ברוכים הבאים, אורח

כתיבה לא ראויה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: כתיבה לא ראויה 2253 צפיות

כתיבה לא ראויה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120293

חברים יקרים אני קורא הרבה בפורום ולעניות דעתי אני חושב שאנשים כותבים לפעמים דברים שהצנעה יפה להם ברור שהעניין בפורום הוא לפתוח את הלב ולספר מה עובר עלינו אבל יש גבול יש פה דיבורים ממש לא צנועים שלא מועילים להחלמה אני לא רוצה לתת דוגמאות אולי אנשים פה התרגלו לסגנון הזה ולכן זה נראה להם בסדר גמור אבל אני חושב שזה קצת בעייתי במיוחד שיש פה אנשים לא נשואים ואולי גם נוער..
אשמח מאוד לשמוע את דעתכם וגם את דעת האחראי על הפורום..
יום נפלא לכולם!!!

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120297

תוכל להפנות אותנו לאחד מהכתיבות הללו?

יתכן שישנם דברים לא ראויים, רק אומר שלימדו אותי בתוכנית לחשוף החוצה ולא לתת למחלה להתפתח ולגדול בתוכי, וזה מה שעובד לי.
אני מסכים איתך שלא כל דבר צריך להיאמר ולהיכתב בפורום גדול ופומבי, אבל מאידך יש גם דברים שצריך לחשוף ולדבר על הדברים בשם שלהם.

בכל אופן אשמח שתפנה אותי לדוגמא כאן או בפרטי, כדי לבדוק את הענין ולבאר את הענין.

בהצלחה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120303

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

מצטרף לקודמי

וממליץ לעשות זאת בפרטי

על מנת שלא לפגוע באף אחד..

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 2 חודשים על ידי מתרפא.

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120306

אשמח לשמוע מה הגבול של הפתיחות? כולם יודו שלתאר מה בדיוק ראית באינטרנט בנפילה האחרונה שלך זה דבר פסול לדעתי כל תיאור מיני שיכול לגרום לאנשים למחשבות כאלה זה לא דבר טוב ולא רק לאחרים אלא גם לכותב עצמו, צריך לשמור על הצניעות אדם צריך להתבייש לכתוב תיאורים כאלה..
אני לא חולק שחלק חשוב וקריטי מההחלמה הוא גילוי הדברים היושבים על הלב בצורה הכי כנה ואמיתית בלי לטאטא מתחת השולחן ולקרוא למציאות בשמה אבל לא רואה את הרווח שיוצא מהכתיבה מהסוג הזה.
אני לא בא לתת מוסר לאף אחד רק מנסה להבין את ההיגיון שמאחורי הדברים אוהב אתכם!!

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120307

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
יהודי מתוק כתב on 20 ינו' 2020 22:21:

אשמח לשמוע מה הגבול של הפתיחות? כולם יודו שלתאר מה בדיוק ראית באינטרנט בנפילה האחרונה שלך זה דבר פסול לדעתי כל תיאור מיני שיכול לגרום לאנשים למחשבות כאלה זה לא דבר טוב ולא רק לאחרים אלא גם לכותב עצמו, צריך לשמור על הצניעות אדם צריך להתבייש לכתוב תיאורים כאלה..
אני לא חולק שחלק חשוב וקריטי מההחלמה הוא גילוי הדברים היושבים על הלב בצורה הכי כנה ואמיתית בלי לטאטא מתחת השולחן ולקרוא למציאות בשמה אבל לא רואה את הרווח שיוצא מהכתיבה מהסוג הזה.
אני לא בא לתת מוסר לאף אחד רק מנסה להבין את ההיגיון שמאחורי הדברים אוהב אתכם!!

בתור אחד שקורא פורומים באנגלית של אנשים שמנסים להיגמל מפורנו, אני חושב שהפורום הזה במצב בסדר גמור.

ואין בדיוק חוקים מדוייקים, אני למשל אוהב לכתוב פוי' במקום פורנו, כי לי אישית מפריעה המילה, אבל אחרים כותבים אותה כל הזמן.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120308

אני לא אכנס לדיון האם זה מועיל להחלמה או לא, כי זה פשוט מה שעובד בשבילי, בין אם בהגיון זה נראה לי ראוי ובין אם זה לא נראה לי ראוי, ושוב אני לא אומר שכל דבר צריך להיכתב כאן בפורום, אבל באופן כללי זה הכיוון.
ואני בכלל לא מסכים עם מה שכתבת שאדם צריך להתבייש לכתוב תיאורים כאלה, כי עדיף לכתוב ולשחרר את זה מאשר לחשוב את זה, הרי זה בעצם הפנטזיות והמחשבות שעוברות לי בראש, ואצלי כמכור זה נשאר בתוך הראש וגודל או שאני מנסה להדחיק את זה, אבל זה עדיין קיים בתוכי, אז מה עדיף לחיות עם זה או לשחרר את זה? לדבר הזה לא הייתי קורא בושה לכתוב את זה.
ולענין ההגדרה והגבול אני לא יודע מה להגיד לך, אבל דבר אחד יש לי לומר שתלוי מה המניע של הכתיבה, האם סתם שיתוף מה ראיתי, או שזה מגיע ממקום של כניעה וחוסר אונים מול אותו דבר, או לחלופין אם יש תועלת לחבר אחר בפירוט של השימוש המסויים.
ובכל אופן אבקש שתשלח לי בפרטי על איזה הודעה אתה מתכוין, כי אולי באותו מקרה אתה צודק שאין הדברים ראויים להיכתב.

אוהב אותך
לילה טוב

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120317

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום לכולם
חווה בימים האחרונים לחצים גדולים בעבודה ובחיי המשפחה.
לא יודע לשים במדוייק את האצבע על מה שמלחיץ אותי, אבל זאת ההרגשה שאני מסתובב איתה רב היום, לחץ.
כדי להקל על הלחץ אני חושב המון על שימושים, מרגיש רגע לפני נפילה.
אשמח לשמוע איך אתם מתמודדים לאחר תקופה של נקיות, שהרי בעבר היה לנו פתרון - שימושים

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120319

• Yoshafat
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר חדש

אני מכיר את זה. וגם מתמודד עם זה ברגע זה ממש. מציע לנסות להסתכל על עצמך מבחוץ, איך נראה לך המצב הזה, מה היית רוצה לעשות, מי אתה באמת. להחליף נושא, לצאת החוצה. כאלה דברים. מקווה שעזרתי (לשנינו)

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120320

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

יהודי מתוק ויקר מפז!!

אני חושב שלהתבייש לספר כאלה דברים זה הדבר האחרון שצריך להרגיש.. 
אני מכור ויש לי אובססיות ולפעמים הדבר היחידי שיכול לשחרר אותי זה לדבר על זה ולשפוך את זה החוצה ולא לשמור בפנים.

אני כן מסכים שאני צריך לוודא היטב לפני שאני משתף אל מול מי שהולך לשמוע כיוון שאותו מכור שמולי עלול להיכנס לאובססיות בגלל השיתוף שלי וזה כן דבר שצריך לעשות ולשים אליו לב.. אבל אני לא חושב שיש מקום לבושה אין לי מה להתבייש כי אני חולה שמחפש החלמה ובא ממקום של החלמה ולא
ממקום של מחלה.

אני מרגיש שזה כמו טיפול פסיכולוגי ומבחינתי שאני מדבר עם חבר תכנית ומשתף הוא על תקן פסיכולוג עבורי, ועם הפסיכולוג מדברים על הכל כולל הכל. כן חשוב לזכור שאותו פסיכולוג במקרה שלי הוא גם בעצמו סובל מאותה המחלה שלי ואני משמש כשפסיכולוג שלו ולכן אני אימנע מתיאורים שעלולים להיות מסוכנים עבורו אלא אם כן אני מוודא איתו לפני כן שהוא על קרקע יציבה.

אני אשתף בהזדמנות הזאת שאתמול לא הייתי על קרקע יציבה, הייתי אחרי מספר מעידות במהלך היום והייתי דיי מעורער על אף שבפועל לא ראיתי שום דבר חריג במהלך היום, אבל אז לקראת הערב שיתף אותי חבר והשיתוף היה בסדר ונורמלי ולא חריג מידי, אבל בגלל העובדה שאני עמדתי על קרקע לא יציבה אז המחלה שלי לקחה את זה ישר לכיוון של דמיונות ופנטזיות וזכרונות מהעבר על הסיטואציה שהוא תיאר ואני לא אשקר היה לי קשה. אפילו קשה מאוד.

התפללתי לאלוקים לנכונות לוותר והתקשרתי ושיתפתי את אותו השיתוף שהוא שיתף שעשה לי רע עם 3 חברי תכנית (כמובן שוידאתי לפני כן שהם יכולים לשמוע כלומר שהם עומדים על קרקע יציבה בעצמם) וזה פשוט עזר לי לשחרר את זה ולהתקדם הלאה ולא להיות עכשיו כל היום טרוד בדמיונות האלה ובפנטזיות ובזכרונות.

אוהבים!

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 2 חודשים על ידי מתרפא.

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120322

אחים יקרים!!
קודם כל לא באתי חס ושלום להוציא לעז על הפורום הזה שכולו כתיבה לא ראויה אני מקפיד להיכנס כל יום לפורום ואני חושב שזה אחד הדברים שגורמים לי להישאר נקי החברים היקרים שתומכים משתפים ומראים גבורה מהי.
רק באתי להגיד שלדעתי פה ושם לעיתים רחוקות אנשים עוברים את הגבול לא התכוונתי שאם אדם משתף את הקושי שלו ואת ההתמודדות שלו הוא צריך להתבייש בזה ממש לא כולנו באותה הסירה אבל תיאורים מיניים לדעתי לא תורמים זה שאנחנו חושבים מחשבות טמאות לא יעזור אם גם נכתוב אותם בניגוד לדיכאון לבדידות ולייאוש שאנחנו חווים שבהם הפריקה אכן משחררת זו דעתי האישית.
אוהב את כולכם ומברך אותנו שנזכה להחלים כל אחד בדרכו שלו ולהיות נקיים שלווים ומאושרים!!!
יום נפלא!!

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120323

יכול להיות שבמקרים מסוימים גם תיאור מפורט של המחשבות יכול לעזור אבל אני מאמין שזה צריך להיות מול אדם שנמצא במקום אחר לגמרי אולי מול הספונסר ולא בריש גלי למרות שאנחנו כאן בפורום משפחה וכו'

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120330

ניסן כתב on 21 ינו' 2020 06:09:

שלום לכולם
חווה בימים האחרונים לחצים גדולים בעבודה ובחיי המשפחה.
לא יודע לשים במדוייק את האצבע על מה שמלחיץ אותי, אבל זאת ההרגשה שאני מסתובב איתה רב היום, לחץ.
כדי להקל על הלחץ אני חושב המון על שימושים, מרגיש רגע לפני נפילה.
אשמח לשמוע איך אתם מתמודדים לאחר תקופה של נקיות, שהרי בעבר היה לנו פתרון - שימושים

אוהבים אותך חבר יקר, מה שמאד עוזר לי במקרים שאני לא יודע מה בדיוק מלחיץ אותי, זה לשבת עם דף ועט ולכתוב את כל מה שעובר לי בראש, בדרך כלל אני מצליח למצוא את הדברים שמציקים לי.

בהצלחה ובהחלמה

נ. ב. ההודעה שהעלית לא קשורה לנושא, כדאי להעלות אותה במקום אחר, מומלץ שתפתח יומן מסע ובו תשתף את המסע שלך.

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120331

יהודי מתוק כתב on 21 ינו' 2020 11:48:

אחים יקרים!!
קודם כל לא באתי חס ושלום להוציא לעז על הפורום הזה שכולו כתיבה לא ראויה אני מקפיד להיכנס כל יום לפורום ואני חושב שזה אחד הדברים שגורמים לי להישאר נקי החברים היקרים שתומכים משתפים ומראים גבורה מהי.
רק באתי להגיד שלדעתי פה ושם לעיתים רחוקות אנשים עוברים את הגבול לא התכוונתי שאם אדם משתף את הקושי שלו ואת ההתמודדות שלו הוא צריך להתבייש בזה ממש לא כולנו באותה הסירה אבל תיאורים מיניים לדעתי לא תורמים זה שאנחנו חושבים מחשבות טמאות לא יעזור אם גם נכתוב אותם בניגוד לדיכאון לבדידות ולייאוש שאנחנו חווים שבהם הפריקה אכן משחררת זו דעתי האישית.
אוהב את כולכם ומברך אותנו שנזכה להחלים כל אחד בדרכו שלו ולהיות נקיים שלווים ומאושרים!!!
יום נפלא!!

לילה טוב חבר יקר, 
אני מסכים לדבריך וכמו שכתבת לי בפרטי שלא כל דבר צריך להיכתב, ובודאי לא דברים שאינם לשם שחרור מהתאווה, וזה נושא שצריך לכתוב עליו ולדון בו, ותודה שהעלית את הנושא כי הוא נצרך.
אבל לגבי הדבר הזה אני חולק עליך לחלוטין, ואף אוסיף שאתה כותב את מה שנראה לך לדעתך, ואני כותב את מה שעובד לי גם אם לדעתי זה לא ראוי, וכמו שכבר כתבתי כאן, מה שעובד לי בשביל להשתחרר מתאווה זה להוציא אותה החוצה, ואכתוב בקצרה שיש שתי סיבות למה זה עובד, דבר ראשון המחלה שלי אוהבת חושך ולכן כשהיא בתוכי היא מתפתחת ונהיית מפלצת, ודבר שני הוא שיש הרבה דברים שאני צריך לעשות מול התאווה, וכשאני משאיר את הדברים בתוכי קשה לי להיות בכנות עם עצמי ואז אני לא עושה את הפעולות הנכונות, ולכן אני חייב לחשוף את כל הסודות ולהיות כנה לחלוטין.

זה מה שעוזר לי בחסדי ה' להיות נקי כל יום רק להיום במשך 1758 יום. תודה לך אבא אוהב על כל רגע ורגע של נקיות, שפיות ומפוקחות.

לילה טוב
מתחיל שוב

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120332

סליחה אם אני חופר זה פשוט מעניין אותי..
אני לא מבין אם אתה מסכים איתי או לא האם אתה חושב שלתאר מחשבות מיניות ותיאורים מפורשים זה דבר שעוזר? אם כן אשמח שתסביר למה? אני לא מדבר על פריקה של הרגשות שלנו בדידות עצבות דיכאון רצון עז לתאווה לספר מה ההתמודדות שלנו..
כתבת שלך זה עובד גם אם בעיניך זה לא ראוי,רק התוצאה חשובה? שנהיה נקיים? מה עם הדרך? ומה עם מצווה הבאה בעבירה?(אני לא אומר שזאת עבירה רק בא להגיד שגם אם אנחנו מצליחים במבחן התוצאה צריך לראות שגם הדרך נקייה)...
לילה טוב!!!

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120334

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

היי
ראשית תודה רבה על העצה.
ישבתי וכתבתי כל מה שעובר לי בראש, וזה הכניס אותי למצוקות עוד יותר גדולות.
כ"כ הרבה דברים מציקים לי, כמעט כל דבר.
יש לי כ"כ הרבה עבודה לעשות בתוכנית, להסיר המון פגמי אופי שחוסמים אותי מלהנות מהחיים.
עכשיו אני מבין את המשמעות של - " חשבון נפש נוקב וחסר פחד". מפחיד אותי מאד לעשות חשבון נפש, מודה בזה.
מקווה שאצליח בעזרתכם, בעזרת הספונסר, בעזרת התוכנית, לשפר ולו במעט את איכות חיי

• עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.87 שניות

Are you sure?

כן