ברוכים הבאים, אורח

הקשר בין גרטה טונברג למחאה נגד האינטרנט
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הקשר בין גרטה טונברג למחאה נגד האינטרנט 231 צפיות

הקשר בין גרטה טונברג למחאה נגד האינטרנט לפני 4 שנים, 1 חודש #120993

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

למי שלא יודע, גרטה טונברג היא פעילה למען האקלים.
אין לה כל כך הרבה שכל. אין לה כל כך הרבה ידע. ולכן קל לזלזל בה, ואכן רבים מזלזלים. 
אבל אני בוחר לראות את הרגישות הגדולה שלה למצב של הדור של היום.

היא הרגישה, עמוק בלב, שעל אף העושר ה-מ-ד-ה-י-ם שאנחנו זוכים לו היום - באוכל, במגורים, ביכולות, באפשרויות, במידע, וכן - גם השפע הזמין והזול של נשים באינטרנט. משהו עמוק מאוד לא בסדר בחיים שלנו.

זה תפס אותי אחרי שקראתי את הכתבה הזאת:

https://www.calcalist.co.il/consumer/articles/0,7340,L-3796551,00.html

גרטה טונברג דיברה שם על  "התהום הבלתי נראית, חסרת הצבע, הריח והצליל שהדור שלנו בחר להתעלם ממנה" 
וזה מדהים, כי זה הדרך הכי מדוייקת שראיתי אי פעם לתאר את הפוי' (פורנו).

אז נכון שגרטה הזאת מדברת על דברים אחרים לגמרי - היא מדברת על זה שלשרוף דברים זה רע, ופלסטיק זה רע, וחשוב לשמור על הסביבה. וזה חשוב, אבל זה ממש לא נוראי כמו שהיא מדברת על זה, היא טועה (לדעתי) בנושא הזה.
יש לה רגישות גדולה להבין שמשהו עמוק מאוד לא בסדר, אבל אין לה את היכולת להעמיק ולהבין מה באמת לא בסדר.

גרטה טונברג היא מהדור החדש של האינטרנט - הדור שכל כך מוקף בחשיכה של האינטרנט הלא מסונן, שהוא אפילו לא יודע לתאר מה בדיוק לעשות כדי להיות בסדר.
קחו אותי לדוגמא - עד גיל 17 הייתי בלי אינטרנט, ידעתי מה החיים היו לפני זה, ולכן ידעתי מה לתקן.
אבל מה אם ילד שקיבל סמארטפון בגיל שש ? הוא כל כך עמוק בבעיה, שהוא לא יודע איך לפתור אותה, הוא לא חושב על סינון.
אבל הוא כן מרגיש שמשהו לא בסדר, לכן הוא מכוון את הביקורת שלו בצורה עיוורת על כל דבר. כולל על כמה חתיכות פלסטיק שצפים באוקיינוס.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן