ברוכים הבאים, אורח

מתי כדאי להתחיל לצאת?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מתי כדאי להתחיל לצאת? 804 צפיות

מתי כדאי להתחיל לצאת? לפני 4 שנים, 1 חודש #120516

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום

מה דעתכם מתי כדאי לאדם להתחיל לצאת? האם צריך לחכות לתקופת נקיות מסוימת? מה הצדדים לכאן ולכאן? בבקשה תענו זה מאד רלוונטי בשבילי...
יום נפלא לכולנו!!!

תגובה: מתי כדאי להתחיל לצאת? לפני 4 שנים, 1 חודש #120526

אני התחלתי שידוכים לאחר תקופה ארוכה של נקיות, אבל לא רק נקיות טכנית אלא מפוקחות ואחרי עשיית הרבה מאד צעדים, והיו לי חוויות רוחניות והרבה שינוי גישה בחיים, בלי זה לא היה כדאי לי להתחיל שידוכים, גם הספונסר וחבר נוסף שהתייעצתי איתו אמר לי את זה, וגם אמא שלי אמרה לי בשלב מסויים בהחלמה שכעת אני יכול להתחיל שידוכים (אגב, כשהגעתי לתוכנית כבר הייתי בשידוכים והפסקתי כשהגעתי לתוכנית, בפועל התארסתי עם אשתי היקרה כשהייתי נקי שנה וכמה חודשים).

זה מה שעבד לי.

מאחל לך בהצלחה רבה, ושאלוקים יכוון אותך לדבר הנכון בשבילך.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 1 חודש על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: מתי כדאי להתחיל לצאת? לפני 4 שנים, 1 חודש #120531

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה על התגובה!!
אם אפשר לשאול עד איזה גיל חיכית כדאי להתחיל מחדש?
אני באמת מסתפק אני כרגע לומד בישיבה ואמשיך ללמוד לפחות בשנה וחצי הקרובות אני נקי כרגע 42 יום זה משהו שהצלחתי כבר כמה וכמה פעמים ופעם אחת גם מעל מאה יום אבל אני מרגיש בתקופה האחרונה שינוי לטובה שלא הרגשתי בימי נקיות האחרים נקיות יותר מפוכחת יותר מבוססת יותר פנימית.. השאלה היא עד איזה שלב צריך לחכות כמובן ככל שאנחנו גדלים יש פחות הצעות ויותר קשה...
חבר'ה בבקשה תענו בשבילי אני באמת לא יודע מה לעשות!!!
אוהב!!!

תגובה: מתי כדאי להתחיל לצאת? לפני 4 שנים, 1 חודש #120535

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

האמת שזה שאלה לספונסר שמכיר אותך.
אבל מנסיון בקבוצות, המלצה היא להתחיל 12 צעדים, וחצי שנה נקיון, 
אז הבן אדם יותר רגוע ומוכן ליציאה לשידוכים,
אבל לפעמים המחלה שולטת עלינו, ואם נחכה עד שנהיה נקויים, אז אף פעם לא נגיע לזה, לכן צריך ספונסר שיכוון אותך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מתי כדאי להתחיל לצאת? לפני 4 שנים, 1 חודש #120545

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

מצטרף... לא עברתי בנקודה הזאת כך שבאמת אין לי מושג ...

אני הייתי שואל את הרב שלי (שמכיר את המצב שלי) כי זה הדבר היחידי שיכלתי לעשות בזמנו..

היום שאני בתכנית, הייתי מתייעץ גם עם הספונסר כדי לקבל פרספקטיבה של תשובה מצד המחלה שלי

אם לא היה לי ספונסר ולא היה לי רב, הייתי מנסה לחכות לחצי שנה של נקיות לפחות לפני שהייתי מתחיל לחשוב על שידוכים.

מה שכן, זה לא מבטיח שכשתתחתן המחלה תיעלם....
קח את זה בחשבון..

אוהבים !

תגובה: מתי כדאי להתחיל לצאת? לפני 4 שנים, 1 חודש #120550

אבי גולן כתב on 30 ינו' 2020 14:09:

האמת שזה שאלה לספונסר שמכיר אותך.

אכן כן מצטרף לדבריך ידידי היקר אבי, כמו שכתבתי בהודעה שלי שהתייעצתי עם הספונסר וחבר ותיק, אגב, כעת אני נזכר שאחרי שכבר חזרתי לשידוכים החלפתי ספונסר, ומשום מה בהתחלה היתה איזה אי הבנה והוא רצה לברר מלכתחילה האם אני יכול להיות בשידוכים, אבל זה כבר היסטוריה...
בקשר לדברי חברי היקר מתרפא, אני לא הייתי מתייעץ עם רב בלי להתייעץ עם ספונסר, ומאידך זה נראה לי קצת מוזר להתייעץ עם ספונסר בלי שיש ספונסר, בקיצור, ההמלצה שלי אליך חבר יקר יהודי מתוק לבא לקבוצות ולעבוד את הצעדים, ואז בעז"ה תוכל לאט לאט להתכונן גם להגיע לחתונה בהחלמה...
בהצלחה רבה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מתי כדאי להתחיל לצאת? לפני 4 שנים, 1 חודש #120555

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

איי איי טאטע האמת שאין לי ספונסר ואין לי רב שמכיר אותי לעומק כרגע אני גם לא מתכוון להצטרף לקבוצות מנסה קודם דרך שאר הכלים והשיתוף בפורום (בכללי אני מרגיש שהרבה חברים פה מנסים לשווק את הקבוצות כי להם זה טוב וזה באמת נחמד  מצידם אבל יכול להיות שיש כאלה שאולי לא צריכים את זה סתם נקודה למחשבה) כרגע חשבתי על שלוש אפשרויות לשתף את אחד הרבנים ( זה יהיה לי מאד מאד קשה ברמה אחרת) או להתייעץ עם אחד המשתמשים באתר בפרטי ולספר בדיוק מה מצבי או לסמוך על ההרגשות וההחלטות שלי יהיו אשר יהיו
מקווה שה' יאיר את עיני ויתן לי שכל טוב לבחור במה שנכון לי כרגע...
אוהב!!

תגובה: מתי כדאי להתחיל לצאת? לפני 4 שנים, 1 חודש #120556

• אוהב ימים
  • דירוג זהב
מה קורה? 
תראה, בגלל שאני כמוך, לא נמצא בתכנית 12 הצעדים אני לא יכול לענות לך תשובות של "להתיעץ עם ספונסר" (למרות שאני חושב שזאת נשמעת הצעה ממש  טובה בהתאם לתכנית הזאת)

אבל בגלל שאני מכיר את סוג ההתמודדות שלך, אני אישית חושב שלגבי המקרה שלך ושלי גם, צריך עוד לחכות... אסור ליפול לתחושת האופוריה הזאת של "אני בסדר, כבר נגמלתי..."זה בדיוק מה שקרה לי אחרי 103 ימים ואז הגיעו רצף נפילות (אני מאמין שקראת את זה ביומן מסע שלי)מה שכן, אני גם נגד ההגזמה לצד השני של לדחות את זה יותר מדי...
קח גם בחשבון שעכשיו אנחנו נמצאים ב"תנאי מעבדה" הישיבה מספקת לנו מקום נוח בלי נפילות, וההתמודדות העיקרית היא בבית, לכן אני חושב שהמבחן האמיתי יהיה ב"בין הזמנים" שם אנחנו באמת נראה אם יש לנו מספיק משמעת עצמית כדי לא להוביל אותנו למדרונות חלקים אל התאווה... אני לא אומר שזה חד משמעי האם לצאת לדייטים אם ראית שבאמת הצלחת כל "בין הזמנים" להשאר נקי, אבל זה כן יתן לך אינדיקציה איפה אתה נמצא ואיפה התקדמת בתכנית הנקיות שלך ובהחלמה שלך,
ומתוך כך זה גם יתן לך כיוון לגבי החלטות ליציאה לדייטים...אגב בלי קשר, אני חושב שאלה שאלות בפני עצמם שכל אחד חייב לשאול את עצמו "האם אני באמת מוכן לשלב הזה בחיים?" "האם בניתי מטען רוחני מספיק לבנית בית?"ורק לאחר מכן להחליט להתקדם לשלב הזה, ושזה לא יבוא חלילה ממניעים של לחץ חברתי לחתונה וכו'מקווה מאוד שעזרתי לךלילה טוב אח

תגובה: מתי כדאי להתחיל לצאת? לפני 4 שנים, 1 חודש #120563

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה אחי!!
חשבתי על זה גם שבין הזמנים זה מבחן טוב, מתחילת ההתמודדות שלי עברתי פעמיים חופש גדול ועוד איזה שמונה פעמים בין הזמנים ואף פעם לא הצלחתי להישאר נקי ככה שאם אצליח בעזרת השם הפעם זה יצביע על שינוי אמיתי והתקדמות משמעותית..
שבת שלום לכולם!!!

תגובה: מתי כדאי להתחיל לצאת? לפני 4 שנים, 1 חודש #120568

לחבר המתוק היהודי המתוק,
כתבת כאן על השיווק של הקבוצות, אז אסביר את מה שכתבתי ואחרים גם כן כתבו,
קודם כל, אני לא בא לשווק את הקבוצות, ומה שכתבתי הוא שחבר שנמצא בקבוצות והבין שהוא מכור, אז בדרך כלל הוא מבין שהרב לא ידע לענות לו על השאלה הזו, ובודאי שלא להסתמך רק על הרב, בדיוק כמו שכשכואב לי הגרון אני הולך לרופא ולא לרב. ומצד שני כתבתי שאם מייעצים לך לשאול את הספונסר אז זה לא אפשרי בלי ללכת לקבוצות, זה בערך כמו לשאול רופא מומחה איזה תרופה משככת כאבים לקחת אחרי ניתוח, אבל בפועל לא לעשות את הניתוח..
דבר שני, אתה ביקשת שנייעץ לך, אבל אני משתדל לא לייעץ מהראש שלי ומההגיון שלי, אלא אני מייעץ מתוך הנסיון שלי, ולכן אם אתה שואל אותי, אז אם אתה מכור ששייך לקבוצות אז הפתרון הוא ללכת לקבוצות ואז להתקדם וכו' וכו', ואם אתה לא מכור אז אין לי מה לייעץ לך. אם אתה רוצה שאשלוף תשובות מהראש שלי ומהשכל שלי אני מוכן לנסות, אבל בכל אופן כשאני מגיב כאן לחברים זה רק לפי הנסיון שלי, ואין לי נסיון לגבי נישואין בנקיות שלא מתוך החלמה.
אני מקוה שדבריי הובנו, ואתה מוזמן תמיד להמשיך לשאול ולהתייעץ, תוכל גם בפרטי.

אוהב אותך ורוצה אך ורק בטובתך האישית
שבת שלום
מתחיל שוב

תגובה: מתי כדאי להתחיל לצאת? לפני 4 שנים, 1 חודש #120574

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

קודם כל אשמח מאד להתייעץ איתך בפרטי רק רוצה להדגיש שאני מאד מעריך את זה שאתם מגיבים כאן ומנסים לעזור וכבר כתבתי פעם שהאתר הזה היה ראוי להתקיים גם אם לא היה עוזר לאף אחד בהתמודדות רק בגלל אהבת ישראל והערבות ההדדית שמתגלית כאן רק האופי שלי הוא לא לקבל את הדברים בלי להבין אותם כמו שצריך לכן אני לפעמים מקשה ושואל אוהב מאד את כולכם!!
כתבת שאם אני מכור אז ההחלמה שלי יכולה לקרות רק דרך הקבוצות אז האמת היא שאני לא יודע אם להגדיר את עצמי כמכור או לא ולכן אני מנסה קודם את שאר הכלים וכך ראיתי שכתוב באתר לעשות לכן אמרתי שלפני שמציעים למישהו להצטרף לקבוצות צריך לראות שהוא באמת מתאים לזה זה הכל..

תגובה: מתי כדאי להתחיל לצאת? לפני 4 שנים, 1 חודש #120576

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

רק רוצה לציין שאין מישהו שלא מתאים לקבוצות...

יש מישהו שהקבוצות לא מתאימות לו. וזה בסדר.. 
כל אחד ומה שעובד עבורו ואם משהו לא עובד אז תנסה משהו שכן עבד עבור מישהו אחר.

אני בינתיים באופן אישי לא ראיתי כאן חבר עם נקיות של שנה שנתיים שאך ורק כותב בפורום..
יכול להיות שיש אגב.. אני לא בא כאן בטענה כלשהי או מנסה להוכיח משהו..

אני אומר שבשבילי רק עבורי ממה שאני ראיתי לא היה מספיק לי לכתוב בפורום כאן וע"י זה להישאר נקי.
הייתי צריך את הקבוצות, הצעדים, הספונסר, החברים, השיתופים, המסרים, הפורום הקבוצה הטלפונית ואת אלוקים שיעשה לי נס כל יום  כדי שיהיה לי בכלל את הסיכוי להישאר נקי..

אם יש מישהו שזה עובד לו ומצליח לו גם בלי - מעולה! שמח בשבילו! לי באופן אישי זה לא עבד.

תגובה: מתי כדאי להתחיל לצאת? לפני 4 שנים, 1 חודש #120578

• יהודי מתוק
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה מתרפא!!
בשביל זה מנסים..
שבת שלום!!!

תגובה: מתי כדאי להתחיל לצאת? לפני 4 שנים, 1 חודש #120582

יהודי מתוק כתב on 31 ינו' 2020 12:02:

קודם כל אשמח מאד להתייעץ איתך בפרטי רק רוצה להדגיש שאני מאד מעריך את זה שאתם מגיבים כאן ומנסים לעזור וכבר כתבתי פעם שהאתר הזה היה ראוי להתקיים גם אם לא היה עוזר לאף אחד בהתמודדות רק בגלל אהבת ישראל והערבות ההדדית שמתגלית כאן רק האופי שלי הוא לא לקבל את הדברים בלי להבין אותם כמו שצריך לכן אני לפעמים מקשה ושואל אוהב מאד את כולכם!!
כתבת שאם אני מכור אז ההחלמה שלי יכולה לקרות רק דרך הקבוצות אז האמת היא שאני לא יודע אם להגדיר את עצמי כמכור או לא ולכן אני מנסה קודם את שאר הכלים וכך ראיתי שכתוב באתר לעשות לכן אמרתי שלפני שמציעים למישהו להצטרף לקבוצות צריך לראות שהוא באמת מתאים לזה זה הכל..

מסכים איתך בכל מילה,
בהצלחה רבה

תגובה: מתי כדאי להתחיל לצאת? לפני 4 שנים, 1 חודש #120651

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

יש לי הרבה מה לומר. 
אבל השאלה שיותר מטרידה אותי זה ההחלמה. הרבה לפני דייטים בהחלמה או נישואין בהחלמה.

בתקווה שהובנתי.

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.87 שניות

Are you sure?

כן