ברוכים הבאים, אורח

סתם רוצה לשתף
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: סתם רוצה לשתף 1239 צפיות

תגובה: סתם רוצה לשתף לפני 4 שנים, 6 חודשים #118340

החלטתי לעשות השקעה עיסקית.

אני מאוד מנסה תמיד לקדם את העסקים שלי, אם זה במקצועיות שלי או בפרסום או בכל דרך אחרת.
אני שם לב שהעבודה שלי סובלת המון מחוסר שעות, אני לא מסוגל לתת להתמכרות שלי את הסם שלה ולעבוד בו זמנית, זה או הוא, או אני.

אז אני החלטתי להשקיע מעט כסף בפסיכולוג ברוך ה'. והתחלתי ללכת לאחד.
זה לא שומר אותי נקי, וזה לא תחליף לצעדים. אבל זה בהחלט עוזר לי עם החיים ובכך גם עם נקיות.
מאוד שמח שהצלחתי להביא את עצמי לפעולה הזאת, ושאישתי תומכת בזה.
זה לא קל כלכלית, אבל זה השקעה כמו כל השקעה בתקווה שתניב לי רווחים.

בכל אופן, אני מנסה לבנות קבוצה חדשה באזור שלי, ויש לי מליון תירוצים למה לדחות את זה לאחרי החגים.
מתפלל לשפיות, נכונות, נקיות וחיבור.

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 6 חודשים על ידי אדם אחד.

תגובה: סתם רוצה לשתף לפני 4 שנים, 6 חודשים #118343

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 240 ימים
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה אחי היקר !

כל הכבוד !!

תגובה: סתם רוצה לשתף לפני 4 שנים, 6 חודשים #118381

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

המון בהצלחה ידידי ושאפו על היוזמה ! 

איפה הקבוצה הזאת תהיה ממוקמת?

תגובה: סתם רוצה לשתף לפני 4 שנים, 6 חודשים #118493

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

בהחלמה.

תגובה: סתם רוצה לשתף לפני 4 שנים, 5 חודשים #118709

יש לנו קבוצות קבועות בבית שמש לדוברי אנגלית ברמת בית שמש א'.
בימים ב,ג,ה,ז. אני רציתי להוסיף באותו מקום את יום ראשון.
אני לא יודע אם כאן המקום לתת כתובת (לא יודע, יש מקומות שמפרסמים, ויש מקומות שלא).
אבל מי שמכיר את המקום של SA דוברי אנגלית, שם זה המקום.
מי שלא מכיר, יכול ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לככון אותו או אותה (כן, אנחנו ברעיון קבוצה מעורבת, אך אין לנו נשים כמעט אף פעם. כשמגיעות, זה נותן לנו החלמה טובה לראות אדם מאחורי מה שהגדרנו בראש חפץ).

ותודה לכולם.
אני צריך לחזור לשתף כאן, אך ברוך ה' די עסוק ומבולבל. בעז"ה אחזור לזה בקרוב.

תגובה: סתם רוצה לשתף לפני 4 שנים, 5 חודשים #118720

ישר כל על השירות והנתינה! אוהבים!

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: סתם רוצה לשתף לפני 4 שנים, 5 חודשים #118785

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים
אולי אבוא מתישהו. אפשר לחלוק בעברית?.....

תגובה: סתם רוצה לשתף לפני 4 שנים, 5 חודשים #118793

ברור.

תגובה: סתם רוצה לשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119109

אני חוזר לכאן אחרי הפסקה קטנה כדי לעדכן.

ביום שלישי האחרון הייתי בקבוצה בירושלים להרצאה של ניקולס שהגיע מחו"ל לשתף את הדרך המופלאה שלו לעשות צעד 10,11,12. חוויה מדהימה. זה תורגם למופת מאנגלית (שפתו של ניקולס) לעברית.
5 שעות של החלמה.
אני רוצה לאמץ את הכלים שלו.
מי שרוצה את ההרצאה בהקלטה, יש להם שם את זה, תוכלו לשלוח לי הודעה, ואקשר אתכם עם מי שיכול להעביר לכם את ההקלטה.

יום ראשון האחרון היה הקבוצה הראשונה שלנו במקום החדש, אז אפשר לומר שברוך ה' הצלחתי לפתוח קבוצה חדשה, היו רק 4 אנשים לעומת הימים האחרים שיש 15-20. אבל לאט לאט זה גודל.
ככה זה משאיר הרבה מקום לשירות, אני אישית לקחתי על עצמי איזה 5 תפקידים שונים לשירות, כי אני מכור ברמה אחרת שצריך את זה אם אני רוצה סיכוי קלוש להיות נקי. מקווה שאף אחד לא יקח ממני אותם לעת עתה, עד שאחלים מעט ואוכל לוותר על כמה.
אני פותח, מסדר, אחראי על הפורמט, אינטרגרופ, והכסף, ומתעסק בכל הדברים מאחורי הקלעים כמו תשלום שכירות והכל.
בכל קבוצה אחרת יש דרישה מסוימת למינימום נקיות כדי להיות בתפקיד, אבל לא אצלנו, אז ברוך ה' הצלחתי לגרוף כמה תפקידים שאולי יתנו לי סיכוי קטן לנקיות.

אני חושב שאנשים חושבים שאני נקי איזה שנתיים או משהו בגלל כל התפקידים שלקחתי על עצמי, אבל אני חסר אונים מוחלט מול היצר הרע שלי והתאווה, תמיד מנסה להתקרב עוד טיפה, אבל נופל.
אני מפחד להשלים עם זה שאני מכור שאולי תמיד יפול, ותמיד מקווה למצוא את הדרך שאלוקים ישאיר אותי נקי.
אבל אולי אני רק אחד מהמכורים האלה שתמיד נופלים.

הולך בסדר עם הפסיכולוג, ממש כואב לנתח את העבר שלי, חשבתי שהיה לי ילדות יפה ופורחת, וכשהתחלתי לפתוח את העבר, אני מוצא ילד נטוש ומפוחד. בקיצור, לא מה שציפית.
אני יוצא מפגישה איתו ומרגיש עצוב וחלש, רק רוצה להשתמש, אני לא יודע אם זה סימן להפסיק או להמשיך איתו.
מצד אחד זה מצופה ממני להרגיש ככה כשאני פוגש פנים אל פנים את העבר הקשה שניסיתי לכסות ולהתעלם ממנו לכל הרבה שנים.
ומצד שני, האם זה טוב להחלמה שלי?

אני לבנתיים ממשיך, מפחד שאולי זה הסיכוי היחיד שלי.
אם יש למישהו עיצות או דעה אשמח לשמוע.

הבנתי שהקבוצות בעברית לא הולכות כל כך בבית שמש, ואין להם אינטרגרופ או משהו כזה, מי שדובר עברית באזור ורוצה קבוצה, אני אשמח לפתוח אחד יחלד, רק תעדכנו אותי, ברגע שיש עוד מכור אחד שרוצה, אשמח לפתוח מתי שמתאים.

בכל אופן, מקווה להישאר מחובר לקב"ה היום.
אוהב

תגובה: סתם רוצה לשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119123

אוהבים אותך!
מאחל לך שאלוקים ישאיר אותך נקי בזכות הנתינה העצומה שלך
אוהב וצריך

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: סתם רוצה לשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119134

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

פשוט תמשיך לבוא אחי, זה הכל...

עם הזמן לאט לאט שוקע כל העניין של הצעדים והפעולות והשיתופים.. עם הזמן זה שוקע. 
יש הרבה אנשים שלקח להם המון זמן לעלות על דרך זה בסדר העיקר שממשיכים לבוא.

ותיקח ספונסר ותיצמד אליו

כל הכבוד על השירות שאתה נותן 

תגובה: סתם רוצה לשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119158

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך, תודה על הכנות,
אני חושב שזה נושא לדיון עם הפסיכולוג שלך, אם זה הזמן מתאים לפתוח את העבר או לא,
ספר לו שזה מביא אותך למחשבות של שימוש,
ואם הוא באמת מישהו מקצועי, אני מאמין שהוא ימצא את הדרך המאוזנת,
בהצלחה,. ונשמח לשמוע ממך בהמשך הדרך.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: סתם רוצה לשתף לפני 4 שנים, 4 חודשים #119654

"אדם אחד" post=119109 date=1574332651 catid=1

הבנתי שהקבוצות בעברית לא הולכות כל כך בבית שמש, ואין להם אינטרגרופ או משהו כזה, מי שדובר עברית באזור ורוצה קבוצה, אני אשמח לפתוח אחד יחלד, רק תעדכנו אותי, ברגע שיש עוד מכור אחד שרוצה, אשמח לפתוח מתי שמתאים.

אתה בטוח שהקבוצות בעברית בבית שמש הם לא קבוצות טובות, כמדומני שיש במוצ"ש קבוצה מאד טובה.

כדאי לך לברר את זה טוב.

אוהבים ובהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 4 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 1.37 שניות

Are you sure?

כן