ברוכים הבאים, אורח

לא מוכן לוותר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: לא מוכן לוותר 2558 צפיות

בעניין: לא מוכן לוותר לפני 11 שנים, 9 חודשים #12138

• דובי
  • דירוג פלטיניום
לדי דיינו היקר שלום.
אני מבין את המקום ממנו אתה כותב ,  גם אני בתקופה של השידוכים חיפשתי חיצוניות , והתעלמתי מהשאר.
(יותר מזה הרבה פעמים חשבתי לעצמי בתחילת הנישואין עם הקשיים בתאווה וכו' שאם הייתי יודע שכך יהיה לא הייתי מתחתן, וא-לוקים עשה איתי חסד ולו גילה לי .  ולכן אני נשוי היום אב ל4 ילדים מקסימים שיהיו בריאים , יש צדדים יפים בחיים שלי )
אבל מצד שני מי ערב לך ולכל חבר בתוכנית שאוטוטו אתה מחלים ויוצא מהתאווה (מה שגם אנו יודעים שאין פה החלמה וזהו , אלא עבודה לכל החיים) זה שחבר יספור נקיון של 40 אומר שהוא כבר יצא מזה , לא  .  זה יפה וצריך להתמיד בזה.
    בעצם מה שהתכוונתי לומר , ואולי לא שמתי מספיק דגש על זה ,  שרווק שמרגיש שהוא מכור , והתחיל לעבוד בתוכנית ,  שלא יחכה עד שיהיה "גדול הספונסרים"  .  בוא לא נשכח שבמגזרים מסוימים ככל שגילו של הבחור גדול יותר, ההצעות שהוא מקבל , לא טובות יותר אלא הפוך .      ואף שדכנית לא יודעת איזה דרך ואיזו עבודה עשה הבחור עם עצמו בשביל להציע לו מה שמגיע לו.
  **ועוד נקודה חשובה .  הנשואין זה בית ספר ועולם חדש של נסיונות ועבודה למכורים.
  ואי אפשר ללמוד אותה בתאוריה ,  אלא רק בנסיון .

אז לדעתי המודעות של רווק למצב שלו, ותחילת עבודה בתוכנית להחלמה, מספיקה ,  ולא צריך לעכב שידוך עד ש.................תבוא הגאולה , 

נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 9 חודשים על ידי .

בעניין: לא מוכן לוותר לפני 11 שנים, 9 חודשים #12184

• משה "חפץ-חיים"
ראה עניי ועמלי היקר!
ממה שרואים את התובנות יש לך, אבל הקושי הגדול ליישם אותם  [לפעמים אני כותב לחברי למייל דברים "חוצבי להבות אש" ואני באמת מתכוון אליהם, ולמחרת אני כמעט נופל] 
והדרך הזאת ארוכה ומייגעת, אבל שווה את הטרחה,
כי נכון שאין דבר שדומה להנאה של התאווה [בתור סיפוק מיידי] 
אבל ההרגשה שנגמלת, שאתה בנאדם עם חוט שדרה, שאתה עושה רצון בוראך, היא אומנם לא מלהיבה כמו התאווה אבל היא מספקת הרבה יותר.
וכמו שכתבו לפני החתונה לא עוזרת מאומה, ואין ברירה צריך לוותר על התאווה האסורה.
בהצלחה במאבק!

בעניין: לא מוכן לוותר לפני 11 שנים, 9 חודשים #12200

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
לנועם היקר!
אתה מדהים!!!
חזקת אותנו!
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: לא מוכן לוותר לפני 11 שנים, 9 חודשים #12218

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אסירותודה - תודה על הדברים הנפלאים.

משום מה נראה לי שבהחלמה אני דווקא כן רוצה להציץ לפעמים מה מחכה לי מעבר לפינה, אבל לא ממקום של חשש אלא הפוך בדיוק. אני יודע שה' שם אותי בהווה כדי שאחיה את היום ולא את העתיד, אבל אני די משוכנע שככל שיתן לי ה' להתקרב אליו עוד - החיים שלי יהיו יפים יותר. וכן, גם אשתי תהיה יפה יותר בעיניי.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: לא מוכן לוותר לפני 11 שנים, 9 חודשים #12230

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
חן חן על המחמאות, זכור זה לא יכול להיות שלי! נתנו לי ואני מעביר את שקיבלתי. הסבירו לי שכל חיי הייתי עסוק בלתכנן את העבר ולהתחרט על העתיד... הראו לי שלא כל כך משנה הסיבה מדוע אני מתבונן הלאה, ברגע שאני לא נוכח בכאן ועכשיו התנתקתי מהמציאות.
המטרה שלי היא להיות היום הכי קרוב אליו שאפשר, ואפשר!
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: בעניין: לא מוכן לוותר לפני 2 שנים, 11 חודשים #136042

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

שרשור מאד מיוחד לרווקים
אני בעזרת ה' רוצה לעשות מאמר מיוחד לרווקים מכורים שרוצים להתחתן...

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן