלטיניום

מרגש מאד אחי! תודה על התקווה והחלום תמשיך לחזק אותנו.. כ"ח אדר זה היום הנקי הראשון ברצף העכשווי שלי אולי בעוד חמש שנים אני גם אכתוב משהו דומה(חחח אני מנסה לעודד את עצמי)

תגובה: ציון דרך 5 שנים ליום בו התייאשתי לפני 4 שנים #121353

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואווו ממש מרגש !

תודה רבה רבה על כל שיתוף !  זהב !!

בהצלחה אחי היקר !!!

תגובה: ציון דרך 5 שנים ליום בו התייאשתי לפני 4 שנים #121355

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

מרגש מאד, מחזק מאד את האמונה שלי בכח עליון. מגיע רגע, שאותו כח עליון גורם למו להיכנע, להרים ידיים ולהודות מהלב, שאנחנו חסרי אונים למול התאווה ושיש פתרון.
לי זה קרה בטיול החו"ל, עם המשפחה.
לאחר 5 ימים של שימושים עם פורנו, בבוקר יום החזרה לארץ, ישבתי עם בת זוגתי בלובי המלון.
היא הייתה עצובה ואמרה לי בלחש שהתייאשה ממני. שאלה מדוע לא נעלתי את הטלפון בכספת, מדוע לא התקשרתי לספונסר.
הקשבתי לה ולא הוצאתי מילה מהפה.
באותו הרגע נכנעתי, הרמתי ידיים בפני התאווה והחלטתי לפנות לכח עליון.
מאז אני נקי, למרות שיש לי מחשבות ופנטזיות על שימושים, בעיקר כשיש קשיים גדולים במהלך החיים.
אני בתוכנית, משתדל לעשות צעדים.
מתחנן לעזרה מכח עליון שישאיר אותי נקי, רק להיום.
תודה שקראתם מה שכתבתי

תגובה: ציון דרך 5 שנים ליום בו התייאשתי לפני 3 שנים, 3 חודשים #131772

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

מרגש מאד!!!
מחכים להמשך!!!

תגובה: ציון דרך 5 שנים ליום בו התייאשתי לפני 8 חודשים, 4 שבועות #147739

וואו!!! מרגש במיוחד!
המשתוקק תודה שהקפצת

"אמר רבי יוחנן: אבר קטן יש לו לאדם, מרעיבו - שבע, משביעו - רעב"

"לב טהור ברא לי אלוקים ורוח נכון חדש בקרבי"