ברוכים הבאים, אורח

הסיפור שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הסיפור שלי 427 צפיות

הסיפור שלי לפני 4 שנים, 4 חודשים #119794

• מושיס
  • רצף ניקיון נוכחי: 38 ימים
  • חבר חדש
בוקר טובהסיפור שלי ככהלפני הנישואין לא היה לי התמודדות רצינית בעניין , לא ידעתי ולא הבנתי מה גורם לבחור להסתכל על אשה או לפגום בעצמו , למרות שאולי כן היו לי נסיונות סבירים כשהלכתי למקוה לדוגמא אבל נסיון סביר בשמירת עיניים ולא סוף העולם.לאחר שהתחתנתי גיליתי עולם חדש ופתאום לראשונה בחיי הבנתי מה זה נסיונות לשמור על עיניים לא להסתכל על בנות וכו, ובעצם תקופה אחרי החתונה זה התחיל אני חושב שאשתי הייתה לפני הלידה של אחד הילדים , אני הזדמנתי למקום שהיה שם מחשב פתוח מטעם העבודה , וזה היה מקום שרק אני הייתי שם לבד כך שבעצם יכלתי בחופשיות לפתוח את המחשב ולגלוש חופשיהיצה"ר פיתה אותי רק לבדוק קצת בעניין לידהמה זה? איך זה עובד... וזה בעצם היה הפעם הראשונה שנכשלתי בלראות סרט אסור.טוב, אז מפה והלאה זה כבר התגלגל שניהיה לי חשק ותאווה לראות שוב ושוב סרטים אסוריםביום מן הימים עזבתי את מקום העבודה הנ"ל אבל יצה"ר נשאר והייתי צריך לחפש לעצמי מקום אחר לראות סרטיםומפה והלאה התחלתי לקנות פעם מכשיר סמארטפון לא כשר ופעם טאבלט וכו וכאשר כל פעם שאני רואה סרט ומגיע לידי סיפוק מגיע לי מיד הרהורי תשובה ,שמה יהיה איתי? והקב"ה כ"כ בצער ממה שאני עושה,(וגם קצת חשש אולי יתפסו אותי)  ואז אני בעצם לוקח את המכשיר ומרסק אותו וזורק לפח.בד"כ עובר כמה שבועות והופ שוב נסיונות קשים ושוב אני מרגיש שאני חייב לראות שוב סרטים , ואז אני שוב הולך וקונה מכשיר וסים , מגיע על סיפוקי אחרי פעם או פעמיים, ושוב מרסק וזורק את המכשיר וככה זה נמשך כבר כמה שנים טובותכמובן שאף אחד בעולם לא יודע מזה וביום חמישי האחרון זה היה פעם ראשונה שבעצם התחלתי לשתף , ואת הסיפור בהרחבה כתבתי ושיתפתי פה לראשונה.לא עברתי כ"כ על האתר כי אין לי איפה להכנס אליו חוץ מהמכשיר שעדיין נמצא אצלי שהוא לא כשר והייתי מעדיף לא לפתוח אותו כרגעלבנתיים יום טובמושי'ס

תגובה: הסיפור שלי לפני 4 שנים, 4 חודשים #119795

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום מושיס יקירי וברוך הבא

מאוד מזדהה עם מה שכתבת.. 
חשוב לי שתדע שיש כאן המון אנשים עם אותה הבעיה בדיוק.

אתה כבר הבחור השלישי שאני מכיר באופן אישי שקנה וזרק טאבלטים כבר כמה פעמים.

גם אני פעם אחת קניתי וזרקתי. הקמצנות שלי גרמה לי להפסיק עם זה. אבל עד לפני חודשיים היה לי אינטרנט פרוץ בבית כך שלא באמת הייתי חייב טאבלט.

רוצה לייעץ לך באמת ממקום שמבין מה אתה עובר וכמה קשה הסבל הזה וה"אונס" הזה להיכנס לאתרים האלה, לנצל את הרגעים האלה שהמכשיר אצלך לפני שהוא נזרק לפח, ולקחת טלפונים מחברים כאן באתר שאתה סומך עליהם.

תקרא קצת בפורום שנקרא
"לנרשמים חדשים"
ו "בדרך ל90 יום"
ו "יומני מסע"

תקרא על אנשים תכיר אותם דרך הקריאה תראה למי אתה מתחבר ותבקש ממנו בהודעה פרטית את הטלפון שלו ותתקשר אליו! תעשה את הצעד האמיץ הזה כי אחרת בשבילי לפחות זה היה בלתי אפשרי להפסיק.

אוהב אותך ומאחל לך את כל הטוב שבעולם!

מתרפא.

תגובה: הסיפור שלי לפני 4 שנים, 4 חודשים #119798

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 246 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזדהה איתך יקירי !!

אני מאד ממליץ לך גם להירשם כאן ולהתחיל לכתוב לשתף ולהתעניין. 

יהיה לך המון הצלחה בעזרת השם, אני בטוח ! 

כל טוב !

תגובה: הסיפור שלי לפני 4 שנים, 3 חודשים #119817

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואיי, זה כל סיפור של מכור,
מלמעלה נראה לי, שעם קצת עזרה עצמית, ומשמעת עצמי תוכל בעז"ה לצאת מזה,
אשמח להיות איתך בקשר,
שולח לך הודעה בפרטי.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: הסיפור שלי לפני 4 שנים, 3 חודשים #119818

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מושיס כתב on 26 דצמ' 2019 10:16:
בוקר טובהסיפור שלי ככהלפני הנישואין לא היה לי התמודדות רצינית בעניין , לא ידעתי ולא הבנתי מה גורם לבחור להסתכל על אשה או לפגום בעצמו , למרות שאולי כן היו לי נסיונות סבירים כשהלכתי למקוה לדוגמא אבל נסיון סביר בשמירת עיניים ולא סוף העולם.לאחר שהתחתנתי גיליתי עולם חדש ופתאום לראשונה בחיי הבנתי מה זה נסיונות לשמור על עיניים לא להסתכל על בנות וכו, ובעצם תקופה אחרי החתונה זה התחיל אני חושב שאשתי הייתה לפני הלידה של אחד הילדים , אני הזדמנתי למקום שהיה שם מחשב פתוח מטעם העבודה , וזה היה מקום שרק אני הייתי שם לבד כך שבעצם יכלתי בחופשיות לפתוח את המחשב ולגלוש חופשיהיצה"ר פיתה אותי רק לבדוק קצת בעניין לידהמה זה? איך זה עובד... וזה בעצם היה הפעם הראשונה שנכשלתי בלראות סרט אסור.טוב, אז מפה והלאה זה כבר התגלגל שניהיה לי חשק ותאווה לראות שוב ושוב סרטים אסוריםביום מן הימים עזבתי את מקום העבודה הנ"ל אבל יצה"ר נשאר והייתי צריך לחפש לעצמי מקום אחר לראות סרטיםומפה והלאה התחלתי לקנות פעם מכשיר סמארטפון לא כשר ופעם טאבלט וכו וכאשר כל פעם שאני רואה סרט ומגיע לידי סיפוק מגיע לי מיד הרהורי תשובה ,שמה יהיה איתי? והקב"ה כ"כ בצער ממה שאני עושה,(וגם קצת חשש אולי יתפסו אותי)  ואז אני בעצם לוקח את המכשיר ומרסק אותו וזורק לפח.בד"כ עובר כמה שבועות והופ שוב נסיונות קשים ושוב אני מרגיש שאני חייב לראות שוב סרטים , ואז אני שוב הולך וקונה מכשיר וסים , מגיע על סיפוקי אחרי פעם או פעמיים, ושוב מרסק וזורק את המכשיר וככה זה נמשך כבר כמה שנים טובותכמובן שאף אחד בעולם לא יודע מזה וביום חמישי האחרון זה היה פעם ראשונה שבעצם התחלתי לשתף , ואת הסיפור בהרחבה כתבתי ושיתפתי פה לראשונה.לא עברתי כ"כ על האתר כי אין לי איפה להכנס אליו חוץ מהמכשיר שעדיין נמצא אצלי שהוא לא כשר והייתי מעדיף לא לפתוח אותו כרגעלבנתיים יום טובמושי'ס

סיפור מעניין, אתה בעצם לא נחשפת לפוי' (פורנו) עד לגיל מאוחר יחסית - גיל עשרים ומשהו.
מרתק ביותר. אתה מבין כמה אתה נדיר ? אתה חלק מעשרה האחוזים שלא ראו פוי' עד גיל 18.

זה מעניין שאתה כל כך מכור שאתה קונה מכשירים אלקטרוניים וזורק. זה רמה אחרת של התמכרות. ואתה הגעת אל הרמה הזאת ממש מהר, זה מעניין ביותר, חשבתי שכדי להגיע לרמה הזאת של התמכרות, אתה צריך להיות מכור מגיל צעיר.

כל המקרה הזה מוזר מאוד.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.65 שניות

Are you sure?

כן