ברוכים הבאים, אורח

קשיים עם האישה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: קשיים עם האישה? 1249 צפיות

קשיים עם האישה? לפני 4 שנים, 6 חודשים #118195

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

חברים שלום ..
אני רוצה לשתף ולהתעייץ וגם לקבל סיפורים שלכם בנושא לראות איך זה אצלכם ...

אני סיפרתי לאישתי (זה התפרצץ ממני החוצה באמת שלא רציתי לספר לה עדיין וכולם גם אמרו לי לחכות עם זה כמה חודשים לפחות של החלמה) שאני מכור לפורנוגרפיה ואוננות. פירטתי לה שאני בעבודה לוקח תמחשב ונכנס לשירותים ומאונן לפעמים 4 פעמים ביום... ושזה מגיע לכמות שימושים מטורפת וכו'...

היא לא כ"כ התרגשה בהתחלה, אמרתי לה על SA ושאני רוצה להתחיל את התכנית כי אני כבר 3 שנים מנסה להפסיק לבד בכל הכוח ומתנפץ לרסיסים כל פעם מחדש... ורוצה למות ממש מתפלל לקב"ה שלא אקום מחר בבוקר...

היא לא הבינה למה אני לוקח את זה כ"כ קשה.. היא אמרה לי כאילו בסדר זה סה"כ פורנו ואוננות ממה אתה כל כך מתרגש שאתה לא רוצה לחיות יותר?...

אמרתי לה שזה כבר מתחיל לסחוף אותי מעבר....
בעברי, לפני החתונה, הייתי בהרבה מקומות לא טובים, מועדוני חשפנות ומכוני ליווי ומסאז'ים וכו', ושאני מרגיש כבר שאני מתחיל להימשך חזרה אל תוך העולם הזה... שהתחלתי כבר להסתובב בפתח שלו...
שאני כבר משוטט עם הרכב במקומות בהם יש זונות רחוב ומסתכל עליהם... וזה עניין של זמן עד שאני אאזור אומץ ואתחיל לדבר איתן ובסוף אני עלול להשתמש איתן...
אמרתי לה שהבעיה והפחד במחלה הזאת זה שזה מידרדר... אתה לא נשאר באותה נקודה... זה הולך ומחריף. ושזה הפחד שלי. ושבגלל זה אני רוצה למות ולא רוצה לחיות. אני לא רוצה להגיע לשם למקומות האלה ואני לא רוצה לבגוד בה אף פעם ומרגיש כאילו אני נסחף לשם בעל כורחי ...
ובגלל זה אני הולך לSA וכו' וכו'.

זה כבר היה לה קצת יותר קשה, אני חושב שפה התפוצצה לה איזשהי אשליה שהייתה לה והיא הבינה שבעלה מסתובב לפעמים בערבים עם האוטו במקומות של זונות רחוב במקום לבוא הביתה... שאני משקר לה ועושה את הדברים האלה מתחת לאף שלה בלי שהיא בכלל יודעת...

אני חושב שהיא ידעה (לא אמרתי לה מפורשות אף פעם אבל רמזתי הרבה פעמים) שבעברי לצערי התהוללתי בכל מיני מכונים וזונות ומועדוני חשפנות... והייתי ממש משתמש יום יומי שם... אני חושב שהיא הבינה את זה שוב בלי שאמרתי לה את זה מפורש אבל רמזתי רמז עבה...

לא הייתה לה בעיה עם זה, היא גם אמרה לי פעם עזוב, מה שהיה היה, זה בעבר, התחתנו וחזרנו בתשובה והתחלנו חיים חדשים, כל העבר לא רלוונטי, היא אמרה לי שגם לה היה עבר כזה הזוי בתחום הזה וזה בסדר לא להיכנס לדברים שעשינו בעבר ושם סגרנו את זה ...

אבל עכשיו כאילו שאני אמרתי לה שאני מכור ולא מצליח להפסיק ושיש לי תאווה לחזור לשם למקומות האלה ואני מפחד שאחזור לשם ובגלל זה הולך לSA כדי להיגמל... זה הציף לה את כל הפחדים האלה שוב, ונהיה לה קצת יותר קשה ..
והיא גם הולכת ל S-ANON של הנשים של המכורים, והיא פוגשת שם בסיפורים וכו' ואז היא חושבת שבעצם יכול להיות שאני כמו רוב האנשים שם ושבעצם אני כבר הולך לזונות היום ופשוט לא סיפרתי לה הכל...

ואני אומר לה כמובן שאני עוד לא הגעתי לשם ברוך השם תודה לאל, אבל לגמרי ראיתי על עצמי שאני עלול להגיע לשם, ובגלל שאני אוהב אותה והיא חשובה לי מאוד והמשפחה והילדים, אני החלטתי לחשוף את עצמי עכשיו לפני שאני נופל לבור הזה שאין ממנו יציאה...

לפעמים היא מקבלת את זה, ולפעמים זה חוזר לה שוב הפחד שהייתי עם אחרות... ככה.. קצת חווים עם זה עליות וירידות ורציתי באמת לשמוע ממי שיכול לספר, על הסטטוס שלו עם אישתו בכל מה שקשור להתמכרות, הסיפור שלו מה שנקרא איך שאישתו גילתה או שהוא סיפר לה, איך היא קיבלה את זה ומה הסטטוס היום וכו'.

אשמח לדעתכם שיתופכם כל דבר שיוכל לעזור לי בנושא הזה כי זה מאוד מלחיץ אותי העניין הזה...
הפחד היחידי שלי בכל המחלה הזאת, שתבינו, זה שאישתי לא תאהב אותי יותר או לא תרצה להיות איתי יותר ושהבית שלי יתפרק... זה הפחד היחידי שלי בחיים זה הגיע למצב מהמחלה הזאתי שלא היה אכפת לי להפסיד את כל הכסף שיש לי, לא אכפת לי להיות חולה ולמות, לא אכפת לי לעשות תאונה ולמות, ממש לא היה אכפת לי כבר מכלום מרוב הדכאונות שנכנסתי אליהם, אבל פחד שאישתי לא תאהב אותי ותפרק את הבית זה הפחד היחידי שהיה לי בחיים...

שזה מוזר ואני לא יודע להסביר את זה אבל זה המצב ...

תגובה: קשיים עם האישה? לפני 4 שנים, 6 חודשים #118197

• aviyodea
  • דירוג זהב

מתרפא יקר ואהוב,

אני האחרון פה שיכול לתת לך עצה בנושא כי אשתי לא יודעת. אבל אני בהחלט מבין את הפחד שהיא לא תאהב אותך יותר. זה הגיוני הפחד הזה, הגיוני ביותר!!!

הייתי שמח בכל זאת לתת לך כמה עצות מלב אוהב ולא מנסיון, אבל אבקש ממך תחשוב עליהם, תבדוק אותם, תתייעץ עם מנוסים, אולי הם לא חכמות ולא טובות, רק מעלה אפשרויות, אתה תבחר אם לעשות אותם ואיך לעשות.

* לעמוד איתה על ההבדל בין תאווה לאהבה- לאמר לה שמעולם לא אהבת את הפרוצות הללו, מעולם לא הרגשת איתם מה שאתה מרגיש איתה, רק נהנית מהם, השתמשת בהם לצורך ההנאה שלך, בדיוק כמו אוכל טעים, אבל מעולם לא נתת להם והאהבה נמדדת כשמוכנים לתת, הם לא היו אף פעם דבר חשוב בחיים שלך, הם פשוט סרט תלת מימד, לא יותר מזה!!! ולעומת זאת להסביר לה שלה אתה מוכן לתת את כל החיים, תאמר לה שהיא החלק הכי חשוב בחיים שלך ואפילו יותר מהחיים שלך בעצמם (זה באמת מה שאתה חושב הרי ככה כתבת), תאמר לה שאצלה זו באמת אהבה, אצלה אתה מוכן לתת ולא רק לקחת, אם היא עצובה אתה עצוב, אם היא מאושרת אתה מאושר ועוד..

* תבהיר לה שעשית שינויים והצלחת בחיים לשנות דברים ותצליח גם את זה, ושאתה סומך עליה ובטוח שהיא תעזור לך כי אתה מאמין ומכיר אותה מהצלחות רבות אחרות. (לדעתי אפשר אחרי ההסכמה לעבוד יחד ולהצליח, לכתוב מכתב תודה והערכה שלך אליה ומכתב הצלחה שלה לך, אולי זה יחזק את האהבה ואת הקשר האמיתי ויסיר ספקות ובלבולים).

מתרפא יקר, אתה גיבור ואתה תצליח!!!

זהו גל התמודדדות, הוא יעבוד עוד מעט בעזרת מלכו של עולם!!
ואתה תצא גיבור..

בכל אופן, אוהב אותך מאוד!!
הרבה הצלחה..

יכול להיות שההצעות לא נכונות ולא טובות, אבקש ממך בכל לשון של בקשה, אל תחליט אם הם טובות לפני שתתייעץ עם מי שעבר ומנסיון של אנשים, זה רק אפשרויות שחשבתי.. 

..

תגובה: קשיים עם האישה? לפני 4 שנים, 6 חודשים #118200

• אביהעובד
  • רצף ניקיון נוכחי: 896 ימים
  • דירוג זהב

שלום לך מתרפא יקר
לי דווקא כן יש נסיון כואב בנושא הזה
אצי זה התבטא בעיקר באוננויות ובהסתכלויות ברחוב ובהמשך לרוב כאבי זה הגיע גם לשימוש חי 
אשתי אף פעם לא חשבה שאני מכור לתאווה היא חשבה שזו סתם בעיה שתחלוף לה בצוק העתים 
יום אחד היא גילתה שזו התמכרות ושצפיתי בפורנוגרפיה (אסירות תודה היא עדיין לא יודעת שהייתי בשימוש חי) ושאני חולה מאוד מאוד וזה היה מאוד מאוד כואב
מה שעזר לי היה פשוט להסביר לה שזו מחלה קשה ושאני לא רוצה את זה ושזה מאוד כואב לי אחרי שנפלתי ואני מנסה בכל הכוח לצאת מזה וסיפרתי לה קצת על התכנית בזהירות 
לא נראה לי שזה כל כך סיפק אותה ואז הצעתי לה לדבר עם אישה של מכור שמחלים וזה הדבר שהכי עזר לה
בגדול מה שיותר עזר לי שם זה לשחרר שליטה ולתת לאלוקים לנהל את הדברים לבד בלי העזרה שלי
לדעתי מה שהכי עזר לי זה היה לעשות תכנית ולאט לאט השתנתי וזה היה הדבר הכי חזק ושהכי עבד לי
אז פשוט תעשה את התכנית הזו רק ככה זה עובד
חיבוק
אבי

תגובה: קשיים עם האישה? לפני 4 שנים, 6 חודשים #118225

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה אחים שלי !

אכן אמרתי לה ודיברתי איתה ואני אומר לה כל הזמן בלי הפסקה...

עדיין יש לה חששות וזה מובן לגמרי.

היא התחילה ללכת ל S-ANON בתקווה שזה יעזור לה ואני מפחד שזה רק יחמיר את המצב ...

אני מפחד שהנשים שמגיעות לשם זה דווקא הנשים של המקרים הקשים יותר .... של בגידות וזונות וכאלה.. ושאם היא תשב בקבוצה שכולן שמה נבגדות היא תושפע מזה לרעה ותהיה בטוחה שגם אני בגדתי בה...

תגובה: קשיים עם האישה? לפני 4 שנים, 6 חודשים #118226

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

קצת לחוץ בזמן,
אשמח שתתקשר אלי במוצ"ש,
מזדהה עם הפחד שלך,
תאמין לי הייתי במצב מאוד קשה מול אישתי, וזה לא לפירוט בפורום,
יש תקווה, מחכה לטלפון ממך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: קשיים עם האישה? לפני 4 שנים, 6 חודשים #118235

תסלח לי אבל אכתוב כאן את האמת ורק את האמת, ואם פגעתי או הצקתי אני מתנצל.

זכיתי לשמוע מהמון מכורים את הווידוי שלהם לאישה. ואגיד לך חד וחלק, אף פעם לא פגשתי מכור שעשה את זה נכון.
וכוונתי, שהצליח לשבת עם האישה ולהסביר לה על ההתמכרות (לא משנה כמה זמן הוא נקי) בלי להישמע אדיוט, ובטעות לפגוע בה עמוקות, ולפעמים לסכן את הזוגיות.

נשמע מהסיפור שלך שיצא לך להקיא עליה מידע שקשה לאדם לספוג. מדובר כאן בפגיעה באמון, ובהרגשת בגידה ועוד המון רגשות שכנראה גם לא מובנים לה בעצמה.
בספר הלבן אנחנו מוזהרים לא לנסות להפגין התרגשות מיותרת ולנסות לכפר על מעשינו ולספר לבן\בת זוג בצורה לא מבוקרת.

הבשורה הטובה זה שעוד לא פגשתי מישהו שהתגרש מוידוי עם האישה (אלא מסיבות אחרות), והזוגיות אחרי המשבר שאתה עובר בדרך כלל נהית חזקה הרבה יותר.

מה היא תעשה לא תלוי בך. בין אם תנסה למנוע ממנה קבוצות או תעודד אותה דווקא ללכת אליהם, באמת שהיא תעשה מה שהקב"ה רוצה שתעשה, במיוחד עכשיו שבטח האמון בך ירד מעט.

פגשתי לא מעט נשים מקבוצות של נשות מכורים, והם מדהימות.
הכוח שלהם, וההחלמה שלהם הדהימה אותי. אין ספק שנשות מכורים נשמות מיוחדות ושנדרש להם לא מעט החלמה כדי לשרוד אותנו והנזק שגרמנו. אחרי שפגשתי נשות מכורים, אני לא רואה שום חסרון באישה שתלך לשם.

אציין שאישתי לא הולך לקבוצות, למרות שלפעמים ניסיתי לשכנע אותה ללכת, ולפעמים דווקא להיפך.

הדבר היחיד שאישה יכולה לעשות מול התמכרות של בעלה זה לדאוג לעצמה, ולוודאות שהיא לא נפגעת. אם זה ממחלות שהבעל מביא הבייתה מזונות, או החינוך של הילדים ש"תמיד" מוקדם או מאוחר מגלים מה אבא עושה.

ובאותו מידה הדבר היחיד בעיני שהמכור יכול לעשות למען אשתו, זה לא לעשות כלום למענה. אלא רק למען עצמו.

אני לא אצליח להיות נקי בשבילה, ניסיתי. אני צריך להיות נקי בשבילי.

האנרגיות שלי צריכות להיות מושקעות בהחלמה האישית שלי ותו לא, והקב"ה יסדר את השאר. היא בטח תראה בעל שונה ותסכים להישאר איתו.

אחרי שאישתי גילתה, עבדתי ברצינות צעדים והייתי נקי תקופה ארוכה, אישתי כמובן הצליחה לראות מעבר למחלה שלי ולהישאר איתי. אבל כמו שאתה יודע, אני מועד מידי פעם, ואני לא דוגמה למחלים מהתאווה.

אז אני באמת לא במקום שאני יכול לחלק עיצות בהחלמה, אבל מנסיונם שלי ואחרים בזוגיות של מכורים, זה לתת לה לעשות מה שהיא מרגישה שהיא צריכה לעשות בשביל עצמה, ולתמוך לגמרי.

ובלי קשר לעבוד על עצמך בשביל עצמך בלי קשר אליה.

תדאג לספר מעכשיו לאישתך על ההחלמה שלך. אם הרגשת צורך לשתף את המחלה, לא יזיק לשתף גם את ההחלמה.

אולי תגיע לקבוצה פעם אחת ושתף אותה שאתה רוצה להחלים ומשקיע בזה.
סיפרת שאתה עם ספונסר, אז אני מנחש שאתה בטח כבר הולך לקבוצות.

ומי יתן ונהיה נקיים ומחוברים למקור הנקיות.

רק אומר, שאני רושם תגובה שאני לא מסכים עם העיקרון שלה.
חילקתי עצות והגבתי למרות הנקיות הממש קצרה שלי.
אז תרגיש חופשי להתעלם, אבל אולי בכל זאת עזרתי במשהו.

תגובה: קשיים עם האישה? לפני 4 שנים, 6 חודשים #118236

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים. 
לא נותר לי אלא לחבק. אם תרצה, אוכל לנסות להאריך טלפונית. 

מאחל לך המון טוב ולאשתך גם המון טוב. 

תגובה: קשיים עם האישה? לפני 4 שנים, 6 חודשים #118237

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה על השיתוף

סתם מעניין אותי - תוכל לפרט יותר מה כדאי ומה עדיף לא לעשות בשיחה כזאת עם האישה ?
אני אישית רק קראתי פה איפהשהוא בפורום עצה ממישהו,  שאסור לי בתכלית האיסור לשתף עם אשתי מה בדיוק צרכתי, רק בכללי ש״ראיתי תמונות״ וזהו. אחרת זה ייפגע בה לדעת שראית תמונה של אישה מסויימת והיא תתחיל ״להתחרות איתה״ בראש, ו״להשוות״ וזה ממש לא בריא. זה התובנה היחידה שקראתי בעניין.

ומהי הדרך שלך הנכונה לספר ?

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: קשיים עם האישה? לפני 4 שנים, 6 חודשים #118242

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני לא יודע אם התכוונת אלי. אם כן, אז אין דרך אחת לספר. כל אחד צריך להתייעץ וכל מקרה לגופו. 
אני הייתי צריך לוודא, שאני לא בא לרצות, שאני לא מתוודה, שאני לא בא עם מטרות אנוכיות, שאני לא הולך לפגוע בה, שאני לא הולך לשקר לה או להיות בחוסר כנות.
מה כן? שאלה טובה. 

תגובה: קשיים עם האישה? לפני 4 שנים, 6 חודשים #118262

robinhood כתב on 20 ספט' 2019 09:17:
תודה רבה על השיתוף

סתם מעניין אותי - תוכל לפרט יותר מה כדאי ומה עדיף לא לעשות בשיחה כזאת עם האישה ?
אני אישית רק קראתי פה איפהשהוא בפורום עצה ממישהו,  שאסור לי בתכלית האיסור לשתף עם אשתי מה בדיוק צרכתי, רק בכללי ש״ראיתי תמונות״ וזהו. אחרת זה ייפגע בה לדעת שראית תמונה של אישה מסויימת והיא תתחיל ״להתחרות איתה״ בראש, ו״להשוות״ וזה ממש לא בריא. זה התובנה היחידה שקראתי בעניין.

ומהי הדרך שלך הנכונה לספר ?

תתיעץ עם הספונסר.

תגובה: קשיים עם האישה? לפני 4 שנים, 6 חודשים #118265

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה נתן על הנכונות לעזור ! ארים טלפון בע"ה להיוועץ.

אדם אחד - אני מאוד מעריך את הכנות ומאוד מעריך את התגובה שכתבת. אין לך כלל מה להתנצל !

אתה צודק, ואני אכן כתבתי, שבניגוד מוחלט לכל מה שכולם אמרו לי (וגם מה שאחר כך ראיתי שכתוב בספר הלבן) אני לא הייתי צריך לספר לה בטח לא בשלב הזה ואני מאמין שבאמת לא כמו שסיפרתי...

אני לא סיפרתי לה כדי להוריד משהו מהלב או להתוודות (אני חושב) אני חושב שמעל הכל, הסיבה שסיפרתי לה הייתה כי רציתי ללכת לתכנית בראש שקט בלי להצטרך להסתיר את הכל ממנה...

אם לא הייתי מספר לה, הייתי צריך להתחיל להסתיר:

א. את כל הקבוצות שאני הולך אליהם, ורציתי להיות מסוגל ללכת לקבוצה בכל רגע נתון שאני מרגיש שאני צריך.
ב. את כל השיחות טלפון לחברי קבוצה (ויש עשרות שיחות כל יום...)
ג. את כל הכתיבה היומית שלי ואת כל הספרות שאני קורא

הייתי צריך להתחיל לנהל חיים משולשים ולא כפולים... וזה היה ממש ממש קשה ובלתי אפשרי...

היה לי קל כשזה היה רק לשקר לגבי יציאה מהבית ושוטטות במקומות הומי בנות, היה לי קל להסתיר את העובדה שאני צופה בפורנו (השתמשתי במחשב כשהיא לא בבית, או במחשב של העבודה, או דרך הווצפ בטלפון הכשר שלי כשאני לבד עם עצמי במקלחת)
אבל להתחיל להסתיר את כל תהליך ההחלמה עם כל הפעולות שבו, היה נראה לי דבר בלתי אפשרי שייפגע לי בהחלמה.

רציתי שהיא תבין שאני צריך קבוצות, שזה עוזר לי להישאר נקי ולהחלים, אחרת הייתי צריך להתמודד כל שני וחמישי עם הערות כמו "אני צריכה עזרה בבית, אתה לא עוזר הכל נופל עליי" וכו' וכו'..

זאת הסיבה היחידה שסיפרתי. לא סיפרתי כדי להוריד מהלב או מתוך הרגשה מצפונית, אלא פשוט כדי שיהיה לי יותר קל להתמקד בתהליך ההחלמה.

סיפרתי לה שאני מכור לפורנו ולאוננות, כשהיא לא התרגשה מזה אז פירטתי עוד קצת, שזה ממש אובססיה, שאני לא מצליח להוריד את העיניים מבנות ברחוב או לפנטז עליהם.. שאני משוטט בקניונים וברחובות הומי בנות וזונת רחוב כדי להסתכל. עשיתי את זה כדי שהיא תבין למה אני לחוץ ולמה חשוב לי להחלים ולמה אני בכלל הולך לחברותא שנקראית SA כי היא לא הבינה מה הקשר ביני לבין זה אם אני כולה "צופה בפורנו פה ושם.."

כן, אנחנו מקולקלים כך שצפייה בפורנו פה ושם נראית לנו משהו שהוא טבעי ובסדר. ומבחינת אישתי גם הסתכלות על בחורות אחרות.. וזה משהו שכל הגברים עושים.. עד כדי כך התקלקלנו בחיים..

אני מקבל את העצה שלך, אתה צודק לחלוטין.
אני עשיתי צעד של החלמה ורוצה לצאת מזה. מכאן זה באמת בידיים של הקב"ה. מה היא תעשה ומה היא לא תעשה ואם זה טוב או לא טוב, אתה צודק, זה בידיים של ה'.

שמח לשמוע שרוב הסיפורים של וידוי לא הגיעו לגירושין. זה מעודד אותי. אני אוהב את אישתי מאוד ורק אותה וכל החרא שאני עושה מסביב זה נטו כדי לספק תאווה שלא נגמרת אצלי מגיל 12...

תודה רבה על התגובות ! אוהב

תגובה: קשיים עם האישה? לפני 4 שנים, 6 חודשים #118286

חחח...
עם כל מה שעשינו מאחורי הגב של נשותינו, לא נלך לקבוצה ללא ידעתה והסכמתה.
המחלה הזאת מכירה את השורש שלנו, ויעשה הכל שלא נחלים.

תשתמש באותו זמן שהיית מסתובב בלי ידעתה ומסתכל על בחורות להיכנס לקבוצה.
אני אומר את זה לעצמי, השעות שהשקעתי בשימוש, אם אשקיע רבע מזה בהחלמה אהיה במצב מעולה.

תגובה: קשיים עם האישה? לפני 4 שנים, 6 חודשים #118288

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אני מסכים שזה מצחיק לאללה העניין הזה שעשינו כל כך הרבה דברים מאחורי הגב שלה והסתדרנו ופתאום כאילו מה יש בעיה לעשות בלי שהיא תדע ?...
אבל כשאני מפרק את זה לגורמים, זה לא רק תירוץ של המחלה, זה באמת הרבה יותר קשה להסתיר.. בשבילי אפילו בלתי אפשרי..

אני הולך נכון להיום ל-4 קבוצות בשבוע, ועושה (וגם מקבל) באיזור ה15-20 שיחות טלפון ביום.. ואנשים גם שולחים סמסים..

אישתי מאוד מעורה בחיים שלי, היא יודעת ומכירה את החברים שלי, וכשהטלפון מצלצל היא תמיד סקרנית לדעת מי זה מתקשר אליי...
זה לא כ"כ אפשרי להסתיר ממנה עכשיו שיחות של אנשים מהקבוצה..

כמו שאמרתי, הייתי צריך להתחיל לנהל חיים "משולשים"
אחד שלי, אחד של המחלה ועוד אחד של ההחלמה.. וממש ממש לא היה בא לי ולא יכלתי בכלל..

העדפתי לאחד את שלושתם לאחד. רק אני. גם אני גם חולה וגם מחלים.

עם זה יותר קל לי להתמודד... 

אני אשתף שהיום היא שלחה לי הודעה מדהימה שממש ממש שימחה אותי ונתנה לי רוגע ונחת ושלווה! ממש ממש שמחתי לקבל הודעה כזאת ממנה זה לא ברור מאליו בכלל! שהיא אוהבת אותי ומעריכה אותי וסומכת עליי ושזה לא ברור מאליו כל הדברים שאני עושה עכשיו כדי להחלים וכל הכבוד לי...

ממש ממש שמחתי לקבל הודעה כזאת! תודה לאלוקים.

תגובה: קשיים עם האישה? לפני 4 שנים, 6 חודשים #118291

אני מתנצל אם שאמרתי נשמע שופטני.
זאת לא הייתה כוונתי.
פשוט לראות את המכור בתחילת ההחלמה יכול להיות די מצחיק.
אם זה וידוי מגוכח לפעמים, או רצון לשתף משפחה וחברים.
או בהלה והלם ממחשבות מיניות.

תגובה: קשיים עם האישה? לפני 4 שנים, 6 חודשים #118293

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 223 ימים
  • דירוג פלטיניום

מתרפא יקר !

אני גם שמח בשמחתך שאשתך שלחה לך כזאת הודעה מפרגנת.

כולנו איתך, גם אשתך !

אשריך על הדרך המדהימה שאתה עושה יום יום !

שמחתי ששיתפת אותי היום שלא היה לך אפילו מעידה קטנה .. פשיייי ..

אוהב אותך !

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.86 שניות

Are you sure?

כן