ברוכים הבאים, אורח

נופל שנים.. זקוק לעצה מעשית - עצמאי מול מחשב
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נופל שנים.. זקוק לעצה מעשית - עצמאי מול מחשב 681 צפיות

נופל שנים.. זקוק לעצה מעשית - עצמאי מול מחשב לפני 4 שנים, 8 חודשים #117854

תודה רבה על כל הקהילה והאנשים המדהימים שיש כאן.

על עצמי בקצרה. מתמודד עם התאווה שנים. עליות וירידות.
לפעמים מחזיק שבוע, יום, 3 ימים, שבועיים, בשיא היה 40 ימים וגם שם היה מעורב הסתכלויות.
בתחום הפלאפון בחסדי ה' אני מוגן ונקי תקופה ארוכה ושם זה מסונן לחלוטין.
הבעיה שלי היא מול האינטרנט במחשב. שם עדיין לא הצלחתי לנצח.

אבל באשכול הזה רציתי לבקש עצה מעשית.
אני עצמאי שעובד מול מחשב כל יום.
יש לי ב"ה ידע נרחב בטכנולוגיה ואני מצליח לעקוף את כל שיטות הסינון בכמה וכמה דרכים.
כך שהגעתי למסקנה שהסינון התוכנתי או חומרתי או שרתי במקרה שלי לא רלוונטי, חד משמעי.

מצד שני אני עצמאי ואין איתי עוד עובדים ואין לי צורך בעוד עובדים.
הבעיה שאני נמצא במלכודת דבש.
אני מוכרח לא להעמיד את עצמי בניסיון.
פעם חשבתי להתגבר לסנן וכו'
והיום היעד שלי הוא פשוט לא להעמיד את עצמי בניסיון
ובמקרה שלי זה אומר לא להיות באינטרנט לבד (הכי מסונן או לא מסונן לא משנה)

במשך שנים לא שמתי לב לזה אך כעת זה בראש מעייני.
גם הפנמתי להבין שמספיק דקה אחת ללא הגנה ואפשר לפתוח באר של שחת.
היום מפנים יותר שמספיק כמה מבטים של שניות שיכולים לפתוח את תיבת פנדורה.

מתפלל לה' שאצליח לפתור את העניין אחת ולתמיד.

יש עניין נוסף שאני לא כל כך מעוניין שאנשים יתעמקו במה שאני עושה במחשב
אוהב פרטיות ונוחות (הבעיה שזה מתנקם בי ולכן אני מוכן להתגמש למען חיים בריאים ואמיתיים יותר)
ואין בזה דברים של תאוות או משהו כזה. פשוט סוג של הסמוי מהעין יש בו ברכה.
(הרי אם זה היה כך  ח"ו לא הייתי כותב כאן בכלל)

אז המצב שלי הוא מורכב.

חשבתי על אפשרויות כמו
- להביא אדם נוסף למקום שממנו אני עובד, אך אין לי צורך בעוד עובד או שותף. חסרון פרטיות ונוחות.
- להעביר את מקום עבודתי למקום עבודה משותף אך מאבד את הפרטיות והנוחות האישית.
- לשלם לאדם נוסף שיתעסק במשהו אחר שיוכל להביא רווח.
- לשלם לאברך שילמד לידי כשאני עובד
- להיכנס לתוך משרד שלא קשור לתחום עבודתי ולבקש לעבוד בחלל משותף שיש שם מצלמה לעסק שלהם

אם זה מישהו שמגיע למקום שאני עובד ממנו זה אומר שצריך להיות לו את הגישה למודם וכו'.
אשמח לשמוע עצות והכוונות ובפרט ממישהו שמתנסה בניסיון דומה.
תודה רבה ותמשיכו לעשות חיל. כל תגובה ועצה מחזקת. תודה.

"קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה"
(תהילים כז, יד)
נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 8 חודשים על ידי חזק ואמץ.

תגובה: נופל שנים.. זקוק לעצה מעשית - עצמאי מול מחשב לפני 4 שנים, 8 חודשים #117857

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום לך. 
נתת לעצמיך וכתבת כאן עצות ניפלאות .
המטרה שלנו בהחלמה זה לוותר , כי ללא ויתור ההחלמה ממש קשה , לכן עלינו לגדור את עצמינו בכל מיני הגנות , וגם הגנה אנושית כמו שכתבת .
אבל לדעתי לדבר האמיתי בהלמה עליך להגיע לקבוצות ושם למצוא ספונסר שיוכל להנחות אותך, וגם עבודה על 12 הצעדים. 
בהצלחה בהחלמה 

תגובה: נופל שנים.. זקוק לעצה מעשית - עצמאי מול מחשב לפני 4 שנים, 8 חודשים #117859

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
חזק ואמץ כתב on 18 אוג' 2019 22:27:

לפעמים מחזיק שבוע, יום, 3 ימים, שבועיים, בשיא היה 40 ימים וגם שם היה מעורב הסתכלויות.

יש לי ב"ה ידע נרחב בטכנולוגיה ואני מצליח לעקוף את כל שיטות הסינון בכמה וכמה דרכים.
כך שהגעתי למסקנה שהסינון התוכנתי או חומרתי או שרתי במקרה שלי לא רלוונטי, חד משמעי.

אוהב פרטיות ונוחות (הבעיה שזה מתנקם בי ולכן אני מוכן להתגמש למען חיים בריאים ואמיתיים יותר)

אז המצב שלי הוא מורכב.

חשבתי על אפשרויות כמו
- להביא אדם נוסף למקום שממנו אני עובד, אך אין לי צורך בעוד עובד או שותף. חסרון פרטיות ונוחות.
- להיכנס לתוך משרד שלא קשור לתחום עבודתי ולבקש לעבוד בחלל משותף שיש שם מצלמה לעסק שלהם

אם זה מישהו שמגיע למקום שאני עובד ממנו זה אומר שצריך להיות לו את הגישה למודם וכו'.

אני קראתי את הפוסט הזה וסיימתי לצחוק, אוהב את הסגנון שלך "בא לי ככה" "מעדיף ככה" "אוהב ככה" , אבל "אני מוכן להתגמש", יופי לך חבר, שמח שאתה מוכן להתגמש, אתה מוכן להתגמש גם שצונאמי הולך לפגוע בחוף ואתה צריך לרוץ, או ש"אתה מעדיף לא לרוץ כי זה גורם לי להזיע" ?

בכל מקרה, אתה בידרת אותי לכן אני ינסה לעזור:
אם אתה יכול לעקוף את נטספארק באמצעות ידע שלבני אדם רגילים אין - ידע בתוכנה, במערכות הפעלה או בדברים מעין אלו, אז סינון לא יעזור לך, נכון.
אבל אם אתה פשוט גילית דרכים פשוטות לעקוף את נטספארק שגם אדם שלא מנוסה בתכנות וכדומה יכול לעשות, אני חושב שכדאי שתספר להם.

אבל אני מניח שאתה עוקף בדרך שדורשת רמת ידע גבוהה, ועל בסיס זה אענה לך.
דבר ראשון, ההנחה שלך נכונה - הרעיון הוא לא להילחם בתאווה, הרעיון הוא לברוח ממנה, מי שבורח יותר טוב מנצח, המלחמה המוזרה ביותר בהיסטוריה שקיימת.
דבר שני, אני מבין ממך שאתה לכאורה לא יודע לעקוף מערכות הפעלה של פלאפון (ולכן הוא מסונן ובטוח כדבריך), לכן, לעולם, לעולם אל תנסה ללמוד או להבין מערכות הפעלה של פלאפון, לא משנה מה מציעים לך.

עכשיו לעצות ישירות יותר:
תראה, אתה אומר שאין לך צורך בעוד עובד או שותף, אני לא יודע במה אתה עוסק, אבל כל עסק - בין אם אתה עושה אותו לבדו ובין אם אתה נמצא בצוות קטן של עובדים, יכול להתרחב - כל חברות הטכנולוגיה המפורסמות התחילו עם איש אחד או מספר מצומצם של אנשים שאפשר למנות על יד אחת.
אתה לא צריך עוד עובד, כי מן הסתם טוב לך בנישה שלך, עושה מה שאתה עושה, ומרוויח מה שאתה מרוויח, אני מציע לך ליצור לעצמך צורך בעובד נוסף, תקבל עצמך חוזים גדולים יותר, ותגדיל את הפעילות של החברה שלך, במה שלא תהיה שהיא עושה.
במילים אחרות, הדרך לנקיות במקרה שלך, עובר דרך שאפתנות.
ואז תיקח עוד עובד/ים, תכריז שאתה אוהב "שהבוס עובד עם העובדים שלו", גם ככה מיליון חברות טכנולוגיה עובדים ככה, וככה אין פרטיות ואתה בטוח.

חלל עבודה משותף יכול להיות פתרון אחר עבורך, נסה לחפש חלל עבודה שיש לו כספות - אתה עובד שם, שם את המחשב בכספת, נועל, חוזר הביתה. פשוט וקל. הניסיון שלך מתמצה בנקודה אחת ויחידה בלבד, הרגע בו אתה מחליט להשים את המחשב בכספת, זה לא מושלם, אבל זה הרבה יותר טוב מ-1000 נקודות הניסיון שיש לך במהלך היום כרגע. אתה תמיד תוכל לתרץ את זה באוזני כולם בכך ש"אתה רוצה להקדיש 100 אחוז מהזמן למשפחה" או משהו כזה.

כדי לתת לך עוד רעיונות אני צריך לדעת דברים כמו האם אתה נשוי, כמה פרטיות יש לך בבית (יש לך חדר עבודה ?), כמה זמן אתה עובד ודברים מעין אלו.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 8 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: נופל שנים.. זקוק לעצה מעשית - עצמאי מול מחשב לפני 4 שנים, 8 חודשים #117867

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך חבר יקר!
מבין אותך ומזדהה עם הקושי.
אכן כדי להיות נקי מתאווה אני צריך לעשות ויתורים שהם לא תמיד פשוטים, אחד הדברים שלומדים בתוכנית היא שפרטיות עם כל העניין של הפרטיות והנוחות היא המצב הכי מסוכן לתאווה שלנו- מה שנקרא בתוכנית "להיות בריכוז עצמי" וזה גורם מאוד גדול וחזק לנפילות.
גם אני עובד הרבה לבד עם המחשב אבל כרגע אצלי יש סינון חזק מאוד ואני יודע שבכל מקרה זה לא מצב טוב לכן אני דואג להיות הרבה בקשר עם חברים מחפש את הדרך לא להישאר עם דבר כזה לבד.
לכן אני רק אציע (ואתה תחליט מה ואיך ואם ליישם) להימנע מהמצב של פרטיות בכל דרך אפשרית במיוחד כשיש לך אפשרות לעקוף הגנות ולהגיע למקומות בעיתיים.

אוהב מאוד, ובהצלחה!

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: נופל שנים.. זקוק לעצה מעשית - עצמאי מול מחשב לפני 4 שנים, 8 חודשים #117877

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

שלום חזק ואמץ.
נתת הרבה פתרונות יפים.
לעניות דעתי, הבעיה היא יותר רחבה, תוכנות סינון זה בהחלט כלי טוב אבל לא פותר שום בעיה, (לדוגמא: אם אדם החליק בטעות מבניין עם גדר אז כנראה שהגדר תתפוס אותו והכל יהיה בסדר אבל אם הבן אדם חיפש איך לקפוץ מהבניין אז ברור שהוא יוכל למצוא איזה פירצה בגדר או לטפס מעליה).

אותו דבר קיים בתאווה, תוכנת הסינון/אנשים שנמצאים לידך זה כלי טוב אבל לא פותר את הבעיה.

תנסה קצת להתחבר למקום, לחברים, לקבוצות,  לברר בדיוק מה הבעיה שלך ומשמה למצוא פתרון בהתאם לבעיות.

מאחל לך הרבה בהצלחה!

תגובה: נופל שנים.. זקוק לעצה מעשית - עצמאי מול מחשב לפני 4 שנים, 8 חודשים #117898

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני עובד במחשב כל היום. אני עובד לבד ויש לי פרטיות שיא. 
אני עובד באותו מחשב ובאותה רמת סינון כמקודם. ואני נקי בחסד אלוקים. 
בתכנית 12 הצעדים, הספונסר לימד אותי שעדיף לשים סינון בראש הרבה יותר מאשר סינון למחשב. סינון לראש בשבילי, זה חיבור לאבא אוהב דרך 12 הצעדים. 

מאחל לך גם. 

תגובה: נופל שנים.. זקוק לעצה מעשית - עצמאי מול מחשב לפני 4 שנים, 8 חודשים #117903

• Dann
  • חבר חדש
אין לי הרבה מה להוסיף על קודמיי מלבד זה שהתורה מצווה אותנו "ועשית מעקה לגגך". תמיד אפשר לקפוץ מעליו ויכול להיות שאתה אפילו אקרובט כזה שאוהב לקפוץ מעל דברים, אבל בכל זאת מצווה עליך לשים מעקה, אפילו אם זה רק כדי להקשות. כהן שנותן גט נותן גט מקושר כדי שזמן הכתיבה יהיה ארוך ויהיה לו יותר זמן לחזור בו, לדעתי זה מתקשר לכאן שבו זמן המעקף של ההגנה אולי יכול להציל. אבל אני מסכים עם נתן שהעיקר הוא ההגנה בראש וההגנה במכשיר מסייעת.

מעבר לכך, הצעת פה פתרונות מעולים, ותפקידך לבחור את הטוב מביניהם, על בסיס העצות של אחרים, ולא שהם יבחרו בשבילך. אני ממש מזדהה עם הצורך בפרטיות, אני גם לא אוהב שמסתכלים לי במסך אפילו אם הדברים כשרים לחלוטין כמו דברי תורה. מבין אותך שזה הפסד גדול, ובכל זאת אם זה מה שצריך לוותר עליו בשביל שליחותך בעולם - זה שווה את זה, "הוי מחשב הפסד מצווה כנגד שכרה". שתהיה הצלחה בכל!

תגובה: נופל שנים.. זקוק לעצה מעשית - עצמאי מול מחשב לפני 4 שנים, 8 חודשים #117904

נתן 01 כתב on 23 אוג' 2019 07:44:

אני עובד במחשב כל היום. אני עובד לבד ויש לי פרטיות שיא. 
אני עובד באותו מחשב ובאותה רמת סינון כמקודם. ואני נקי בחסד אלוקים. 
בתכנית 12 הצעדים, הספונסר לימד אותי שעדיף לשים סינון בראש הרבה יותר מאשר סינון למחשב. סינון לראש בשבילי, זה חיבור לאבא אוהב דרך 12 הצעדים. 

מאחל לך גם. 

תודה רבה לכולם על התגובות והחיזוקים.
עדיין חושב על הדברים ועל דרך לפתרון.

יש בעיה נוספת שללכת ברחוב היום זה פרוץ ובסכנה והדברים האלה יכולים לעורר את היצר.

נתן, אתה הלכת למפגשים ב 12 הצעדים או שעשית הכל עם ספונסר מכאן?
ועדיין יש לך ספונסר בימים האלו? 

"קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה"
(תהילים כז, יד)

תגובה: נופל שנים.. זקוק לעצה מעשית - עצמאי מול מחשב לפני 4 שנים, 7 חודשים #117945

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני הולך למפגשי SA באופן קבוע. 3 פעמים בשבוע, מינימום. 
יש לי ספונסר. ב"ה. ואני מרים אליו טלפון כל יום. (הוא לא עונה לי כל יום, אבל אני כן מתקשר). 
אני חוגג שנתיים של ניקיון עוד מעט...
עוד שאלות? אני זמין טלפונית או שאפשר להיפגש.....

תגובה: נופל שנים.. זקוק לעצה מעשית - עצמאי מול מחשב לפני 4 שנים, 7 חודשים #117955

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
robinhood כתב on 19 אוג' 2019 08:00:

חזק ואמץ כתב on 18 אוג' 2019 22:27:

אז המצב שלי הוא מורכב.

חשבתי על אפשרויות כמו

אני קראתי את הפוסט הזה וסיימתי לצחוק, אוהב את הסגנון שלך "בא לי ככה" "מעדיף ככה" "אוהב ככה" , אבל "אני מוכן להתגמש", יופי לך חבר, שמח שאתה מוכן להתגמש, אתה מוכן להתגמש גם שצונאמי הולך לפגוע בחוף ואתה צריך לרוץ, או ש"אתה מעדיף לא לרוץ כי זה גורם לי להזיע" ?

בכל מקרה, אתה בידרת אותי לכן אני ינסה לעזור:
אם אתה יכול לעקוף את נטספארק באמצעות ידע שלבני אדם רגילים אין - ידע בתוכנה, במערכות הפעלה או בדברים מעין אלו, אז סינון לא יעזור לך, נכון.
אבל אם אתה פשוט גילית דרכים פשוטות לעקוף את נטספארק שגם אדם שלא מנוסה בתכנות וכדומה יכול לעשות, אני חושב שכדאי שתספר להם.

אבל אני מניח שאתה עוקף בדרך שדורשת רמת ידע גבוהה, ועל בסיס זה אענה לך.
דבר ראשון, ההנחה שלך נכונה - הרעיון הוא לא להילחם בתאווה, הרעיון הוא לברוח ממנה, מי שבורח יותר טוב מנצח, המלחמה המוזרה ביותר בהיסטוריה שקיימת.
דבר שני, אני מבין ממך שאתה לכאורה לא יודע לעקוף מערכות הפעלה של פלאפון (ולכן הוא מסונן ובטוח כדבריך), לכן, לעולם, לעולם אל תנסה ללמוד או להבין מערכות הפעלה של פלאפון, לא משנה מה מציעים לך.

עכשיו לעצות ישירות יותר:
תראה, אתה אומר שאין לך צורך בעוד עובד או שותף, אני לא יודע במה אתה עוסק, אבל כל עסק - בין אם אתה עושה אותו לבדו ובין אם אתה נמצא בצוות קטן של עובדים, יכול להתרחב - כל חברות הטכנולוגיה המפורסמות התחילו עם איש אחד או מספר מצומצם של אנשים שאפשר למנות על יד אחת.
אתה לא צריך עוד עובד, כי מן הסתם טוב לך בנישה שלך, עושה מה שאתה עושה, ומרוויח מה שאתה מרוויח, אני מציע לך ליצור לעצמך צורך בעובד נוסף, תקבל עצמך חוזים גדולים יותר, ותגדיל את הפעילות של החברה שלך, במה שלא תהיה שהיא עושה.
במילים אחרות, הדרך לנקיות במקרה שלך, עובר דרך שאפתנות.
ואז תיקח עוד עובד/ים, תכריז שאתה אוהב "שהבוס עובד עם העובדים שלו", גם ככה מיליון חברות טכנולוגיה עובדים ככה, וככה אין פרטיות ואתה בטוח.

חלל עבודה משותף יכול להיות פתרון אחר עבורך, נסה לחפש חלל עבודה שיש לו כספות - אתה עובד שם, שם את המחשב בכספת, נועל, חוזר הביתה. פשוט וקל. הניסיון שלך מתמצה בנקודה אחת ויחידה בלבד, הרגע בו אתה מחליט להשים את המחשב בכספת, זה לא מושלם, אבל זה הרבה יותר טוב מ-1000 נקודות הניסיון שיש לך במהלך היום כרגע. אתה תמיד תוכל לתרץ את זה באוזני כולם בכך ש"אתה רוצה להקדיש 100 אחוז מהזמן למשפחה" או משהו כזה.

כדי לתת לך עוד רעיונות אני צריך לדעת דברים כמו האם אתה נשוי, כמה פרטיות יש לך בבית (יש לך חדר עבודה ?), כמה זמן אתה עובד ודברים מעין אלו.

כמובן שלא התכוונתי לפגוע או ללעוג חלילה על מה שכתבת.
רציתי רק להבהיר לך שאני חושב שהגישה שלך כפי שהיא מתבטאת מהכתיבה שלך (שכמובן אני לא יודע עליך עצמך כלום) מראה גישה קצת פסיבית ו"מפונקת" (כמובן שאני לא באמת יודע עלייך כלום).
ובגלל שלפעמים​ לאנשים קשה לקלוט שהם יותר מדי פסיביים או אקטיביים, מכורים מעל הממוצע או מתחת הממוצע, כתבתי ש"אני צוחק" כדי להמחיש את הריחוק שקיים לעניות דעתי בהסתכלות שלך על הדברים.
לפעמים זה עובד ולפעמים זה פוגע, קשה לעשות את זה מדויק.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: נופל שנים.. זקוק לעצה מעשית - עצמאי מול מחשב לפני 3 שנים, 3 חודשים #131453

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני מכיר חבר תוכנית שנקי יותר מ4 שנים והוא יושב [בתקופה שהיה בעיה עם הסינון] במקום שרואים עוברים ושבים את כל מה שהוא רואה...
ונופל על הברכיים לפני העבודה... ואם יש מעידה...

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.78 שניות

Are you sure?

כן