ברוכים הבאים, אורח

מחפש תוכנה לחסימת האינטרנט במחשב מק
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מחפש תוכנה לחסימת האינטרנט במחשב מק 495 צפיות

מחפש תוכנה לחסימת האינטרנט במחשב מק לפני 4 שנים, 7 חודשים #117969

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים,

לאחר שיחה עם המנהלים במקום העבודה שלי, אמרו לי למצוא איזה תוכנה שאני צריך \ רוצה והם ייבדקו את האפשרות לרכישתה עבורי.

רציתי להתקין נט-ספארק ששמעתי המון דברים טובים עליה, הבעיה שאין להם עדיין גרסא למק... (MACINTOSH)

מישהו מכיר תוכנה כזו (או דומה) שעובדת על מק?

ה-תוכנה עם ה' הידיעה שהייתי רוצה שתהיה לי היא כמו שהיה פעם מה שנקרא K9
שזה חוסם את כל האתרים באופן גורף חוץ מאתרים שאתה פותח לה, ע"י סיסמא, שמופקדת אצל אדם אחר (בבית אצל אישתך ובמשרד אצל המנהל שלך או חבר שאתה סומך עליו) אבל התוכנה הזאת הורדה מהמדפים ולא קיימת יותר...

מישהו מכיר תוכנה כזו דומה, ושוב, שעובדת על מק?

תודה מראש לעונים

תגובה: מחפש תוכנה לחסימת האינטרנט במחשב מק לפני 4 שנים, 7 חודשים #117977

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 02 ספט' 2019 08:27:

שלום חברים,

לאחר שיחה עם המנהלים במקום העבודה שלי, אמרו לי למצוא איזה תוכנה שאני צריך \ רוצה והם ייבדקו את האפשרות לרכישתה עבורי.

רציתי להתקין נט-ספארק ששמעתי המון דברים טובים עליה, הבעיה שאין להם עדיין גרסא למק... (MACINTOSH)

מישהו מכיר תוכנה כזו (או דומה) שעובדת על מק?

ה-תוכנה עם ה' הידיעה שהייתי רוצה שתהיה לי היא כמו שהיה פעם מה שנקרא K9
שזה חוסם את כל האתרים באופן גורף חוץ מאתרים שאתה פותח לה, ע"י סיסמא, שמופקדת אצל אדם אחר (בבית אצל אישתך ובמשרד אצל המנהל שלך או חבר שאתה סומך עליו) אבל התוכנה הזאת הורדה מהמדפים ולא קיימת יותר...

מישהו מכיר תוכנה כזו דומה, ושוב, שעובדת על מק?

תודה מראש לעונים

לפני הכול -  אתה בטוח ש K9 לא קיימת יותר ? אני מעולם לא השתמשתי בה, אבל הרושם שלי שהיא קיימת עדיין, היא מוזכרת פה ושם בקרב האנשים כאן בפורום.

אבל אם אכן K9 לא קיימת, אז זה בעיה קצת. אני יסביר את זה במספרים - לאחרונה ראיתי כתבה שחמישים אחוז מהמחשבים בעולם מותקן עליהם ווינדוס 10, חמישים ! בלי לדבר על ווינדוס 7.
ובכמה מהמחשבים בעולם מותקן mac ? לפי מה שאני זוכר, זה היה משהו כמו שתיים וחצי אחוז.

אז תחשוב על זה  - זה לא כלכלי עבור חברת סינון לנסות להביא פתרון טכנולוגי למשהו שיש רק ל2.5 אחוז מהעולם.
וגם אם יש להם - יש סבירות גבוהה שיש בה הרבה אפשרות לפריצות, ואת חברת הסינון הזאת זה פחות יעניין, כי היא תתעדף את כוח האדם שלה לתקן את הפריצות באפליקצייה שרוב הלקוחות שלה כן משתמשים - שזה ווינדוס, או אנדרואיד. בסך הכול זה שיקולים של כסף.

אז גם אם מחר נטספארק יודיעו לך שיש להם מערכת סינון ל mac , אני מציע לך לקחת את זה בערבון מוגבל. יש לי רק דברים טובים להגיד על נטספארק באנדרואיד (שמותקן על בערך 90 אחוז מהסמטרפונים בעולם - שזה בערך 5 מיליארד מכשירים כן ??)  ו-  windows, אבל שמעתי שהסינון שלה במערכת הפעלה iOS הוא די חלש.

בכל מקרה, אני מציע לך להסתכל בחנות האפליקציות למחשב  mac, אני לא חושב שתמצא שם משהו יעיל במיוחד, הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו הוא חוסם אפליקציות באמצעות זמן מסך של אפל, אולי זה קיים גם במחשב נייד של mac.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: מחפש תוכנה לחסימת האינטרנט במחשב מק לפני 4 שנים, 7 חודשים #117984

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

כן אני מודע לבעיתיות של מציאת תוכנה עבור מק ... 
לצערי זה המחשב שעובדים איתו ברוב חברות ההיי-טק הרציניות בתחום פיתוח התוכנה כך שאין לי ממש ברירה בנושא הזה.. זה לא המחשב שלי בבית...

לגבי K9, מי שרכש אותה בעבר היא קיימת לו ועובדת, התמיכה שלה נגמרה ביולי השנה, ולא ניתן לרכוש אותה כבר משהו כמו שנה..

תנסה להוריד את התוכנה, תראה שאתה לא מצליח למצוא אותה בשום מקום להורדה.

אם מישהו מכיר תוכנה למק פשוט יחסוך לי חיפוש ארוך לכן כתבתי כאן אמרתי אולי יש סיכוי איכשהו..

יש תוסף לCHROME שנקרא PLUCKEYE
הוא חמוד מאוד ! הורדתי אותו ואני משתמש בו.
זה תוסף שנועד לעזור למכורים לפורנו, ע"י שהוא מספק להם "זמן המתנה"

אתה מתקין אותו כשאתה "מפוקס", הוא חוסם את כל התמונות והסרטונים מכל האתרים באופן אוטומטי.
אתה פותח את האתרים שאתה רוצה לראות בהם תמונות וסרטונים (אתרים בטוחים) וזה קורה באופן מיידי, ואז אתה מסדר את "זמן ההמתנה" דרך ההגדרות, לכמה זמן שאתה חושב שאתה צריך.
אתה יכול לקבוע את זה ל-15 דקות, שעתיים או יומיים, כמה שאתה חושב שאתה תצטרך.
ואז, ברגע שקינפגת את הזמן הזה, כל פעולה שתרצה לבצע בתוכנה אתה תצטרך לחכות את הזמן המתנה שקבעת לעצמך.

למשל, הסרת התוכנה, הרשאת תמונות וסרטונים באתר כלשהו, הורדת ה"זמן המתנה", וכו'

כל פעולה שתרצה לעשות, תצטרך להמתין את ה"זמן המתנה" שקבעת לעצמך.

זה נועד (וזה ממש עוזר!) שאם אתה בהתקפה של רצון עז לצפות בפורנו או בתמונות לא צנועות, אתה נאלץ להמתין את הזמן המתנה שקבעת לעצמך, וברוב הפעמים בחלוף הזמן הזה הקריז יעבור ואתה תחזור לשפיות ותעצור את הבקשה לפתיחת האתרים האסורים. הכל תלוי בך.
אני קבעתי את הזמן המתנה אצלי ל-שעה.

יש לו גם 2 מצבי התקנה, 1 ו-2, במצב התקנה 1 הוא מותקן רגיל, ועובד על כרום ופיירפוקס בלבד. במצב התקנה 2 הוא מותקן עמוק בREGISTRY של המחשב- שום דפדפן אחר מלבד 2 אלו לא יעבוד, ו-2 אלו יהיו מפוקחים.
בנוסף ניסיון להסרה של התוסף כשהוא במצב 2, ללא המתנת הזמן המתנה, דופק את המחשב ורוב הסיכויים שלא תוכל לגלוש יותר באינטרנט ללא פירמוט טוטאלי של כל המחשב.

זה חינמי, השתמשתי בזה כשבועיים במצב 1, כדי לראות שאין באגים ושזה עובד טוב. היום העברתי את זה למצב 2 (כי אתמול פתחתי דפדפן SAFARI וגלשתי איתו לפורנו...) והעליתי את זמן ההמתנה ל-4 שעות.

אז זה הפתרון הכי טוב שמצאתי לעצמי כרגע, אבל אני ממשיך לחפש משהו יותר עמוק שלא ישאיר לי את השליטה בידיים בכלל.

תגובה: מחפש תוכנה לחסימת האינטרנט במחשב מק לפני 4 שנים, 7 חודשים #117986

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 03 ספט' 2019 08:43:

כן אני מודע לבעיתיות של מציאת תוכנה עבור מק ... 
לצערי זה המחשב שעובדים איתו ברוב חברות ההיי-טק הרציניות בתחום פיתוח התוכנה כך שאין לי ממש ברירה בנושא הזה.. זה לא המחשב שלי בבית...

לגבי K9, מי שרכש אותה בעבר היא קיימת לו ועובדת, התמיכה שלה נגמרה ביולי השנה, ולא ניתן לרכוש אותה כבר משהו כמו שנה..

תנסה להוריד את התוכנה, תראה שאתה לא מצליח למצוא אותה בשום מקום להורדה.

אם מישהו מכיר תוכנה למק פשוט יחסוך לי חיפוש ארוך לכן כתבתי כאן אמרתי אולי יש סיכוי איכשהו..

יש תוסף לCHROME שנקרא PLUCKEYE
הוא חמוד מאוד ! הורדתי אותו ואני משתמש בו.
זה תוסף שנועד לעזור למכורים לפורנו, ע"י שהוא מספק להם "זמן המתנה"

אתה מתקין אותו כשאתה "מפוקס", הוא חוסם את כל התמונות והסרטונים מכל האתרים באופן אוטומטי.
אתה פותח את האתרים שאתה רוצה לראות בהם תמונות וסרטונים (אתרים בטוחים) וזה קורה באופן מיידי, ואז אתה מסדר את "זמן ההמתנה" דרך ההגדרות, לכמה זמן שאתה חושב שאתה צריך.
אתה יכול לקבוע את זה ל-15 דקות, שעתיים או יומיים, כמה שאתה חושב שאתה תצטרך.
ואז, ברגע שקינפגת את הזמן הזה, כל פעולה שתרצה לבצע בתוכנה אתה תצטרך לחכות את הזמן המתנה שקבעת לעצמך.

למשל, הסרת התוכנה, הרשאת תמונות וסרטונים באתר כלשהו, הורדת ה"זמן המתנה", וכו'

כל פעולה שתרצה לעשות, תצטרך להמתין את ה"זמן המתנה" שקבעת לעצמך.

זה נועד (וזה ממש עוזר!) שאם אתה בהתקפה של רצון עז לצפות בפורנו או בתמונות לא צנועות, אתה נאלץ להמתין את הזמן המתנה שקבעת לעצמך, וברוב הפעמים בחלוף הזמן הזה הקריז יעבור ואתה תחזור לשפיות ותעצור את הבקשה לפתיחת האתרים האסורים. הכל תלוי בך.
אני קבעתי את הזמן המתנה אצלי ל-שעה.

יש לו גם 2 מצבי התקנה, 1 ו-2, במצב התקנה 1 הוא מותקן רגיל, ועובד על כרום ופיירפוקס בלבד. במצב התקנה 2 הוא מותקן עמוק בREGISTRY של המחשב- שום דפדפן אחר מלבד 2 אלו לא יעבוד, ו-2 אלו יהיו מפוקחים.
בנוסף ניסיון להסרה של התוסף כשהוא במצב 2, ללא המתנת הזמן המתנה, דופק את המחשב ורוב הסיכויים שלא תוכל לגלוש יותר באינטרנט ללא פירמוט טוטאלי של כל המחשב.

זה חינמי, השתמשתי בזה כשבועיים במצב 1, כדי לראות שאין באגים ושזה עובד טוב. היום העברתי את זה למצב 2 (כי אתמול פתחתי דפדפן SAFARI וגלשתי איתו לפורנו...) והעליתי את זמן ההמתנה ל-4 שעות.

אז זה הפתרון הכי טוב שמצאתי לעצמי כרגע, אבל אני ממשיך לחפש משהו יותר עמוק שלא ישאיר לי את השליטה בידיים בכלל.

שמע זה ממש מעניין מה שאמרת על התוספת הזאת לגוגל כרום, ועוד העובדה שהיא חסינת הסרה (אני מניח שהיה לך קריזים שבדקת טוב טוב איך אפשר להסיר ולא הצלחת, אז זה תוסף מרשים ביותר).

אני מצטער לשמוע בקשר ל K9, נראה שנגמר להם הכסף להתקדם עם זה עוד.

בקשר למק וחברות הייטק רציניות - זה קצת מצחיק שאתה אומר שרק חברת הייטק רצינית תקבל מק. אני מדמיין שיחה בין הראש חברת הייטק לבין הסגן שלו - שאומר לו - תשמע דני, אנחנו הפכנו להיות חברה ממש רצינית עכשיו , ואז הסגן שלו אומר לו - אם ככה אני יגיד לכולם להחליף את המחשבים ל- mac מייד.

חברת microsoft, זו שייצרה את מערכת ההפעלה windows, היא חברה רצינית. לעובדים שלה אין מק.
חברת google היא חברה רצינית - לעובדים שלה חלקם יש מק וחלקם אין, איש איש לפי טעמו.
וכן הלאה זה הדרך - לומר שבכל חברות ההייטק ה"רציניות", דווקא, יש מק, זה לדעתי לא נכון.
אם בחברת הייטק שלך מאפשרים רק לעבוד עם מק אתה בבעיה, אם אתה יכול לקנות מחשב אחר ולעבוד איתו והם יהיו בסדר עם זה, פשוט תקנה, ותסביר למנהלים ש"ככה ההלכה אומרת", שזה גם נכון מאוד, וזה גם משהו שמקל מאוד על וויכוחים.

בקשר לפתרון שנותן לך פחות שליטה - יש אופציה במכשירים של אפל שנקראת screen time, זה אופציה שמאפשרת לך למנוע ממך להשתמש בתוכנות מסויימות או גישה לאתרים לא ראויים, ואפשר להגן עליה בסיסמא שמישהו אחר יכיר ואתה לא.
https://www.imore.com/how-use-screen-time-your-mac
מציע לך להסתכל כאן.
אני הייתי מסתמך על זה מאוד כדי לחסום אפליקציות או יישומים לא טובים. כי זה בעיקרון פשוט יותר טכנולוגית לאפל לעשות את זה, הרי זה המכשיר שלהם ואתה יכול לסמוך עליהם שאם הם חוסמים משהו במכשיר שלהם, זה חסום באמת, זה ההיגיון לפחות.
אני לא הייתי מסתמך על האופציה הזאת בתור משהו שמסנן אתרים ויודע למנוע את כל הרעים. לא חושב שזה מגיע לתחכום של נטספארק.

תגובה: מחפש תוכנה לחסימת האינטרנט במחשב מק לפני 4 שנים, 7 חודשים #117989

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אני אקרא על התוכנה שכתבת ואעדכן. מקווה שהיא תתאים לי. אני רוצה תוכנה שחוסמת הכל באופן גורף, ושאני רק מסמן מה אני רוצה לפתוח, ולא להיפך.

כלומר אני רוצה חסימה אקטיבית ולא פאסיבית, כי יש אינסוף אתרים אני לא יכול לרשום את כולם.. יהיה יותר קל לפתוח את אלו שאני עובד איתם ביום יום, ומקסימום אם צריך לפתוח עוד אחד שניים אז אומר לאישתי או לחבר מהעבודה שבעזרת הסיסמא יפתח לי וכו'.

לגבי התוסף - אז כן לגמרי אחלה תוסף, לא ניסיתי להסיר כי הוא מסביר שם שאם מנסים להסיר לא בדרך הקונבנציונאלית אז דברים נהרסים
אז פשוט חבל לי לקחת את הסיכון - המחשב פשוט יילך ויזדקק לפירמוט וזה לא נעים 

מה גם שאני מאמין לו, ניסיתי לעשות איזשהי פעולה ש"עוקפת" את החסימה של זמן ההמתנה ודברים פתאום נדפקו, לא הצלחתי בכלל לגלוש.. בסוף במזל הצלחתי לסדר את זה בדרך ממש פרמיטיבית העיקר שיחזור לעבוד וחיכיתי שיעבור זמן ההמתנה כדי לעשות את הפעולה שרציתי.

תגובה: מחפש תוכנה לחסימת האינטרנט במחשב מק לפני 4 שנים, 7 חודשים #117996

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 03 ספט' 2019 14:32:

אני אקרא על התוכנה שכתבת ואעדכן. מקווה שהיא תתאים לי. אני רוצה תוכנה שחוסמת הכל באופן גורף, ושאני רק מסמן מה אני רוצה לפתוח, ולא להיפך.

כלומר אני רוצה חסימה אקטיבית ולא פאסיבית, כי יש אינסוף אתרים אני לא יכול לרשום את כולם.. יהיה יותר קל לפתוח את אלו שאני עובד איתם ביום יום, ומקסימום אם צריך לפתוח עוד אחד שניים אז אומר לאישתי או לחבר מהעבודה שבעזרת הסיסמא יפתח לי וכו'.

לגבי התוסף - אז כן לגמרי אחלה תוסף, לא ניסיתי להסיר כי הוא מסביר שם שאם מנסים להסיר לא בדרך הקונבנציונאלית אז דברים נהרסים
אז פשוט חבל לי לקחת את הסיכון - המחשב פשוט יילך ויזדקק לפירמוט וזה לא נעים 

מה גם שאני מאמין לו, ניסיתי לעשות איזשהי פעולה ש"עוקפת" את החסימה של זמן ההמתנה ודברים פתאום נדפקו, לא הצלחתי בכלל לגלוש.. בסוף במזל הצלחתי לסדר את זה בדרך ממש פרמיטיבית העיקר שיחזור לעבוד וחיכיתי שיעבור זמן ההמתנה כדי לעשות את הפעולה שרציתי.

האפשרות של screen time היא משהו שמסופק באופן אוטומטי על ידי אפל בכל מכשירי iOS וכנראה גם מק, ואני הזכרתי אותה בעיקר בגלל היכולת שלה לחסום אפליקציות שלמות, ופחות בגלל היכולת שלה לסנן אתרים באינטרנט (אפילו היא מאפשרת גם את זה) כי אני פשוט לא מאמין שאפל מבינה בסינון אתרים כמו נטספארק.
שים לב שתוכנת screen time חוסמת את דפדפן ספארי דרך אפשרות נפרדת שם, אז אל תיבהל שאתה לא מצליח לחסום את ספארי בדרך ששאר האפליקציות נחסמות.

אם כל מה שאתה צריך זה רשימה מאוד מצומצמת של אתרים אז אני מאמין שיש אפליקציות שיכולות לעזור גם בזה - זה הגיוני לדעתי, הרי זה לא נשמע משהו שמאוד מסובך לעשות. אישית לא מכיר, מוזמן לשתף שתמצא.

גם אני אם הייתי מוריד תוסף שאומר שאם אסיר אותו בדרך לא טובה אז המחשב ייהרס, הייתי מפחד לגעת סתם כך, פחד יכול להיות שימושי לאדם מכור. במיוחד אדם מכור עצלן כמוני שמתחלחל מהמחשבה של לשחזר כל כך הרבה מידע על המחשב ולכתת רגליים ולהמתין חודשיים שלושה כדי שטכנאי יואיל בטובו להעיף מבט במחשב ובמידע האישי שלי.

אישית עצוב לי שאין אתר שכותב את כל האפשרויות האלה במרוכז. צריך שיהיה ידע מסודר בנושא...

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.73 שניות

Are you sure?

כן