ברוכים הבאים, אורח

צריך עידוד או סתם עצה טובה כדי לחזור לשביל הנכון
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: צריך עידוד או סתם עצה טובה כדי לחזור לשביל הנכון 472 צפיות

צריך עידוד או סתם עצה טובה כדי לחזור לשביל הנכון לפני 4 שנים, 3 חודשים #119989

• מוזס7
  • חבר ותיק

הייתה תקופה ארוכה שלא גרתי בבית, במהלכה הצלחתי להחזיק קרוב ל4 חודשים בלי ליפול. 
והרגשתי טוב ושלם, והכי חשוב קרוב לה'.
מפה לשם חזרתי הביתה, ומכל מיני סיבות (המגע עם בת הזוג, הקרבה למחשב, וכו...) נפלתי
לא פעם ולא פעמיים. 
ואני מנסה למנוע את זה אבל אין לי את האומץ בכלל לבקש את זה מהקב"ה, הכל היה במודע. 
אני רק רוצה לחזור לשביל הנכון, לדרך הטובה שבה הלכתי, בידיעה שהיא הדרך הנכונה. 

לא מזמן שמעתי בהרצאה של סיוון רהב מאיר את המשפט:"אין החבוש מתיר עצמו מבית האסורים" 
וישר חשבתי על הפורום הזה.
ככה שאשמח אם מישהו יוכל לתת איזו עצה ואפילו אם יוכל לדבר בפרטי זה יהיה מעולה.

תגובה: צריך עידוד או סתם עצה טובה כדי לחזור לשביל הנכון לפני 4 שנים, 3 חודשים #119992

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מוזס7 כתב on 05 ינו' 2020 06:41:

הייתה תקופה ארוכה שלא גרתי בבית, במהלכה הצלחתי להחזיק קרוב ל4 חודשים בלי ליפול. 
והרגשתי טוב ושלם, והכי חשוב קרוב לה'.
מפה לשם חזרתי הביתה, ומכל מיני סיבות (המגע עם בת הזוג, הקרבה למחשב, וכו...) נפלתי
לא פעם ולא פעמיים. 
ואני מנסה למנוע את זה אבל אין לי את האומץ בכלל לבקש את זה מהקב"ה, הכל היה במודע. 
אני רק רוצה לחזור לשביל הנכון, לדרך הטובה שבה הלכתי, בידיעה שהיא הדרך הנכונה. 

לא מזמן שמעתי בהרצאה של סיוון רהב מאיר את המשפט:"אין החבוש מתיר עצמו מבית האסורים" 
וישר חשבתי על הפורום הזה.
ככה שאשמח אם מישהו יוכל לתת איזו עצה ואפילו אם יוכל לדבר בפרטי זה יהיה מעולה.

אם אתה מבקש לדעת אופציות סינון, תסתכל בתת פורום רעיונות ציטוטים וקישורים.
אם אתה מבקש לדעת משהו אחר, כדאי שתפרט אותו.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: צריך עידוד או סתם עצה טובה כדי לחזור לשביל הנכון לפני 4 שנים, 3 חודשים #119997

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 16 ימים
  • דירוג פלטיניום

מוזס אח שלנו היקר!! שתף אותנו בסיפור שלך רוצים לשמוע שנוכל לעזור..
אל תתבייש כולנו באותה הסירה..
אוהבים!!!

תגובה: צריך עידוד או סתם עצה טובה כדי לחזור לשביל הנכון לפני 4 שנים, 3 חודשים #120082

• מוזס7
  • חבר ותיק
יהודי מתוק כתב on 05 ינו' 2020 22:21:

מוזס אח שלנו היקר!! שתף אותנו בסיפור שלך רוצים לשמוע שנוכל לעזור..
אל תתבייש כולנו באותה הסירה..
אוהבים!!!

תודה רבה אח
בגדול אני חילוני, כבר שנתיים מתמודד עם היצר, עליות ירידות, רק לאחרונה התקרבתי יותר אל הדת ואל ה' מה שעזר מאוד עם ההתמודדות עם היצר. 
אבל הוא שם, והוא מגיע במוקדם או במאוחר ומשתדל לקחת את הנפילות כמתנה, כעידוד לחזור לדרך הישר, כמראה שמשקפת את החיים שלי ואת המקום הרוחני שבו אני נמצא, והייתי קצת פעיל פה בפורום ועכשיו אחרי הנפילות האחרונות הבנתי שאני צריך את הפורום, פשוט ההתמדה כאן בורחת מהראש (מה שלא אמור לקרות)... וזהו בגדול, מנסה כל פעם דברים חדשים, מחביא את הסיסמה למסנן אינטרנט וכו... 

תגובה: צריך עידוד או סתם עצה טובה כדי לחזור לשביל הנכון לפני 4 שנים, 3 חודשים #120083

• דף חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • דירוג פלטיניום

ככל הכבוד לך.. לי היה סיפור דומה עם הרבה פחות זמן שהצלחתי להיות נקי . .
מצאתי את עצמי ב"סחרחורת" מטורפת של רצף אוננויות... בלי לראות איך אני יוצא מזה...

התחלתי לכתוב כאן בפורום בימים הראשונים הרגשתי כמו נרקומן שלקחו ממנו את הסם ...והגוף שלו פשוט חסר שליטה.. 

אבל בכל קושי שהיה לי  פשוט כתבתי כאן .. כתבתי לחברים כאן בפרטי ... ואתה רואה אנשים עם סיפור חיים קשה פי אלף משלך .. והם מעודדים אותך ...

לי זה גרם להצליח להתגבר על ההתקפות המטורפות שתקפו אותי ועדיין תוקפות אותי ..

אני18 יום נקי בחסדי השם .. קמתי היום בבוקר הייתי לבד והיה לי פתאום געגועים מטורפים לפורנו .. התחיל לרוץ לי כל מיני דברים מהעבר יכולתי כבר להרגיש את המתיקות הזו של התשוקה... המתיקות שאתה יודע שהיא ממש רע ואתה צריך לברוח ממנה...

ובזכות חברים כאן שעודדו אותי אני שוב נקי יום נוסף בחסדי השם ...!! לא ברור בכלל..

"תמיד נזכור שאנחנו בנים של מלך"

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 3 חודשים על ידי דף חדש.

תגובה: צריך עידוד או סתם עצה טובה כדי לחזור לשביל הנכון לפני 4 שנים, 3 חודשים #120086

• יהודי מתוק
  • רצף ניקיון נוכחי: 16 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא מוזס היקר!!!
כולנו כאן מנסים ליישם את הרצון האמיתי שלנו בחיים קמים ונופלים ושוב קמים!!
גם אם תיפול שוב אל תעצב ותתייאש תקום תחייך ותמשיך להילחם...
אני קודם כל מציע לך לשים סינון איכותי בפלאפון שלא יאפשר לך ליפול אתה יכול להתייעץ עם רובין הוד המומחה לענייני סינונים בנוסף תיכנס למדריך שמור עיניך ותקרא כל יום קצת מהכלים המוצעים שם תראה למה אתה מתחבר ומה יכול לעזור לך יש גם מה שנקרא מייל חיזוק יומי שמשאיר אותך מחובר וכמובן הפורום עם כל החברים הנפלאים תשתף בהתמודדות שלך זה עושה טוב חלק גדול מהנפילות זה הנסתר והחשאי עם הבדידות האיומה השיתוף פועל נגד היצר שרוצה שתהיה לבד ומסכן..
חזק וברוך אחשלי הקב"ה אוהב אותך בכל מצב תן בראש אוהבים אותך!!!

:pinch: אזהרה: ספוילר!

תגובה: צריך עידוד או סתם עצה טובה כדי לחזור לשביל הנכון לפני 4 שנים, 3 חודשים #120089

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אחי! כולנו איתך יד ביד! נעזור במה שרק אפשר.

תרגיש חופשי גם ליצור קשר עם אנשים ולדבר בטלפון. זה לא בושה - זה מציל חיים!

אוהבים.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.52 שניות

Are you sure?

כן