ברוכים הבאים, אורח

נושא: כתיבה לא ראויה 1141 צפיות

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 6 חודשים, 2 שבועות #131666

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

הבהרה!

לא התכוונתי חלילה לשיתופים של מתרפא היקר (שיש לי כלפיו מלא הכרת הטוב - ובלי קשר הערכה גדולה מאוד אליו) או לשיתופים כאלה ואחרים - שגם אם אני חלוק על הפירוט שלהם - אין לי זכות להתערב. כי אני לא יכול לכפות את דעתי על הכתיבה של כל אחד.

התכוונתי להודעות מאוד ספציפיות ומסויימות - שממש עוברות את הסף ומכניסות את הקורא לעולם של דימויים מיניים מסוכנים -  ואצטט משפט אחד שלדעתי הוא ממש לעבור על קו אדום בתחום - ועדיף היה לא לצטט אותו - אבל -
א' - הוא כבר נכתב בפורום לצערי...
ב' - אני רואה שמיתממים ולא מבינים על מה אני מדבר - כמו שאמר מי שאמר "אין כלום כי לא היה כלום"...

הציטוט הוא 
"אבל הוא התמכר------------------------------------היה ונגמר, הנהלת הפורום הסירה את אותו שירשור ולכן מחקתי את הציטטה הגסה---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ללא רחמים"

נשמע כלקוח מסיפור אירוטי...  כמה מחברי הפורום כתבו לי בפרטי שמשפט זה היה קשה להם מאוד...

זה לדעתי חציית קו אדום - והפורום לא אמור לסבול הודעות כאלו - בפרט שזה עלול להידרדר יותר - והכל בשם "ההחלמה" כמובן.

נערך לאחרונה: לפני 1 חודש, 1 שבוע על ידי המשתוקק.

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 6 חודשים, 2 שבועות #131669

• יהודה מ
  • רצף ניקיון נוכחי: 11 ימים
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 11 ינו' 2021 11:21:

הבהרה!

לא התכוונתי חלילה לשיתופים של מתרפא היקר (שיש לי כלפיו מלא הכרת הטוב - ובלי קשר הערכה גדולה מאוד אליו) או לשיתופים כאלה ואחרים - שגם אם אני חלוק על הפירוט שלהם - אין לי זכות להתערב. כי אני לא יכול לכפות את דעתי על הכתיבה של כל אחד.

התכוונתי להודעות מאוד ספציפיות ומסויימות - שממש עוברות את הסף ומכניסות את הקורא לעולם של דימויים מיניים מסוכנים -  ואצטט משפט אחד שלדעתי הוא ממש לעבור על קו אדום בתחום - ועדיף היה לא לצטט אותו - אבל -
א' - הוא כבר נכתב בפורום לצערי...
ב' - אני רואה שמיתממים ולא מבינים על מה אני מדבר - כמו שאמר מי שאמר "אין כלום כי לא היה כלום"...

הציטוט הוא 
"אבל הוא התמכר לסאדו, היה מבלה לילות שלמים במועדנים כשהוא קשור לעמוד, כולו מכחיל, ומלכות מצליפות בו את מכותיהם, לאט לאט הוא התחיל להכניס את זה הביתה, בהתחלה אני הייתי המלכה שמצליפה בו, חשבתי שזה סוג של "משחק מקדים", עם הזמן הוא התחיל לקשור אותי ולהצליף בי ללא רחמים"

נשמע כלקוח מסיפור אירוטי...  כמה מחברי הפורום כתבו לי בפרטי שמשפט זה היה קשה להם מאוד...

זה לדעתי חציית קו אדום - והפורום לא אמור לסבול הודעות כאלו - בפרט שזה עלול להידרדר יותר - והכל בשם "ההחלמה" כמובן.

אוקיי, אולי הייתי נאיבי כשחשבתי שחבר'ה של פורנו, יודעים הכול, כנראה שלא בדיוק.
אבל בכל זאת, מבחינתי, זה חכמה שלאחר מעשה, כי בתוך כדי הכתיבה, אני לא יכול תמיד לשפוט, את מה שהמחלה שלי כן סובלת, ביחס לאחרים מסוימים.
הייתי רוצה להציע להנהלת הפורום:
לאפשר לכל חבר לסנן באמצעות התוכנה של האתר, חבר עם סוג כתיבה שלא מתאים לי, שרשור שלא מתאים לי, וכדי לפתוח אותו בחזרה יצטרך החבר להבהיר למנהלי הפורום את סיבת השינוי לבקשה (כדי למנוע נפילות).

נערך לאחרונה: לפני 6 חודשים, 2 שבועות על ידי יהודה מ. סיבה: הערת חברים

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 6 חודשים, 2 שבועות #131670

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

גם מי שיודע - לא אמור להתחיל להיזכר כעת באופן מיוחד - בגלל קריאה באתר החלמה.

בנוגע למשפט שציטטתי - הוא אפילו לא שיתוף.....
רק סיפור - חשוב ועם מסר ככל שיהיה - אבל לא אמור לכלול משפט בוטה ומפורט כזה

זה תיאור מיני פורנוגרפי לכל דבר.

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 6 חודשים, 2 שבועות #131673

• יהודה מ
  • רצף ניקיון נוכחי: 11 ימים
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 11 ינו' 2021 11:47:

גם מי שיודע - לא אמור להתחיל להיזכר כעת באופן מיוחד - בגלל קריאה באתר החלמה.

בנוגע למשפט שציטטתי - הוא אפילו לא שיתוף.....
רק סיפור - חשוב ועם מסר ככל שיהיה - אבל לא אמור לכלול משפט בוטה ומפורט כזה

זה תיאור מיני פורנוגרפי לכל דבר.

הבנתי, זה בתהליכי הגהה ומחיקה.
מודה ועוזב ירוחם, גם על הטעות הבאה שאולי תקרה.
זה מצטרף לרשימה הארוכה של החוסר אונים שלי.

נערך לאחרונה: לפני 6 חודשים, 2 שבועות על ידי יהודה מ.

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 6 חודשים, 2 שבועות #131720

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג זהב

למיוחד עשור שמעון 
קודם כל הדברים לא מעוררים טינה. אני מעריך כל חבר כאן שנאבק על חייו.
אני לא נמצא כאן בשביל לעזור לאחרים, אלא בשביל לעזור לעצמי. ולא קל לי לכתוב את זה. 
על שאר הדברים, אולי אכתוב פעם אחרת, ואולי לא. קודם כל אקרא מה כתבת במקומות אחרים. 
אוהב אותך ומעריך אותך

נערך לאחרונה: לפני 6 חודשים, 2 שבועות על ידי אלי שומר.

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 1 חודש, 1 שבוע #137333

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
יהודי מתוק כתב on 20 ינו' 2020 11:46:

חברים יקרים אני קורא הרבה בפורום ולעניות דעתי אני חושב שאנשים כותבים לפעמים דברים שהצנעה יפה להם ברור שהעניין בפורום הוא לפתוח את הלב ולספר מה עובר עלינו אבל יש גבול יש פה דיבורים ממש לא צנועים שלא מועילים להחלמה אני לא רוצה לתת דוגמאות אולי אנשים פה התרגלו לסגנון הזה ולכן זה נראה להם בסדר גמור אבל אני חושב שזה קצת בעייתי במיוחד שיש פה אנשים לא נשואים ואולי גם נוער..
אשמח מאוד לשמוע את דעתכם וגם את דעת האחראי על הפורום..
יום נפלא לכולם!!!

בהמשך לדברים האמיתיים, גם אני לא מבין למה צריך להשתמש באופן קבוע בביטוי "להשפריץ" במקום "לאונן", בביטוי "ח-ר-מ-ן" ועוד. מה זה נותן? יש כאלה שחושבים שככל שישתמשו במילים גסות יותר, זה ידגיש את הדברים שלהם ויעזור להם לפרוק... אם הם יכתבו על משהו שהוא "לא מעניין להם תתח' " אז הם יהפכו לחשובים יותר. הסגנון הזה גורים לי ולרבים להסתייגות מאותם שרשורים. 

אם הם יענו בזעם שמדוע אנחנו מעירים על זה, הרי הם חולים מכורים, נגיד להם - אנחנו מכורים כמותכם ולמרות זאת לא כותבים כך. 
הביטויים הללו הם חלק מהמחלה, הם שמות של קטגוריות באתרי פורנו (בפרט הביטוי "להשפריץ"), אז אנחנו אכן חולים, אבל אם נשתמש במילים גסות אלו בבואנו לכתוב פוסטים מחלימים בתוך תהליך ההחלמה - הרי זה טובל ושרץ בידו, ואין כאן לא החלמה ולא נעליים.  

מתוך רצון לא לפגוע בחברים ומתוך הבנה למצבם - אני לא מעיר בתוך השרשור שלהם חלילה - אלא כתבתי זאת בשרשור המיועד לכך.

ה' יעזרנו על דבר כבוד שמו

נערך לאחרונה: לפני 1 חודש, 1 שבוע על ידי המשתוקק.

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 1 חודש, 1 שבוע #137342

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 242 ימים
  • דירוג פלטיניום

אישית אני לא אוהב להשתמש במילים גסות, 
,

כמובן שאם זה מפריע לאנשים אחרים  צריך לשקול רווח מול הפסד, 

(וגם לא נראה לי שמשתמשי פורנו כבדים כמו רוב הציבור כאון יכול להנזק ממילה אקראית כמו 'להשפריץ'...)

לגבי התועלת להחלמה שכתבת שאין בזה תועלת, אני שמעתי מהרבה מחלימים וותיקים שזה מאוד עוזר להם לדבר ולהגיד בהקשר של החלמה את אותם מילים 'אסורות' משהו באובססיה ובהקשרים להסתרה כנראה משתחרר שם, 

שוב! אם זה מזיק לאחרים כדאי לשקול ולהתייעץ,
אבל לא בטוח שזה ממקום חולה, לפעמים הצורך להסתיר ולא להגיד את המילים שאנחנו יודעים טוב טוב לחפש הוא זה שבא ממקום לא בריא, 

ונהרא נהרא ופשטיה 

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 1 חודש, 1 שבוע #137346

• gidi
  • דירוג פלטיניום

נתקלתי בתגובות האחרונות.

מתחבר מאוד למה שכתב עשר שמעון.

אני גם לא אוהב ולא מוסגל להשתמש במילים הבוטות האלו אבל האמת שחברים אומרים מילים כמו שהזכרתם בהקשר של פעולות החלמה לפעמים זה דווקא מתאר בעיניי את אותה פעולה כאילו מסתכלים לעצם העניין בעיניים, עומדים מול המציאות וקוראים לילד בשמו ופתאום זה נראה כמשהו שפל הרבה יותר בעיניי (אפילו מגעיל) ומוריד ממנו את איך שהראש החולה מנסה להפוך למשהו נוצץ ויפה.
אבל בהחלט כמו ששמעון עשר אמר צריך שיקול דעת במקום ובצורה הנכונה.

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 1 חודש #137347

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 81 ימים
  • דירוג פלטיניום

מצטרף לקודמיי, יש עניין גדול עבורי בלשתף את הזבל שרץ לי בפנים ולהוציא אותו החוצה.

יש כמה חברי SA מהותיקים ביותר בתכנית בארץ ובחו"ל שלא מצליחים להבין איך השיתוף עוזר אם אינו מפורט..

כמו למשל שאמר הארווי באחד המסרים שלו- בנאדם מתקשר לספונסר ואומר לו צפיתי בפורנו, אבל הוא לא מספר במה הוא צפה.. הוא לא מספר שהוא צפה בדברים שהוא מתבייש שהוא צפה בהם.. לא במין רגיל של גבר ואישה אלא בדברים אחרים וכבדים יותר.. והוא מתבייש בזה ולא מספר את זה וזה נזק להחלמה שלו..

הספונסר שלי הסביר לי ששיתוף מפורט הוא בעצם כמו להקיא את הרעל החוצה.
כמו אלכוהוליסט שלגם קצת משקה (בצורת פנטזיות, מבטים וכו') ע"י השיתוף של זה החוצה של בדיוק מה ראיתי ומה אני רוצה לעשות אני מקיא את זה החוצה מתוכי. מזדהה ומסכים עם זה מאוד.

אם אני חולה מספיק בשביל לכתוב את המילה "להשפריץ" בגוגל ולחפש תוצאות של סרטי פורנו כאלה אני צריך להיות מסוגל לשתף את זה בדיבור וגם לשמוע את המילה הזאת מאחר מבלי שיעבור לי רעד בגוף.. על מה עובר הרעד? האם אני לא זוכר שקיימת המילה הזאת אם החבר לא יגיד לי אותה? אם אני בהחלמה אני לא צריך להתרגש מזה..

אולי כאן על דפי הפורום בגלל שלא כולנו בהחלמה ושיש כאלו שבאמת לא הגיעו כזה רחוק ובאמת לא ידעו שיש קטגוריית פורנו כזאתי למשל אז עדיף להימנע ובכל מקרה כמו שנאמר בקבוצה "נימנע משיתופים מפורשים מידי של ביטויי ההתמכרות שלנו" 
כשזה בקבוצה זה נעשה כדי לשמור על רמה מחלימה של הקבוצה, להתמקד בפתרון ולא בבעיה.. כנראה שזה צריך גם לחול על הפורום שהוא יותר כמו קבוצה.

בפרטי אפשר למצוא אנשים שיכולים לשמוע מפורט ולשתף איתם יותר בפתיחות..

אוהבים זו רק דעתי כמובן

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 1 חודש #137350

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום
עשר שמעון כתב on 17 יוני 2021 19:46:

אישית אני לא אוהב להשתמש במילים גסות, 

כמובן שאם זה מפריע לאנשים אחרים  צריך לשקול רווח מול הפסד, 

(וגם לא נראה לי שמשתמשי פורנו כבדים כמו רוב הציבור כאון יכול להנזק ממילה אקראית כמו 'להשפריץ'...)

לגבי התועלת להחלמה שכתבת שאין בזה תועלת, אני שמעתי מהרבה מחלימים וותיקים שזה מאוד עוזר להם לדבר ולהגיד בהקשר של החלמה את אותם מילים 'אסורות' משהו באובססיה ובהקשרים להסתרה כנראה משתחרר שם, 

שוב! אם זה מזיק לאחרים כדאי לשקול ולהתייעץ,
אבל לא בטוח שזה ממקום חולה, לפעמים הצורך להסתיר ולא להגיד את המילים שאנחנו יודעים טוב טוב לחפש הוא זה שבא ממקום לא בריא, 

ונהרא נהרא ופשטיה

מה הקשר?? אני כתבתי על שימוש באופן קבוע בביטויים הללו, יש פה כמה שמשתמשים בהם באופן קבוע, זו התרבות של השיח שלהם, לאחרונה כל פעם כותבים "להשפריץ", אני לא מדבר על שיתוף בודד כדי לפרוק (שגם על זה יש לדון, אבל לא על זה כתבתי).

אף אחד לא ינזק כי כולם משתמשי פורנו כבדים? מה זה כבדים? אני נכנסתי לפורנו אולי 15 פעם... עדיין טרי בתחום - וזה גורם לי לחוסר נוחות וחוסר החלמה - ועוד רבים! (2 מחברי הפורום שלחו לי בפרטי שמסכימים איתי והבינו בדיוק על מה מדובר).

לפני כמה חדשים היה חבר יקר בפורום שכתב סיפורים עם ביטויים קשים מאוד ומלאים במתח מיני, הערתי על כך בתקיפות מעל גלי הפורום כי זה לא עשה לי ולאחרים טוב -  וכמה אחרים התלוננו להנהלה בפרטי וב"ה הנהלת הפורום מחקה לו את השירשורים הבעיתיים. רבים גיבו אותו על כך והביעו חוסר הבנה להחלטת הפורום (כולל אתה) וגם הוא הביע כעס רב.
הכל סבבה, אבל אתמול הוא התוודה בקבוצת הנגאוסט שהסיפורים שלו היו "על הקצה הרומנטי" וזה נבע מאובססיה ושהנהלת הפורום צודקת.

נערך לאחרונה: לפני 1 חודש על ידי המשתוקק.

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 1 חודש #137353

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

אם אני חולה מספיק בשביל לכתוב את המילה "להשפריץ" בגוגל ולחפש תוצאות של סרטי פורנו כאלה אני צריך להיות מסוגל לשתף את זה בדיבור וגם לשמוע את המילה הזאת מאחר מבלי שיעבור לי רעד בגוף.. על מה עובר הרעד? האם אני לא זוכר שקיימת המילה הזאת אם החבר לא יגיד לי אותה? אם אני בהחלמה אני לא צריך להתרגש מזה..

אני ממש לא מבין את זה, לפי דברי אלו אז אני צריך להגיע למצב בו אני מסתכל על נשים ערומות באקראי - מבלי שיעבור לי רעד בגוף? 

אתה בוודאי תגיד - מה אתה משווה...  אבל מבחינתי ומבחינת רבים - להשתמש במילים מסויימות זה חלק מאותו עניין. 

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 1 חודש #137354

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

אני ממש לא מבין את זה, לפי דברים אלו אז אני צריך להגיע למצב בו אני מסתכל על נשים ערומות באקראי - מבלי שיעבור לי רעד בגוף? 

אתה בוודאי תגיד - מה אתה משווה...  אבל מבחינתי ומבחינת רבים - להשתמש במילים מסויימות זה חלק מאותו עניין. 

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 1 חודש #137356

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 242 ימים
  • דירוג פלטיניום

חבר יקר, 
שים לב, אף אחד פה לא התווכח איתך, בסה"כ נתנו כאן פרספקטיבה אחרת, מתוך הנסיון שיש לנו בהחלמה,
מותר לשמוע צד אחר. 

אין צורך לבוא בכוח ולפרוך להתווכח בראיות ודקדוקים, 

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 1 חודש #137364

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 152 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני חש חוסר נוחות שאני קורא ביטויים כאלו של השפרצה וכו' , זה מרגיש לי שיח שמקעקע את המחלה במקום שיח של תקווה והתחברות לשורש וגם מגעיל אותי בלי קשר לקרוא את זה. 
אני חושב שאדם רושם השפרצה זה מלא בהנאה וואי איזה כיף ... שאדם רושם ז"ל הוא מתחבר יותר לשורש .

יכול להיות שבקבוצות מסויימות זה מקובל ואין לי בעיה שכל אחד יעשה מה שנכון לו,לדעתי אם זה גורם אי נוחות לאנשים אפשר וצריך להתבטא באופן יותר מאופק.

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 1 חודש #137478

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג זהב

אני לא יודע מניין המקור ששיחרור של מילים שאינן עדינות גורמות להחלמה. 
באופן כללי נראה שזה לעומת זה עשה אלוקים, ולפעמים אנשים לוקחים את התוכנית של ההחלמה למקומות לא טובים. כמו שקראתי כאן באחד השיתופים שיש לפעמים קבוצות שאנשים מדברים שם כפירה רח''ל. 
כל התוכנית נמצאת כבר בחז''ל, ושם גם כתוב שככל שאדם מדבר בשפה עדינה יותר מעדן את עצמו.

זמן ליצירת דף: 0.67 שניות

Are you sure?

כן