ברוכים הבאים, אורח

מאסטר ודוד
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מאסטר ודוד 412 צפיות

מאסטר ודוד לפני 4 שנים, 3 חודשים #120010

• דף חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום

ב"ה

דוד (גיל 19 מכור כבר כמעט שלוש שנים)
מאטסר (גיל 33 נשוי+4 מכור מגיל 16)

דוד: תגיד מאסטר כדאי לי להתחתן ? אני מתלבט האם לעשות עוד כמה צעדים עם עצמי עד שארגיש בטוח ואהיה נקי לגמרי.. מה אתה אומר נראה לך אצליח?

מאטסר: דוד להתחתן יכול להיות רעיון מצויין.. אתה ממש לא צריך לעשות שום הכנות בשביל זה תמשיך להלחם כמו שנלחמת עד עכשיו..

דוד: אתה לא מתכוון לזה כן? אני צריך שאהיה נקי לגמרי ..ורק אחר כך אתחתן..

אתה יודע מה  אולי בעצם אתה צודק אתחתן תהיה לי אישה יהיה לי עם מי להיות ובעצם לשחרר את התאווה,  זה נשמע לי הרבה יותר קל ...

מאסטר: טוב דוד תן לי לומר לך משהו .. ההתמודדות עם התאווה לא תחלוף לך בזמן הקרוב ..לא בראש חודש  ..לא ביום כיפור הקרוב.... וגם לא ביום ההולדת שתחגוג...
היי רגע יש לי עוד משהו לומר לך גם שהתחתן ותהיה לך אישה טובה שאיתה תקיים יחסים .. לא יוציא אותך מזה..

דוד: מאסטר אתה לא אמיתי ? אתה אומר שזה לא ממש עוד להיות בזמן הקרוב ... יש מצב כזה..

מאסטר: יש לי חדשות בשבילך ..אתה הולך להתמודד עם זה ב100 שנה הקרובות ..

דוד: ממש מצחיק.. אתה מתכוון שאני לכל החיים אתמודד עם זה ... "אין מצב" ...
באונה אחי גרמתי לי להתאייש לגמרי ..כל החיים ..

מאסטר: תקשיב דוד זה הפוך לגמרי ממש שאתה חושב .
אני נתתי לך תתקווה..

דוד: כן ממש ...איך בדיוק..?

מאסטר: יש לא מעט אנשים שמוצאים את עצמם בפורנו מאוננים..ונופלים לתהום.. יש להם תחושה קשה מאוד אחרי נפילה כזו ... חשבת פעם למה?

דוד: מה זאת אומרת למה.. תחושה קשה כי הם נפלו יש יותר מזה..

מאסטר: נכון אבל אל תחושה הקשה נוסף גם תסכול  נוראי ..יש לא מעט אנשים שמאמינים שהם ייצאו מזה... והם מאמינים באמת ש"יום יבוא".. והם יהיו נקיים ...
יום יבוא יכול להיות יום ההולדת שלהם שאז הם ייקחו החלטה טובה לא לאונן יותר בחיים ..אבל הפעם באמת ...
יום יבוא יכול להיות יום כיפור... הם יזילו דמעה ויתחרטו באמת ... יבטיחו לה' שזהו הפעם סיימתי אני לא חוזר לזה בחיים.. פורנו זה איכסה.. זה גועל נפש..
יום יבוא יכול להיות בחתונה שלו שבו הוא עומד תחת החופה עם בת הזוג שלהם ... וזהו .. זהו זה הגענו ליעד פותחים דף חדש .. עכשיו יש לי איפה לפרוק את היצר זה כבר לא יקרה יותר... ברגע שיהיה לי קשה יהיה לי את אשתי ...
יום יבוא.. שהאישה שלהם תלך ללדת את הילד הראשון שלהם ...וזהו דיי אני כבר אבא .. אני חייב לקחת אחריות אם לא בשבילי בשביל הילד שלי ... זהו אני עוצר את הכל מה שהיה היה ... עכשיו מחדש אני אדם אחר..
אבל יום יבוא - לא בא.. בסוף שוב הם מוצאים את עצמם באותו פוזה כמו לפני 10 שנים בישיבה ..או אפילו לפני כן ..

דוד: אוקיי מאסטר איך זה עוזר לי ?

מאסטר: אנסה להסביר לך קצר יותר ... יש להם ציפיות שאף פעם לא באו וגם לא יגיעו!! בגלל זה הם נשברים לקרשים..

דוד היקר אני רוצה שתדע -
אתה במלחמה כל החיים וזה בסדר .... תלחם בכל הכלים שנתנו לך כאן באתר הנפלא!! אבל דע לך שלעולם זה לא ייעלם לך, וגם אם תהיה נקי 100 ימים או אפילו שנה עדיין יהיו לך קשיים בתאווה ואולי גם תיפול ... זה חלק מהניסיון שה' בחר לך בחיים שלך כאן עד 120.. תהיה גאה בעצמך  על אותם הימים שצברת והיית נקי...

בהנחת יסוד הזו .. תצליח -
1. לא לפתח ציפיות שאולי יום אחד זה "יחלוף לגמרי". גם אם תהיה נקי הרבה זמן, תצטרך להלחם בכל הכוח, התאווה תוולה אותך לכל מקון ובכל זמן.
2. לא להשבר גם אם נפלת אחרי הרבה ימים. (כגודל הציפייה כך גודל האכזבה לך אין ציפיות )
3. להיות בשמחה  תמיד .. (שאתה תדע שזה לכל החיים אתה תוכל שלא להתפעל מכך וגם אם תיפול עדיין תצליח לשמור על שמחה... כי העצבות מגיעה מציפיות ולך אין ציפיות) זה חלק עיקרי בחיים בדיוק כמו ניסיונות אחרים שיש לאנשים בחיים .. לאחד יש קושי לשמור שבת לך יש קושי לשמור כל הברית ..

בהצלחה דוד ..

"תמיד נזכור שאנחנו בנים של מלך"

תגובה: מאסטר ודוד לפני 4 שנים, 3 חודשים #120015

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

ממש אבל ממש חיזק אותי !

אמיתי לגמרי.. פתאום הבנתי שבאמת כל הבעסה והדכאון שאני מרגיש זה כי אני שוב מתאווה ושוב נחלש ושוב מועד ואולי גם שוב נופל... 
אבל באמת כמו שמאסטר אומר.. זה לכל החיים זה התפקיד שלי בעולם הזה ואני צריך לקבל את זה שעליי לחיות עם זה ולא לברוח מזה

תודה רבה על המסר הממש מחזק! חיזקת אותי!

תגובה: מאסטר ודוד לפני 4 שנים, 3 חודשים #120016

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

ארצה להוסיף ברשותך...

אני חושב ש2 דברים הם שעדיין מעכבים את הקבלה האמיתית שלי בנושא הזה...

אחד זה העובדה שאני רואה אחרים שכן מצליחים להישאר נקיים שנה ושנתיים ועשר שנים ואז אני מלקה את עצמי למה אני לא יכול

והדבר השני זה.. כן.. הפחד מעונש.. הפחד שאני אגיע למעלה אחרי 120 ויגידו לי תשמע לא הצלחת להתמודד עם התאווה.. נפלת.. אפילו שברוב הימים הצלחת להישאר נקי בכל זאת כן נפלת בסוף...

קשה לי לקבל את זה שאם אני נופל ומוציא שז"ל אז לא יקרה כלום וזה לא יחכה לי בסוף להיפרע ממני... מפחיד אותי...

מה גם שבשמיים יצביעו לי על אלה מסעיף קודם שאכן הצליחו...

זה גם מה שגורם לי להרגיש רע אחרי נפילה..
2 הדברים האלו בעצם...

אוהבים

תגובה: מאסטר ודוד לפני 4 שנים, 3 חודשים #120021

• דף חדש
  • דירוג פלטיניום

מתרפא יקר... קראתי את הדברים מילה במילה .. 

אל לך להסתכל על חברים בקבוצה,
תאר לך 2 חיילים אחד חייל מסיירת מטכל השני חייל פשוט שעובד במטבח.. 
יום אחד הם הולכים ליד גדר המערכת ולפתע ומגיח מולם מחבל עם סכין שרץ לעברם...
2 החיילים קופאים על המקום .. סוף טוב הכל טוב .. מזל"ט שולח טיל על המחבל הורג אותו במקום ..

האם לדעתך אפשר לבוא באותה טענה לשניהם מדוע לא יריתם מייד על המחבל?

ברור שלא.. החייל מסיירת מטכל מורגל לכאלה דברים ועליו תהיה תמיהה גדולה יותר.. מדוע לא ירה מייד..

לעולם אל תשווה את עצמך לחברים אחרים כאן בקבוצה, אין כל אדם שווה בכוחו לחברו ...
היו לך ועדיין יש לך ניסיונות שלי ואולי גם לחברים אחרים אין אותם .. 

זה כמובן יכול להיות ממגוון סיבות .. האופי שלך יכול להיות במזג מיני חזק יותר מאדם רגיל ..(זה גם כתוב בתניא)
הסביבה שלך מרובה בתאוות (אם הבנתי נכון אתה גר בתל אביב בסביבה " נחמדה" אני גר בעיר חרדית למשל לא יוצא לי לראות בחורות שחושפות איברים וכ'ו בטח ובטח לא לבוש מינימלי וכדומה..) ועוד..

בנוסף בשמיים יסתכלו כמה פעמים התגברת.. את הגמרא במסכת קידושין דף לב הם יודעים "ישב ולא עבר עבירה נותנים לו על זה שכר" שהכוונה שהיצר בא להחטיא אותך ...והצלחת להתגבר נותנים לך על זה שכר.. נו תגיע להיכלות גבוהים..

בנוסף במידה שאדם מודד מודדים לו מהשמיים גם כן ..אתה בעצמך אמרת לי לספור את הימים הנקיים ולא את הנפילות.. אני מאמין שבבית דין מעלה סופרים למתרפא את הימים הנקיים ..והוא כבר מעל 140 ימים שהוא נלחם השיניים.. 
חות מזה בנימה אישית ממני אליך: אני דף חדש נולדתי בעיר מעורבת בשכונה דתית .. את היום אני גר בעיר חרדית יש לי חסימה... ועדיין השיא שלי הוא 85 ימים .. אני רואה את הניסיונות שאתה עובר בכל יום והגעתי ללמעלה מ140 ימים .... אתה יכול להיות גאה בהצלחות שלך .. 

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 3 חודשים על ידי דף חדש.

תגובה: מאסטר ודוד לפני 4 שנים, 3 חודשים #120022

• דף חדש
  • דירוג פלטיניום

ועוד משהו מתרפא יקר...

אני בא מרקע חב"ד תפיסת העולם שלנו היא שהעבודה שלנו כאן בעולם היא לא על מנת לקבל שכר, כמו כן אדם שעובר עבירה צריך להרגיש רע עם עצמו לא בגלל הפחד מעונש אחרי 120 אם הוא כבר הוא צריך להרגיש רע ולהתחרט זה בגלל שבגד במלך מלכי המלכים ..
תשאל את עצמל שאלה ...
תאר לך שיש מצוות ועבירות אבל אין עונשים אין גן עדן ואין גיהנום..
האם היית מרגיש רע כשהיית מוציא זרע לבטלה
?

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 3 חודשים על ידי דף חדש.

תגובה: מאסטר ודוד לפני 4 שנים, 3 חודשים #120025

אצלי ה'צפיות' מתרחב לעוד מקום וחוץ ממה שיכול לגרום לאכזבות, גורם לנפילות:
יום שאני מרגיש חלש יותר פיזית או במצב רוח. אז הצפייה שלחיות זה עם יותר אנרגיה גורמת לי לא לנצל את היום רק לחכות למשהו (ריגוש מסוג שהוא אולי) שיתן לי כח.
דווקא בזה שאין לי צפייה יאפשר לי לאמר זה בסדר שלפעמים אין כח ואהיה פחות יעיל אבל גם לזה יום יקרא אם אעשה את חלקי.

תגובה: מאסטר ודוד לפני 4 שנים, 3 חודשים #120032

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

וואו דף חדש תודה רבה רבה! באמת שהצלחת לחזק אותי!

אני בא מרקע חילוני לגמרי.. גדלתי כל החיים בתוך התאווה וחזרתי בתשובה רק לפני 6 שנים. הרב שלי הוא רב ספרדי וזה הזרם שלי, אך אישתי חב"דניקית מלידה והילדים שלי לומדים בחב"ד ואני עצמי מאוד מקורב ואוהב את החסידות...

גם התחלתי ללמוד תניא לפני כמה חודשים מתוך אמונה שזה יעזור לי מול היצר הזה.. הגעתי לפרק ט.. שם נתקעתי מקווה בע"ה לחזור לזה!

שאלה מאוד קשה מה ששאלת.. במבט ראשון הייתי חושב שהרבה פחות הייתי מפחד מהנפילות..
אבל בעומקו של דבר.. הייתי מתבאס עדיין. גם אם לא היה עונש על כך.

אני לא יודע אם זה בגלל שאני עובר על רצונו של אבי שבשמיים.. וגם לא יודע אם ה בגלל שזה פוגע באישתי ובמשפחה שלי.. אני חושב שמעל הכל זה בגלל העובדה שאני לא רוצה לעשות את זה ועדיין כל הזמן חוזר לזה.
ההרגשה הזאת של האונס.. של האי יכולת להפסיק עם משהו.. זה מה שמעל הכל היה מוריד אותי למטה...

אוהב אותך מאוד ושמח מאוד להתכתב איתך כאן!

מתרפא

תגובה: מאסטר ודוד לפני 4 שנים, 3 חודשים #120044

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

מתחבר לכל מילה בדו שיח פה,
אוהב אותכם וצריך אטתכם,
א.ת. מצאתי פתרון רק להיום, מתפלל לאלוקים להמשיך לבוא.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מאסטר ודוד לפני 4 שנים, 3 חודשים #120045

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • דירוג זהב

מה הראשי תיבות של א.ת ?

תגובה: מאסטר ודוד לפני 4 שנים, 3 חודשים #120050

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אסירות תודה

• עמוד:
  • 1